Wacht ...
Europese Kampioenschappen - Uitslagen Heren 2019
Zwitserland - Luzern - 31 Mei 2019 - 2 Juni 2019
1 | Groot-Brittannië (Sholto Carnegie, Rory Gibbs, Matthew Rossiter, Oliver Cook) | 05:51.010 |
2 | Polen (Michal Szpakowski, Marcin Brzezinski, Mateusz Wilangowski, Mikolaj Burda) | 05:53.900 |
3 | Duitsland (Nico Merget, Maximilian Planer, Felix Wimberger, Felix Brummel) | 05:56.080 |
4 | Oekraïne (Dmytro Hula, Maksym Boklazhenko, Artem Moroz, Roman Piven ) | 05:57.430 |
5 | Italië (Matteo Castaldo, Bruno Rosetti, Cesare Gabbia, Marco Di Constanzo) | 05:59.330 |
6 | Wit-Rusland (Mikalai Sharlap, Dzianis Suravets, Dzmitry Vyberanets, Vadzim Lialin) | 06:02.360 |
- Vier Zonder (M4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Servië (Aleksandar Bedik, Igor Djeric, Nenad Bedik, Viktor Pivac) | 06:01.670 |
2 | Zwitserland (Markus Kessler, Joel Schürch, Paul Jacquot, Augustin Maillefer) | 06:01.710 |
3 | Roemenië (Mihaita-Vasile Tiganescu, Mugurel Vasile Semciuc, Stefan-Constantin Berariu, Ciprian Huc) | 06:05.170 |
4 | Frankrijk (Julien Montet, Guillaume Turlan, Benoit Demey, Benoit Brunet) | 06:05.440 |
5 | Oostenrijk (Florian Walk, Maximilian Kohlmayr, Rudolph Querfeld, Gabriel Hohensasser) | 06:05.460 |
6 | Nederland (Michiel Oyen, Nelson Ritsema, Jan Van Der Bij, Mitchel Steenman) | 06:08.400 |
1 | Groot-Brittannië (Sholto Carnegie, Rory Gibbs, Matthew Rossiter, Oliver Cook) | 05:51.010 |
2 | Polen (Michal Szpakowski, Marcin Brzezinski, Mateusz Wilangowski, Mikolaj Burda) | 05:53.900 |
3 | Duitsland (Nico Merget, Maximilian Planer, Felix Wimberger, Felix Brummel) | 05:56.080 |
4 | Oekraïne (Dmytro Hula, Maksym Boklazhenko, Artem Moroz, Roman Piven ) | 05:57.430 |
5 | Italië (Matteo Castaldo, Bruno Rosetti, Cesare Gabbia, Marco Di Constanzo) | 05:59.330 |
6 | Wit-Rusland (Mikalai Sharlap, Dzianis Suravets, Dzmitry Vyberanets, Vadzim Lialin) | 06:02.360 |
1 | Nederland (Dirk Uittenbogaard, Abe Wiersma, Tone Wieten, Koen Metsemakers) | 05:35.750 |
2 | Italië (Filippo Mondelli, Andrea Panizza, Luca Rambaldi, Giacomo Gentili) | 05:40.190 |
3 | Groot-Brittannië (Jack Beaumont, Jonathan Walton, Angus Groom, Peter Lambert) | 05:41.890 |
4 | Duitsland (Karl Schulze, Timo Piontek, Max Appel, Lars Hartig) | 05:43.110 |
5 | Noorwegen (Martin Helseth, Erik André Solbakken, Jan Oscar Stabe Helvig, Olaf Tufte) | 05:43.250 |
6 | Oekraïne (Dmytro Mikhay, Sergii Gryn, Olexandr Nadtoka, Ivan Dovgodko) | 05:43.970 |
- Dubbel Vier (M4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Polen (Dominik Czaja, Adam Wicenciak, Szymon Posnik, Mateusz Biskup) | 05:52.090 |
2 | Estland (Juri-Mikk Udam, Sten-Erik Anderson, Tonu Endrekson, Kaspar Taimsoo) | 05:55.310 |
3 | Frankrijk (Thibaud Turlan, Stanislas Desgrippes, Hugo Quemener, Maxime Ducret) | 05:55.640 |
4 | Rusland (Andrey Potapkin, Pavel Sorin, Artem Kosov, Vladislav Ryabtsev) | 05:57.490 |
5 | Litouwen (Dominykas Jancionis, Aurimas Adomavicius, Rolandas Mascinskas, Giedrius Bieliauskas) | 06:00.020 |
6 | Zwitserland (Pascal Ryser, Kai Schaetzle, Scott Baerlocher, Linus Copes) | 06:00.480 |
1 | Nederland (Dirk Uittenbogaard, Abe Wiersma, Tone Wieten, Koen Metsemakers) | 05:35.750 |
2 | Italië (Filippo Mondelli, Andrea Panizza, Luca Rambaldi, Giacomo Gentili) | 05:40.190 |
3 | Groot-Brittannië (Jack Beaumont, Jonathan Walton, Angus Groom, Peter Lambert) | 05:41.890 |
4 | Duitsland (Karl Schulze, Timo Piontek, Max Appel, Lars Hartig) | 05:43.110 |
5 | Noorwegen (Martin Helseth, Erik André Solbakken, Jan Oscar Stabe Helvig, Olaf Tufte) | 05:43.250 |
6 | Oekraïne (Dmytro Mikhay, Sergii Gryn, Olexandr Nadtoka, Ivan Dovgodko) | 05:43.970 |
1 | Italië (Catello Amarante Ii, Lorenzo Fontana, Alfonso Scalzone, Gabriel Soares) | 05:55.480 |
2 | Nederland (Hilmar Verbeek, David Kampman, Ward Van Zeijl, Bart Lukkes) | 05:56.890 |
3 | Frankrijk (Leo Grandsire, Hugo Beurey, Benjamin David, Ferdinand Ludwig) | 05:57.050 |
4 | Oostenrijk (Sebastian Kabas, Bernhard Sieber, Philipp Kellner, Paul Sieber) | 06:00.100 |
5 | Turkije (Mert Kaan Kartal, Bayram Sonmez, Fatih Unsal, Enes Kusku) | 06:00.130 |
6 | Duitsland (Julian Schneider, Mahni Fatahi, Joachim Agne, Lucas Schaefer) | 06:03.430 |
1 | Duitsland (Martin Sauer, Hannes Ocik, Richard Schmidt, Malte Jakschik, Christopher Reinhardt, Torben Johannesen, Jakob Schneider, Laurits Follert, Johannes Weissenfeld) | 05:25.680 |
2 | Engeland (Henry Fieldman, Josh Bugajski, Matthew Tarrant, Oliver Wynne-Griffith, Jacob Dawson, Mohamed Karim Sbihi, Thomas James Edric George, James Rudkin, Thomas Ford) | 05:26.550 |
3 | Nederland (Aranka Kops, Robert Luecken, Bjorn Van Den Ende, Bram Schwarz, Mechiel Versluis, Ruben Knab, Jasper Tissen, Boudewijn Roell, Vincent Van Der Want) | 05:27.970 |
4 | Roemenië (Adrian Petre Munteanu, Sergiu-Vasile Bejan, Cristi-Ilie Pirghie, Adrian Damii, Constantin Adam, Constantin Radu, Alexandru Matinca, Cosmin Macovei Alexandru, Vlad-Dragos Aicoboae) | 05:31.770 |
5 | Rusland (Pavel Safonkin, Daniil Andrienko, Semen Yaganov, Nikita Morgachev, Ivan Balandin, Alexander Kulesh, Maksim Golubev, Dmitry Kuznetsov, Roman Lomachev) | 05:35.260 |
6 | Italië (Enrico d'Aniello, Leonardo Pietra Caprina, Davide Mumola, Mario Paonessa, Domenico Montrone, Emanuele Liuzzi, Simone Venier, Vincenzo Abbagnale, Luca Parlato) | 05:44.370 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie