Wacht ...
Europese Kampioenschappen - Uitslagen Heren 2014
Servië - Belgrade - 30 Mei 2014 - 1 Juni 2014
1 | Groot-Brittannië (Mohamed Karim Sbihi, George Nash, Alex Gregory, Andrew Triggs Hodge) | 5:46.860 |
2 | Griekenland (Dionysios Angelopoulos, Georgios Tziallas, Ioannis Tsilis, Ioannis Christou) | 5:51.020 |
3 | Italië (Paolo Perino, Giovanni Abagnale, Cesare Gabbia, Giuseppe Vicino) | 5:51.720 |
4 | Nederland (Olivier Siegelaar, Mechiel Versluis, Boaz Meylink, Robert Luecken) | 5:53.230 |
5 | Duitsland (Bjoern Birkner, Maximilian Munski, Toni Seifert, Kristof Wilke) | 5:56.980 |
6 | Rusland (Dmitrii Golovin, Rostislav Drozhzhachikh, Alexander Kornilov, Daniil Andrienko) | 6:00.510 |
- Vier Zonder (M4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Roemenië (Vlad-Dragos Aicoboae, Toader-Andrei Gontaru, Marius-Vasile Cozmiuc, Adrian Damii) | 05:56.950 |
2 | Tsjechië (Adam Sterbak, Jan Pilc, Milan Jr Dolecek, Jakub Podrazil) | 05:57.860 |
3 | Spanje (Ismael Montes Caamano, Noe Guzman Del Castillo, Marcelino Garcia Cortes, Antonio Guzman Del Castillo) | 05:58.090 |
4 | Kroatië (David Sain, Mario Vekic, Vjekoslav Kolobaric, Ante Janjic) | 05:58.900 |
5 | Frankrijk (Benoit Demey, Matthieu Moinaux, Julien Montet, Edouard Jonville) | 06:01.210 |
6 | Servië (Martin Mackovic, Goran Jagar, Viktor Pivac, Jovan Popovic) | 06:01.970 |
1 | Turkije (Muhammed Cansi, Fuad Rafail, Onat Kazakli, Besim Sahinoglu) | 06:05.640 |
2 | Hongarije (Domonkos Szll, Janos Tari, Adrian Juhasz, Bela Jr Simon) | 06:06.460 |
3 | Polen (Damian Rosolski, Wojciech Gutorski, Ryszard Ablewski, Rafal Hejmej) | 06:08.290 |
4 | Oekraïne (Anton Kholyaznykov, Serhiy Bazylyev, Ivan Tymko, Sergiy Biloushcneko) | 06:15.620 |
1 | Groot-Brittannië (Mohamed Karim Sbihi, George Nash, Alex Gregory, Andrew Triggs Hodge) | 5:46.860 |
2 | Griekenland (Dionysios Angelopoulos, Georgios Tziallas, Ioannis Tsilis, Ioannis Christou) | 5:51.020 |
3 | Italië (Paolo Perino, Giovanni Abagnale, Cesare Gabbia, Giuseppe Vicino) | 5:51.720 |
4 | Nederland (Olivier Siegelaar, Mechiel Versluis, Boaz Meylink, Robert Luecken) | 5:53.230 |
5 | Duitsland (Bjoern Birkner, Maximilian Munski, Toni Seifert, Kristof Wilke) | 5:56.980 |
6 | Rusland (Dmitrii Golovin, Rostislav Drozhzhachikh, Alexander Kornilov, Daniil Andrienko) | 6:00.510 |
1 | Denemarken (Jacob Larsen, Jacob Barsoe, Kasper Winther, Morten Joergensen) | 6:08.810 |
2 | Groot-Brittannië (Peter Chambers, Richard Chambers, Mark Aldred, Chris Bartley) | 6:10.970 |
3 | Frankrijk (Thomas Baroukh, Franck Solforosi, Augustin Mouterde, Guillaume Raineau) | 6:12.810 |
4 | Spanje (Jesus Gonzalez Alvarez, Marc Franquet Montfort, Sergio Perez Moreno, Patricio Rojas Aznar) | 6:18.040 |
5 | Duitsland (Lars Wichert, Matthias Arnold, Jonathan Koch, Julius Peschel) | 6:19.290 |
6 | Polen (Dawid Kaminski, Adam Sobczak, Patryk Pszczolkowski, Bartosz Pszczolkowski) | 06:27.360 |
- Lichtgewicht Vier Zonder (LM4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Tsjechië (Michael Humpolec, Jan Hajek, Karel Zadak, Milan Viktora) | 06:02.200 |
2 | Oostenrijk (Dominik Sigl, Markus Lemp, Florian Berg, Joschka Hellmeier) | 06:04.070 |
3 | Rusland (Mikhail Belikov, Anton Kuranov, Aleksey Vikulin, Alexander Chaukin) | 06:04.110 |
4 | Italië (Armando Dell'Aquila, Livio La Padula, Martino Goretti, Elia Luini) | 06:06.550 |
5 | Oekraïne (Oleksandr Serdiuk, Valerii Chykrynda, Serhii Sychov, Iegor Zamana) | 06:14.720 |
1 | Denemarken (Jacob Larsen, Jacob Barsoe, Kasper Winther, Morten Joergensen) | 6:08.810 |
2 | Groot-Brittannië (Peter Chambers, Richard Chambers, Mark Aldred, Chris Bartley) | 6:10.970 |
3 | Frankrijk (Thomas Baroukh, Franck Solforosi, Augustin Mouterde, Guillaume Raineau) | 6:12.810 |
4 | Spanje (Jesus Gonzalez Alvarez, Marc Franquet Montfort, Sergio Perez Moreno, Patricio Rojas Aznar) | 6:18.040 |
5 | Duitsland (Lars Wichert, Matthias Arnold, Jonathan Koch, Julius Peschel) | 6:19.290 |
6 | Polen (Dawid Kaminski, Adam Sobczak, Patryk Pszczolkowski, Bartosz Pszczolkowski) | 06:27.360 |
1 | Oekraïne (Ivan Dovgodko, Dmytro Mikhay, Olexandr Nadtoka, Artem Morozov) | 5:41.920 |
2 | Groot-Brittannië (Peter Lambert, Graeme Thomas, Charles Cousins, Sam Townsend) | 5:42.190 |
3 | Duitsland (Tim Grohmann, Karl Schulze, Philipp Wende, Kai Fuhrmann) | 5:42.830 |
4 | Rusland (Sergey Fedorovtsev, Vladislav Ryabtsev, Viacheslav Mikhaylevskiy, Denis Kleshnev) | 5:43.050 |
5 | Polen (Piotr Licznerski, Dawid Grabowski, Dariusz Radosz, Natan Wegrzycki-Szymczyk) | 5:47.940 |
6 | Estland (Kaspar Taimsoo, Kaur Kuslap, Sten-Erik Anderson, Allar Raja) | 5:48.090 |
- Dubbel Vier (M4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Tsjechië (Martin Basl, Petr Buzrla, Jakub Houska, David Jirka) | 05:47.830 |
2 | Litouwen (Andrius Lapatiukas, Vytautas Lapatiukas, Dominykas Jancionis, Aurimas Adomavicius) | 05:48.070 |
3 | Frankrijk (Mickael Marteau, Jean-Baptiste Macquet, Hugo Boucheron, Alberic Cormerais) | 05:49.930 |
4 | Italië (Gabriele Cagna, Luca Agamennoni, Matteo Stefanini, Simone Raineri) | 05:50.440 |
5 | Zwitserland (Damien Tollardo, Augustin Maillefer, Nico Stahlberg, Barnabe Delarze) | 05:52.600 |
6 | Nederland (Meindert Klem, Derk Noordhuis, Peter Van Schie, Harold Langen) | 05:59.360 |
1 | Oekraïne (Ivan Dovgodko, Dmytro Mikhay, Olexandr Nadtoka, Artem Morozov) | 5:41.920 |
2 | Groot-Brittannië (Peter Lambert, Graeme Thomas, Charles Cousins, Sam Townsend) | 5:42.190 |
3 | Duitsland (Tim Grohmann, Karl Schulze, Philipp Wende, Kai Fuhrmann) | 5:42.830 |
4 | Rusland (Sergey Fedorovtsev, Vladislav Ryabtsev, Viacheslav Mikhaylevskiy, Denis Kleshnev) | 5:43.050 |
5 | Polen (Piotr Licznerski, Dawid Grabowski, Dariusz Radosz, Natan Wegrzycki-Szymczyk) | 5:47.940 |
6 | Estland (Kaspar Taimsoo, Kaur Kuslap, Sten-Erik Anderson, Allar Raja) | 5:48.090 |
1 | Duitsland (Felix Wimberger, Andreas Kuffner, Eric Johannesen, Richard Schmidt, Malte Jakschik, Maximilian Reinelt, Max Planer, Martin Sauer, Felix Drahotta) | 5:33.950 |
2 | Rusland (Dmitry Kuznetsov, Artem Kosov, Georgij Efremenko, Ivan Balandin, Nikita Morgachev, Ivan Podshivalov, Anton Zarutskiy, Pavel Safonkin, Alexander Kulesh) | 5:34.990 |
3 | Groot-Brittannië (Oliver Cook, Philip Congdon, Matthew Gotrel, Pete Reed, William Satch, Matthew Tarrant, Scott Durant, Phelan Hill, James Foad) | 5:35.560 |
4 | Polen (Michal Szpakowski, Marcin Brzezinski, Robert Fuchs, Krystian Aranowski, Piotr Hojka, Mikolaj Burda, Zbigniew Schodowski, Daniel Trojanowski, Piotr Juszczak) | 5:35.630 |
5 | Frankrijk (Benoit Brunet, Cedric Berrest, Matthieu Androdias, Julien Despres, Benjamin Lang, Germain Chardin, Sebastien Lente, Benjamin Manceau, Dorian Mortelette) | 5:41.340 |
6 | Wit-Rusland (Vasil Yemelyanovich, Yauhen Aliakhnovich, Dzianis Suravets, Vadzim Lialin, Ihar Pashevich, Mikalai Sharlap, Dzmitry Furman, Piotr Piatrynich, Uladzimir Vrubleuski) | 5:46.250 |
- Acht Met (M8+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Nederland (Sjoerd De Groot, Ruben Knab, Stef Broenink, Jozef Klaassen, David Kuiper, Boudewijn Roell, Vincent Van Der Want, Govert Viergever, Peter Wiersum) | 05:32.050 |
2 | Oekraïne (Viktor Grebennykov, Volodymyr Pavlovskyi, Artem Moroz, Andriy Shpak, Valentyn Kletskoy, Andriy Pryveda, Sergiy Chykanov, Sergii Gryn, Oleksandr Konovaliuk) | 05:35.530 |
3 | Spanje (Marco Sardelli Gil, Jaime Lara Pacheco, Aleix Marti Roura, Jon Carazo Tobar, Oscar Alonso Alonso, Manuel Fernandez Lopez, Jaime Canalejo Pazos, Javier Garcia Ordonez, Tomas Jurado Diaz) | 05:38.010 |
4 | Tsjechië (Karel Behal, Miloslav Sagr, Jiri Srna, Jan Lepier, Jakub Litera, Kornel Altman, Jakub Paroulek, Jaroslav Kedaj, Oldrich Hejdusek) | 05:39.620 |
5 | Italië (Emanuele Liuzzi, Vincenzo Abbagnale, Filippo Mondelli, Fabio Infimo, Alessandro Laino, Domenico Montrone, Sergio Canciani, Andrea Tranquilli, Enrico d'Aniello) | 05:42.720 |
1 | Duitsland (Felix Wimberger, Andreas Kuffner, Eric Johannesen, Richard Schmidt, Malte Jakschik, Maximilian Reinelt, Max Planer, Martin Sauer, Felix Drahotta) | 5:33.950 |
2 | Rusland (Dmitry Kuznetsov, Artem Kosov, Georgij Efremenko, Ivan Balandin, Nikita Morgachev, Ivan Podshivalov, Anton Zarutskiy, Pavel Safonkin, Alexander Kulesh) | 5:34.990 |
3 | Groot-Brittannië (Oliver Cook, Philip Congdon, Matthew Gotrel, Pete Reed, William Satch, Matthew Tarrant, Scott Durant, Phelan Hill, James Foad) | 5:35.560 |
4 | Polen (Michal Szpakowski, Marcin Brzezinski, Robert Fuchs, Krystian Aranowski, Piotr Hojka, Mikolaj Burda, Zbigniew Schodowski, Daniel Trojanowski, Piotr Juszczak) | 5:35.630 |
5 | Frankrijk (Benoit Brunet, Cedric Berrest, Matthieu Androdias, Julien Despres, Benjamin Lang, Germain Chardin, Sebastien Lente, Benjamin Manceau, Dorian Mortelette) | 5:41.340 |
6 | Wit-Rusland (Vasil Yemelyanovich, Yauhen Aliakhnovich, Dzianis Suravets, Vadzim Lialin, Ihar Pashevich, Mikalai Sharlap, Dzmitry Furman, Piotr Piatrynich, Uladzimir Vrubleuski) | 5:46.250 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie