De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 6 Maart 1976
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 1 (Welsh Open)
Finale : 0
Samenvatting : 37 Overwinningen / 34 Nederlagen
Championship League Snooker van 28 Juni tot 29 Juli 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 24 | verslagen door | Andy Hicks | 2-2 | |
Groep 24 | verslaat | Allan Taylor | 3-1 | |
Groep 24 | verslaat | Sanderson Lam | 3-0 | |
Tweede Ronde - Groep H | verslagen door | David Gilbert | 2-2 | |
Tweede Ronde - Groep H | verslagen door | Michael White | 3-0 | |
Tweede Ronde - Groep H | verslagen door | Guodong Xiao | 2-2 | |
European Masters van 16 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Jak Jones | 5-2 | |
1/16de finales | verslaat | Xintong Zhao | 5-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Barry Hawkins | 5-0 | |
Noord-Ierland Open van 16 Oktober tot 23 Oktober 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Gerard Greene | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | John Higgins | 4-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Zhou Yuelong | 4-0 | |
Champion of Champions van 31 Oktober tot 6 November 2022 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ronnie O'Sullivan | 4-2 | |
Scottish Open van 28 November tot 4 December 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Stuart Carrington | 4-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Mark Selby | 4-1 | |
English Open van 12 December tot 18 December 2022 | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Duane Jones | 4-1 | |
1/32ste finales | verslaat | Julien Leclercq | 4-1 | |
1/16de finales | verslagen door | John Higgins | 4-3 | |
Championship League Invitational van 19 December 2022 tot 27 Februari 2023 | ||||
Groep 2 - Round Robin | verslaat | Ryan Day | 3-2 | |
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | Jordan Brown | 3-1 | |
Groep 2 - Round Robin | verslaat | Stuart Bingham | 3-1 | |
Groep 2 - Round Robin | verslagen door | Jamie Jones | 3-2 | |
Groep 2 - Round Robin | verslaat | Matthew Selt | 3-2 | |
Groep 2 - Round Robin | verslaat | Barry Hawkins | 3-2 | |
Groep 2 - Halve Finale | verslaat | Jordan Brown | 3-2 | |
Groep 2 - Finale | verslagen door | Stuart Bingham | 3-1 | |
Groep 3 - Round Robin | verslagen door | Matthew Selt | 3-1 | |
Groep 3 - Round Robin | verslagen door | Ricky Walden | 3-1 | |
Groep 3 - Round Robin | verslaat | Jamie Jones | 3-0 | |
Groep 3 - Round Robin | verslagen door | Mark Selby | 3-2 | |
Groep 3 - Round Robin | verslaat | Jordan Brown | 3-1 | |
Groep 3 - Round Robin | verslagen door | Kyren Wilson | 3-1 | |
Groep 4 - Round Robin | verslagen door | Matthew Selt | 3-0 | |
Groep 4 - Round Robin | verslagen door | Judd Trump | 3-0 | |
Groep 4 - Round Robin | verslaat | Mark Selby | 3-1 | |
Groep 4 - Round Robin | verslaat | Ricky Walden | 3-2 | |
Groep 4 - Round Robin | verslagen door | John Higgins | 3-2 | |
Groep 4 - Round Robin | verslaat | Gary Wilson | 3-2 | |
Groep 4 - Halve Finale | verslagen door | John Higgins | 3-1 | |
World Grand Prix van 16 Januari tot 22 Januari 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jack Lisowski | 4-3 | |
Snooker Shoot-Out van 25 Januari tot 28 Januari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Andy Lee | 47-14 | |
Tweede ronde | verslagen door | Alexander Ursenbacher | 83-4 | |
German Masters van 1 Februari tot 5 Februari 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Wells | 5-3 | |
Achtste finales | verslaat | Luca Brecel | 5-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Chris Wakelin | 5-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Ali Carter | 6-5 | |
Championship League Invitational van 19 December 2022 tot 27 Februari 2023 | ||||
Groep 5 - Round Robin | verslagen door | John Higgins | 3-2 | |
Groep 5 - Round Robin | verslaat | Guodong Xiao | 3-1 | |
Groep 5 - Round Robin | verslaat | Noppon Saengkham | 3-0 | |
Groep 5 - Round Robin | verslagen door | Matthew Selt | 3-0 | |
Groep 5 - Round Robin | verslaat | David Gilbert | 3-2 | |
Groep 5 - Round Robin | verslagen door | Neil Robertson | 3-0 | |
Groep 6 - Round Robin | verslaat | Neil Robertson | 3-2 | |
Groep 6 - Round Robin | verslagen door | Joe Perry | 3-2 | |
Groep 6 - Round Robin | verslagen door | Matthew Selt | 3-1 | |
Groep 6 - Round Robin | verslaat | Anthony McGill | 3-2 | |
Groep 6 - Round Robin | verslagen door | Guodong Xiao | 3-2 | |
Groep 6 - Round Robin | verslagen door | Zhou Yuelong | 3-2 | |
Welsh Open van 13 Februari tot 19 Februari 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Dean Young | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Mark Selby | 4-2 | |
Achtste finales | verslaat | Hossein Vafaei Ayouri | 4-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Mark Allen | 5-1 | |
Halve Finale | verslaat | Pengfei Tian | 6-2 | |
Finale | verslaat | Shaun Murphy | 9-7 | |
Players Championship van 20 Februari tot 26 Februari 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Tom Ford | 6-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ali Carter | 6-1 | |
WST Classic van 16 Maart tot 22 Maart 2023 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Nutcharat Wongharuthai | 4-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Robbie Williams | 4-2 | |
Players Championship - Finale van 27 Maart tot 2 April 2023 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Shaun Murphy | 10-8 | |
Wereldkampioenschap Heren van 15 April tot 1 Mei 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Joe Perry | 10-9 | |
Achtste finales | verslagen door | Jiahui Si | 13-7 |
Overwinning : 1 (Gibraltar Open)
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 26 Overwinningen / 19 Nederlagen
Championship League Snooker van 13 September tot 30 Oktober 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste Ronde - Groep 3 | verslaat | Gary Wilson | 3-0 | |
Eerste Ronde - Groep 3 | verslagen door | Jamie Jones | 3-0 | |
Eerste Ronde - Groep 3 | verslaat | Zifan Chen | 3-0 | |
European Masters van 21 September tot 27 September 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ben Mertens | 5-0 | |
Tweede ronde | verslagen door | David Gilbert | 5-3 | |
English Open van 12 Oktober tot 18 Oktober 2020 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Shaun Murphy | 4-3 | |
Championship League Snooker van 13 September tot 30 Oktober 2020 | ||||
Tweede Ronde - Groep A | verslagen door | Judd Trump | 3-1 | |
Tweede Ronde - Groep A | verslagen door | Ryan Day | 3-1 | |
Tweede Ronde - Groep A | verslagen door | Barry Hawkins | 3-0 | |
Noord-Ierland Open van 16 November tot 29 November 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Fan Zhengyi | 4-0 | |
Tweede ronde | verslagen door | Mark Allen | 4-2 | |
UK Championship van 23 November tot 7 December 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jiahui Si | 6-4 | |
Tweede ronde | verslaat | David Gilbert | 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Barry Hawkins | 6-3 | |
Scottish Open van 7 December tot 20 December 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Graeme Dott | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Ashley Hugill | 4-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Stuart Bingham | 4-3 | |
World Grand Prix van 16 December tot 20 December 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Neil Robertson | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Jack Lisowski | 4-0 | |
Snooker Shoot-Out van 4 Februari tot 7 Februari 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Anthony Hamilton | 82-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Ben Mertens | 37-0 | |
1/16de finales | verslaat | Matthew Stevens | 74-10 | |
Achtste finales | verslaat | Haotian Lyu | 76-16 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mark Selby | 27-21 | |
Welsh Open van 15 Februari tot 21 Februari 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Stuart Bingham | 4-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Alexander Ursenbacher | 4-3 | |
Gibraltar Open van 1 Maart tot 7 Maart 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Gary Wilson | 4-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Liang Wenbo | 4-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Judd Trump | 4-0 | |
WST Pro Series van 18 Januari tot 21 Maart 2021 | ||||
Groep P | verslagen door | Nigel Bond | 2-0 | |
Groep P | verslaat | Alex Clenshaw | 2-0 | |
Groep P | verslaat | Robbie Williams | 2-0 | |
Groep P | verslaat | Gao Yang | 2-1 | |
Groep P | verslaat | Florian Nüßle | 2-0 | |
Groep P | verslaat | Oliver Brown | 2-0 | |
Groep P | verslaat | Mark Williams | 2-0 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Ben Woollaston | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Guodong Xiao | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Lu Ning | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Xintong Zhao | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Stuart Carrington | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Shaun Murphy | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Kyren Wilson | 2-0 | |
Wereldkampioenschap - Kwalificaties van 5 April tot 14 April 2021 | ||||
Derde ronde | verslaat | Joe O'Connor | 6-5 | |
Vierde ronde | verslagen door | Kurt Maflin | 10-4 | |
Round Robin , | ||||
Round Robin | verslagen door | Ian Burns | 2-2 | |
Round Robin | verslaat | Mike Dunn | 3-0 | |
Round Robin | verslagen door | Tom Ford | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 16 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 19 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 22 Overwinningen / 21 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 19 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Mülheim)
Samenvatting : 45 Overwinningen / 24 Nederlagen
Riga van 30 Juli tot 2 Augustus 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Steve Davis | 4-1 | |
Australian Open van 30 Juni tot 6 Juli 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Liang Wenbo | 5-3 | |
Achtste finales | verslaat | John Higgins | 5-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Neil Robertson | 5-2 | |
Yixing van 17 Juni tot 21 Juni 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Muhammad Asif | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | James Cahill | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | Marco Fu | 4-1 | |
Achtste finales | verslaat | Guodong Xiao | 4-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Scott Donaldson | 4-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Michael Holt | 4-2 | |
Wuxi Classic van 23 Juni tot 29 Juni 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Chris Norbury | 5-3 | |
Tweede ronde | verslaat | David Morris | 5-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Joe Perry | 5-0 | |
Riga van 30 Juli tot 2 Augustus 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mark King | 4-3 | |
Eerste ronde | verslaat | Lee Walker | 4-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Fu | 4-3 | |
Fürth van 21 Augustus tot 24 Augustus 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Chris Norbury | 4-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Alex Taubman | 4-0 | |
1/16de finales | verslaat | Michael White | 4-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Mark Allen | 4-1 | |
Shanghai Masters van 8 September tot 14 September 2014 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Fergal O'Brien | 5-1 | |
Sofia van 2 Oktober tot 5 Oktober 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Christopher Keogan | 4-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Robbie Williams | 4-3 | |
International Championship van 26 Oktober tot 2 November 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Daniel Wells | 6-4 | |
Tweede ronde | verslaat | Barry Pinches | 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Shaun Murphy | 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Guodong Xiao | 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Fu | 6-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Ricky Walden | 9-2 | |
Mülheim van 20 November tot 23 November 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Cao Xinlong | 4-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Ben Woollaston | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Peter Lines | 4-3 | |
Achtste finales | verslaat | Andrew Higginson | 4-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Rod Lawler | 4-3 | |
Halve Finale | verslaat | Stephen Maguire | 4-1 | |
Finale | verslagen door | Shaun Murphy | 4-0 | |
UK Championship van 25 November tot 8 December 2014 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Michael Leslie | 6-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Marcus Campbell | 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Graeme Dott | 6-0 | |
Lissabon van 11 December tot 14 December 2014 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ian Burns | 4-1 | |
Round Robin , 7 Januari 2015 | ||||
Round Robin | verslagen door | Marco Fu | 3-0 | |
Round Robin | verslagen door | Ali Carter | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Stuart Bingham | 3-2 | |
Round Robin | verslaat | Michael Holt | 3-2 | |
Round Robin | verslagen door | Matthew Selt | 3-2 | |
Round Robin | verslagen door | Judd Trump | 3-1 | |
Masters van 11 Januari tot 18 Januari 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Neil Robertson | 6-4 | |
German Masters van 4 Februari tot 8 Februari 2015 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ashley Carty | 5-2 | |
Welsh Open van 16 Februari tot 22 Februari 2015 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Luca Brecel | 4-0 | |
Gdynia van 26 Februari tot 1 Maart 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Josh Boileau | 4-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Ben Woollaston | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Marco Fu | 4-3 | |
Achtste finales | verslaat | Dominic Dale | 4-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Shaun Murphy | 4-2 | |
Indian Open van 10 Maart tot 14 Maart 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Mike Dunn | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Joe Swail | 4-1 | |
Achtste finales | verslaat | David Morris | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mark Williams | 4-1 | |
World Grand Prix van 16 Maart tot 22 Maart 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Michael White | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Ronnie O'Sullivan | 4-0 | |
Players Championship - Finale van 24 Maart tot 28 Maart 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Chris Wakelin | 4-0 | |
China Open van 30 Maart tot 5 April 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Nigel Bond | 5-3 | |
1/16de finales | verslaat | Zak Surety | 5-4 | |
Achtste finales | verslaat | Michael White | 5-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mark Selby | 5-4 | |
Wereldkampioenschap - Kwalificaties van 8 April tot 15 April 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | William Lemons | 10-6 | |
Tweede ronde | verslaat | Darryl Hill | 10-6 | |
Derde Ronde | verslaat | Andrew Higginson | 10-9 | |
Wereldkampioenschap Heren van 18 April tot 3 Mei 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | John Higgins | 10-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 28 Overwinningen / 19 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 28 Overwinningen / 23 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Snooker Shoot-Out)
Samenvatting : 10 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
China Open van 29 Maart tot 4 April 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Ryan Day | 5-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
China Open van 30 Maart tot 5 April 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Stephen Hendry | 5-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
UK Championship van 4 December tot 17 December 2006 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Dave Harold | 9-7 | |
Welsh Open van 12 Februari tot 18 Februari 2007 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Jamie Burnett | 5-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
UK Championship van 5 December tot 18 December 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Stuart Bingham | 9-4 | |
Welsh Open van 27 Februari tot 5 Maart 2006 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Judd Trump | 5-3 | |
1/16de finales | verslaat | Alan McManus | 5-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Ian McCulloch | 5-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
UK Championship van 15 November tot 28 November 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Sean Storey | 9-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Peter Ebdon | 9-6 | |
Welsh Open van 17 Januari tot 23 Januari 2005 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Neil Robertson | 5-0 | |
China Open van 26 Maart tot 3 April 2005 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Stephen Hendry | 5-1 | |
Wereldkampioenschap Heren van 16 April tot 2 Mei 2005 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mark Williams | 10-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
UK Championship van 18 November tot 30 November 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Nigel Bond | 9-4 | |
Welsh Open van 15 Januari tot 25 Januari 2004 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Paul Davies | 5-2 | |
1/16de finales | verslaat | David Gray | 5-2 | |
Achtste finales | verslaat | Stephen Lee | 5-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Steve Davis | 5-4 | |
Wereldkampioenschap Heren van 17 April tot 3 Mei 2004 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Joe Perry | 10-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
UK Championship van 4 December tot 15 December 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Nigel Bond | 9-8 | |
1/16de finales | verslaat | Joe Swail | 9-1 | |
Achtste finales | verslaat | Matthew Stevens | 9-8 | |
Kwartfinales | verslagen door | Peter Ebdon | 9-4 | |
Wereldkampioenschap Heren van 19 April tot 5 Mei 2003 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Graeme Dott | 10-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
UK Championship van 3 December tot 16 December 2001 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Chris Small | 7-6 | |
Wereldkampioenschap Heren van 20 April tot 6 Mei 2002 | ||||
1/16de finales | verslaat | Fergal O'Brien | 10-8 | |
Achtste finales | verslagen door | Ronnie O'Sullivan | 13-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
UK Championship van 13 November tot 28 November 1999 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Terry Murphy | 9-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Welsh Open van 25 Januari tot 31 Januari 1999 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | James Wattana | 5-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
UK Championship van 15 November tot 1 December 1996 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Neal Foulds | 9-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Stephen Hendry | 9-5 |