Europese Kampioenschappen - Uitslagen Dames 2018
Groot-Brittannië - Glasgow - 2 Augustus 2018 - 5 Augustus 2018
1 | Rusland (Elena Oriabinskaia, Ekaterina Potapova, Anastasia Tikhanova, Ekaterina Sevostianova) | 06:39.970 |
2 | Roemenië (Roxana Parascanu, Madalina-Gabriela Casu, Iuliana Buhus, Madalina Heghes) | 06:41.870 |
3 | Polen (Maria Wierzbowska, Monika Chabel, Joanna Dittmann, Olga Michalkiewicz) | 06:42.580 |
4 | Groot-Brittannië (Sara Parfett, Caragh Mcmurtry, Emily Ashford, Josephine Wratten) | 06:45.480 |
5 | Nederland (Hermijntje Drenth, Willeke Vossen, Marleen Verburgh, Kirsten Wielaard) | 06:46.320 |
6 | Duitsland (Sophie Oksche, Frauke Hacker, Ida Kruse, Alexandra Hoeffgen) | 06:47.680 |
- Vier Zonder (W4-) Dames - Gedetailleerde uitslagen
1 | Rusland (Ekaterina Sevostianova, Anastasia Tikhanova, Ekaterina Potapova, Elena Oriabinskaia) | 06:46.300 FA |
2 | Polen (Olga Michalkiewicz, Joanna Dittmann, Monika Chabel, Maria Wierzbowska) | 06:47.130 FA |
3 | Groot-Brittannië (Sara Parfett, Caragh Mcmurtry, Emily Ashford, Josephine Wratten) | 06:47.140 R |
4 | Nederland (Hermijntje Drenth, Willeke Vossen, Marleen Verburgh, Kirsten Wielaard) | 06:53.890 R |
5 | Griekenland (Dimitra-Sofia Tsamopoulou, Ioanna Bitzilaiou, Margarita Georgidou, Anneta Kyridou) | 07:09.610 R |
1 | Roemenië (Madalina Heghes, Iuliana Buhus, Madalina-Gabriela Casu, Roxana Parascanu) | 06:50.630 FA |
2 | Duitsland (Sophie Oksche, Frauke Hacker, Ida Kruse, Alexandra Hoffgen) | 06:51.520 FA |
3 | Italië (Veronica Calabrese, Ilaria Broggini, Aisha Rocek, Giorgia Pelacchi) | 06:53.950 R |
4 | Denemarken (Silja Davidsen, Nikoline Laidlaw, Luise Lund Hansen, Tanja Ehlers) | 06:54.870 R |
1 | Groot-Brittannië (Josephine Wratten, Emily Ashford, Caragh Mcmurtry, Sara Parfett) | 06:46.430 FA |
2 | Nederland (Kirsten Wielaard, Marleen Verburgh, Willeke Vossen, Hermijntje Drenth) | 06:47.680 FA |
3 | Denemarken (Tanja Ehlers, Luise Lund Hansen, Nikoline Laidlaw, Silja Davidsen) | 06:50.130 FB |
4 | Italië (Giorgia Pelacchi, Aisha Rocek, Ilaria Broggini, Veronica Calabrese) | 06:51.470 FB |
5 | Griekenland (Anneta Kyridou, Margarita Georgoudi, Ioanna Bitzilaiou, Dimitra-Sofia Tsamopoulou) | 06:52.090 FB |
1 | Rusland (Elena Oriabinskaia, Ekaterina Potapova, Anastasia Tikhanova, Ekaterina Sevostianova) | 06:39.970 |
2 | Roemenië (Roxana Parascanu, Madalina-Gabriela Casu, Iuliana Buhus, Madalina Heghes) | 06:41.870 |
3 | Polen (Maria Wierzbowska, Monika Chabel, Joanna Dittmann, Olga Michalkiewicz) | 06:42.580 |
4 | Groot-Brittannië (Sara Parfett, Caragh Mcmurtry, Emily Ashford, Josephine Wratten) | 06:45.480 |
5 | Nederland (Hermijntje Drenth, Willeke Vossen, Marleen Verburgh, Kirsten Wielaard) | 06:46.320 |
6 | Duitsland (Sophie Oksche, Frauke Hacker, Ida Kruse, Alexandra Hoeffgen) | 06:47.680 |
1 | Polen (Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, Katarzyna Zillmann) | 06:20.920 |
2 | Oekraïne (Daryna Verkhogliad, Olena Buryak, Anastasiia Kozhenkova, Ievgeniia Dovhodko) | 06:23.860 |
3 | Nederland (Olivia Van Rooijen, Karolien Florijn, Sophie Souwer, Nicole Beukers) | 06:24.950 |
4 | Groot-Brittannië (Alice Baatz, Mathilda Hodgkins-Byrne, Melissa Wilson, Zoe Lee) | 06:26.030 |
5 | Roemenië (Elena Logofatu, Georgiana Dedu-Vasile, Nicoleta Pascanu, Simona Geanina Radis) | 06:26.840 |
6 | Rusland (Vasilisa Stepanova, Olga Khalaleeva, Iulia Volgina, Elena Zakhvatova) | 06:31.050 |
- Dubbel Vier (W4x) Dames - Gedetailleerde uitslagen
1 | Polen (Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, Katarzyna Zillmann) | 06:27.120 FA |
2 | Nederland (Olivia Van Rooijen, Karolien Florijn, Sophie Souwer, Nicole Beukers) | 06:30.800 R |
3 | Groot-Brittannië (Alice Baatz, Mathilda Hodgkins-Byrne, Melissa Wilson, Zoe Lee) | 06:36.340 R |
4 | Roemenië (Elena Logofatu, Georgiana Dedu-Vasile, Nicoleta Pascanu, Simona Geanina Radis) | 06:40.590 |
5 | Rusland (Iulia Volgina, Olga Khalaleeva, Vasilisa Stepanova, Elena Zakhvatova) | 06:44.390 R |
6 | Noorwegen (Marianne Madsen, Hanna Inntjore, Anna Sture, Inger Kavlie) | 06:47.160 R |
1 | Oekraïne (Daryna Verkhogliad, Olena Buryak, Anastasiia Kozhenkova, Ievgeniia Dovhodko) | 06:32.540 FA |
2 | Italië (Ludovica Serafini, Carmela Pappalardo, Stefania Gobbi, Chiara Ondoli) | 06:37.600 R |
3 | Frankrijk (Violaine Aernoudts, Noemie Kober, Camille Juillet, Marie Jacquet) | 06:38.670 R |
4 | Duitsland (Julia Leiding, Frauke Hundeling, Julia Lier, Constanze Duell) | 06:38.990 R |
5 | Tsjechië (Lucie Heranova, Alena Schejbalova , Helena Hlasova , Miroslava Topinkova Knapkova) | 06:39.620 R |
1 | Nederland (Olivia Van Rooijen, Karolien Florijn, Sophie Souwer, Nicole Beukers) | 06:26.220 FA |
2 | Roemenië (Elena Logofatu, Georgiana Dedu-Vasile, Nicoleta Pascanu, Simona Geanina Radis) | 06:28.130 FA |
3 | Frankrijk (Violaine Aernoudts, Noemie Kober, Camille Juillet, Marie Jacquet) | 06:32.000 FB |
4 | Noorwegen (Marianne Madsen, Hanna Inntjore, Anna Sture, Inger Kavlie) | 06:34.970 FB |
5 | Tsjechië (Lucie Heranova, Alena Schejbalova , Helena Hlasova , Miroslava Topinkova Knapkova) | 06:39.600 FB |
1 | Groot-Brittannië (Alice Baatz, Mathilda Hodgkins-Byrne, Melissa Wilson, Zoe Lee) | 06:27.610 FA |
2 | Rusland (Vasilisa Stepanova, Olga Khalaleeva, Iulia Volgina, Elena Zakhvatova) | 06:28.400 FA |
3 | Italië (Ludovica Serafini, Carmela Pappalardo, Stefania Gobbi, Chiara Ondoli) | 06:28.540 FB |
4 | Duitsland (Julia Leiding, Frauke Hundeling, Julia Lier, Constanze Duell) | 06:31.670 FB |
1 | Italië (Chiara Ondoli, Stefania Gobbi, Carmela Pappalardo, Ludovica Serafini) | 06:39.450 |
2 | Frankrijk (Marie Jacquet, Camille Juillet, Noemie Kober, Violaine Aernoudts) | 06:41.400 |
3 | Duitsland (Constanze Duell, Julia Lier, Frauke Hundeling, Julia Leiding) | 06:42.750 |
4 | Noorwegen (Inger Kavlie, Anna Sture, Hanna Inntjore, Marianne Madsen) | 06:46.310 |
5 | Tsjechië (Miroslava Topinkova Knapkova, Helena Hlasova , Alena Schejbalova , Lucie Heranova) | 06:47.010 |
1 | Polen (Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, Katarzyna Zillmann) | 06:20.920 |
2 | Oekraïne (Daryna Verkhogliad, Olena Buryak, Anastasiia Kozhenkova, Ievgeniia Dovhodko) | 06:23.860 |
3 | Nederland (Olivia Van Rooijen, Karolien Florijn, Sophie Souwer, Nicole Beukers) | 06:24.950 |
4 | Groot-Brittannië (Alice Baatz, Mathilda Hodgkins-Byrne, Melissa Wilson, Zoe Lee) | 06:26.030 |
5 | Roemenië (Elena Logofatu, Georgiana Dedu-Vasile, Nicoleta Pascanu, Simona Geanina Radis) | 06:26.840 |
6 | Rusland (Vasilisa Stepanova, Olga Khalaleeva, Iulia Volgina, Elena Zakhvatova) | 06:31.050 |
1 | Roemenië (Daniela Druncea, Denisa Tilvescu, Madalina Beres, Iuliana Popa, Beatrice-Madalina Parfenie, Maria Tivodariu, Adriana Ailincai, Viviana-Iuliana Bejinariu, Ioana Vrinceanu) | 06:08.980 |
2 | Groot-Brittannië (Matilda Horn, Rebecca Shorten, Karen Bennett, Holly Norton, Holly Hill, Katherine Douglas, Fiona Gammond, Rebecca Muzerie, Anastasia Merlott Chitty) | 06:10.090 |
3 | Nederland (Dieuwke Fetter, Carline Bouw, Aletta Jorritsma, Monica Lanz, Ymkje Clevering, Jose Van Veen, Lies Rustenberg, Marloes Oldenburg, Elisabeth Hogerwerf) | 06:10.780 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie