De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Denemarken - Superligaen - 2021/2022 - Home

Ijshockey - Denemarken - Superligaen - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Denemarken
  • Aalborg Pirates
  • Esbjerg Energy
  • Frederikshavn White Hawks
  • Herlev Eagles
  • Herning Blue Fox
  • Odense Bulldogs
  • Rodovre Mighty Bulls
  • Rungsted IK - Nordsjælland Cobras
  • SønderjyskE

Home

Denemarken Superligaen 2021/2022 - Home

DenemarkenDenemarken

WinnaarAalborg Pirates : Aalborg Pirates

Regulier Seizoen (Denemarken - 31/08/2021 - 08/03/2022)

Klassering

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Aalborg Pirates9445256113165104+61
2SønderjyskE8943243124139102+37
3Herning Blue Fox8845218115152119+33
4Frederikshavn White Hawks8346216136125103+22
5Esbjerg Energy7244166157152150+2
6Rungsted IK - Nordsjælland Cobras6945148167135141-6
7Odense Bulldogs6342144195128138-10
8Herlev Eagles4743110257122169-47
9Rodovre Mighty Bulls37477631390182-92

Playoffs

Laatste wedstrijden

6 Maart 2022
13h30Herning Blue FoxHerning Blue Fox3 - 2
(1-0, 1-1, 1-1)
Odense BulldogsOdense Bulldogs
8 Maart 2022
19h00Odense BulldogsOdense Bulldogs2 - 4
(1-1, 1-2, 0-1)
Aalborg PiratesAalborg Pirates
19h00Herlev EaglesHerlev Eagles2 - 4
(0-0, 1-1, 1-3)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
19h00Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls3 - 1
(0-0, 3-1, 0-0)
Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
19h00SønderjyskESønderjyskE3 - 2
(0-2, 1-0, 2-0)
Herning Blue FoxHerning Blue Fox

Detail van de uitslagen


Playoffs (Denemarken - 11/03/2022 - 24/04/2022)


Kwartfinales
11 Maart 2022
19h00Aalborg PiratesAalborg Pirates4 - 1
(2-0, 1-0, 1-1)
Herlev EaglesHerlev Eagles
19h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox4 - 2
(1-1, 1-0, 2-1)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
19h00SønderjyskESønderjyskE4 - 3
(3-1, 1-2, 0-0)
Odense BulldogsOdense Bulldogs
20h30Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks4 - 2
(1-1, 2-0, 1-1)
Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
13 Maart 2022
15h00Esbjerg EnergyEsbjerg Energy3 - 0
(1-0, 1-0, 1-0)
Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
19h00Herlev EaglesHerlev Eagles1 - 5
(0-1, 0-2, 1-2)
Aalborg PiratesAalborg Pirates
19h15Odense BulldogsOdense Bulldogs3 - 0
(2-0, 0-0, 1-0)
SønderjyskESønderjyskE
14 Maart 2022
19h00Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras5 - 1
(3-0, 1-0, 1-1)
Herning Blue FoxHerning Blue Fox
15 Maart 2022
17h30SønderjyskESønderjyskE3 - 1
(0-0, 2-0, 1-1)
Odense BulldogsOdense Bulldogs
16 Maart 2022
19h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox1 - 2
(0-0, 0-2, 1-0)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
19h00Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks1 - 4
(1-1, 0-2, 0-1)
Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
19h00Aalborg PiratesAalborg Pirates3 - 1
(3-1, 0-0, 0-0)
Herlev EaglesHerlev Eagles
18 Maart 2022
18h20Esbjerg EnergyEsbjerg Energy3 - 1
(1-0, 1-0, 1-1)
Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
19h00Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras3 - 2 verlengingen
(1-0, 1-2, 0-0, 1-0)
Herning Blue FoxHerning Blue Fox
19h00Odense BulldogsOdense Bulldogs4 - 3
(1-2, 1-1, 2-0)
SønderjyskESønderjyskE
20h30Herlev EaglesHerlev Eagles0 - 1
(0-1, 0-0, 0-0)
Aalborg PiratesAalborg Pirates
20 Maart 2022
17h00Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks2 - 3
(2-0, 0-2, 0-1)
Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
17h30SønderjyskESønderjyskE4 - 1
(1-0, 0-0, 3-1)
Odense BulldogsOdense Bulldogs
19h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox1 - 2
(0-0, 0-1, 1-1)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
22 Maart 2022
18h00Odense BulldogsOdense Bulldogs3 - 1
(3-0, 0-0, 0-1)
SønderjyskESønderjyskE
25 Maart 2022
19h30SønderjyskESønderjyskE0 - 1 verlengingen
(0-0, 0-0, 0-0, 0-1)
Odense BulldogsOdense Bulldogs

Halve Finale
29 Maart 2022
17h30Aalborg PiratesAalborg Pirates3 - 2 verlengingen
(1-1, 1-1, 0-0, 1-0)
Odense BulldogsOdense Bulldogs
19h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy4 - 3
(1-0, 1-1, 2-2)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
1 April 2022
18h15Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras2 - 5
(1-0, 1-2, 0-3)
Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
20h30Odense BulldogsOdense Bulldogs1 - 2 verlengingen
(0-0, 0-1, 1-0, 0-1)
Aalborg PiratesAalborg Pirates
2 April 2022
15h00Esbjerg EnergyEsbjerg Energy1 - 2 verlengingen
(0-0, 0-0, 1-1, 0-1)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
3 April 2022
14h00Aalborg PiratesAalborg Pirates6 - 0
(3-0, 2-0, 1-0)
Odense BulldogsOdense Bulldogs
4 April 2022
17h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras2 - 5
(0-0, 0-3, 2-2)
Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
19h30Odense BulldogsOdense Bulldogs1 - 5
(0-1, 1-1, 0-3)
Aalborg PiratesAalborg Pirates
6 April 2022
20h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy3 - 4 verlengingen
(0-1, 2-1, 1-1, 0-1)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
8 April 2022
19h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras4 - 3 verlengingen
(2-0, 0-3, 1-0, 1-0)
Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
11 April 2022
20h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy4 - 5 verlengingen
(0-2, 3-1, 1-1, 0-1)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras

Om 3e/4e plaats
15 April 2022
19h00Odense BulldogsOdense Bulldogs6 - 5
(0-2, 3-0, 3-3)
Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
16 April 2022
15h00Esbjerg EnergyEsbjerg Energy4 - 5
(1-1, 1-2, 2-2)
Odense BulldogsOdense Bulldogs

Finale
15 April 2022
20h30Aalborg PiratesAalborg Pirates4 - 3
(2-1, 1-2, 1-0)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
17 April 2022
20h00Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras3 - 1
(2-0, 0-0, 1-1)
Aalborg PiratesAalborg Pirates
19 April 2022
18h00Aalborg PiratesAalborg Pirates8 - 1
(2-1, 5-0, 1-0)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
22 April 2022
19h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras2 - 4
(0-1, 2-1, 0-2)
Aalborg PiratesAalborg Pirates
24 April 2022
15h00Aalborg PiratesAalborg Pirates5 - 1
(2-1, 0-0, 3-0)
Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 2
    • Aantal speeldagen : 12
    • Wedstrijden : 239
    • Thuiszeges : 141 (59 %)
    • Overwinningen uit : 98 (41 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 3de (269 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 5.94
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 3.23
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 2.71
    • Totaal aantal punten : 1420
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 118.33
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Aalborg Pirates43
    2Rungsted IK - Nordsj&aelig.31
    3Herning Blue Fox30
    4SønderjyskE30
    5Esbjerg Energy29
    6Frederikshavn White Hawks28
    Nederlagen
    1Herlev Eagles36
    2Rodovre Mighty Bulls34
    3Odense Bulldogs31
    4Rungsted IK - Nordsj&aelig.31
    5Esbjerg Energy29
    6Frederikshavn White Hawks23

    Thuiszeges
    1Aalborg Pirates23
    2SønderjyskE20
    3Herning Blue Fox18
    4Rungsted IK - Nordsj&aelig.17
    5Esbjerg Energy16
    6Frederikshavn White Hawks15
    Thuisnederlagen
    1Herlev Eagles16
    2Odense Bulldogs14
    3Esbjerg Energy13
    4Rungsted IK - Nordsj&aelig.13
    5Rodovre Mighty Bulls12
    6Frederikshavn White Hawks11

    Overwinningen uit
    1Aalborg Pirates20
    2Rungsted IK - Nordsj&aelig.14
    3Esbjerg Energy13
    4Frederikshavn White Hawks13
    5Herning Blue Fox12
    6Odense Bulldogs11
    Uitnederlagen
    1Rodovre Mighty Bulls22
    2Herlev Eagles20
    3Rungsted IK - Nordsj&aelig.18
    4Odense Bulldogs17
    5Esbjerg Energy16
    6SønderjyskE14

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden