De site voor alle sporten

Menu
Roeien - Europese Kampioenschappen - 2021

Roeien - Europese Kampioenschappen - 2021

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Europese Kampioenschappen - Uitslagen Heren 2021

ItaliëItalië - Varese - 9 April 2021 - 11 April 2021


Skiff (M1x) Heren - 11 April 2021


1GEROliver Zeidler (GER)06:48.86
2DENSverri Nielsen (DEN)06:49.97
3POLNatan Wegrzycki-Szymczyk (POL)06:51.85
4GREStefanos Ntouskos (GRE)06:52.34
5CRODamir Martin (CRO)06:57.35
6NORKjetil Borch (NOR)07:01.74

Lichtgewicht Skiff (LM1x) Heren - 11 April 2021


1HUNPeter Galambos (HUN)07:01.52
2ITAGabriel Soares (ITA)07:03.63
3POLArtur Mikolajczewski (POL)07:03.83
4IRLGary O'donovan (IRL)07:05.82
5GERJoachim Agne (GER)07:06.04
6ESPPatricio Rojas Aznar (ESP)07:06.79

Dubbel Twee (M2x) Heren - 11 April 2021


1FRA Frankrijk (Hugo Boucheron, Matthieu Androdias)06:12.41
2NED Nederland (Melvin Twellaar, Stefan Broenink)06:14.66
3GBR Groot-Brittannië (John Collins, Graeme Thomas)06:14.77
4SUI Zwitserland (Barnabe Delarze, Roman Roeoesli)06:14.89
5POL Polen (Miroslaw Zietarski, Mateusz Biskup)06:16.12
6RUS Rusland (Ilya Kondratyev, Andrey Potapkin)06:18.85

Lichtgewicht Dubbel Twee (LM2x) Heren - 11 April 2021


1IRL Ierland (Fintan Mccarthy, Paul O'donovan)06:18.14
2GER Duitsland (Jonathan Rommelmann, Jason Osborne)06:19.94
3ITA Italië (Stefano Oppo, Pietro Ruta)06:21.05
4CZE Tsjechië (Jiri Simanek, Miroslav Jr Vrastil)06:25.31
5SUI Zwitserland (Jan Schaeuble, Andri Struzina)06:26.70
6UKR Oekraïne (Stanislav Kovalov, Igor Khmara)06:28.72

Twee Zonder (M2-) Heren - 11 April 2021


1CRO Kroatië (Martin Sinkovic, Valent Sinkovic)06:23.37
2ITA Italië (Matteo Lodo, Giuseppe Vicino)0624.72
3SRB Servië (Martin Mackovic, Milos Vasic)06:25.58
4ROU Roemenië (Marius-Vasile Cozmiuc, Ciprian Tudosa)06:26.34
5NED Nederland (Nicolas Van Sprang, Guillaume Krommenhoek)06:32.09
6FRA Frankrijk (Thibaud Turlan, Guillaume Turlan)06:32.68

Lichtgewicht Twee Zonder (LM2-) Heren - 11 April 2021


1HUN Hongarije (Bence Szabo, Kalman Furko)06:48.48
2ITA Italië (Simone Mantegazza, Simone Fasoli)06:57.57
3MDA Moldavië (Serghei Abramov, Dmitrii Zincenco)07:18.45


Vier Zonder (M4-) Heren - 11 April 2021


1GBR Groot-Brittannië (Oliver Cook, Matthew Rossiter, Rory Gibbs, Sholto Carnegie)05:56.49
2ROU Roemenië (Mihaita-Vasile Tiganescu, Mugurel Vasile Semciuc, Stefan-Constantin Berariu, Cosmin Pascari)05:58.34
3ITA Italië (Marco Di Constanzo, Giovanni Abagnale, Bruno Rosetti, Matteo Castaldo)05:59.42
4NED Nederland (Jan Van Der Bij, Boudewijn Roell, Sander De Graaf, Nelson Ritsema)06:00.14
5POL Polen (Mateusz Wilangowski, Lucasz Posylajka, Mikolaj Burda, Michal Szpakowski)06:03.68
6RUS Rusland (Vasily Stepanov, Maksim Golubev, Ilia Ivanov, Dmitry Kuznetsov)06:06.72

Dubbel Vier (M4x) Heren - 11 April 2021


1ITA Italië (Simone Venier, Andrea Panizza, Luca Rambaldi, Giacomo Gentill)0:541.09
2NED Nederland (Dirk Uittenbogaard, Abe Wiersma, Tone Wieten, Koen Metsemakers)05:42.56
3EST Estland (Juri-Mikk Udam, Allar Raja, Tonu Endrekson, Kaspar Taimsoo)05:45.44
4POL Polen (Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Posnik, Fabian Baranski)05:46.18
5GBR Groot-Brittannië (Harry Leask, Angus Groom, Thomas Barras, Jack Beaumont)05:47.19
6LTU Litouwen (Martynas Dziaugys, Dominykas Jancionis, Aurimas Adomavicius)05:53.53

Lichtgewicht Dubbel Vier (LM4x) Heren - 11 April 2021


Acht Met (M8+) Heren - 11 April 2021


Skiff Aangepast arm en schouders (PR1M1x) Heren - 11 April 2021


1UKRRoman Polianskyi (UKR)09:22.58
2GBRBenjamin Pritchard (GBR)09:34.06
3GERMarcus Klemp (GER)09:48.27
4ISRShmuel Daniel (ISR)09:50.42
5ITAMassimo Spolon (ITA)10:00.72
6ESPJavier Reja (ESP)10:10.91

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden