De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 14 Mei 1987
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
European Masters van 22 Augustus tot 27 Augustus 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Si Xu | 5-1 | |
1/16de finales | verslaat | Tom Ford | 5-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Judd Trump | 5-0 | |
Wuhan Open van 9 Oktober tot 15 Oktober 2023 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Aaron Hill | 5-1 | |
UK Championship van 25 November tot 3 December 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Barry Hawkins | 6-4 | |
German Masters van 29 Januari tot 4 Februari 2024 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Kyren Wilson | 5-1 | |
World Open van 18 Maart tot 24 Maart 2024 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Iulian Boiko | w.o. | |
1/16de finales | verslaat | Ricky Walden | 5-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Kyren Wilson | 5-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 20 Overwinningen / 16 Nederlagen
Championship League Snooker van 13 September tot 30 Oktober 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste Ronde - Groep 7 | verslagen door | Matthew Selt | 2-2 | |
Eerste Ronde - Groep 7 | verslagen door | Gao Yang | 2-2 | |
Eerste Ronde - Groep 7 | verslagen door | Jiahui Si | 3-0 | |
European Masters van 21 September tot 27 September 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sam Craigie | 5-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Allan Taylor | 5-3 | |
English Open van 12 Oktober tot 18 Oktober 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Alex Borg | 4-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Stuart Bingham | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Alexander Ursenbacher | 4-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Kyren Wilson | 4-0 | |
Noord-Ierland Open van 16 November tot 29 November 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ricky Walden | 4-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Neil Robertson | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Liang Wenbo | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Ali Carter | 4-2 | |
UK Championship van 23 November tot 7 December 2020 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Andy Hicks | 6-5 | |
Scottish Open van 7 December tot 20 December 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Amine Amiri | 4-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Mark Joyce | 4-2 | |
Snooker Shoot-Out van 4 Februari tot 7 Februari 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Martin O'Donnell | 41-34 | |
Welsh Open van 15 Februari tot 21 Februari 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Alex Borg | w.o. | |
Tweede ronde | verslagen door | John Higgins | 4-3 | |
Gibraltar Open van 1 Maart tot 7 Maart 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Billy Joe Castle | 4-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Ali Carter | 4-2 | |
WST Pro Series van 18 Januari tot 21 Maart 2021 | ||||
Groep F | verslaat | Jordan Brown | 2-0 | |
Groep F | verslaat | Riley Parsons | 2-0 | |
Groep F | verslaat | Robbie McGuigan | 2-1 | |
Groep F | verslagen door | Fergal O'Brien | 2-1 | |
Groep F | verslaat | Noppon Saengkham | 2-0 | |
Groep F | verslaat | David Grace | 2-0 | |
Groep F | verslagen door | Igor Figueiredo | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Robert Milkins | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Kyren Wilson | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Stuart Carrington | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Lu Ning | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslagen door | Guodong Xiao | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Xintong Zhao | 2-1 | |
Tweede Ronde - Groep 2 | verslaat | Shaun Murphy | 2-0 | |
Wereldkampioenschap - Kwalificaties van 5 April tot 14 April 2021 | ||||
Derde ronde | verslagen door | Bai Langning | 6-5 | |
Round Robin , | ||||
Round Robin | verslaat | Chuan Leong Thor | 3-0 | |
Round Robin | verslagen door | Jimmy Robertson | 2-2 | |
Round Robin | verslaat | Liam Highfield | 3-0 | |
Groep D , 9 Juni 2020 | ||||
Groep D | verslagen door | Martin O'Donnell | 3-1 | |
Groep D | verslaat | Liang Wenbo | 3-0 | |
Groep D | verslaat | Tom Ford | 3-0 | |
Round Robin , 11 Juni 2020 | ||||
Round Robin | verslagen door | Luca Brecel | 2-2 | |
Round Robin | verslagen door | Stuart Bingham | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Ryan Day | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 19 Overwinningen / 16 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 22 Overwinningen / 26 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 27 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 1 (Finaleronde)
Finale : 1 (Welsh Open)
Samenvatting : 33 Overwinningen / 24 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 22 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 32 Overwinningen / 14 Nederlagen
Zhangjiagang van 18 Juni tot 22 Juni 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Pan Weixing | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Cao Kaisheng | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Zhe Chen | 4-0 | |
Gloucester van 18 Juli tot 22 Juli 2012 | ||||
Eerste ronde | verslaat | James Cahill | 4-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Craig Steadman | 4-3 | |
Gloucester 2 van 8 Augustus tot 12 Augustus 2012 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Mark Davis | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Marcus Campbell | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Simon Bedford | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Liang Wenbo | 4-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Martin Gould | 4-2 | |
Fürth van 23 Augustus tot 26 Augustus 2012 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ben Judge | 4-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Joe Perry | 4-3 | |
Gloucester 3 van 5 September tot 9 September 2012 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ben Jones | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | David Grace | 4-3 | |
1/16de finales | verslaat | Steve Davis | 4-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Dominic Dale | 4-2 | |
Yixing van 23 September tot 27 September 2012 | ||||
1/16de finales | verslaat | Pan Weixing | 4-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Robert Milkins | 4-1 | |
Gdynia van 5 Oktober tot 7 Oktober 2012 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Grzegorz Biernadski | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Paul S Davison | 4-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Martin Gould | 4-1 | |
Antwerpen van 17 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Peter Vertommen | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Mitchell Mann | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Dechawat Poomjaeng | 4-1 | |
Achtste finales | verslaat | Tom Ford | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mark Allen | 4-3 | |
Gloucester 4 van 11 November tot 14 November 2012 | ||||
Eerste ronde | verslaat | James Cahill | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Robert Milkins | 4-0 | |
1/16de finales | verslagen door | John Higgins | 4-3 | |
Sofia van 15 November tot 18 November 2012 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sean O'Sullivan | 4-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Peter Ebdon | 4-3 | |
1/16de finales | verslaat | Mark Williams | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Jamie Cope | 4-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Neil Robertson | 4-2 | |
Ravenscraig van 13 December tot 16 December 2012 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Darren Bond | 4-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Graeme Dott | 4-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Andrew Higginson | 4-1 | |
Fürstenfeldbruck van 4 Januari tot 6 Januari 2013 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Shahbaz Hameed | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Robbie Williams | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | Matthew Stevens | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Anthony Hamilton | 4-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Graeme Dott | 4-3 | |
Players Championship - Finale van 12 Maart tot 17 Maart 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mark Williams | 4-3 | |
Achtste finales | verslaat | Joe Perry | 4-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Kurt Maflin | 4-3 | |
Wereldkampioenschap Heren van 20 April tot 6 Mei 2013 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ali Carter | 10-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 6 Nederlagen
Fürth van 26 Augustus tot 29 Augustus 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Zhe Chen | 4-1 | |
Brugge van 30 September tot 3 Oktober 2010 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Tony Drago | 4-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Dominic Dale | 4-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Tom Ford | 4-3 | |
Rüsselsheim van 22 Oktober tot 24 Oktober 2010 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Phil Barnes | 4-0 | |
Tweede ronde | verslagen door | Jamie Cope | 4-0 | |
Gloucester van 28 Oktober tot 31 Oktober 2010 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Anda Zhang | 4-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Leo Fernandez | 4-3 | |
1/16de finales | verslaat | Matthew Couch | 4-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Graeme Dott | 4-3 | |
Hamm van 12 November tot 14 November 2010 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | David Morris | 4-2 | |
Praag van 19 November tot 21 November 2010 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jan Vimr | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Mark Joyce | 4-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Ryan Day | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Welsh Open van 12 Februari tot 18 Februari 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | David Gray | 5-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Stephen Hendry | 5-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Snooker Heren , Juni 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Martin Mccrudden | 5-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | David John | 5-3 |