De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Spanje Division 1 Dames - 2021/2022 - Home

Handbal - Spanje Division 1 Dames - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Spanje
  • Bera Bera San-Sebastian
  • BM Aula Valladolid
  • BM Elche
  • BM Gijon La Calzada
  • BM Granollers
  • BM Porrino
  • CB Lanzarote Zonzamas
  • CB Morvedre
  • CB Salud Tenerife
  • Handbol Sant Quirze
  • Malaga Costa del Sol
  • Mecalia Atlético Guardés
  • Rocasa Gran Canaria
  • Zuazo Barakaldo

Home

Spanje Division 1 Dames 2021/2022 - Home

SpanjeSpanje

WinnaarBera Bera San-Sebastian : Bera Bera San-Sebastian

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Bera Bera San-Sebastian49262411813578+235
2Malaga Costa del Sol41262015771638+133
3Rocasa Gran Canaria36261646780695+85
4Mecalia Atlético Guardés35261637726644+82
5BM Gijon La Calzada35261718721667+54
6BM Granollers32261529779709+70
7BM Elche32261529653620+33
8BM Aula Valladolid282613211792752+40
9Zuazo Barakaldo242610412695691+4
10BM Porrino222610214691723-32
11CB Morvedre15267118576721-145
12Handbol Sant Quirze7262321590761-171
13CB Salud Tenerife5262123613812-199
14CB Lanzarote Zonzamas3260323607796-189

Laatste wedstrijden

27 Mei 2022
21h00Malaga Costa del SolMalaga Costa del Sol23 - 22BM Gijon La CalzadaBM Gijon La Calzada
28 Mei 2022
18h30Handbol Sant QuirzeHandbol Sant Quirze27 - 27CB Lanzarote ZonzamasCB Lanzarote Zonzamas
19h00CB MorvedreCB Morvedre23 - 23BM ElcheBM Elche
19h00CB Salud TenerifeCB Salud Tenerife23 - 34Mecalia Atlético GuardésMecalia Atlético Guardés
19h00Rocasa Gran CanariaRocasa Gran Canaria27 - 33Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian
19h00BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid33 - 28Zuazo BarakaldoZuazo Barakaldo
19h00BM PorrinoBM Porrino37 - 38BM GranollersBM Granollers

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 1
    • Aantal speeldagen : 26
    • Wedstrijden : 182
    • Thuiszeges : 91 (50 %)
    • Overwinningen uit : 76 (42 %)
    • Gelijke spelen : 15 (8 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 5de (412 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 53.88
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 27.65
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 26.24
    • Totaal aantal punten : 9807
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 377.19
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Bera Bera San-Sebastian24
    2Malaga Costa del Sol20
    3BM Gijon La Calzada17
    4Mecalia Atlético Gu.16
    5Rocasa Gran Canaria16
    6BM Elche15
    Gelijke spelen
    1Rocasa Gran Canaria4
    2Zuazo Barakaldo4
    3CB Lanzarote Zonzamas3
    4Handbol Sant Quirze3
    5Mecalia Atlético Gu.3
    6BM Aula Valladolid2
    Nederlagen
    1CB Lanzarote Zonzamas23
    2CB Salud Tenerife23
    3Handbol Sant Quirze21
    4CB Morvedre18
    5BM Porrino14
    6Zuazo Barakaldo12

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden