Wacht ...
Luzern - Uitslagen Heren 2018
Zwitserland - Luzern - 13 Juli 2018 - 15 Juli 2018
1 | Duitsland (Moritz Moos, Florian Roller, Max Roeger, Joachim Agne) | 05:55.300 |
2 | Denemarken (Frederik Taulbjerg, Christian Hagemann, Jonas Lund, Jens Graudal) | 05:55.920 |
3 | Nederland (Ward Van Zeijl, Bart Lukkes, Koen Van Brussel, Jorke Kooienga) | 05:58.380 |
4 | Tsjechië (Jan Cincibuch, Milan Viktora, Jan Vetesnik, Jiri Kopac) | 05:59.310 |
5 | Australië (Jack Kelly, James Kerr, Blaine Heseltine, Cameron Fowler) | 06:01.440 |
6 | Hongarije (David Forrai, Bence Tamas, Balazs Fiala, Peter Csiszar) | 06:05.190 |
- Dubbel Twee (M2x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Verenigde Staten (John Graves, Benjamin Davison) | 06:21.480 |
2 | Nederland (Melvin Twellaar, Luuk Adema) | 06:23.080 |
3 | Argentinië (Cristian Rosso, Agustin Diaz) | 06:28.000 |
4 | China (Zhiyuan Zhang, Sensen Chen, Yule Ma, Zhenyu Yang) | 06:28.400 |
5 | Frankrijk (Bastien Quiqueret, Hugo Quemener) | 06:29.410 |
6 | China (Zhiyuan Zhang, Sensen Chen, Yule Ma, Zhenyu Yang) | 06:41.310 |
1 | Australië (Joshua Hicks, Spencer Turrin, Jack Hargreaves, Alexander Hill) | 05:51.400 |
2 | Nederland (Bjorn Van Den Ende, Tone Wieten, Jasper Tissen, Bram Schwarz) | 05:55.140 |
3 | Zuid-Afrika (Kyle Schoonbee, David Hunt, John Smith, Sandro Torrente) | 05:58.520 |
4 | Groot-Brittannië (Harry Glenister, George Rossiter, Robert Hurn, Sholto Carnegie) | 06:00.710 |
5 | Rusland (Maksim Golubev, Semen Yaganov, Ivan Balandin, Daniil Andrienko) | 06:01.880 |
6 | Duitsland (Felix Brummel, Nico Merget, Peter Kluge, Felix Drahotta) | 06:02.860 |
- Vier Zonder (M4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Frankrijk (Benoit Demey, Edouard Jonville, Sean Vedrinelle, Benoit Brunet) | 06:02.280 |
2 | Verenigde Staten (Elijah Maesner, Hunter Hodges, Andrew Knoll, Alexander Wallis) | 06:03.510 |
3 | Denemarken (Toger Rasmussen, Steffen Jensen, Tobias Kempf, Joachim Sutton) | 06:04.760 |
4 | Tsjechië (Jakub Grabmuller, Matyas Klang, Petr Melichar, Matej Tikal) | 06:05.820 |
5 | Oostenrijk (Florian Walk, Maximilian Kohlmayer, Rudolph Querfeld, Gabriel Hohensasser) | 06:06.700 |
6 | Rusland (Alexander Chaukin, Yuriy Pshenichnikov, Roman Lomachev, Aleksey Vikulin) | 06:13.460 |
1 | Australië (Joshua Hicks, Spencer Turrin, Jack Hargreaves, Alexander Hill) | 05:51.400 |
2 | Nederland (Bjorn Van Den Ende, Tone Wieten, Jasper Tissen, Bram Schwarz) | 05:55.140 |
3 | Zuid-Afrika (Kyle Schoonbee, David Hunt, John Smith, Sandro Torrente) | 05:58.520 |
4 | Groot-Brittannië (Harry Glenister, George Rossiter, Robert Hurn, Sholto Carnegie) | 06:00.710 |
5 | Rusland (Maksim Golubev, Semen Yaganov, Ivan Balandin, Daniil Andrienko) | 06:01.880 |
6 | Duitsland (Felix Brummel, Nico Merget, Peter Kluge, Felix Drahotta) | 06:02.860 |
1 | Groot-Brittannië (John Collins, Jonathan Walton, Graeme Thomas, Thomas Barras) | 05:44.250 |
2 | Nederland (Dirk Uittenbogaard, Stef Broenink, Koen Metsemakers, Abe Wiersma) | 06:44.990 |
3 | Polen (Szymon Posnik, Maciej Zawojski, Dominik Czaja, Wiktor Chabel) | 0:545.330 |
4 | Duitsland (Ruben Steinhardt, Philipp Syring, Hans Gruhne, Stephan Krueger) | 05:47.660 |
5 | Australië (Caleb Antill, Alexander Purnell, Luke Letcher, David Watts) | 05:48.430 |
6 | Litouwen (Dominykas Jancionis, Dovydas Nemeravicius, Saulius Ritter, Aurimas Adomavicius) | 05:48.820 |
- Dubbel Vier (M4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Nieuw-Zeeland (Nathan Flannery, Jordan Parry, Cameron Crampton, Lewis Hollows) | 05:47.340 |
2 | Frankrijk (Mickael Marteau, Alberic Cormerais, Romuald Thomas, Maxime Ducret) | 05:52.210 |
3 | Estland (Andrei Jamsa, Allar Raja, Tonu Endrekson, Kaur Kuslap) | 05:53.060 |
4 | Estland II (Joosep Laos, Juri-Mikk Udam, Sten-Erik Anderson, Kaspar Taimsoo) | 06:00.760 |
1 | Groot-Brittannië (John Collins, Jonathan Walton, Graeme Thomas, Thomas Barras) | 05:44.250 |
2 | Nederland (Dirk Uittenbogaard, Stef Broenink, Koen Metsemakers, Abe Wiersma) | 06:44.990 |
3 | Polen (Szymon Posnik, Maciej Zawojski, Dominik Czaja, Wiktor Chabel) | 0:545.330 |
4 | Duitsland (Ruben Steinhardt, Philipp Syring, Hans Gruhne, Stephan Krueger) | 05:47.660 |
5 | Australië (Caleb Antill, Alexander Purnell, Luke Letcher, David Watts) | 05:48.430 |
6 | Litouwen (Dominykas Jancionis, Dovydas Nemeravicius, Saulius Ritter, Aurimas Adomavicius) | 05:48.820 |
1 | Duitsland (Johannes Weissenfeld, Felix Wimberger, Maximilian Planer, Torben Johannesen, Jakob Schneider, Malte Jakschik, Richard Schmidt, Hannes Ocik, Martin Sauer) | 05:31.810 |
2 | Australië (Liam Donald, Robert Black, Angus Moore, Simon Keenan, Nicholas Purnell, Timothy Masters, Joshua Booth, Angus Widdicombe, Kendall Brodie) | 05:31.950 |
3 | Nederland (Vincent Van Der Want, Boudewijn Roell, Maarten Hurkmans, Simon Van Dorp, Mechiel Versluis, Ruben Knab, Lex Van Den Herik, Freek Robbers, Diederik Van Engelenburg) | 05:33.720 |
4 | Verenigde Staten (Brennan Wertz, Justin Best, Christopher Carlson, Arne Landboe, Madison Molitor, Samuel Halbert, Michael Grady, Andrew Gaard, Rielly Milne) | 05:37.410 |
5 | Nieuw-Zeeland (Phillip Wilson, Cameron Webster, Stephen Jones, Jonathan Wright, Isaac Grainger, Shaun Kirkham, Anthony Allen, Brook Robertson, Caleb Shepherd) | 05:38.170 |
6 | Canada (Jakub Buczek, Cody Bailey, Mackenzie Copp, David De Groot, Martin Barakso, Benjamin De Wit, Kai Langerfeld, Matthew Buie, Jane Gumley) | 05:58.390 |
- Acht Met (M8+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Nederland (Michiel Mantel, Govert Viergever, Jan Van Der Bij, Jacob Van De Kerkhof, Sander De Graaf, Vincent Klaassens, Michiel Oyen, Nelson Ritsema, Ae-Ri Noort) | 05:38.620 |
2 | Polen (Mateusz Wilangowski, Zbigniew Schodowski, Robert Fuchs, Ryszard Ablewski, Piotr Juszczak, Marcin Brzezinski, Michal Szpakowski, Mikolaj Burda, Daniel Trojanowski) | 05:41.870 |
3 | China (Pengpeng Cai, Xulin Ni, Xianfeng Chen, Sheng Cong, Xianheng Chen, Zhiyu Liu, Songhu Zhang, Xudi Yi, Weizheng Tan) | 05:47.350 |
1 | Duitsland (Johannes Weissenfeld, Felix Wimberger, Maximilian Planer, Torben Johannesen, Jakob Schneider, Malte Jakschik, Richard Schmidt, Hannes Ocik, Martin Sauer) | 05:31.810 |
2 | Australië (Liam Donald, Robert Black, Angus Moore, Simon Keenan, Nicholas Purnell, Timothy Masters, Joshua Booth, Angus Widdicombe, Kendall Brodie) | 05:31.950 |
3 | Nederland (Vincent Van Der Want, Boudewijn Roell, Maarten Hurkmans, Simon Van Dorp, Mechiel Versluis, Ruben Knab, Lex Van Den Herik, Freek Robbers, Diederik Van Engelenburg) | 05:33.720 |
4 | Verenigde Staten (Brennan Wertz, Justin Best, Christopher Carlson, Arne Landboe, Madison Molitor, Samuel Halbert, Michael Grady, Andrew Gaard, Rielly Milne) | 05:37.410 |
5 | Nieuw-Zeeland (Phillip Wilson, Cameron Webster, Stephen Jones, Jonathan Wright, Isaac Grainger, Shaun Kirkham, Anthony Allen, Brook Robertson, Caleb Shepherd) | 05:38.170 |
6 | Canada (Jakub Buczek, Cody Bailey, Mackenzie Copp, David De Groot, Martin Barakso, Benjamin De Wit, Kai Langerfeld, Matthew Buie, Jane Gumley) | 05:58.390 |
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie