De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
China - 10 Februari 1989
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 31 Overwinningen / 28 Nederlagen
Championship League Snooker van 28 Juni tot 29 Juli 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 32 | verslaat | Scott Donaldson | 3-1 | |
Groep 32 | verslaat | Nutcharat Wongharuthai | 3-1 | |
Groep 32 | verslaat | Rod Lawler | 3-1 | |
Tweede Ronde - Groep H | verslaat | David Gilbert | 3-1 | |
Tweede Ronde - Groep H | verslaat | Michael White | 3-1 | |
Tweede Ronde - Groep H | verslagen door | Robert Milkins | 2-2 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslagen door | Xintong Zhao | 3-1 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Luca Brecel | 3-1 | |
Derde Ronde - Groep 2 | verslaat | Haotian Lyu | 3-0 | |
European Masters van 16 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Hossein Vafaei Ayouri | 5-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Jiahui Si | 5-3 | |
British Open van 26 September tot 2 Oktober 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Peter Lines | 4-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Graeme Dott | 4-3 | |
Noord-Ierland Open van 16 Oktober tot 23 Oktober 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Nutcharat Wongharuthai | 4-0 | |
1/16de finales | verslaat | Hossein Vafaei Ayouri | 4-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Mark Allen | 4-0 | |
UK Championship van 12 November tot 20 November 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Judd Trump | 6-5 | |
Scottish Open van 28 November tot 4 December 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Si Xu | 4-3 | |
1/16de finales | verslaat | Pengfei Tian | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Judd Trump | 4-2 | |
English Open van 12 December tot 18 December 2022 | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Mark Davis | 4-2 | |
World Grand Prix van 16 Januari tot 22 Januari 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Neil Robertson | 4-1 | |
Achtste finales | verslaat | Ryan Day | 4-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Judd Trump | 5-3 | |
Snooker Shoot-Out van 25 Januari tot 28 Januari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Anton Kazakov | 106-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Si Xu | 46-30 | |
German Masters van 1 Februari tot 5 Februari 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Fan Zhengyi | 5-4 | |
Achtste finales | verslaat | Elliot Slessor | 5-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jack Lisowski | 5-3 | |
Championship League Invitational van 19 December 2022 tot 27 Februari 2023 | ||||
Groep 5 - Round Robin | verslaat | John Higgins | 3-1 | |
Groep 5 - Round Robin | verslaat | Noppon Saengkham | 3-2 | |
Groep 5 - Round Robin | verslagen door | David Gilbert | 3-2 | |
Groep 5 - Round Robin | verslaat | Neil Robertson | 3-1 | |
Groep 5 - Round Robin | verslagen door | Robert Milkins | 3-1 | |
Groep 5 - Round Robin | verslaat | Matthew Selt | 3-0 | |
Groep 5 - Halve Finale | verslagen door | John Higgins | 3-0 | |
Groep 6 - Round Robin | verslagen door | Zhou Yuelong | 3-2 | |
Groep 6 - Round Robin | verslagen door | Neil Robertson | 3-2 | |
Groep 6 - Round Robin | verslaat | Robert Milkins | 3-2 | |
Groep 6 - Round Robin | verslagen door | Matthew Selt | 3-1 | |
Groep 6 - Round Robin | verslaat | Joe Perry | 3-0 | |
Groep 6 - Round Robin | verslaat | Anthony McGill | 3-1 | |
Groep 6 - Halve Finale | verslagen door | Zhou Yuelong | 3-2 | |
Groep 7 - Round Robin | verslagen door | Graeme Dott | 3-1 | |
Groep 7 - Round Robin | verslaat | Haotian Lyu | 3-1 | |
Groep 7 - Round Robin | verslaat | Tom Ford | 3-2 | |
Groep 7 - Round Robin | verslagen door | Stephen Maguire | 3-1 | |
Groep 7 - Round Robin | verslagen door | Zhou Yuelong | 3-2 | |
Groep 7 - Round Robin | verslaat | Matthew Selt | 3-1 | |
Groep 7 - Halve Finale | verslaat | Graeme Dott | 3-1 | |
Groep 7 - Finale | verslaat | Haotian Lyu | 3-2 | |
Groep winnaars | verslagen door | Jack Lisowski | 3-1 | |
Groep winnaars | verslagen door | Judd Trump | 3-1 | |
Groep winnaars | verslagen door | Stuart Bingham | 3-2 | |
Groep winnaars | verslagen door | John Higgins | 3-1 | |
Groep winnaars | verslagen door | Kyren Wilson | 3-1 | |
Groep winnaars | verslaat | Neil Robertson | 3-0 | |
WST Classic van 16 Maart tot 22 Maart 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Daniel Wells | 4-3 | |
Wereldkampioenschap - Kwalificaties van 3 April tot 12 April 2023 | ||||
Derde Ronde | verslagen door | Anda Zhang | 10-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 22 Nederlagen
British Open van 16 Augustus tot 22 Augustus 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Dominic Dale | 3-0 | |
Noord-Ierland Open van 9 Oktober tot 17 Oktober 2021 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Mitchell Mann | 4-2 | |
English Open van 1 November tot 7 November 2021 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Steven Hallworth | 4-2 | |
UK Championship van 23 November tot 5 December 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jiankang Zhang | 6-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Robert Milkins | 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Hossein Vafaei Ayouri | 6-2 | |
Scottish Open van 6 December tot 12 December 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Duane Jones | 4-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Mark Selby | 4-2 | |
Championship League Snooker 2021/2022 van 20 December 2021 tot 3 Februari 2022 | ||||
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | Ryan Day | 3-1 | |
Groep 2 - Round Robin | verslaat | Jack Lisowski | 3-2 | |
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | Joe Perry | 3-2 | |
Groep 2 - Round Robin | verslaat | Graeme Dott | 3-2 | |
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | Lu Ning | 3-1 | |
Groep 2 - Round Robin | verslaat | Gary Wilson | 3-2 | |
Groep 3 - Round Robin | verslaat | Ryan Day | 3-1 | |
Groep 3 - Round Robin | verslagen door | Mark Selby | 3-0 | |
Groep 3 - Round Robin | verslaat | Lu Ning | 3-2 | |
Groep 3 - Round Robin | verslagen door | Xintong Zhao | 3-2 | |
Groep 3 - Round Robin | verslaat | Joe Perry | 3-2 | |
Groep 3 - Round Robin | verslaat | Stuart Bingham | 3-2 | |
Groep 3 - Halve Finale | verslaat | Mark Selby | 3-1 | |
Groep 3 - Finale | verslagen door | Xintong Zhao | 3-2 | |
Groep 4 - Round Robin | verslagen door | Judd Trump | 3-1 | |
Groep 4 - Round Robin | verslagen door | Stuart Bingham | 3-1 | |
Groep 4 - Round Robin | verslagen door | Mark Selby | 3-2 | |
Groep 4 - Round Robin | verslagen door | Scott Donaldson | 3-1 | |
Groep 4 - Round Robin | verslagen door | Lu Ning | 3-2 | |
Groep 4 - Round Robin | verslagen door | Kyren Wilson | 3-0 | |
Snooker Shoot-Out van 20 Januari tot 23 Januari 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Mitchell Mann | 32-21 | |
European Masters van 21 Februari tot 27 Februari 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Andy Hicks | 5-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Jordan Brown | 5-0 | |
Turkish Masters van 14 Maart tot 20 Maart 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Oliver Lines | 5-4 | |
Gibraltar Open van 24 Maart tot 31 Maart 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Peter Devlin | 4-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Anda Zhang | 4-2 | |
Wereldkampioenschap - Kwalificaties van 4 April tot 13 April 2022 | ||||
Derde ronde | verslagen door | David Grace | 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 30 Overwinningen / 21 Nederlagen
Championship League Snooker van 13 September tot 30 Oktober 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste Ronde - Groep 18 | verslagen door | Jak Jones | 2-2 | |
Eerste Ronde - Groep 18 | verslaat | Farakh Ajaib | 3-1 | |
Eerste Ronde - Groep 18 | verslaat | Hossein Vafaei Ayouri | 3-0 | |
European Masters van 21 September tot 27 September 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Stuart Carrington | 5-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Matthew Stevens | 5-1 | |
English Open van 12 Oktober tot 18 Oktober 2020 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Tom Ford | 4-3 | |
Championship League Snooker van 13 September tot 30 Oktober 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep E | verslagen door | Thepchaiya Un-Nooh | 2-2 | |
Tweede Ronde - Groep E | verslagen door | Ken Doherty | 3-1 | |
Tweede Ronde - Groep E | verslaat | Jordan Brown | 3-1 | |
Noord-Ierland Open van 16 November tot 29 November 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Duane Jones | 4-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Ali Carter | 4-1 | |
UK Championship van 23 November tot 7 December 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Brandon Sargeant | 6-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Luca Brecel | 6-5 | |
1/16de finales | verslaat | David Grace | 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Jack Lisowski | 6-4 | |
Scottish Open van 7 December tot 20 December 2020 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Alan McManus | 4-2 | |
World Grand Prix van 16 December tot 20 December 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | John Higgins | 4-2 | |
WST Pro Series van 18 Januari tot 21 Maart 2021 | ||||
Groep M | verslaat | Allan Taylor | 2-0 | |
Groep M | verslaat | Haydon Pinhey | 2-0 | |
Groep M | verslaat | Matthew Stevens | 2-0 | |
Groep M | verslagen door | Joe Perry | 2-1 | |
Groep M | verslagen door | Daniel Wells | 2-1 | |
Groep M | verslaat | Jak Jones | 2-0 | |
Groep M | verslaat | Rod Lawler | 2-0 | |
Snooker Shoot-Out van 4 Februari tot 7 Februari 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ricky Walden | 72-33 | |
Tweede ronde | verslaat | Robbie Williams | 22-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Mark Williams | 29-28 | |
Welsh Open van 15 Februari tot 21 Februari 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Iulian Boiko | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Gary Wilson | 4-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Yan Bingtao | 4-1 | |
Gibraltar Open van 1 Maart tot 7 Maart 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Martin O'Donnell | 4-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Jamie Wilson | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | Jianbo Zhao | 4-1 | |
Achtste finales | verslaat | Jamie Clarke | 4-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Stuart Carrington | 4-1 | |
WST Pro Series van 18 Januari tot 21 Maart 2021 | ||||
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Xintong Zhao | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Shaun Murphy | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Kyren Wilson | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Lu Ning | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Ben Woollaston | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Robert Milkins | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Stuart Carrington | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslaat | Kyren Wilson | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslagen door | Sam Craigie | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslagen door | Stuart Bingham | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslaat | Jack Lisowski | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslagen door | Judd Trump | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslagen door | Mark Williams | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslaat | Ali Carter | 2-1 | |
Wereldkampioenschap - Kwalificaties van 5 April tot 14 April 2021 | ||||
Derde ronde | verslaat | Ian Burns | 6-1 | |
Vierde ronde | verslagen door | Chris Wakelin | 10-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 24 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 25 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Snooker Shoot-Out)
Samenvatting : 22 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 1 (Finaleronde)
Finale : 1 (Snooker Shoot-Out)
Samenvatting : 34 Overwinningen / 21 Nederlagen
Australian Open van 30 Juni tot 6 Juli 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Liam Highfield | 5-2 | |
Achtste finales | verslaat | Peter Ebdon | 5-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Matthew Stevens | 5-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Judd Trump | 6-3 | |
Yixing van 17 Juni tot 21 Juni 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Lin Yongzhi | 4-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Marcus Campbell | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | Ian Glover | 4-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Robert Milkins | 4-2 | |
Wuxi Classic van 23 Juni tot 29 Juni 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Liam Highfield | 5-4 | |
Tweede ronde | verslagen door | Robin Hull | 5-3 | |
Fürth van 21 Augustus tot 24 Augustus 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Michael Holt | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Joel Walker | 4-0 | |
1/16de finales | verslaat | Jamie Cope | 4-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Alan McManus | 4-2 | |
Sofia van 2 Oktober tot 5 Oktober 2014 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Joe Perry | 4-3 | |
Haining van 20 Oktober tot 24 Oktober 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Yao Pengcheng | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Chen Junhao | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | Da Hailin | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Jimmy Robertson | 4-0 | |
International Championship van 26 Oktober tot 2 November 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Alexander Ursenbacher | 6-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Eden Sharav | 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Noppon Saengkham | 6-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Robert Milkins | 6-4 | |
UK Championship van 25 November tot 8 December 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ian Glover | 6-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Matthew Selt | 6-4 | |
Lissabon van 11 December tot 14 December 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Christopher Keogan | 4-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Ian Burns | 4-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Jamie Jones | 4-1 | |
Xuzhou van 20 Januari tot 24 Januari 2015 | ||||
Tweede ronde | verslaat | He Guoqiang | 4-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Barry Pinches | 4-2 | |
German Masters van 4 Februari tot 8 Februari 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Cao Xinlong | 5-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Tony Drago | 5-0 | |
1/16de finales | verslaat | Liam Highfield | 5-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Neil Robertson | 5-0 | |
Round Robin , 9 Februari 2015 | ||||
Round Robin | verslaat | Mark Williams | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | John Higgins | 3-2 | |
Round Robin | verslaat | David Gilbert | 3-2 | |
Round Robin | verslagen door | Peter Ebdon | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Dominic Dale | 3-0 | |
Round Robin | verslagen door | Fergal O'Brien | 3-2 | |
Finaleronde , 10 Februari 2015 | ||||
Halve Finale | verslaat | Fergal O'Brien | 3-0 | |
Finale | verslaat | David Gilbert | 3-0 | |
Round Robin , 11 Februari 2015 | ||||
Round Robin | verslagen door | Matthew Selt | 3-0 | |
Round Robin | verslagen door | Ali Carter | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Stuart Bingham | 3-0 | |
Round Robin | verslagen door | Mark Davis | 3-2 | |
Round Robin | verslaat | Barry Hawkins | 3-1 | |
Round Robin | verslagen door | Ben Woollaston | 3-2 | |
Welsh Open van 16 Februari tot 22 Februari 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Joe Swail | 4-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Matthew Selt | 4-1 | |
Gdynia van 26 Februari tot 1 Maart 2015 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Anda Zhang | w.o. | |
World Grand Prix van 16 Maart tot 22 Maart 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Stephen Maguire | 4-1 | |
Wereldkampioenschap - Kwalificaties van 8 April tot 15 April 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ong Jia Jun | 10-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Liam Highfield | 10-5 | |
Derde Ronde | verslagen door | Jimmy Robertson | 10-9 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Shanghai Masters)
Samenvatting : 24 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 17 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 17 Overwinningen / 8 Nederlagen
Sheffield van 18 Juni tot 22 Juni 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | James Murdoch | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Adam Wicheard | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | Kurt Maflin | 4-3 | |
Achtste finales | verslaat | Liam Highfield | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Graeme Dott | 4-3 | |
Fürth van 25 Augustus tot 28 Augustus 2011 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Bash Maqsood | 4-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Li Yan | 4-0 | |
Warschau van 29 September tot 2 Oktober 2011 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Adam Wicheard | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Scott Mackenzie | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | James Wattana | 4-3 | |
Achtste finales | verslaat | Fergal O'Brien | 4-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Stephen Lee | 4-3 | |
Gloucester van 5 Oktober tot 9 Oktober 2011 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Aditya Mehta | 4-3 | |
Killarney van 20 Oktober tot 23 Oktober 2011 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Peter Ebdon | 4-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Ronnie O'Sullivan | 4-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Gerard Greene | 4-2 | |
Antwerpen van 10 November tot 13 November 2011 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sam Harvey | 4-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Mark Selby | 4-2 | |
Fürstenfeldbruck van 6 Januari tot 8 Januari 2012 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Matthew Couch | 4-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Sam Baird | 4-3 | |
1/16de finales | verslaat | Robert Milkins | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Ricky Walden | 4-2 | |
Players Championship - Finale van 14 Maart tot 18 Maart 2012 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Dominic Dale | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Judd Trump | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Andrew Higginson | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 6 Nederlagen
Wuxi Classic (non-ranking) van 3 Juni tot 6 Juni 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Stephen Hendry | 5-3 | |
Brugge van 30 September tot 3 Oktober 2010 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Anda Zhang | 4-2 | |
Rüsselsheim van 22 Oktober tot 24 Oktober 2010 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Marc J Davis | 4-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Kyren Wilson | 4-3 | |
Gloucester van 28 Oktober tot 31 Oktober 2010 | ||||
Eerste ronde | verslaat | James Wattana | 4-0 | |
Tweede ronde | verslagen door | Joe Jogia | 4-3 | |
Hamm van 12 November tot 14 November 2010 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ronni Beniesch | 4-0 | |
Tweede ronde | verslagen door | Peter Ebdon | 4-1 | |
Praag van 19 November tot 21 November 2010 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Thanawat Thirapongpaiboon | 4-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Ken Doherty | 4-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
China Open van 30 Maart tot 5 April 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Junhui Ding | 5-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Ronnie O'Sullivan | 5-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Shanghai Masters van 6 Augustus tot 12 Augustus 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Stephen Maguire | 5-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
China Open van 25 Maart tot 1 April 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Matthew Stevens | 5-0 |