De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA Moscow | 10 | 5 | 5 | 0 | 471 | 343 | +128 | 2 | 94.2 | 68.6 | 25.6 |
| 2 | Unics Kazan | 9 | 5 | 4 | 1 | 470 | 369 | +101 | 1.8 | 94 | 73.8 | 20.2 |
| 3 | Lokomotiv Kuban Krasnodar | 9 | 5 | 4 | 1 | 452 | 375 | +77 | 1.8 | 90.4 | 75 | 15.4 |
| 4 | Zenith Saint-Petersburg | 9 | 5 | 4 | 1 | 439 | 367 | +72 | 1.8 | 87.8 | 73.4 | 14.4 |
| 5 | Parma Basket Perm | 8 | 5 | 3 | 2 | 451 | 401 | +50 | 1.6 | 90.2 | 80.2 | 10 |
| 6 | Uralmash Ekaterinburg | 7 | 5 | 2 | 3 | 422 | 425 | -3 | 1.4 | 84.4 | 85 | -0.6 |
| 7 | MBA Moscow | 7 | 5 | 2 | 3 | 425 | 459 | -34 | 1.4 | 85 | 91.8 | -6.8 |
| 8 | Dinamo Vladivostok | 6 | 5 | 1 | 4 | 427 | 455 | -28 | 1.2 | 85.4 | 91 | -5.6 |
| 9 | Enisey Krasnoyarsk | 6 | 5 | 1 | 4 | 401 | 436 | -35 | 1.2 | 80.2 | 87.2 | -7 |
| 10 | Avtodor Saratov | 6 | 5 | 1 | 4 | 367 | 485 | -118 | 1.2 | 73.4 | 97 | -23.6 |
| 11 | BC Samara | 5 | 5 | 0 | 5 | 340 | 485 | -145 | 1 | 68 | 97 | -29 |
Avtodor Saratov (8) - Unics Kazan (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 8 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 246 | 519 |
| Gemiddelde doelpunt | 82 | 74.14 |
| Doelpunten tegen | 232 | 634 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 77.33 | 90.57 |
| Serie voor de competitie | GPG | GPPPGPP |
| Serie (*) | PPPGPGPG | PGPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 4 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 5 (71 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 197 | 675 |
| Gemiddelde doelpunt | 98.5 | 96.43 |
| Doelpunten tegen | 169 | 541 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 84.5 | 77.29 |
| Serie voor de competitie | GP | PGGGGGP |
| Serie (*) | GPPGGGGP | GPGGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 27/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 98-73 | Avtodor Sarat. (8) |
| 23/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 117-55 | Avtodor Sarat. (8) |
| 18/10/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 94-83 | MBA Moscow (9) |
| 14/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 96-74 | Avtodor Sarat. (8) |
| 11/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 91-71 | Avtodor Sarat. (8) |
| 30/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 75-80 | Uralmash Ekat. (6) |
| 26/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 77-69 | BC Samara (10) |
| 22/04/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 86-54 | Avtodor Sarat. (8) |
| 01/11/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 107-80 | Unics Kazan (4) |
| 22/10/2026 | Unics Kazan (4) | 83-56 | MBA Moscow (9) |
| 14/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-84 | Uralmash Ekat. (6) |
| 07/10/2026 | BC Samara (10) | 62-117 | Unics Kazan (4) |
| 04/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-60 | Zenith Saint-. (2) |
| 30/09/2026 | Unics Kazan (4) | 117-75 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 26/09/2026 | Unics Kazan (4) | 88-97 | Parma Basket . (5) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 18/10/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 94-83 | MBA Moscow (9) |
| 30/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 75-80 | Uralmash Ekat. (6) |
| 26/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 77-69 | BC Samara (10) |
| 15/04/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 60-73 | Parma Basket . (5) |
| 11/04/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 75-72 | Enisey Krasno. (11) |
| 01/11/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 107-80 | Unics Kazan (4) |
| 07/10/2026 | BC Samara (10) | 62-117 | Unics Kazan (4) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 22/04/2026 | Nizhny Novgor. | 64-101 | Unics Kazan (4) |
| 18/04/2026 | Enisey Krasno. (11) | 86-92 | Unics Kazan (4) |
| 21/02/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Avtodor Saratov (8) | 65 - 101 | Unics Kazan (4) |
| 06/12/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - December 2025 | Avtodor Saratov (8) | 58 - 74 | Unics Kazan (4) |
| 22/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | Unics Kazan (4) | 87 - 68 | Avtodor Saratov (8) |
| 28/04/2025 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Avtodor Saratov (8) | 59 - 95 | Unics Kazan (4) |
| 25/04/2025 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Unics Kazan (4) | 100 - 85 | Avtodor Saratov (8) |
| 23/04/2025 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Unics Kazan (4) | 99 - 70 | Avtodor Saratov (8) |
| 25/03/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Avtodor Saratov (8) | 71 - 73 | Unics Kazan (4) |
| 09/02/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2025 | Unics Kazan (4) | 84 - 58 | Avtodor Saratov (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Avtodor Saratov (8) en Unics Kazan (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2014/2015, 32 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 30 nederlagen van Avtodor Saratov (8)
Enisey Krasnoyarsk (11) - Dinamo Vladivostok (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 11 |
| Wedstrijden | 3 | 5 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 1 (20 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (80 %) |
| Doelpunten voor | 249 | 401 |
| Gemiddelde doelpunt | 83 | 80.2 |
| Doelpunten tegen | 261 | 436 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 87 | 87.2 |
| Serie voor de competitie | GPP | PGPPP |
| Serie (*) | GPGPPGPP | PPPPGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 7 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 342 | 600 |
| Gemiddelde doelpunt | 85.5 | 85.71 |
| Doelpunten tegen | 397 | 656 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 99.25 | 93.71 |
| Serie voor de competitie | PGPP | PGPPPGP |
| Serie (*) | GPPGPGPP | GPGPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 01/11/2026 | Enisey Krasno. (11) | 99-106 | MBA Moscow (9) |
| 26/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 94-86 | Enisey Krasno. (11) |
| 17/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 59-85 | CSKA Moscow (1) |
| 14/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 91-70 | BC Samara (10) |
| 27/09/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 81-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 03/05/2026 | Enisey Krasno. (11) | 65-94 | CSKA Moscow (1) |
| 29/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 85-67 | Enisey Krasno. (11) |
| 27/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 104-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 30/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 72-83 | Zenith Saint-. (2) |
| 27/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 98-73 | Avtodor Sarat. (8) |
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 14/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 88-103 | CSKA Moscow (1) |
| 04/10/2026 | BC Samara (10) | 84-98 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 30/09/2026 | Unics Kazan (4) | 117-75 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 06/05/2023 | BC Novosibirs. | 71-88 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 01/11/2026 | Enisey Krasno. (11) | 99-106 | MBA Moscow (9) |
| 17/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 59-85 | CSKA Moscow (1) |
| 14/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 91-70 | BC Samara (10) |
| 03/05/2026 | Enisey Krasno. (11) | 65-94 | CSKA Moscow (1) |
| 18/04/2026 | Enisey Krasno. (11) | 86-92 | Unics Kazan (4) |
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 04/10/2026 | BC Samara (10) | 84-98 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 30/09/2026 | Unics Kazan (4) | 117-75 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 06/05/2023 | BC Novosibirs. | 71-88 | Dinamo Vladiv. (7) |
Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) - Parma Basket Perm (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 3 |
| Wedstrijden | 5 | 7 |
| Gewonnen | 5 (100 %) | 6 (86 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Doelpunten voor | 449 | 625 |
| Gemiddelde doelpunt | 89.8 | 89.29 |
| Doelpunten tegen | 379 | 528 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 75.8 | 75.43 |
| Serie voor de competitie | GGGGG | GGPGGGG |
| Serie (*) | GGGGGGGG | GGGPGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 5 |
| Wedstrijden | 5 | 7 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 416 | 633 |
| Gemiddelde doelpunt | 83.2 | 90.43 |
| Doelpunten tegen | 430 | 588 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 86 | 84 |
| Serie voor de competitie | GPGPP | GPGPGPG |
| Serie (*) | PPPGPGPP | PGPGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 01/11/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 107-80 | Unics Kazan (4) |
| 25/10/2026 | BC Samara (10) | 62-92 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 18/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 73-72 | Zenith Saint-. (2) |
| 14/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 96-74 | Avtodor Sarat. (8) |
| 11/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 87-84 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 03/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 92-87 | MBA Moscow (9) |
| 27/09/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 81-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 03/05/2026 | Parma Basket . (5) | 82-87 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 03/11/2026 | Parma Basket . (5) | 109-68 | BC Samara (10) |
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 07/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 99-85 | Parma Basket . (5) |
| 26/09/2026 | Unics Kazan (4) | 88-97 | Parma Basket . (5) |
| 03/05/2026 | Parma Basket . (5) | 82-87 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 01/11/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 107-80 | Unics Kazan (4) |
| 18/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 73-72 | Zenith Saint-. (2) |
| 14/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 96-74 | Avtodor Sarat. (8) |
| 03/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 92-87 | MBA Moscow (9) |
| 27/09/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 81-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 07/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 99-85 | Parma Basket . (5) |
| 26/09/2026 | Unics Kazan (4) | 88-97 | Parma Basket . (5) |
| 03/05/2026 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Parma Basket Perm (5) | 82 - 87 | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) |
| 29/04/2026 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) | 79 - 76 | Parma Basket Perm (5) |
| 27/04/2026 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) | 93 - 80 | Parma Basket Perm (5) |
| 18/04/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - April 2026 | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) | 95 - 88 | Parma Basket Perm (5) |
| 17/02/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Parma Basket Perm (5) | 81 - 88 | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) |
| 14/12/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - December 2025 | Parma Basket Perm (5) | 93 - 85 | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) |
| 12/11/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2025 | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) | 90 - 77 | Parma Basket Perm (5) |
| 12/02/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2025 | Parma Basket Perm (5) | 82 - 91 | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) en Parma Basket Perm (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2016/2017, 36 gespeelde wedstrijden : 29 zeges Doelpunten voor 7 nederlagen van Lokomotiv Kuban Krasnodar (3)
Uralmash Ekaterinburg (6) - MBA Moscow (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 6 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 159 | 570 |
| Gemiddelde doelpunt | 79.5 | 81.43 |
| Doelpunten tegen | 165 | 592 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 82.5 | 84.57 |
| Serie voor de competitie | PG | PGPPPGG |
| Serie (*) | PPPPGPPG | PPGPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 9 |
| Wedstrijden | 4 | 6 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 332 | 490 |
| Gemiddelde doelpunt | 83 | 81.67 |
| Doelpunten tegen | 368 | 541 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 92 | 90.17 |
| Serie voor de competitie | PPPG | PPGPPG |
| Serie (*) | PPPPPPPG | PPPPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 17/10/2026 | BC Samara (10) | 75-94 | Uralmash Ekat. (6) |
| 14/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-84 | Uralmash Ekat. (6) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 07/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 90-85 | Uralmash Ekat. (6) |
| 30/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 75-80 | Uralmash Ekat. (6) |
| 25/09/2026 | Zenith Saint-. (2) | 92-68 | Uralmash Ekat. (6) |
| 02/05/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 65-82 | Zenith Saint-. (2) |
| 01/11/2026 | Enisey Krasno. (11) | 99-106 | MBA Moscow (9) |
| 22/10/2026 | Unics Kazan (4) | 83-56 | MBA Moscow (9) |
| 18/10/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 94-83 | MBA Moscow (9) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 03/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 92-87 | MBA Moscow (9) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 28/04/2026 | Unics Kazan (4) | 83-63 | MBA Moscow (9) |
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 02/05/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 65-82 | Zenith Saint-. (2) |
| 22/04/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 86-54 | Avtodor Sarat. (8) |
| 01/04/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 72-77 | Nizhny Novgor. |
| 01/11/2026 | Enisey Krasno. (11) | 99-106 | MBA Moscow (9) |
| 22/10/2026 | Unics Kazan (4) | 83-56 | MBA Moscow (9) |
| 18/10/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 94-83 | MBA Moscow (9) |
| 03/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 92-87 | MBA Moscow (9) |
| 28/04/2026 | Unics Kazan (4) | 83-63 | MBA Moscow (9) |
| 21/03/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Maart 2026 | MBA Moscow (9) | 93 - 78 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
| 22/02/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 75 - 84 | MBA Moscow (9) |
| 04/01/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2026 | MBA Moscow (9) | 73 - 68 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
| 03/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 77 - 83 | MBA Moscow (9) |
| 27/03/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | MBA Moscow (9) | 79 - 85 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
| 09/02/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2025 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 65 - 71 | MBA Moscow (9) |
| 26/12/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - December 2024 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 85 - 60 | MBA Moscow (9) |
| 24/10/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2024 | MBA Moscow (9) | 85 - 68 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Uralmash Ekaterinburg (6) en MBA Moscow (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 20 gespeelde wedstrijden : 11 zeges Doelpunten voor 9 nederlagen van Uralmash Ekaterinburg (6)
CSKA Moscow (1) - Zenith Saint-Petersburg (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 1 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 7 (100 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 373 | 643 |
| Gemiddelde doelpunt | 93.25 | 91.86 |
| Doelpunten tegen | 281 | 493 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 70.25 | 70.43 |
| Serie voor de competitie | GGGG | GGGGGGG |
| Serie (*) | GGGGGGGG | GGGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 7
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 6 (75 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 2 (25 %) |
| Doelpunten voor | 314 | 690 |
| Gemiddelde doelpunt | 78.5 | 86.25 |
| Doelpunten tegen | 305 | 615 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 76.25 | 76.88 |
| Serie voor de competitie | PPGG | GPGGPGGG |
| Serie (*) | GGGGPPGG | GPGGPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 23/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 117-55 | Avtodor Sarat. (8) |
| 17/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 59-85 | CSKA Moscow (1) |
| 14/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 88-103 | CSKA Moscow (1) |
| 11/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 87-84 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 07/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 90-85 | Uralmash Ekat. (6) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 03/05/2026 | Enisey Krasno. (11) | 65-94 | CSKA Moscow (1) |
| 30/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 72-83 | Zenith Saint-. (2) |
| 26/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 94-86 | Enisey Krasno. (11) |
| 21/10/2026 | BC Samara (10) | 65-99 | Zenith Saint-. (2) |
| 18/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 73-72 | Zenith Saint-. (2) |
| 11/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 91-71 | Avtodor Sarat. (8) |
| 07/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 99-85 | Parma Basket . (5) |
| 04/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-60 | Zenith Saint-. (2) |
| 25/09/2026 | Zenith Saint-. (2) | 92-68 | Uralmash Ekat. (6) |
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 23/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 117-55 | Avtodor Sarat. (8) |
| 11/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 87-84 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 07/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 90-85 | Uralmash Ekat. (6) |
| 29/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 85-67 | Enisey Krasno. (11) |
| 30/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 72-83 | Zenith Saint-. (2) |
| 21/10/2026 | BC Samara (10) | 65-99 | Zenith Saint-. (2) |
| 18/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 73-72 | Zenith Saint-. (2) |
| 04/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-60 | Zenith Saint-. (2) |
| 02/05/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 65-82 | Zenith Saint-. (2) |
| 22/04/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - April 2026 | Zenith Saint-Petersburg (2) | 74 - 83 | CSKA Moscow (1) |
| 24/01/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2026 | CSKA Moscow (1) | 93 - 90 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 23/11/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2025 | CSKA Moscow (1) | 93 - 88 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 12/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | Zenith Saint-Petersburg (2) | 84 - 85 | CSKA Moscow (1) |
| 09/06/2025 - VTB United League - Playoffs - Finale | CSKA Moscow (1) | 96 - 73 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 06/06/2025 - VTB United League - Playoffs - Finale | Zenith Saint-Petersburg (2) | 84 - 89 | CSKA Moscow (1) |
| 03/06/2025 - VTB United League - Playoffs - Finale | CSKA Moscow (1) | 85 - 62 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 01/06/2025 - VTB United League - Playoffs - Finale | CSKA Moscow (1) | 83 - 91 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen CSKA Moscow (1) en Zenith Saint-Petersburg (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2014/2015, 71 gespeelde wedstrijden : 47 zeges Doelpunten voor 24 nederlagen van CSKA Moscow (1)
MBA Moscow (9) - Avtodor Saratov (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 9 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 1 (0 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 158 | 490 |
| Gemiddelde doelpunt | 79 | 81.67 |
| Doelpunten tegen | 173 | 541 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 86.5 | 90.17 |
| Serie voor de competitie | PG | PPGPPG |
| Serie (*) | PPGGGPPG | PPPPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 8 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 273 | 519 |
| Gemiddelde doelpunt | 68.25 | 74.14 |
| Doelpunten tegen | 402 | 634 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 100.5 | 90.57 |
| Serie voor de competitie | PPPP | GPPPGPP |
| Serie (*) | PGPPPPPP | PGPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 01/11/2026 | Enisey Krasno. (11) | 99-106 | MBA Moscow (9) |
| 22/10/2026 | Unics Kazan (4) | 83-56 | MBA Moscow (9) |
| 18/10/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 94-83 | MBA Moscow (9) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 03/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 92-87 | MBA Moscow (9) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 28/04/2026 | Unics Kazan (4) | 83-63 | MBA Moscow (9) |
| 27/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 98-73 | Avtodor Sarat. (8) |
| 23/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 117-55 | Avtodor Sarat. (8) |
| 18/10/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 94-83 | MBA Moscow (9) |
| 14/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 96-74 | Avtodor Sarat. (8) |
| 11/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 91-71 | Avtodor Sarat. (8) |
| 30/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 75-80 | Uralmash Ekat. (6) |
| 26/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 77-69 | BC Samara (10) |
| 22/04/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 86-54 | Avtodor Sarat. (8) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 22/04/2026 | MBA Moscow (9) | 79-61 | BC Samara (10) |
| 08/04/2026 | MBA Moscow (9) | 92-85 | Nizhny Novgor. |
| 27/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 98-73 | Avtodor Sarat. (8) |
| 23/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 117-55 | Avtodor Sarat. (8) |
| 14/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 96-74 | Avtodor Sarat. (8) |
| 11/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 91-71 | Avtodor Sarat. (8) |
| 22/04/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 86-54 | Avtodor Sarat. (8) |
| 18/10/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2026 | Avtodor Saratov (8) | 94 - 83 | MBA Moscow (9) |
| 29/03/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Avtodor Saratov (8) | 73 - 77 | MBA Moscow (9) |
| 25/03/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Avtodor Saratov (8) | 73 - 91 | MBA Moscow (9) |
| 10/12/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - December 2025 | MBA Moscow (9) | 95 - 90 | Avtodor Saratov (8) |
| 19/11/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2025 | MBA Moscow (9) | 77 - 73 | Avtodor Saratov (8) |
| 02/11/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2025 | Avtodor Saratov (8) | 75 - 80 | MBA Moscow (9) |
| 06/04/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Avtodor Saratov (8) | 88 - 69 | MBA Moscow (9) |
| 11/03/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | MBA Moscow (9) | 85 - 95 | Avtodor Saratov (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen MBA Moscow (9) en Avtodor Saratov (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 16 gespeelde wedstrijden : 10 zeges Doelpunten voor 6 nederlagen van MBA Moscow (9)
CSKA Moscow (1) - Dinamo Vladivostok (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 1 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 7 (100 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 373 | 643 |
| Gemiddelde doelpunt | 93.25 | 91.86 |
| Doelpunten tegen | 281 | 493 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 70.25 | 70.43 |
| Serie voor de competitie | GGGG | GGGGGGG |
| Serie (*) | GGGGGGGG | GGGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 7
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 7 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 342 | 600 |
| Gemiddelde doelpunt | 85.5 | 85.71 |
| Doelpunten tegen | 397 | 656 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 99.25 | 93.71 |
| Serie voor de competitie | PGPP | PGPPPGP |
| Serie (*) | GPPGPGPP | GPGPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 23/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 117-55 | Avtodor Sarat. (8) |
| 17/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 59-85 | CSKA Moscow (1) |
| 14/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 88-103 | CSKA Moscow (1) |
| 11/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 87-84 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 07/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 90-85 | Uralmash Ekat. (6) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 03/05/2026 | Enisey Krasno. (11) | 65-94 | CSKA Moscow (1) |
| 30/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 72-83 | Zenith Saint-. (2) |
| 27/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 98-73 | Avtodor Sarat. (8) |
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 14/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 88-103 | CSKA Moscow (1) |
| 04/10/2026 | BC Samara (10) | 84-98 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 30/09/2026 | Unics Kazan (4) | 117-75 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 06/05/2023 | BC Novosibirs. | 71-88 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 23/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 117-55 | Avtodor Sarat. (8) |
| 11/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 87-84 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 07/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 90-85 | Uralmash Ekat. (6) |
| 29/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 85-67 | Enisey Krasno. (11) |
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 04/10/2026 | BC Samara (10) | 84-98 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 30/09/2026 | Unics Kazan (4) | 117-75 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 06/05/2023 | BC Novosibirs. | 71-88 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 14/10/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2026 | Dinamo Vladivostok (7) | 88 - 103 | CSKA Moscow (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen CSKA Moscow (1) en Dinamo Vladivostok (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2026/2027, 1 gespeelde wedstrijd : 1 zege Doelpunten voor 0 nederlaag van CSKA Moscow (1)
Parma Basket Perm (5) - Unics Kazan (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 5 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 217 | 633 |
| Gemiddelde doelpunt | 108.5 | 90.43 |
| Doelpunten tegen | 158 | 588 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 79 | 84 |
| Serie voor de competitie | GG | GPGPGPG |
| Serie (*) | PPGGGPGG | PGPGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 4 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 5 (71 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 197 | 675 |
| Gemiddelde doelpunt | 98.5 | 96.43 |
| Doelpunten tegen | 169 | 541 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 84.5 | 77.29 |
| Serie voor de competitie | GP | PGGGGGP |
| Serie (*) | GPPGGGGP | GPGGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 03/11/2026 | Parma Basket . (5) | 109-68 | BC Samara (10) |
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 07/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 99-85 | Parma Basket . (5) |
| 26/09/2026 | Unics Kazan (4) | 88-97 | Parma Basket . (5) |
| 03/05/2026 | Parma Basket . (5) | 82-87 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 01/11/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 107-80 | Unics Kazan (4) |
| 22/10/2026 | Unics Kazan (4) | 83-56 | MBA Moscow (9) |
| 14/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-84 | Uralmash Ekat. (6) |
| 07/10/2026 | BC Samara (10) | 62-117 | Unics Kazan (4) |
| 04/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-60 | Zenith Saint-. (2) |
| 30/09/2026 | Unics Kazan (4) | 117-75 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 26/09/2026 | Unics Kazan (4) | 88-97 | Parma Basket . (5) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 03/11/2026 | Parma Basket . (5) | 109-68 | BC Samara (10) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 03/05/2026 | Parma Basket . (5) | 82-87 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 08/04/2026 | Parma Basket . (5) | 76-65 | BC Samara (10) |
| 19/03/2026 | Parma Basket . (5) | 80-77 | Unics Kazan (4) |
| 01/11/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 107-80 | Unics Kazan (4) |
| 07/10/2026 | BC Samara (10) | 62-117 | Unics Kazan (4) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 22/04/2026 | Nizhny Novgor. | 64-101 | Unics Kazan (4) |
| 18/04/2026 | Enisey Krasno. (11) | 86-92 | Unics Kazan (4) |
| 26/09/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - September 2026 | Unics Kazan (4) | 88 - 97 | Parma Basket Perm (5) |
| 19/03/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Parma Basket Perm (5) | 80 - 77 | Unics Kazan (4) |
| 12/02/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Unics Kazan (4) | 74 - 72 | Parma Basket Perm (5) |
| 22/11/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2025 | Parma Basket Perm (5) | 90 - 82 | Unics Kazan (4) |
| 28/09/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - September 2025 | Unics Kazan (4) | 103 - 83 | Parma Basket Perm (5) |
| 08/03/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Unics Kazan (4) | 89 - 71 | Parma Basket Perm (5) |
| 05/02/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2025 | Parma Basket Perm (5) | 92 - 93 | Unics Kazan (4) |
| 25/12/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - December 2024 | Unics Kazan (4) | 103 - 92 | Parma Basket Perm (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Parma Basket Perm (5) en Unics Kazan (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2016/2017, 30 gespeelde wedstrijden : 8 zeges Doelpunten voor 22 nederlagen van Parma Basket Perm (5)
Zenith Saint-Petersburg (2) - BC Samara (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 6 (75 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (25 %) |
| Doelpunten voor | 376 | 690 |
| Gemiddelde doelpunt | 94 | 86.25 |
| Doelpunten tegen | 310 | 615 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 77.5 | 76.88 |
| Serie voor de competitie | GGGG | GPGGPGGG |
| Serie (*) | GPPGGGGG | GPGGPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 10 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 8 (100 %) |
| Doelpunten voor | 207 | 555 |
| Gemiddelde doelpunt | 69 | 69.38 |
| Doelpunten tegen | 277 | 777 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 92.33 | 97.13 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | PGPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 8
| 30/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 72-83 | Zenith Saint-. (2) |
| 26/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 94-86 | Enisey Krasno. (11) |
| 21/10/2026 | BC Samara (10) | 65-99 | Zenith Saint-. (2) |
| 18/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 73-72 | Zenith Saint-. (2) |
| 11/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 91-71 | Avtodor Sarat. (8) |
| 07/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 99-85 | Parma Basket . (5) |
| 04/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-60 | Zenith Saint-. (2) |
| 25/09/2026 | Zenith Saint-. (2) | 92-68 | Uralmash Ekat. (6) |
| 03/11/2026 | Parma Basket . (5) | 109-68 | BC Samara (10) |
| 25/10/2026 | BC Samara (10) | 62-92 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 21/10/2026 | BC Samara (10) | 65-99 | Zenith Saint-. (2) |
| 17/10/2026 | BC Samara (10) | 75-94 | Uralmash Ekat. (6) |
| 14/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 91-70 | BC Samara (10) |
| 07/10/2026 | BC Samara (10) | 62-117 | Unics Kazan (4) |
| 04/10/2026 | BC Samara (10) | 84-98 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 26/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 77-69 | BC Samara (10) |
| 26/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 94-86 | Enisey Krasno. (11) |
| 11/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 91-71 | Avtodor Sarat. (8) |
| 07/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 99-85 | Parma Basket . (5) |
| 25/09/2026 | Zenith Saint-. (2) | 92-68 | Uralmash Ekat. (6) |
| 28/04/2026 | Zenith Saint-. (2) | 92-64 | Uralmash Ekat. (6) |
| 03/11/2026 | Parma Basket . (5) | 109-68 | BC Samara (10) |
| 14/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 91-70 | BC Samara (10) |
| 26/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 77-69 | BC Samara (10) |
| 22/04/2026 | MBA Moscow (9) | 79-61 | BC Samara (10) |
| 08/04/2026 | Parma Basket . (5) | 76-65 | BC Samara (10) |
| 21/10/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2026 | BC Samara (10) | 65 - 99 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 30/03/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Maart 2026 | BC Samara (10) | 63 - 100 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 01/02/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Zenith Saint-Petersburg (2) | 113 - 52 | BC Samara (10) |
| 10/12/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - December 2025 | Zenith Saint-Petersburg (2) | 97 - 56 | BC Samara (10) |
| 15/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | BC Samara (10) | 64 - 113 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 05/03/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Zenith Saint-Petersburg (2) | 115 - 57 | BC Samara (10) |
| 24/01/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2025 | BC Samara (10) | 73 - 106 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 08/01/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2025 | BC Samara (10) | 54 - 103 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Zenith Saint-Petersburg (2) en BC Samara (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 14 gespeelde wedstrijden : 14 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Zenith Saint-Petersburg (2)
BC Samara (10) - CSKA Moscow (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 10 |
| Wedstrijden | 5 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 5 (100 %) | 8 (100 %) |
| Doelpunten voor | 348 | 555 |
| Gemiddelde doelpunt | 69.6 | 69.38 |
| Doelpunten tegen | 500 | 777 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 100 | 97.13 |
| Serie voor de competitie | PPPPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 8
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 1 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 7 (100 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 270 | 643 |
| Gemiddelde doelpunt | 90 | 91.86 |
| Doelpunten tegen | 212 | 493 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 70.67 | 70.43 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGGGGG |
| Serie (*) | GGGGGGGG | GGGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 7
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| 03/11/2026 | Parma Basket . (5) | 109-68 | BC Samara (10) |
| 25/10/2026 | BC Samara (10) | 62-92 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 21/10/2026 | BC Samara (10) | 65-99 | Zenith Saint-. (2) |
| 17/10/2026 | BC Samara (10) | 75-94 | Uralmash Ekat. (6) |
| 14/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 91-70 | BC Samara (10) |
| 07/10/2026 | BC Samara (10) | 62-117 | Unics Kazan (4) |
| 04/10/2026 | BC Samara (10) | 84-98 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 26/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 77-69 | BC Samara (10) |
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 23/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 117-55 | Avtodor Sarat. (8) |
| 17/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 59-85 | CSKA Moscow (1) |
| 14/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 88-103 | CSKA Moscow (1) |
| 11/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 87-84 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 07/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 90-85 | Uralmash Ekat. (6) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 03/05/2026 | Enisey Krasno. (11) | 65-94 | CSKA Moscow (1) |
| 25/10/2026 | BC Samara (10) | 62-92 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 21/10/2026 | BC Samara (10) | 65-99 | Zenith Saint-. (2) |
| 17/10/2026 | BC Samara (10) | 75-94 | Uralmash Ekat. (6) |
| 07/10/2026 | BC Samara (10) | 62-117 | Unics Kazan (4) |
| 04/10/2026 | BC Samara (10) | 84-98 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 17/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 59-85 | CSKA Moscow (1) |
| 14/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 88-103 | CSKA Moscow (1) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 03/05/2026 | Enisey Krasno. (11) | 65-94 | CSKA Moscow (1) |
| 22/04/2026 | Zenith Saint-. (2) | 74-83 | CSKA Moscow (1) |
| 04/04/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - April 2026 | BC Samara (10) | 72 - 109 | CSKA Moscow (1) |
| 13/01/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2026 | CSKA Moscow (1) | 103 - 60 | BC Samara (10) |
| 12/12/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - December 2025 | CSKA Moscow (1) | 113 - 60 | BC Samara (10) |
| 30/09/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - September 2025 | BC Samara (10) | 63 - 82 | CSKA Moscow (1) |
| 02/04/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | CSKA Moscow (1) | 103 - 66 | BC Samara (10) |
| 05/02/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2025 | BC Samara (10) | 44 - 102 | CSKA Moscow (1) |
| 18/12/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - December 2024 | BC Samara (10) | 63 - 93 | CSKA Moscow (1) |
| 01/12/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - December 2024 | CSKA Moscow (1) | 97 - 77 | BC Samara (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen BC Samara (10) en CSKA Moscow (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 12 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 12 nederlagen van BC Samara (10)
MBA Moscow (9) - Dinamo Vladivostok (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 9 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 1 (0 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 158 | 490 |
| Gemiddelde doelpunt | 79 | 81.67 |
| Doelpunten tegen | 173 | 541 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 86.5 | 90.17 |
| Serie voor de competitie | PG | PPGPPG |
| Serie (*) | PPGGGPPG | PPPPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 7 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 342 | 600 |
| Gemiddelde doelpunt | 85.5 | 85.71 |
| Doelpunten tegen | 397 | 656 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 99.25 | 93.71 |
| Serie voor de competitie | PGPP | PGPPPGP |
| Serie (*) | GPPGPGPP | GPGPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 01/11/2026 | Enisey Krasno. (11) | 99-106 | MBA Moscow (9) |
| 22/10/2026 | Unics Kazan (4) | 83-56 | MBA Moscow (9) |
| 18/10/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 94-83 | MBA Moscow (9) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 03/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 92-87 | MBA Moscow (9) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 28/04/2026 | Unics Kazan (4) | 83-63 | MBA Moscow (9) |
| 30/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 72-83 | Zenith Saint-. (2) |
| 27/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 98-73 | Avtodor Sarat. (8) |
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 14/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 88-103 | CSKA Moscow (1) |
| 04/10/2026 | BC Samara (10) | 84-98 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 30/09/2026 | Unics Kazan (4) | 117-75 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 06/05/2023 | BC Novosibirs. | 71-88 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 22/04/2026 | MBA Moscow (9) | 79-61 | BC Samara (10) |
| 08/04/2026 | MBA Moscow (9) | 92-85 | Nizhny Novgor. |
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 04/10/2026 | BC Samara (10) | 84-98 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 30/09/2026 | Unics Kazan (4) | 117-75 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 06/05/2023 | BC Novosibirs. | 71-88 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 24/04/2022 - Rusland - Superliga A - Degradatie Ronde | MBA Moscow (9) | 78 - 77 | Dinamo Vladivostok (7) |
| 07/02/2022 - Rusland - Superliga A - Regulier Seizoen - Februari 2022 | Dinamo Vladivostok (7) | 89 - 68 | MBA Moscow (9) |
| 09/11/2021 - Rusland - Superliga A - Regulier Seizoen - November 2021 | MBA Moscow (9) | 79 - 87 | Dinamo Vladivostok (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen MBA Moscow (9) en Dinamo Vladivostok (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 3 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 2 nederlagen van MBA Moscow (9)
Enisey Krasnoyarsk (11) - Uralmash Ekaterinburg (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 11 |
| Wedstrijden | 3 | 5 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 1 (20 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (80 %) |
| Doelpunten voor | 249 | 401 |
| Gemiddelde doelpunt | 83 | 80.2 |
| Doelpunten tegen | 261 | 436 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 87 | 87.2 |
| Serie voor de competitie | GPP | PGPPP |
| Serie (*) | GPGPPGPP | PPPPGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 6 |
| Wedstrijden | 5 | 7 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 411 | 570 |
| Gemiddelde doelpunt | 82.2 | 81.43 |
| Doelpunten tegen | 427 | 592 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 85.4 | 84.57 |
| Serie voor de competitie | PGPPG | PGPPPGG |
| Serie (*) | GGPPGPPG | PPGPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 01/11/2026 | Enisey Krasno. (11) | 99-106 | MBA Moscow (9) |
| 26/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 94-86 | Enisey Krasno. (11) |
| 17/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 59-85 | CSKA Moscow (1) |
| 14/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 91-70 | BC Samara (10) |
| 27/09/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 81-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 03/05/2026 | Enisey Krasno. (11) | 65-94 | CSKA Moscow (1) |
| 29/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 85-67 | Enisey Krasno. (11) |
| 27/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 104-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 17/10/2026 | BC Samara (10) | 75-94 | Uralmash Ekat. (6) |
| 14/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-84 | Uralmash Ekat. (6) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 07/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 90-85 | Uralmash Ekat. (6) |
| 30/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 75-80 | Uralmash Ekat. (6) |
| 25/09/2026 | Zenith Saint-. (2) | 92-68 | Uralmash Ekat. (6) |
| 02/05/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 65-82 | Zenith Saint-. (2) |
| 01/11/2026 | Enisey Krasno. (11) | 99-106 | MBA Moscow (9) |
| 17/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 59-85 | CSKA Moscow (1) |
| 14/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 91-70 | BC Samara (10) |
| 03/05/2026 | Enisey Krasno. (11) | 65-94 | CSKA Moscow (1) |
| 18/04/2026 | Enisey Krasno. (11) | 86-92 | Unics Kazan (4) |
| 17/10/2026 | BC Samara (10) | 75-94 | Uralmash Ekat. (6) |
| 14/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-84 | Uralmash Ekat. (6) |
| 07/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 90-85 | Uralmash Ekat. (6) |
| 30/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 75-80 | Uralmash Ekat. (6) |
| 25/09/2026 | Zenith Saint-. (2) | 92-68 | Uralmash Ekat. (6) |
| 07/02/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 90 - 84 verlengingen | Enisey Krasnoyarsk (11) |
| 24/01/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2026 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 92 - 85 | Enisey Krasnoyarsk (11) |
| 15/11/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2025 | Enisey Krasnoyarsk (11) | 88 - 86 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
| 25/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | Enisey Krasnoyarsk (11) | 71 - 78 verlengingen | Uralmash Ekaterinburg (6) |
| 30/03/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 92 - 76 | Enisey Krasnoyarsk (11) |
| 02/02/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2025 | Enisey Krasnoyarsk (11) | 86 - 90 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
| 28/11/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2024 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 83 - 61 | Enisey Krasnoyarsk (11) |
| 12/10/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2024 | Enisey Krasnoyarsk (11) | 66 - 101 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Enisey Krasnoyarsk (11) en Uralmash Ekaterinburg (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 10 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van Enisey Krasnoyarsk (11)
Parma Basket Perm (5) - Zenith Saint-Petersburg (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 5 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 217 | 633 |
| Gemiddelde doelpunt | 108.5 | 90.43 |
| Doelpunten tegen | 158 | 588 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 79 | 84 |
| Serie voor de competitie | GG | GPGPGPG |
| Serie (*) | PPGGGPGG | PGPGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 6 (75 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 2 (25 %) |
| Doelpunten voor | 314 | 690 |
| Gemiddelde doelpunt | 78.5 | 86.25 |
| Doelpunten tegen | 305 | 615 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 76.25 | 76.88 |
| Serie voor de competitie | PPGG | GPGGPGGG |
| Serie (*) | GGGGPPGG | GPGGPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 03/11/2026 | Parma Basket . (5) | 109-68 | BC Samara (10) |
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 07/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 99-85 | Parma Basket . (5) |
| 26/09/2026 | Unics Kazan (4) | 88-97 | Parma Basket . (5) |
| 03/05/2026 | Parma Basket . (5) | 82-87 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 30/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 72-83 | Zenith Saint-. (2) |
| 26/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 94-86 | Enisey Krasno. (11) |
| 21/10/2026 | BC Samara (10) | 65-99 | Zenith Saint-. (2) |
| 18/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 73-72 | Zenith Saint-. (2) |
| 11/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 91-71 | Avtodor Sarat. (8) |
| 07/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 99-85 | Parma Basket . (5) |
| 04/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-60 | Zenith Saint-. (2) |
| 25/09/2026 | Zenith Saint-. (2) | 92-68 | Uralmash Ekat. (6) |
| 03/11/2026 | Parma Basket . (5) | 109-68 | BC Samara (10) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 03/05/2026 | Parma Basket . (5) | 82-87 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 08/04/2026 | Parma Basket . (5) | 76-65 | BC Samara (10) |
| 19/03/2026 | Parma Basket . (5) | 80-77 | Unics Kazan (4) |
| 30/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 72-83 | Zenith Saint-. (2) |
| 21/10/2026 | BC Samara (10) | 65-99 | Zenith Saint-. (2) |
| 18/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 73-72 | Zenith Saint-. (2) |
| 04/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-60 | Zenith Saint-. (2) |
| 02/05/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 65-82 | Zenith Saint-. (2) |
| 07/10/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2026 | Zenith Saint-Petersburg (2) | 99 - 85 | Parma Basket Perm (5) |
| 10/03/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Zenith Saint-Petersburg (2) | 74 - 64 | Parma Basket Perm (5) |
| 22/02/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Parma Basket Perm (5) | 78 - 84 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 04/01/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2026 | Parma Basket Perm (5) | 77 - 85 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 29/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | Zenith Saint-Petersburg (2) | 82 - 79 | Parma Basket Perm (5) |
| 27/04/2025 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Parma Basket Perm (5) | 74 - 91 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 24/04/2025 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Zenith Saint-Petersburg (2) | 92 - 79 | Parma Basket Perm (5) |
| 22/04/2025 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Zenith Saint-Petersburg (2) | 102 - 68 | Parma Basket Perm (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Parma Basket Perm (5) en Zenith Saint-Petersburg (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 33 gespeelde wedstrijden : 4 zeges Doelpunten voor 29 nederlagen van Parma Basket Perm (5)
MBA Moscow (9) - BC Samara (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 9 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 1 (0 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 158 | 490 |
| Gemiddelde doelpunt | 79 | 81.67 |
| Doelpunten tegen | 173 | 541 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 86.5 | 90.17 |
| Serie voor de competitie | PG | PPGPPG |
| Serie (*) | PPGGGPPG | PPPPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 10 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 8 (100 %) |
| Doelpunten voor | 207 | 555 |
| Gemiddelde doelpunt | 69 | 69.38 |
| Doelpunten tegen | 277 | 777 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 92.33 | 97.13 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | PGPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 8
| 01/11/2026 | Enisey Krasno. (11) | 99-106 | MBA Moscow (9) |
| 22/10/2026 | Unics Kazan (4) | 83-56 | MBA Moscow (9) |
| 18/10/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 94-83 | MBA Moscow (9) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 03/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 92-87 | MBA Moscow (9) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 28/04/2026 | Unics Kazan (4) | 83-63 | MBA Moscow (9) |
| 03/11/2026 | Parma Basket . (5) | 109-68 | BC Samara (10) |
| 25/10/2026 | BC Samara (10) | 62-92 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 21/10/2026 | BC Samara (10) | 65-99 | Zenith Saint-. (2) |
| 17/10/2026 | BC Samara (10) | 75-94 | Uralmash Ekat. (6) |
| 14/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 91-70 | BC Samara (10) |
| 07/10/2026 | BC Samara (10) | 62-117 | Unics Kazan (4) |
| 04/10/2026 | BC Samara (10) | 84-98 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 26/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 77-69 | BC Samara (10) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 22/04/2026 | MBA Moscow (9) | 79-61 | BC Samara (10) |
| 08/04/2026 | MBA Moscow (9) | 92-85 | Nizhny Novgor. |
| 03/11/2026 | Parma Basket . (5) | 109-68 | BC Samara (10) |
| 14/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 91-70 | BC Samara (10) |
| 26/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 77-69 | BC Samara (10) |
| 22/04/2026 | MBA Moscow (9) | 79-61 | BC Samara (10) |
| 08/04/2026 | Parma Basket . (5) | 76-65 | BC Samara (10) |
| 22/04/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - April 2026 | MBA Moscow (9) | 79 - 61 | BC Samara (10) |
| 04/02/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2026 | BC Samara (10) | 51 - 102 | MBA Moscow (9) |
| 30/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | MBA Moscow (9) | 95 - 87 | BC Samara (10) |
| 18/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | BC Samara (10) | 70 - 78 | MBA Moscow (9) |
| 08/03/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | MBA Moscow (9) | 99 - 71 | BC Samara (10) |
| 11/01/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2025 | BC Samara (10) | 78 - 80 | MBA Moscow (9) |
| 17/11/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2024 | BC Samara (10) | 101 - 88 | MBA Moscow (9) |
| 02/10/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2024 | MBA Moscow (9) | 79 - 86 | BC Samara (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen MBA Moscow (9) en BC Samara (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2014/2015, 42 gespeelde wedstrijden : 14 zeges Doelpunten voor 28 nederlagen van MBA Moscow (9)
Unics Kazan (4) - Enisey Krasnoyarsk (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 4 |
| Wedstrijden | 5 | 7 |
| Gewonnen | 4 (80 %) | 5 (71 %) |
| Verloren | 1 (20 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 478 | 675 |
| Gemiddelde doelpunt | 95.6 | 96.43 |
| Doelpunten tegen | 372 | 541 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 74.4 | 77.29 |
| Serie voor de competitie | PGGGG | PGGGGGP |
| Serie (*) | PGGPGGGG | GPGGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 11 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (20 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 4 (80 %) |
| Doelpunten voor | 152 | 401 |
| Gemiddelde doelpunt | 76 | 80.2 |
| Doelpunten tegen | 175 | 436 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 87.5 | 87.2 |
| Serie voor de competitie | PP | PGPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPPGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 01/11/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 107-80 | Unics Kazan (4) |
| 22/10/2026 | Unics Kazan (4) | 83-56 | MBA Moscow (9) |
| 14/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-84 | Uralmash Ekat. (6) |
| 07/10/2026 | BC Samara (10) | 62-117 | Unics Kazan (4) |
| 04/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-60 | Zenith Saint-. (2) |
| 30/09/2026 | Unics Kazan (4) | 117-75 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 26/09/2026 | Unics Kazan (4) | 88-97 | Parma Basket . (5) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 01/11/2026 | Enisey Krasno. (11) | 99-106 | MBA Moscow (9) |
| 26/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 94-86 | Enisey Krasno. (11) |
| 17/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 59-85 | CSKA Moscow (1) |
| 14/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 91-70 | BC Samara (10) |
| 27/09/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 81-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 03/05/2026 | Enisey Krasno. (11) | 65-94 | CSKA Moscow (1) |
| 29/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 85-67 | Enisey Krasno. (11) |
| 27/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 104-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 22/10/2026 | Unics Kazan (4) | 83-56 | MBA Moscow (9) |
| 14/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-84 | Uralmash Ekat. (6) |
| 04/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-60 | Zenith Saint-. (2) |
| 30/09/2026 | Unics Kazan (4) | 117-75 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 26/09/2026 | Unics Kazan (4) | 88-97 | Parma Basket . (5) |
| 26/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 94-86 | Enisey Krasno. (11) |
| 27/09/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 81-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 29/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 85-67 | Enisey Krasno. (11) |
| 27/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 104-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 22/04/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 90-83 | Enisey Krasno. (11) |
| 18/04/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - April 2026 | Enisey Krasnoyarsk (11) | 86 - 92 | Unics Kazan (4) |
| 22/03/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Unics Kazan (4) | 87 - 73 | Enisey Krasnoyarsk (11) |
| 19/11/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2025 | Unics Kazan (4) | 88 - 74 | Enisey Krasnoyarsk (11) |
| 14/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | Enisey Krasnoyarsk (11) | 67 - 93 | Unics Kazan (4) |
| 28/01/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2025 | Unics Kazan (4) | 112 - 87 | Enisey Krasnoyarsk (11) |
| 08/01/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2025 | Enisey Krasnoyarsk (11) | 60 - 66 | Unics Kazan (4) |
| 17/11/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2024 | Unics Kazan (4) | 96 - 74 | Enisey Krasnoyarsk (11) |
| 02/10/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2024 | Enisey Krasnoyarsk (11) | 57 - 72 | Unics Kazan (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen Unics Kazan (4) en Enisey Krasnoyarsk (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2007/2008, 44 gespeelde wedstrijden : 39 zeges Doelpunten voor 5 nederlagen van Unics Kazan (4)
Uralmash Ekaterinburg (6) - Lokomotiv Kuban Krasnodar (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 6 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 159 | 570 |
| Gemiddelde doelpunt | 79.5 | 81.43 |
| Doelpunten tegen | 165 | 592 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 82.5 | 84.57 |
| Serie voor de competitie | PG | PGPPPGG |
| Serie (*) | PPPPGPPG | PPGPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 3 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 6 (86 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 1 (14 %) |
| Doelpunten voor | 176 | 625 |
| Gemiddelde doelpunt | 88 | 89.29 |
| Doelpunten tegen | 149 | 528 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 74.5 | 75.43 |
| Serie voor de competitie | PG | GGPGGGG |
| Serie (*) | GGGPPGPG | GGGPGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 17/10/2026 | BC Samara (10) | 75-94 | Uralmash Ekat. (6) |
| 14/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-84 | Uralmash Ekat. (6) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 07/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 90-85 | Uralmash Ekat. (6) |
| 30/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 75-80 | Uralmash Ekat. (6) |
| 25/09/2026 | Zenith Saint-. (2) | 92-68 | Uralmash Ekat. (6) |
| 02/05/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 65-82 | Zenith Saint-. (2) |
| 01/11/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 107-80 | Unics Kazan (4) |
| 25/10/2026 | BC Samara (10) | 62-92 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 18/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 73-72 | Zenith Saint-. (2) |
| 14/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 96-74 | Avtodor Sarat. (8) |
| 11/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 87-84 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 03/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 92-87 | MBA Moscow (9) |
| 27/09/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 81-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 03/05/2026 | Parma Basket . (5) | 82-87 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 02/05/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 65-82 | Zenith Saint-. (2) |
| 22/04/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 86-54 | Avtodor Sarat. (8) |
| 01/04/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 72-77 | Nizhny Novgor. |
| 25/10/2026 | BC Samara (10) | 62-92 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 11/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 87-84 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 03/05/2026 | Parma Basket . (5) | 82-87 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 07/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 99-69 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 29/03/2026 | Unics Kazan (4) | 75-67 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 29/01/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2026 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 84 - 71 | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) |
| 07/01/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2026 | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) | 77 - 64 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
| 18/11/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2025 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 69 - 87 | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) |
| 28/09/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - September 2025 | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) | 85 - 86 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
| 29/04/2025 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Uralmash Ekaterinburg (6) | 77 - 82 | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) |
| 27/04/2025 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Uralmash Ekaterinburg (6) | 68 - 112 | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) |
| 24/04/2025 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) | 66 - 75 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
| 22/04/2025 - VTB United League - Playoffs - Kwartfinales | Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) | 97 - 65 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Uralmash Ekaterinburg (6) en Lokomotiv Kuban Krasnodar (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 14 gespeelde wedstrijden : 6 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van Uralmash Ekaterinburg (6)
Avtodor Saratov (8) - Parma Basket Perm (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 8 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 246 | 519 |
| Gemiddelde doelpunt | 82 | 74.14 |
| Doelpunten tegen | 232 | 634 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 77.33 | 90.57 |
| Serie voor de competitie | GPG | GPPPGPP |
| Serie (*) | PPPGPGPG | PGPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 5 |
| Wedstrijden | 5 | 7 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 416 | 633 |
| Gemiddelde doelpunt | 83.2 | 90.43 |
| Doelpunten tegen | 430 | 588 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 86 | 84 |
| Serie voor de competitie | GPGPP | GPGPGPG |
| Serie (*) | PPPGPGPP | PGPGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 27/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 98-73 | Avtodor Sarat. (8) |
| 23/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 117-55 | Avtodor Sarat. (8) |
| 18/10/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 94-83 | MBA Moscow (9) |
| 14/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 96-74 | Avtodor Sarat. (8) |
| 11/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 91-71 | Avtodor Sarat. (8) |
| 30/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 75-80 | Uralmash Ekat. (6) |
| 26/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 77-69 | BC Samara (10) |
| 22/04/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 86-54 | Avtodor Sarat. (8) |
| 03/11/2026 | Parma Basket . (5) | 109-68 | BC Samara (10) |
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 07/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 99-85 | Parma Basket . (5) |
| 26/09/2026 | Unics Kazan (4) | 88-97 | Parma Basket . (5) |
| 03/05/2026 | Parma Basket . (5) | 82-87 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 18/10/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 94-83 | MBA Moscow (9) |
| 30/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 75-80 | Uralmash Ekat. (6) |
| 26/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 77-69 | BC Samara (10) |
| 15/04/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 60-73 | Parma Basket . (5) |
| 11/04/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 75-72 | Enisey Krasno. (11) |
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 07/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 99-85 | Parma Basket . (5) |
| 26/09/2026 | Unics Kazan (4) | 88-97 | Parma Basket . (5) |
| 15/04/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - April 2026 | Avtodor Saratov (8) | 60 - 73 | Parma Basket Perm (5) |
| 08/01/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2026 | Parma Basket Perm (5) | 78 - 44 | Avtodor Saratov (8) |
| 15/11/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2025 | Avtodor Saratov (8) | 67 - 75 | Parma Basket Perm (5) |
| 18/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | Parma Basket Perm (5) | 93 - 72 | Avtodor Saratov (8) |
| 05/03/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Parma Basket Perm (5) | 79 - 73 | Avtodor Saratov (8) |
| 25/01/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2025 | Avtodor Saratov (8) | 94 - 63 | Parma Basket Perm (5) |
| 14/11/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2024 | Parma Basket Perm (5) | 71 - 76 | Avtodor Saratov (8) |
| 22/09/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - September 2024 | Avtodor Saratov (8) | 67 - 59 | Parma Basket Perm (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Avtodor Saratov (8) en Parma Basket Perm (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2013/2014, 26 gespeelde wedstrijden : 11 zeges Doelpunten voor 15 nederlagen van Avtodor Saratov (8)
MBA Moscow (9) - Zenith Saint-Petersburg (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 9 |
| Wedstrijden | 2 | 6 |
| Gewonnen | 2 (100 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 1 (0 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 158 | 490 |
| Gemiddelde doelpunt | 79 | 81.67 |
| Doelpunten tegen | 173 | 541 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 86.5 | 90.17 |
| Serie voor de competitie | PG | PPGPPG |
| Serie (*) | PPGGGPPG | PPPPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 6 (75 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 2 (25 %) |
| Doelpunten voor | 314 | 690 |
| Gemiddelde doelpunt | 78.5 | 86.25 |
| Doelpunten tegen | 305 | 615 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 76.25 | 76.88 |
| Serie voor de competitie | PPGG | GPGGPGGG |
| Serie (*) | GGGGPPGG | GPGGPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 01/11/2026 | Enisey Krasno. (11) | 99-106 | MBA Moscow (9) |
| 22/10/2026 | Unics Kazan (4) | 83-56 | MBA Moscow (9) |
| 18/10/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 94-83 | MBA Moscow (9) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 03/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 92-87 | MBA Moscow (9) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 28/04/2026 | Unics Kazan (4) | 83-63 | MBA Moscow (9) |
| 30/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 72-83 | Zenith Saint-. (2) |
| 26/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 94-86 | Enisey Krasno. (11) |
| 21/10/2026 | BC Samara (10) | 65-99 | Zenith Saint-. (2) |
| 18/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 73-72 | Zenith Saint-. (2) |
| 11/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 91-71 | Avtodor Sarat. (8) |
| 07/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 99-85 | Parma Basket . (5) |
| 04/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-60 | Zenith Saint-. (2) |
| 25/09/2026 | Zenith Saint-. (2) | 92-68 | Uralmash Ekat. (6) |
| 13/10/2026 | MBA Moscow (9) | 93-91 | Parma Basket . (5) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 22/04/2026 | MBA Moscow (9) | 79-61 | BC Samara (10) |
| 08/04/2026 | MBA Moscow (9) | 92-85 | Nizhny Novgor. |
| 30/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 72-83 | Zenith Saint-. (2) |
| 21/10/2026 | BC Samara (10) | 65-99 | Zenith Saint-. (2) |
| 18/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 73-72 | Zenith Saint-. (2) |
| 04/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-60 | Zenith Saint-. (2) |
| 02/05/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 65-82 | Zenith Saint-. (2) |
| 18/03/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Maart 2026 | MBA Moscow (9) | 65 - 83 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 07/02/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Zenith Saint-Petersburg (2) | 84 - 74 | MBA Moscow (9) |
| 21/01/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2026 | MBA Moscow (9) | 83 - 99 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 12/11/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2025 | Zenith Saint-Petersburg (2) | 83 - 69 | MBA Moscow (9) |
| 12/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - December 2025 | Zenith Saint-Petersburg (2) | 84 - 85 | MBA Moscow (9) |
| 03/04/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | MBA Moscow (9) | 84 - 88 verlengingen | Zenith Saint-Petersburg (2) |
| 28/01/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2025 | Zenith Saint-Petersburg (2) | 73 - 50 | MBA Moscow (9) |
| 14/11/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2024 | MBA Moscow (9) | 68 - 89 | Zenith Saint-Petersburg (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen MBA Moscow (9) en Zenith Saint-Petersburg (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 18 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 15 nederlagen van MBA Moscow (9)
Dinamo Vladivostok (7) - Lokomotiv Kuban Krasnodar (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 7 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 258 | 600 |
| Gemiddelde doelpunt | 86 | 85.71 |
| Doelpunten tegen | 259 | 656 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 86.33 | 93.71 |
| Serie voor de competitie | PGP | PGPPPGP |
| Serie (*) | PPGGGPGP | GPGPPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 3 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 6 (86 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 1 (14 %) |
| Doelpunten voor | 176 | 625 |
| Gemiddelde doelpunt | 88 | 89.29 |
| Doelpunten tegen | 149 | 528 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 74.5 | 75.43 |
| Serie voor de competitie | PG | GGPGGGG |
| Serie (*) | GGGPPGPG | GGGPGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 30/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 72-83 | Zenith Saint-. (2) |
| 27/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 98-73 | Avtodor Sarat. (8) |
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 17/10/2026 | Parma Basket . (5) | 108-90 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 14/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 88-103 | CSKA Moscow (1) |
| 04/10/2026 | BC Samara (10) | 84-98 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 30/09/2026 | Unics Kazan (4) | 117-75 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 06/05/2023 | BC Novosibirs. | 71-88 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 01/11/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 107-80 | Unics Kazan (4) |
| 25/10/2026 | BC Samara (10) | 62-92 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 18/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 73-72 | Zenith Saint-. (2) |
| 14/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 96-74 | Avtodor Sarat. (8) |
| 11/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 87-84 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 03/10/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 92-87 | MBA Moscow (9) |
| 27/09/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 81-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 03/05/2026 | Parma Basket . (5) | 82-87 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 30/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 72-83 | Zenith Saint-. (2) |
| 27/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 98-73 | Avtodor Sarat. (8) |
| 14/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 88-103 | CSKA Moscow (1) |
| 02/05/2023 | Dinamo Vladiv. (7) | 22-20 | BC Novosibirs. |
| 27/04/2023 | Dinamo Vladiv. (7) | 87-84 | BK Tambov |
| 25/10/2026 | BC Samara (10) | 62-92 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 11/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 87-84 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 03/05/2026 | Parma Basket . (5) | 82-87 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 07/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 99-69 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 29/03/2026 | Unics Kazan (4) | 75-67 | Lokomotiv Kub. (3) |
CSKA Moscow (1) - Unics Kazan (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 1 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 7 (100 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 373 | 643 |
| Gemiddelde doelpunt | 93.25 | 91.86 |
| Doelpunten tegen | 281 | 493 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 70.25 | 70.43 |
| Serie voor de competitie | GGGG | GGGGGGG |
| Serie (*) | GGGGGGGG | GGGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 7
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 4 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 5 (71 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 197 | 675 |
| Gemiddelde doelpunt | 98.5 | 96.43 |
| Doelpunten tegen | 169 | 541 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 84.5 | 77.29 |
| Serie voor de competitie | GP | PGGGGGP |
| Serie (*) | GPPGGGGP | GPGGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 23/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 117-55 | Avtodor Sarat. (8) |
| 17/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 59-85 | CSKA Moscow (1) |
| 14/10/2026 | Dinamo Vladiv. (7) | 88-103 | CSKA Moscow (1) |
| 11/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 87-84 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 07/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 90-85 | Uralmash Ekat. (6) |
| 27/09/2026 | MBA Moscow (9) | 65-82 | CSKA Moscow (1) |
| 03/05/2026 | Enisey Krasno. (11) | 65-94 | CSKA Moscow (1) |
| 01/11/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 107-80 | Unics Kazan (4) |
| 22/10/2026 | Unics Kazan (4) | 83-56 | MBA Moscow (9) |
| 14/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-84 | Uralmash Ekat. (6) |
| 07/10/2026 | BC Samara (10) | 62-117 | Unics Kazan (4) |
| 04/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-60 | Zenith Saint-. (2) |
| 30/09/2026 | Unics Kazan (4) | 117-75 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 26/09/2026 | Unics Kazan (4) | 88-97 | Parma Basket . (5) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 27/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 79-57 | Parma Basket . (5) |
| 23/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 117-55 | Avtodor Sarat. (8) |
| 11/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 87-84 | Lokomotiv Kub. (3) |
| 07/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 90-85 | Uralmash Ekat. (6) |
| 29/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 85-67 | Enisey Krasno. (11) |
| 01/11/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 107-80 | Unics Kazan (4) |
| 07/10/2026 | BC Samara (10) | 62-117 | Unics Kazan (4) |
| 02/05/2026 | MBA Moscow (9) | 63-74 | Unics Kazan (4) |
| 22/04/2026 | Nizhny Novgor. | 64-101 | Unics Kazan (4) |
| 18/04/2026 | Enisey Krasno. (11) | 86-92 | Unics Kazan (4) |
| 15/03/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Maart 2026 | Unics Kazan (4) | 86 - 80 | CSKA Moscow (1) |
| 01/02/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2026 | CSKA Moscow (1) | 84 - 80 | Unics Kazan (4) |
| 15/11/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2025 | Unics Kazan (4) | 76 - 75 | CSKA Moscow (1) |
| 25/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | CSKA Moscow (1) | 86 - 75 | Unics Kazan (4) |
| 14/05/2025 - VTB United League - Playoffs - Halve Finale | Unics Kazan (4) | 64 - 76 | CSKA Moscow (1) |
| 12/05/2025 - VTB United League - Playoffs - Halve Finale | Unics Kazan (4) | 86 - 90 | CSKA Moscow (1) |
| 08/05/2025 - VTB United League - Playoffs - Halve Finale | CSKA Moscow (1) | 95 - 87 | Unics Kazan (4) |
| 06/05/2025 - VTB United League - Playoffs - Halve Finale | CSKA Moscow (1) | 67 - 56 | Unics Kazan (4) |
Statistieken onderlinge duels tussen CSKA Moscow (1) en Unics Kazan (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2004/2005, 93 gespeelde wedstrijden : 70 zeges Doelpunten voor 23 nederlagen van CSKA Moscow (1)
Uralmash Ekaterinburg (6) - Enisey Krasnoyarsk (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 6 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 1 (50 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 1 (50 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 159 | 570 |
| Gemiddelde doelpunt | 79.5 | 81.43 |
| Doelpunten tegen | 165 | 592 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 82.5 | 84.57 |
| Serie voor de competitie | PG | PGPPPGG |
| Serie (*) | PPPPGPPG | PPGPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 11 |
| Wedstrijden | 2 | 5 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (20 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 4 (80 %) |
| Doelpunten voor | 152 | 401 |
| Gemiddelde doelpunt | 76 | 80.2 |
| Doelpunten tegen | 175 | 436 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 87.5 | 87.2 |
| Serie voor de competitie | PP | PGPPP |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPPGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 17/10/2026 | BC Samara (10) | 75-94 | Uralmash Ekat. (6) |
| 14/10/2026 | Unics Kazan (4) | 95-84 | Uralmash Ekat. (6) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 07/10/2026 | CSKA Moscow (1) | 90-85 | Uralmash Ekat. (6) |
| 30/09/2026 | Avtodor Sarat. (8) | 75-80 | Uralmash Ekat. (6) |
| 25/09/2026 | Zenith Saint-. (2) | 92-68 | Uralmash Ekat. (6) |
| 02/05/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 65-82 | Zenith Saint-. (2) |
| 01/11/2026 | Enisey Krasno. (11) | 99-106 | MBA Moscow (9) |
| 26/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 94-86 | Enisey Krasno. (11) |
| 17/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 59-85 | CSKA Moscow (1) |
| 14/10/2026 | Enisey Krasno. (11) | 91-70 | BC Samara (10) |
| 27/09/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 81-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 03/05/2026 | Enisey Krasno. (11) | 65-94 | CSKA Moscow (1) |
| 29/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 85-67 | Enisey Krasno. (11) |
| 27/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 104-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 21/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 88-79 | Dinamo Vladiv. (7) |
| 10/10/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 71-86 | Parma Basket . (5) |
| 02/05/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 65-82 | Zenith Saint-. (2) |
| 22/04/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 86-54 | Avtodor Sarat. (8) |
| 01/04/2026 | Uralmash Ekat. (6) | 72-77 | Nizhny Novgor. |
| 26/10/2026 | Zenith Saint-. (2) | 94-86 | Enisey Krasno. (11) |
| 27/09/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 81-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 29/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 85-67 | Enisey Krasno. (11) |
| 27/04/2026 | CSKA Moscow (1) | 104-66 | Enisey Krasno. (11) |
| 22/04/2026 | Lokomotiv Kub. (3) | 90-83 | Enisey Krasno. (11) |
| 07/02/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2026 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 90 - 84 verlengingen | Enisey Krasnoyarsk (11) |
| 24/01/2026 - VTB United League - Regulier Seizoen - Januari 2026 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 92 - 85 | Enisey Krasnoyarsk (11) |
| 15/11/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2025 | Enisey Krasnoyarsk (11) | 88 - 86 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
| 25/10/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2025 | Enisey Krasnoyarsk (11) | 71 - 78 verlengingen | Uralmash Ekaterinburg (6) |
| 30/03/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 92 - 76 | Enisey Krasnoyarsk (11) |
| 02/02/2025 - VTB United League - Regulier Seizoen - Februari 2025 | Enisey Krasnoyarsk (11) | 86 - 90 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
| 28/11/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - November 2024 | Uralmash Ekaterinburg (6) | 83 - 61 | Enisey Krasnoyarsk (11) |
| 12/10/2024 - VTB United League - Regulier Seizoen - Oktober 2024 | Enisey Krasnoyarsk (11) | 66 - 101 | Uralmash Ekaterinburg (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Uralmash Ekaterinburg (6) en Enisey Krasnoyarsk (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 10 gespeelde wedstrijden : 8 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van Uralmash Ekaterinburg (6)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities