Wacht ...
Wacht ...
Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2019
Oostenrijk - Linz - 25 Augustus 2019 - 1 September 2019
1 | China (Zhiyuan Zhang, Sensen Chen, Fanpu Lyu, Tao Zeng) | 05:53.630 |
2 | Italië (Lorenzo Fontana, Alfonso Scalzone, Catello Amarante Ii, Gabriel Soares) | 05:55.010 |
3 | Nederland (Damion Eigenberg, David Kampman, Ward Van Zeijl, Bart Lukkes) | 05:56.060 |
4 | Denemarken (Frederik Taulbjerg, Jonas Lund, Fredrik Leicht, Christian Hagemann) | 05:58.680 |
5 | Oostenrijk (Sebastian Kabas, Bernhard Sieber, Philipp Kellner, Paul Sieber) | 05:58.790 |
6 | Frankrijk (Leo Grandsire, Benjamin David, Thibault Colard, Thomas Baroukh) | 06:03.130 |
- Lichtgewicht Dubbel Vier (LM4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | China (Zhiyuan Zhang, Sensen Chen, Fanpu Lyu, Tao Zeng) | 05:53.630 |
2 | Italië (Lorenzo Fontana, Alfonso Scalzone, Catello Amarante Ii, Gabriel Soares) | 05:55.010 |
3 | Nederland (Damion Eigenberg, David Kampman, Ward Van Zeijl, Bart Lukkes) | 05:56.060 |
4 | Denemarken (Frederik Taulbjerg, Jonas Lund, Fredrik Leicht, Christian Hagemann) | 05:58.680 |
5 | Oostenrijk (Sebastian Kabas, Bernhard Sieber, Philipp Kellner, Paul Sieber) | 05:58.790 |
6 | Frankrijk (Leo Grandsire, Benjamin David, Thibault Colard, Thomas Baroukh) | 06:03.130 |
1 | Polen (Mateusz Wilangowski, Mikolaj Burda, Marcin Brzezinski, Michal Szpakowski) | 06:09.860 |
2 | Roemenië (Mihaita-Vasile Tiganescu, Mugurel Vasile Semciuc, Stefan-Constantin Berariu, Cosmin Pascari) | 06:11.410 |
3 | Groot-Brittannië (Matthew Rossiter, Oliver Cook, Rory Gibbs, Sholto Carnegie) | 06:11.710 |
4 | Italië (Marco Di Constanzo, Giovanni Abagnale, Bruno Rosetti, Matteo Castaldo) | 06:13.390 |
5 | Verenigde Staten (Thomas Peszek, Thomas Dethlefs, Andrew Reed, Clark Dean) | 06:13.400 |
6 | Australië (Joseph O'brien, Nicholas Purnell, Jack Hargreaves, Alexander Hill) | 06:15.980 |
- Vier Zonder (M4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Nederland (Vincent Van Der Want, Boudewijn Roell, Jan Van Der Bij, Nelson Ritsema) | 06:07.450 |
2 | Zwitserland (Markus Kessler, Paul Jacquot, Augustin Maillefer, Joel Schürch) | 06:08.130 |
3 | Frankrijk (Edouard Jonville, Julien Montet, Benoit Demey, Benoit Brunet) | 06:12.810 |
4 | Duitsland (Felix Brummel, Felix Wimberger, Maximilian Planer, Nico Merget) | 06:14.030 |
5 | Servië (Igor Djeric, Veselin Savic, Nenad Bedik, Viktor Pivac) | 06:15.700 |
6 | Zuid-Afrika (David Hunt, Sandro Torrente, Kyle Schoonbee, Jake Green) | 06:15.220 |
1 | Oostenrijk (Gabriel Hohensasser, Maximilian Kohlmayr, Rudolph Querfeld, Ferdinand Querfeld) | 05:57.730 |
2 | Nieuw-Zeeland (Benjamin Taylor, Ian Seymour, Thomas Mackintosh, Thomas Russel) | 05:59.940 |
3 | Wit-Rusland (Vadzim Lialin, Dzmitry Vyberanets, Dzianis Suravets, Mikalai Sharlap) | 06:00.060 |
4 | Denemarken (Frederic Vystavel, Frank Steffensen, Tobias Kempf, Toger Rasmussen) | 06:02.560 |
5 | Rusland (Alexandr Stradaev, Nikita Morgachev, Maksim Golubev, Grigorii Shchulepov) | 06:04.940 |
6 | Oekraïne (Roman Piven , Artem Moroz, Maksym Boklazhenko, Dmytro Hula) | 06:07.790 |
1 | Tsjechië (Matej Mach, Matej Tikal, Petr Melichar, Matyas Klang) | 06:11.680 |
2 | India (Jasbeer Singh, Gurinder Singh Singh, Punit Kumar, Gurmeet Singh) | 06:13.720 |
3 | Egypte (Ali Hassan, Sayed Salman, Mohamed Eissa, Ibrahim Elserougy) | 06:18.470 |
4 | Oezbekistan (Uktamjon Davronov, Sardor Tulkinkhujaev, Alisher Turdiev, Dostonjon Bahriev) | 06:24.700 |
1 | Polen (Mateusz Wilangowski, Mikolaj Burda, Marcin Brzezinski, Michal Szpakowski) | 06:09.860 |
2 | Roemenië (Mihaita-Vasile Tiganescu, Mugurel Vasile Semciuc, Stefan-Constantin Berariu, Cosmin Pascari) | 06:11.410 |
3 | Groot-Brittannië (Matthew Rossiter, Oliver Cook, Rory Gibbs, Sholto Carnegie) | 06:11.710 |
4 | Italië (Marco Di Constanzo, Giovanni Abagnale, Bruno Rosetti, Matteo Castaldo) | 06:13.390 |
5 | Verenigde Staten (Thomas Peszek, Thomas Dethlefs, Andrew Reed, Clark Dean) | 06:13.400 |
6 | Australië (Joseph O'brien, Nicholas Purnell, Jack Hargreaves, Alexander Hill) | 06:15.980 |
1 | Nederland (Dirk Uittenbogaard, Abe Wiersma, Tone Wieten, Koen Metsemakers) | 05:51.750 |
2 | Polen (Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Posnik, Fabian Baranski) | 05:55.590 |
3 | Italië (Filippo Mondelli, Andrea Panizza, Luca Rambaldi, Giacomo Gentili) | 05:56.110 |
4 | Australië (Hamish Playfair, Campbell Watts, Cameron Girdlestone, David Watts) | 06:01.030 |
5 | Duitsland (Karl Schulze, Timo Piontek, Max Appel, Hans Gruhne) | 06:04.310 |
6 | China (Xudi Yi, Ha Zhang, Dang Liu, Quan Zhang) | 06:19.050 |
- Dubbel Vier (M4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Noorwegen (Erik André Solbakken, Martin Helseth, Jan Oscar Stabe Helvig, Olaf Tufte) | 05:58.130 |
2 | Groot-Brittannië (Jonathan Walton, Angus Groom, Jack Beaumont, Peter Lambert) | 05:58.650 |
3 | Nieuw-Zeeland (Nathan Flannery, Lewis Hollows, Cameron Crampton, Jordan Parry) | 06:01.590 |
4 | Oekraïne (Dmytro Mikhay, Sergii Gryn, Olexandr Nadtoka, Ivan Dovgodko) | 06:02.150 |
5 | Rusland (Ilya Kondratyev, Artem Kosov, Nikolay Pimenov, Pavel Sorin) | 06:06.150 |
6 | Estland (Kaur Kuslap, Allar Raja, Tonu Endrekson, Kaspar Taimsoo) | 06:09.630 |
1 | Verenigde Staten (John Graves, Gregory Ansolabehere, Tristan Amberger, Michael Knippen) | 05:48.610 |
2 | Oostenrijk (Thomas Lehner, Armin Auerbach, Julian Brabec, Joerg Auerbach) | 05:52.950 |
3 | Litouwen (Dominykas Jancionis, Aurimas Adomavicius, Rolandas Mascinskas, Zygimantas Galisanskis) | 05:56.990 |
4 | Frankrijk (Thibaud Turlan, Guillaume Turlan, Stanislas Desgrippes, Maxime Ducret) | 05:58.640 |
1 | Nederland (Dirk Uittenbogaard, Abe Wiersma, Tone Wieten, Koen Metsemakers) | 05:51.750 |
2 | Polen (Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Posnik, Fabian Baranski) | 05:55.590 |
3 | Italië (Filippo Mondelli, Andrea Panizza, Luca Rambaldi, Giacomo Gentili) | 05:56.110 |
4 | Australië (Hamish Playfair, Campbell Watts, Cameron Girdlestone, David Watts) | 06:01.030 |
5 | Duitsland (Karl Schulze, Timo Piontek, Max Appel, Hans Gruhne) | 06:04.310 |
6 | China (Xudi Yi, Ha Zhang, Dang Liu, Quan Zhang) | 06:19.050 |
1 | Duitsland (Johannes Weissenfeld, Laurits Follert, Christopher Reinhardt, Torben Johannesen, Jakob Schneider, Malte Jakschik, Richard Schmidt, Hannes Ocik, Martin Sauer) | 05:19:41 |
2 | Nederland (Bjorn Van Den Ende, Ruben Knab, Jasper Tissen, Simon Van Dorp, Maarten Hurkmans, Bram Schwarz, Mechiel Versluis, Robert Luecken, Aranka Kops) | 5:19.96 |
3 | Groot-Brittannië (Thomas James Edric George, James Rudkin, Josh Bugajski, Mohamed Karim Sbihi, Jacob Dawson, Oliver Wynne-Griffith, Matthew Tarrant, Thomas Ford, Henry Fieldman) | 05:22:35 |
4 | Australië (Karsten Forsterling, Alexander Purnell, Angus Moore, Simon Keenan, Joshua Booth, Timothy Masters, Spencer Turrin, Angus Widdicombe, Kendall Brodie) | 5:22.88 |
5 | Verenigde Staten (Alexander Karwoski, Patrick Eble, Conor Harrity, Nicholas Mead, Alexander Richards, Michael Di Santo, Benjamin Davison, Austin Hack, Julian Venonsky) | 5:23.92 |
6 | Nieuw-Zeeland (James Lassche, Hamish Bond, Shaun Kirkham, Mahe Drysdale, Brook Robertson, Phillip Wilson, Matthew Macdonald, Stephen Jones, Sam Bosworth) | 05:24:47 |
- Acht Met (M8+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Roemenië (Alexandru Chioseaua, Adrian Damii, Constantin Radu, Constantin Adam, Cristi-Ilie Pirghie, Sergiu-Vasile Bejan, Vlad-Dragos Aicoboae, Cosmin Macovei Alexandru, Adrian Petre Munteanu) | 5:38.91 |
2 | Canada (Mackenzie Copp, Taylor Perry, Gavin Stone, Benjamin De Wit, Martin Barakso, Cody Bailey, Jakub Buczek, Will Crothers, Lesley Thompson-Willie) | 5:42.09 |
3 | Italië (Cesare Gabbia, Emanuele Liuzzi, Luca Parlato, Paolo Perino, Emanuele Fiume, Mario Paonessa, Davide Mumolo, Leonardo Pietra Caprina, Enrico d'Aniello) | 5:48.33 |
4 | Rusland (Artem Rudnichenko, Dmitry Kuznetsov, Roman Lomachev, Alexander Kulesh, Semen Yaganov, Vasily Stepanov, Ilia Ivanov, Daniil Andrienko, Pavel Safonkin) | 5:54.41 |
1 | Duitsland (Johannes Weissenfeld, Laurits Follert, Christopher Reinhardt, Torben Johannesen, Jakob Schneider, Malte Jakschik, Richard Schmidt, Hannes Ocik, Martin Sauer) | 05:19:41 |
2 | Nederland (Bjorn Van Den Ende, Ruben Knab, Jasper Tissen, Simon Van Dorp, Maarten Hurkmans, Bram Schwarz, Mechiel Versluis, Robert Luecken, Aranka Kops) | 5:19.96 |
3 | Groot-Brittannië (Thomas James Edric George, James Rudkin, Josh Bugajski, Mohamed Karim Sbihi, Jacob Dawson, Oliver Wynne-Griffith, Matthew Tarrant, Thomas Ford, Henry Fieldman) | 05:22:35 |
4 | Australië (Karsten Forsterling, Alexander Purnell, Angus Moore, Simon Keenan, Joshua Booth, Timothy Masters, Spencer Turrin, Angus Widdicombe, Kendall Brodie) | 5:22.88 |
5 | Verenigde Staten (Alexander Karwoski, Patrick Eble, Conor Harrity, Nicholas Mead, Alexander Richards, Michael Di Santo, Benjamin Davison, Austin Hack, Julian Venonsky) | 5:23.92 |
6 | Nieuw-Zeeland (James Lassche, Hamish Bond, Shaun Kirkham, Mahe Drysdale, Brook Robertson, Phillip Wilson, Matthew Macdonald, Stephen Jones, Sam Bosworth) | 05:24:47 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie