De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Denemarken - Superligaen - 2018/2019 - Home

Ijshockey - Denemarken - Superligaen - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Denemarken
  • Aalborg Ishockey
  • Esbjerg Energy
  • Frederikshavn White Hawks
  • Herlev Hornets
  • Herning Blue Fox
  • Hvidovre Ligahockey
  • Odense Bulldogs
  • Rodovre Mighty Bulls
  • Rungsted IK - Nordsjælland Cobras
  • SønderjyskE

Home

Denemarken - Superligaen - Home

DenemarkenDenemarken

WinnaarRungsted IK - Nordsjślland Cobras : Rungsted IK - Nordsjælland Cobras

 
 

Regulier Seizoen (Denemarken - 14/09/2018 - 24/02/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Rungsted IK - Nordsjælland Cobras8440254101149102+47
2SønderjyskE80402088412686+40
3Frederikshavn White Hawks7240195115126106+20
4Aalborg Ishockey6440175153126108+18
5Esbjerg Energy6240164146125122+3
6Herning Blue Fox5740145165120107+13
7Rodovre Mighty Bulls55401321312108129-21
8Herlev Hornets4740125221121133-12
9Odense Bulldogs19404231379187-108
10Hvidovre Ligahockey000000000
22 Februari 2019
19h30Herning Blue FoxHerning Blue Fox3 - 4 verlengingenHerlev HornetsHerlev Hornets
24 Februari 2019
17h30Odense BulldogsOdense Bulldogs2 - 5Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
17h30Herlev HornetsHerlev Hornets3 - 2Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
17h30SønderjyskESønderjyskE3 - 1Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
17h30Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks5 - 2Aalborg IshockeyAalborg Ishockey

Detail van de uitslagen


Playoffs (Denemarken - 26/02/2019 - 19/04/2019)


Eerste ronde (01/03/2019)
26 Februari 2019
19h00Herlev HornetsHerlev Hornets4 - 1Odense BulldogsOdense Bulldogs
1 Maart 2019
19h30Odense BulldogsOdense Bulldogs1 - 2Herlev HornetsHerlev Hornets

Kwartfinales (22/03/2019)
8 Maart 2019
19h30SønderjyskESønderjyskE0 - 1Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
19h30Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks2 - 3 verlengingenEsbjerg EnergyEsbjerg Energy
19h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras5 - 2Herlev HornetsHerlev Hornets
20h00Aalborg IshockeyAalborg Ishockey3 - 6Herning Blue FoxHerning Blue Fox
10 Maart 2019
14h00Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls4 - 1SønderjyskESønderjyskE
15h00Herning Blue FoxHerning Blue Fox1 - 2 verlengingenAalborg IshockeyAalborg Ishockey
16h00Herlev HornetsHerlev Hornets3 - 5Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
19h00Esbjerg EnergyEsbjerg Energy3 - 0Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
12 Maart 2019
19h00Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks4 - 0Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
19h00SønderjyskESønderjyskE5 - 2Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
19h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey2 - 0Herning Blue FoxHerning Blue Fox
20h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras6 - 5 verlengingenHerlev HornetsHerlev Hornets
15 Maart 2019
19h30Herning Blue FoxHerning Blue Fox1 - 2 verlengingenAalborg IshockeyAalborg Ishockey
19h30Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls1 - 2 verlengingenSønderjyskESønderjyskE
19h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy3 - 4 verlengingenFrederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
20h00Herlev HornetsHerlev Hornets4 - 8Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
17 Maart 2019
15h00Aalborg IshockeyAalborg Ishockey4 - 2Herning Blue FoxHerning Blue Fox
17h00Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks2 - 4Esbjerg EnergyEsbjerg Energy
17h15SønderjyskESønderjyskE6 - 2Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
19 Maart 2019
19h00Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls0 - 1SønderjyskESønderjyskE
20h30Esbjerg EnergyEsbjerg Energy3 - 6Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
22 Maart 2019
19h30Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks4 - 1Esbjerg EnergyEsbjerg Energy

Halve Finale (07/04/2019)
26 Maart 2019
19h00Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras3 - 0Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
20h30SønderjyskESønderjyskE4 - 1Aalborg IshockeyAalborg Ishockey
29 Maart 2019
19h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey1 - 5SønderjyskESønderjyskE
19h30Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks3 - 2Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
31 Maart 2019
14h30SønderjyskESønderjyskE2 - 1 verlengingenAalborg IshockeyAalborg Ishockey
17h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras4 - 3Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
2 April 2019
19h00Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks5 - 3Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
20h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey2 - 3SønderjyskESønderjyskE
5 April 2019
19h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras6 - 0Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
7 April 2019
17h30Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks2 - 3Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras

Om 3e/4e plaats (13/04/2019)
12 April 2019
19h30Aalborg IshockeyAalborg Ishockey1 - 3Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
13 April 2019
17h00Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks6 - 4Aalborg IshockeyAalborg Ishockey

Finale (19/04/2019)
12 April 2019
19h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras4 - 3 verlengingenSønderjyskESønderjyskE
14 April 2019
14h00SønderjyskESønderjyskE2 - 3Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras
16 April 2019
20h30Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras2 - 0SønderjyskESønderjyskE
19 April 2019
19h30SønderjyskESønderjyskE0 - 1Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden