De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Denemarken - Superligaen - 2022/2023 - Home

Ijshockey - Denemarken - Superligaen - 2022/2023 - Home

Keuze van een seizoen :

Denemarken
  • Aalborg Pirates
  • Esbjerg Energy
  • Frederikshavn White Hawks
  • Herlev Eagles
  • Herning Blue Fox
  • Odense Bulldogs
  • Rodovre Mighty Bulls
  • Rungsted IK - Nordsjælland Cobras
  • SønderjyskE

Home

Denemarken Superligaen 2022/2023 - Home

DenemarkenDenemarken

Regulier Seizoen (Denemarken - 02/09/2022 - 07/03/2023)

Klassering

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Aalborg Pirates84412801314385+58
2Herning Blue Fox84422801413096+34
3Odense Bulldogs814227015151102+49
4SønderjyskE694123018137131+6
5Esbjerg Energy604120021124115+9
6Herlev Eagles574119022108127-19
7Frederikshavn White Hawks48411602589131-42
8Rungsted IK - Nordsjælland Cobras394013027113140-27
9Rodovre Mighty Bulls334111030106174-68

Laatste wedstrijden

3 Februari 2023
19h00Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls5 - 1
(2-1, 2-0, 1-0)
Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
5 Februari 2023
15h00Esbjerg EnergyEsbjerg Energy3 - 2 verlengingen
(0-1, 1-0, 1-1, 1-0)
Frederikshavn White HawksFrederikshavn White Hawks
17h00Herlev EaglesHerlev Eagles4 - 1
(1-0, 3-1, 0-0)
SønderjyskESønderjyskE
6 Februari 2023
19h00Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls2 - 8
(1-5, 1-1, 0-2)
Herning Blue FoxHerning Blue Fox
20h00Odense BulldogsOdense Bulldogs1 - 0
(1-0, 0-0, 0-0)
Aalborg PiratesAalborg Pirates

Volgende wedstrijden

5 Maart 2023
13h30Herning Blue FoxHerning Blue Fox - SønderjyskESønderjyskE
7 Maart 2023
19h00Herlev EaglesHerlev Eagles - Herning Blue FoxHerning Blue Fox
19h00Esbjerg EnergyEsbjerg Energy - Aalborg PiratesAalborg Pirates
19h00SønderjyskESønderjyskE - Rodovre Mighty BullsRodovre Mighty Bulls
19h00Odense BulldogsOdense Bulldogs - Rungsted IK - Nordsjælland CobrasRungsted IK - Nordsjælland Cobras

Detail van de uitslagen


Playoffs (Denemarken - 11/03/2023 - 24/04/2023)



Kwartfinales

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 2
    • Aantal speeldagen : 11
    • Wedstrijden : 185
    • Thuiszeges : 105 (57 %)
    • Overwinningen uit : 80 (43 %)
    • Gelijke spelen : 0 (0 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 5de (237 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 5.95
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 3.26
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 2.69
    • Totaal aantal punten : 1101
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 100.09
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Aalborg Pirates28
    2Herning Blue Fox28
    3Odense Bulldogs27
    4SønderjyskE23
    5Esbjerg Energy20
    6Herlev Eagles19
    Gelijke spelen
    1Aalborg Pirates0
    2Esbjerg Energy0
    3Frederikshavn White Hawks0
    4Herlev Eagles0
    5Herning Blue Fox0
    6Odense Bulldogs0
    Nederlagen
    1Rodovre Mighty Bulls30
    2Rungsted IK - Nordsjæ.27
    3Frederikshavn White Hawks25
    4Herlev Eagles22
    5Esbjerg Energy21
    6SønderjyskE18

    Thuiszeges
    1Herning Blue Fox16
    2SønderjyskE14
    3Aalborg Pirates13
    4Odense Bulldogs13
    5Esbjerg Energy12
    6Frederikshavn White Hawks11
    Gelijke spelen thuis
    1Aalborg Pirates0
    2Esbjerg Energy0
    3Frederikshavn White Hawks0
    4Herlev Eagles0
    5Herning Blue Fox0
    6Odense Bulldogs0
    Thuisnederlagen
    1Rodovre Mighty Bulls15
    2Rungsted IK - Nordsjæ.12
    3Frederikshavn White Hawks10
    4Herlev Eagles10
    5Esbjerg Energy8
    6Odense Bulldogs8

    Overwinningen uit
    1Aalborg Pirates15
    2Odense Bulldogs14
    3Herning Blue Fox12
    4Herlev Eagles9
    5SønderjyskE9
    6Esbjerg Energy8
    Gelijke spelen buitenshuis
    1Aalborg Pirates0
    2Esbjerg Energy0
    3Frederikshavn White Hawks0
    4Herlev Eagles0
    5Herning Blue Fox0
    6Odense Bulldogs0
    Uitnederlagen
    1Frederikshavn White Hawks15
    2Rodovre Mighty Bulls15
    3Rungsted IK - Nordsjæ.15
    4Esbjerg Energy13
    5Herlev Eagles12
    6SønderjyskE12

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden