De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 21 Mei 1976
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 6 Nederlagen
European Masters van 22 Augustus tot 27 Augustus 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Guodong Xiao | 5-3 | |
British Open van 25 September tot 1 Oktober 2023 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Ishpreet Sing Chadha | 4-2 | |
Wuhan Open van 9 Oktober tot 15 Oktober 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Daniel Wells | 5-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Ali Carter | 5-4 | |
Noord-Ierland Open van 22 Oktober tot 29 Oktober 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Si Xu | 4-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Ricky Walden | 4-1 | |
International Championship van 5 November tot 12 November 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Matthew Stevens | 6-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Ali Carter | 6-4 | |
Scottish Open van 11 December tot 17 December 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Manasawin Phetmalaikul | 4-0 | |
1/16de finales | verslaat | Aaron Hill | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Anda Zhang | 4-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Zhou Yuelong | 5-4 | |
Wereldkampioenschap Six-Red van 6 Maart tot 11 Maart 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Ricky Walden | 6-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Junhui Ding | 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 23 Overwinningen / 26 Nederlagen
Championship League Snooker van 28 Juni tot 29 Juli 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 11 | verslaat | Yupeng Cao | 3-1 | |
Groep 11 | verslaat | Peter Lines | 3-0 | |
Groep 11 | verslagen door | Peter Devlin | 3-0 | |
Tweede Ronde - Groep C | verslagen door | Jordan Brown | 2-2 | |
Tweede Ronde - Groep C | verslaat | Jamie Jones | 3-1 | |
Tweede Ronde - Groep C | verslaat | Ben Woollaston | 3-0 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Junxu Pang | 2-2 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Ricky Walden | 2-2 | |
Derde Ronde - Groep 1 | verslagen door | Lu Ning | 3-1 | |
European Masters van 16 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Ian Burns | 5-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Ali Carter | 5-4 | |
British Open van 26 September tot 2 Oktober 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Xintong Zhao | 4-1 | |
Noord-Ierland Open van 16 Oktober tot 23 Oktober 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | David Lilley | 4-0 | |
UK Championship van 12 November tot 20 November 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Liam Highfield | 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Joe Perry | 6-3 | |
Scottish Open van 28 November tot 4 December 2022 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Zak Surety | 4-3 | |
English Open van 12 December tot 18 December 2022 | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Thepchaiya Un-Nooh | 4-1 | |
Championship League Invitational van 19 December 2022 tot 27 Februari 2023 | ||||
Groep 1 - Round Robin | verslaat | Ryan Day | 3-1 | |
Groep 1 - Round Robin | verslaat | Jack Lisowski | 3-1 | |
Groep 1 - Round Robin | verslagen door | Matthew Selt | 3-2 | |
Groep 1 - Round Robin | verslaat | Jimmy Robertson | 3-2 | |
Groep 1 - Round Robin | verslagen door | Ali Carter | 3-0 | |
Groep 1 - Round Robin | verslagen door | Jordan Brown | 3-1 | |
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | Jamie Jones | 3-1 | |
Groep 2 - Round Robin | verslaat | Jordan Brown | 3-1 | |
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | Matthew Selt | 3-0 | |
Groep 2 - Round Robin | verslaat | Ryan Day | 3-2 | |
Groep 2 - Round Robin | verslaat | Barry Hawkins | 3-1 | |
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | Robert Milkins | 3-1 | |
Groep 2 - Halve Finale | verslaat | Matthew Selt | 3-2 | |
Groep 2 - Finale | verslaat | Robert Milkins | 3-1 | |
Masters van 8 Januari tot 15 Januari 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Kyren Wilson | 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Shaun Murphy | 6-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Judd Trump | 6-1 | |
World Grand Prix van 16 Januari tot 22 Januari 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Junhui Ding | 4-0 | |
Snooker Shoot-Out van 25 Januari tot 28 Januari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Reanne Evans | 60-8 | |
Championship League Invitational van 19 December 2022 tot 27 Februari 2023 | ||||
Groep winnaars | verslagen door | Judd Trump | 3-1 | |
Groep winnaars | verslaat | Guodong Xiao | 3-2 | |
Groep winnaars | verslagen door | Kyren Wilson | 3-1 | |
Groep winnaars | verslagen door | John Higgins | 3-2 | |
Groep winnaars | verslaat | Neil Robertson | 3-2 | |
Groep winnaars | verslagen door | Jack Lisowski | 3-1 | |
WST Classic van 16 Maart tot 22 Maart 2023 | ||||
Eerste ronde | verslaat | On-yee Ng | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Matthew Stevens | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Martin Gould | 4-1 | |
Achtste finales | verslaat | Noppon Saengkham | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ali Carter | 4-2 | |
Wereldkampioenschap Heren van 15 April tot 1 Mei 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | David Gilbert | 10-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Mark Allen | 13-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 35 Overwinningen / 21 Nederlagen
Championship League Invitational van 13 September tot 30 Oktober 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste Ronde - Groep 21 | verslaat | Elliot Slessor | 3-1 | |
Eerste Ronde - Groep 21 | verslaat | Gao Yang | 3-0 | |
Eerste Ronde - Groep 21 | verslaat | Michael White | 2-2 | |
Tweede Ronde - Groep F | verslagen door | Ryan Day | 3-0 | |
Tweede Ronde - Groep F | verslaat | Alexander Ursenbacher | 3-0 | |
Tweede Ronde - Groep F | verslaat | Ashley Hugill | 3-1 | |
British Open van 16 Augustus tot 22 Augustus 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Robert Milkins | 3-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Judd Trump | 3-1 | |
Noord-Ierland Open van 9 Oktober tot 17 Oktober 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Sam Craigie | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Ashley Carty | 4-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Shaun Murphy | 4-1 | |
English Open van 1 November tot 7 November 2021 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Fergal O'Brien | 4-3 | |
Champion of Champions van 15 November tot 21 November 2021 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ronnie O'Sullivan | 4-2 | |
UK Championship van 23 November tot 5 December 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Dean Young | 6-5 | |
Tweede ronde | verslaat | Stuart Carrington | 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Noppon Saengkham | 6-5 | |
World Grand Prix van 13 December tot 19 December 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ricky Walden | 4-3 | |
Achtste finales | verslaat | Ali Carter | 4-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Stephen Maguire | 5-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Ronnie O'Sullivan | 6-2 | |
Championship League Snooker 2021/2022 van 20 December 2021 tot 3 Februari 2022 | ||||
Groep 3 - Round Robin | verslaat | Joe Perry | 3-2 | |
Groep 3 - Round Robin | verslagen door | Xintong Zhao | 3-1 | |
Groep 3 - Round Robin | verslaat | Ryan Day | 3-0 | |
Groep 3 - Round Robin | verslagen door | Guodong Xiao | 3-2 | |
Groep 3 - Round Robin | verslaat | Lu Ning | 3-2 | |
Groep 3 - Round Robin | verslagen door | Mark Selby | 3-2 | |
Groep 3 - Halve Finale | verslagen door | Xintong Zhao | 3-1 | |
Groep 4 - Round Robin | verslagen door | Mark Selby | 3-1 | |
Groep 4 - Round Robin | verslaat | Scott Donaldson | 3-0 | |
Groep 4 - Round Robin | verslagen door | Kyren Wilson | 3-1 | |
Groep 4 - Round Robin | verslagen door | Lu Ning | 3-2 | |
Groep 4 - Round Robin | verslaat | Judd Trump | 3-2 | |
Groep 4 - Round Robin | verslaat | Guodong Xiao | 3-1 | |
Groep 4 - Halve Finale | verslaat | Mark Selby | 3-2 | |
Groep 4 - Finale | verslaat | Kyren Wilson | 3-2 | |
Masters van 9 Januari tot 16 Januari 2022 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Kyren Wilson | 6-5 | |
Snooker Shoot-Out van 20 Januari tot 23 Januari 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Mark Davis | 90-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Peifan Lei | 42-9 | |
1/16de finales | verslagen door | Oliver Lines | 63-47 | |
Championship League Snooker 2021/2022 van 20 December 2021 tot 3 Februari 2022 | ||||
Winnaars Groep - Round Robin | verslaat | Xintong Zhao | 3-0 | |
Winnaars Groep - Round Robin | verslaat | Yan Bingtao | 3-2 | |
Winnaars Groep - Round Robin | verslaat | Scott Donaldson | 3-0 | |
Winnaars Groep - Round Robin | verslagen door | Liang Wenbo | 3-0 | |
Winnaars Groep - Round Robin | verslaat | John Higgins | 3-2 | |
Winnaars Groep - Round Robin | verslaat | Graeme Dott | 3-2 | |
Winnaars Groep - Halve Finale | verslaat | Liang Wenbo | 3-2 | |
Winnaars Groep - Finale | verslagen door | John Higgins | 3-2 | |
Welsh Open van 28 Februari tot 6 Maart 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Elliot Slessor | 4-3 | |
Gibraltar Open van 24 Maart tot 31 Maart 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Gerard Greene | 4-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Jimmy White | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | Sijun Yuan | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Soheil Vahedi | 4-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jak Jones | 4-0 | |
Wereldkampioenschap Heren van 16 April tot 2 Mei 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Haotian Lyu | 10-5 | |
Achtste finales | verslaat | Kyren Wilson | 13-9 | |
Kwartfinales | verslagen door | Judd Trump | 13-8 | |
Championship League Snooker van 4 Januari tot 2 April 2021 | ||||
Groep 1 - Round Robin | verslaat | Thepchaiya Un-Nooh | 3-0 | |
Groep 1 - Round Robin | verslaat | Michael Holt | 3-2 | |
Groep 1 - Round Robin | verslagen door | John Higgins | 3-2 | |
Groep 1 - Round Robin | verslaat | Graeme Dott | 3-1 | |
Groep 1 - Round Robin | verslaat | Gary Wilson | 3-2 | |
Groep 1 - Round Robin | verslagen door | Zhou Yuelong | 3-2 | |
Groep 1 - Halve Finale | verslagen door | Zhou Yuelong | 3-0 | |
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | John Higgins | 3-2 | |
Groep 2 - Round Robin | verslaat | Matthew Selt | 3-1 | |
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | Scott Donaldson | 3-1 | |
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | Graeme Dott | 3-2 | |
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | Gary Wilson | 3-1 | |
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | Kyren Wilson | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 41 Overwinningen / 22 Nederlagen
Championship League Snooker van 13 September tot 30 Oktober 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste Ronde - Groep 12 | verslaat | Sijun Yuan | 3-0 | |
Eerste Ronde - Groep 12 | verslaat | James Cahill | 3-0 | |
Eerste Ronde - Groep 12 | verslaat | Junxu Pang | 3-0 | |
European Masters van 21 September tot 27 September 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Louis Heathcote | 5-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Zifan Chen | 5-1 | |
1/16de finales | verslaat | Liam Highfield | 5-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Mark Selby | 5-4 | |
English Open van 12 Oktober tot 18 Oktober 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Fergal O'Brien | 4-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Ben Woollaston | 4-2 | |
Championship League Snooker van 13 September tot 30 Oktober 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep C | verslagen door | Alexander Ursenbacher | 2-2 | |
Tweede Ronde - Groep C | verslagen door | Xintong Zhao | 3-0 | |
Tweede Ronde - Groep C | verslagen door | Honghao Luo | 3-1 | |
Champion of Champions van 2 November tot 8 November 2020 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Judd Trump | 4-0 | |
Noord-Ierland Open van 16 November tot 29 November 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Oliver Lines | 4-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Jianbo Zhao | 4-2 | |
UK Championship van 23 November tot 7 December 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Zak Surety | 6-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Andrew Higginson | 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Graeme Dott | 6-2 | |
Scottish Open van 7 December tot 20 December 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ben Hancorn | 4-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Lee Walker | 4-0 | |
1/16de finales | verslaat | Robert Milkins | 4-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Hang Li | 4-3 | |
World Grand Prix van 16 December tot 20 December 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hang Li | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Judd Trump | 4-3 | |
Masters van 10 Januari tot 17 Januari 2021 | ||||
Achtste finales | verslaat | Thepchaiya Un-Nooh | 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Shaun Murphy | 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Yan Bingtao | 6-5 | |
WST Pro Series van 18 Januari tot 21 Maart 2021 | ||||
Groep C | verslaat | Sam Craigie | 2-0 | |
Groep C | verslaat | Chris Wakelin | 2-0 | |
Groep C | verslaat | Jamie Clarke | 2-0 | |
Groep C | verslaat | Ashley Carty | 2-0 | |
Groep C | verslaat | Billy Joe Castle | 2-0 | |
Groep C | verslaat | Jamie Curtis-Barrett | 2-0 | |
Groep C | verslaat | Scott Donaldson | 2-0 | |
German Masters van 27 Januari tot 31 Januari 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Zhou Yuelong | 5-2 | |
Achtste finales | verslaat | Robbie Williams | 5-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jack Lisowski | 5-3 | |
Snooker Shoot-Out van 4 Februari tot 7 Februari 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Rory McLeod | 54-1 | |
Welsh Open van 15 Februari tot 21 Februari 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Robert Milkins | 4-2 | |
Players Championship van 22 Februari tot 28 Februari 2021 | ||||
Achtste finales | verslaat | Judd Trump | 6-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Barry Hawkins | 6-2 | |
Gibraltar Open van 1 Maart tot 7 Maart 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Gerard Greene | 4-0 | |
Tweede ronde | verslagen door | Jimmy White | 4-2 | |
WST Pro Series van 18 Januari tot 21 Maart 2021 | ||||
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Dominic Dale | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Ricky Walden | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Judd Trump | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Oliver Lines | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Mark Selby | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslaat | Zhou Yuelong | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 4 | verslagen door | Ryan Day | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslaat | Jack Lisowski | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslagen door | Judd Trump | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslagen door | Ali Carter | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslaat | Mark Williams | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslaat | Kyren Wilson | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslaat | Guodong Xiao | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep Finale | verslagen door | Sam Craigie | 2-0 | |
Wereldkampioenschap - Kwalificaties van 5 April tot 14 April 2021 | ||||
Derde ronde | verslaat | Zifan Chen | 6-1 | |
Vierde ronde | verslaat | Luca Brecel | 10-5 | |
Wereldkampioenschap Heren van 17 April tot 3 Mei 2021 | ||||
1/16de Finales | verslaat | Junhui Ding | 10-9 | |
Achtste finales | verslaat | Jamie Jones | 13-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Anthony McGill | 13-12 | |
Halve Finale | verslagen door | Mark Selby | 17-15 | |
Round Robin , | ||||
Round Robin | verslaat | Jamie Clarke | 3-0 | |
Round Robin | verslagen door | Jordan Brown | 2-2 | |
Round Robin | verslagen door | Ricky Walden | 2-2 | |
Groep C , 9 Juni 2020 | ||||
Groep C | verslaat | Harvey Chandler | 3-0 | |
Groep C | verslagen door | Sam Craigie | 3-1 | |
Groep C | verslaat | Ronnie O'Sullivan | 3-0 | |
Round Robin , 11 Juni 2020 | ||||
Round Robin | verslagen door | Ryan Day | 2-2 | |
Round Robin | verslaat | Ben Woollaston | 3-1 | |
Round Robin | verslagen door | Luca Brecel | 3-0 |
Overwinningen : 2 (Finaleronde, Masters)
Finale : 0
Samenvatting : 28 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Overwinning : 0
Finales : 2 (European Masters, Romanian Masters)
Samenvatting : 28 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap Six-Red)
Riga Masters van 22 Juni tot 24 Juni 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Lee Walker | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Fergal O'Brien | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Michael Holt | 4-3 | |
Indian Open van 5 Juli tot 9 Juli 2016 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Yupeng Cao | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Steven Hallworth | 4-3 | |
1/16de finales | verslaat | Matthew Stevens | 4-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Anthony McGill | 4-0 | |
World Open van 25 Juli tot 7 Augustus 2016 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Eden Sharav | 5-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Stuart Carrington | 5-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Ali Carter | 5-3 | |
Paul Hunter Classic van 24 Augustus tot 28 Augustus 2016 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sydney Wilson | 4-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Gerard Greene | 4-3 | |
Shanghai Masters van 19 September tot 25 September 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jamie Jones | 5-0 | |
Achtste finales | verslaat | David Gilbert | 5-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Ali Carter | 5-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Mark Selby | 6-5 | |
English Open van 10 Oktober tot 16 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | David Gilbert | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Rhys Clark | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Chris Wakelin | 5-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Liang Wenbo | 6-5 | |
International Championship van 23 Oktober tot 30 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Jiankang Zhang | 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Dominic Dale | 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Ali Carter | 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Michael Holt | 6-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Mark Selby | 9-3 | |
China Championship van 1 November 2017 tot 5 November 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Liang Wenbo | 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Michael Holt | 6-5 | |
Halve Finale | verslaat | Shaun Murphy | 6-8 | |
Finale | verslagen door | John Higgins | 10-7 | |
Champion of Champions van 7 November tot 12 November 2016 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Junhui Ding | 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Neil Robertson | 4-2 | |
UK Championship van 22 November tot 4 December 2016 | ||||
1/64ste finales | verslaat | Adam Stefanow | 6-0 | |
1/32ste finales | verslagen door | Yu Delu | 6-4 | |
Scottish Open van 12 December tot 18 December 2016 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Mark Joyce | 4-3 | |
Masters van 15 Januari tot 22 Januari 2017 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Joe Perry | 6-1 | |
German Masters van 1 Februari tot 5 Februari 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yong Zhang | 5-3 | |
Achtste finales | verslaat | David Gilbert | 5-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Yan Bingtao | 5-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Anthony Hamilton | 6-4 | |
World Grand Prix van 6 Februari tot 12 Februari 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ryan Day | 4-2 | |
Welsh Open van 13 Februari tot 19 Februari 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Matthew Stevens | 4-2 | |
1/32ste finales | verslaat | Rory McLeod | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Ian Burns | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Robbie Williams | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Stuart Carrington | 5-3 | |
Halve Finale | verslaat | Robert Milkins | 6-0 | |
Finale | verslaat | Judd Trump | 9-8 | |
Round Robin , 20 Februari 2017 | ||||
Round Robin | verslaat | Stuart Bingham | 3-0 | |
Round Robin | verslagen door | Ryan Day | 3-0 | |
Round Robin | verslaat | Liang Wenbo | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Mark Williams | 3-2 | |
Round Robin | verslaat | Shaun Murphy | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Ricky Walden | 3-2 | |
Round Robin | verslagen door | Martin Gould | 3-2 | |
Round Robin | verslagen door | Ryan Day | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Shaun Murphy | 3-1 | |
Round Robin | verslagen door | Mark Selby | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Mark Williams | 3-0 | |
Finaleronde , 23 Februari 2017 | ||||
Halve Finale | verslagen door | Martin Gould | 3-1 | |
Snooker Shoot-Out van 23 Februari tot 26 Februari 2017 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Hamza Akbar | 1-0 | |
Round Robin , 27 Februari 2017 | ||||
Round Robin | verslaat | Michael Holt | 3-0 | |
Round Robin | verslaat | Mark Selby | 3-0 | |
Round Robin | verslaat | Graeme Dott | 3-0 | |
Round Robin | verslaat | John Higgins | 3-2 | |
Round Robin | verslaat | Ricky Walden | 3-2 | |
Round Robin | verslaat | Martin Gould | 3-0 | |
Finaleronde , 28 Februari 2017 | ||||
Halve Finale | verslagen door | Mark Selby | 3-2 | |
Players Championship - Finale van 6 Maart tot 12 Maart 2017 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Anthony Hamilton | 5-1 | |
China Open van 26 Maart tot 2 April 2017 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Scott Donaldson | 5-3 | |
1/16de finales | verslaat | Noppon Saengkham | 5-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Kyren Wilson | 5-2 | |
Wereldkampioenschap Heren van 15 April tot 1 Mei 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Peter Ebdon | 10-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Kyren Wilson | 13-10 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (World Grand Prix)
Samenvatting : 25 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinningen : 6 (Championship League, Shanghai Masters, Haining, Finaleronde, Finaleronde, Wereldkampioenschap Heren)
Finale : 1 (Finaleronde)
Samenvatting : 77 Overwinningen / 32 Nederlagen
Champion of Champions van 3 November tot 9 November 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Ronnie O'Sullivan | 4-2 | |
Riga van 30 Juli tot 2 Augustus 2014 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Jimmy White | 4-3 | |
Australian Open van 30 Juni tot 6 Juli 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Scott Donaldson | 5-0 | |
Achtste finales | verslaat | Mark Joyce | 5-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mark Davis | 5-4 | |
Yixing van 17 Juni tot 21 Juni 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Timothy Ng | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Mark Williams | 4-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Yan Bingtao | 4-0 | |
Wuxi Classic van 23 Juni tot 29 Juni 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | James Cahill | 5-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Tony Drago | 5-2 | |
1/16de finales | verslaat | Anthony Hamilton | 5-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Fu | 5-4 | |
Riga van 30 Juli tot 2 Augustus 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ryan Day | 4-0 | |
Eerste ronde | verslaat | Hammad Miah | 4-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Peter Ebdon | 4-3 | |
Fürth van 21 Augustus tot 24 Augustus 2014 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Fraser Patrick | 4-0 | |
Shanghai Masters van 8 September tot 14 September 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hang Li | 5-3 | |
Achtste finales | verslaat | Dominic Dale | 5-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Alan McManus | 5-1 | |
Halve Finale | verslaat | Junhui Ding | 6-4 | |
Finale | verslaat | Mark Allen | 10-3 | |
Sofia van 2 Oktober tot 5 Oktober 2014 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | David Grace | 4-3 | |
Haining van 20 Oktober tot 24 Oktober 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | A Bulajiang | 4-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Yan Bingtao | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | Xintong Zhao | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Ross Muir | 4-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Junhui Ding | 4-0 | |
Halve Finale | verslaat | Matthew Selt | 4-1 | |
Finale | verslaat | Oliver Lines | 4-0 | |
International Championship van 26 Oktober tot 2 November 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Michael Wasley | 6-4 | |
Tweede ronde | verslaat | Robbie Williams | 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Ryan Day | 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Mark Allen | 6-4 | |
Mülheim van 20 November tot 23 November 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Joel Walker | 4-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Ken Doherty | 4-0 | |
1/16de finales | verslaat | Luca Brecel | 4-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Stephen Maguire | 4-1 | |
UK Championship van 25 November tot 8 December 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Thanawat Thirapongpaiboon | 6-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Alfie Burden | 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Joel Walker | 6-5 | |
Achtste finales | verslaat | Ricky Walden | 6-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Graeme Dott | 6-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Ronnie O'Sullivan | 6-5 | |
Lissabon van 11 December tot 14 December 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Andrew Pagett | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | John Astley | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | Alex Davies | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Craig Steadman | 4-0 | |
Round Robin , 5 Januari 2015 | ||||
Round Robin | verslaat | Marco Fu | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Neil Robertson | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Stephen Maguire | 3-0 | |
Round Robin | verslaat | Barry Hawkins | 3-2 | |
Round Robin | verslagen door | Judd Trump | 3-0 | |
Round Robin | verslaat | Mark King | 3-2 | |
Finaleronde , 6 Januari 2015 | ||||
Halve Finale | verslaat | Judd Trump | 3-2 | |
Finale | verslagen door | Barry Hawkins | 3-1 | |
Round Robin , 7 Januari 2015 | ||||
Round Robin | verslaat | Marco Fu | 3-2 | |
Round Robin | verslaat | Matthew Selt | 3-2 | |
Round Robin | verslagen door | Ali Carter | 3-1 | |
Round Robin | verslagen door | Robert Milkins | 3-2 | |
Round Robin | verslagen door | Judd Trump | 3-1 | |
Round Robin | verslagen door | Michael Holt | 3-2 | |
Masters van 11 Januari tot 18 Januari 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Marco Fu | 6-3 | |
Round Robin , 19 Januari 2015 | ||||
Round Robin | verslagen door | Mark Davis | 3-1 | |
Round Robin | verslagen door | Marco Fu | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Judd Trump | 3-2 | |
Round Robin | verslaat | Peter Ebdon | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Ali Carter | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Ryan Day | 3-2 | |
Finaleronde , 20 Januari 2015 | ||||
Halve Finale | verslagen door | Ali Carter | 3-0 | |
Round Robin , 21 Januari 2015 | ||||
Round Robin | verslaat | David Gilbert | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Matthew Stevens | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Mark Davis | 3-2 | |
Round Robin | verslagen door | Michael White | 3-2 | |
Round Robin | verslagen door | Peter Ebdon | 3-0 | |
Finaleronde , 22 Januari 2015 | ||||
Halve Finale | verslaat | Michael White | 3-0 | |
Finale | verslaat | Mark Davis | 3-1 | |
German Masters van 4 Februari tot 8 Februari 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Zhou Yuelong | 5-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Igor Figueiredo | 5-1 | |
1/16de finales | verslaat | Matthew Selt | 5-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Liang Wenbo | 5-4 | |
Round Robin , 11 Februari 2015 | ||||
Round Robin | verslagen door | Guodong Xiao | 3-0 | |
Round Robin | verslagen door | Mark Davis | 3-1 | |
Round Robin | verslagen door | Ali Carter | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Barry Hawkins | 3-0 | |
Round Robin | verslaat | Ben Woollaston | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Matthew Selt | 3-1 | |
Finaleronde , 12 Februari 2015 | ||||
Halve Finale | verslaat | Matthew Selt | 3-1 | |
Finale | verslaat | Mark Davis | 3-2 | |
Welsh Open van 16 Februari tot 22 Februari 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Chuan Leong Thor | 4-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Robin Hull | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Michael White | 4-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Ricky Walden | 4-2 | |
Gdynia van 26 Februari tot 1 Maart 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Dylan Craig | 4-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Liam Highfield | 4-2 | |
World Grand Prix van 16 Maart tot 22 Maart 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Anthony McGill | 4-3 | |
Achtste finales | verslaat | Matthew Selt | 4-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Mark Davis | 4-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Ronnie O'Sullivan | 6-0 | |
Players Championship - Finale van 24 Maart tot 28 Maart 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Alan McManus | 4-1 | |
Achtste finales | verslaat | Mark Allen | 4-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Mark Davis | 4-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Joe Perry | 4-1 | |
China Open van 30 Maart tot 5 April 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Peter Lines | 5-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Michael White | 5-4 | |
Wereldkampioenschap Heren van 18 April tot 3 Mei 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Robbie Williams | 10-7 | |
Achtste finales | verslaat | Graeme Dott | 13-5 | |
Kwartfinales | verslaat | Ronnie O'Sullivan | 13-9 | |
Halve Finale | verslaat | Judd Trump | 17-16 | |
Finale | verslaat | Shaun Murphy | 18-15 |
Overwinning : 1 (Dongguan)
Finales : 2 (Snooker Shoot-Out, Champion of Champions)
Samenvatting : 43 Overwinningen / 21 Nederlagen
Overwinningen : 2 (Zhangjiagang, Zhengzhou)
Finales : 2 (Wuxi Classic, Welsh Open)
Samenvatting : 40 Overwinningen / 23 Nederlagen
Overwinning : 1 (Australian Open)
Finale : 0
Samenvatting : 20 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 23 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Shanghai Masters van 7 September tot 13 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Mark Selby | 5-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Junhui Ding | 5-2 | |
UK Championship van 5 December tot 13 December 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Joe Perry | 9-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Stephen Maguire | 9-3 | |
Welsh Open van 25 Januari tot 31 Januari 2010 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ronnie O'Sullivan | 5-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap Six-Red)
Shanghai Masters van 28 September tot 5 Oktober 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Peter Ebdon | 5-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Stephen Maguire | 5-3 | |
UK Championship van 13 December tot 21 December 2008 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mark Allen | 9-2 | |
Wereldkampioenschap Heren van 18 April tot 4 Mei 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ronnie O'Sullivan | 10-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Shanghai Masters van 6 Augustus tot 12 Augustus 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Mark Williams | 5-2 | |
Achtste finales | verslaat | Stuart Pettman | 5-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mark Selby | 5-0 | |
UK Championship van 8 December tot 16 December 2007 | ||||
1/16de finales | verslaat | Steve Davis | 9-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Shaun Murphy | 9-3 | |
Welsh Open van 11 Februari tot 17 Februari 2008 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Matthew Selt | 5-2 | |
1/16de finales | verslaat | Stephen Maguire | 5-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Joe Perry | 5-2 | |
China Open van 24 Maart tot 30 Maart 2008 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ali Carter | 5-3 | |
Wereldkampioenschap Heren van 19 April tot 5 Mei 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Steve Davis | 10-8 | |
Achtste finales | verslagen door | Joe Perry | 13-9 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
UK Championship van 4 December tot 17 December 2006 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Rory McLeod | 9-8 | |
1/16de finales | verslaat | Ali Carter | 9-8 | |
Achtste finales | verslagen door | Peter Ebdon | 9-4 | |
Welsh Open van 12 Februari tot 18 Februari 2007 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Joe Delaney | 5-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Ali Carter | 5-3 | |
China Open van 25 Maart tot 1 April 2007 | ||||
1/16de finales | verslaat | Steve Davis | 5-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Jamie Cope | 5-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
UK Championship van 5 December tot 18 December 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Robert Milkins | 9-4 | |
1/16de finales | verslaat | Matthew Stevens | 9-3 | |
Achtste finales | verslaat | Mark Davis | 9-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Joe Perry | 9-8 | |
Champion of Champions van 15 Januari tot 22 Januari 2006 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Peter Ebdon | 6-4 | |
China Open van 20 Maart tot 26 Maart 2006 | ||||
1/16de finales | verslagen door | John Higgins | 5-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Welsh Open van 17 Januari tot 23 Januari 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Stephen Maguire | 5-3 | |
China Open van 26 Maart tot 3 April 2005 | ||||
1/16de finales | verslaat | Graeme Dott | 5-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Junhui Ding | 5-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
UK Championship van 18 November tot 30 November 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Anthony Hamilton | 9-7 | |
1/16de finales | verslagen door | Peter Ebdon | 9-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
UK Championship van 4 December tot 15 December 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Drew Henry | 9-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Heren van 20 April tot 6 Mei 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Ken Doherty | 10-8 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
UK Championship van 18 November tot 3 December 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Drew Henry | 9-8 | |
1/32ste finales | verslagen door | Brian Morgan | 4-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
China Open van 11 December tot 19 December 1999 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Brian Morgan | 5-2 | |
Welsh Open van 24 Januari tot 30 Januari 2000 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Nigel Bond | 5-1 | |
1/16de finales | verslagen door | John Higgins | 5-0 | |
Wereldkampioenschap Heren van 15 April tot 1 Mei 2000 | ||||
1/16de finales | verslaat | Stephen Hendry | 10-7 | |
Achtste finales | verslagen door | Jimmy White | 13-9 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Welsh Open van 25 Januari tot 31 Januari 1999 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Tony Drago | 5-0 | |
1/16de finales | verslaat | Gerard Greene | 5-4 | |
Achtste finales | verslaat | John Higgins | 5-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Joe Swail | 5-1 |