De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Heren - 2017/2018 - Home

Handbal - Champions League Heren - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • AaB Aalborg
  • Ademar Leon
  • Barcelona Lassa
  • Besiktas Istanbul
  • Celje Pivovarna Lasko
  • Chehovskie Medvedi, Chekhov
  • Dinamo Bucuresti
  • Elverum Håndball
  • Flensburg-Handewitt
  • HC Alpla Hard
  • HC Motor Zaporozhye
  • HT Tatran Presov
  • Kadetten Schaffhausen
  • Kristianstad IFK
  • Meshkov Brest
  • Metalurg Skopje
  • Montpellier HB
  • MVM Veszprém KC
  • Nantes HBC
  • Paris SG
  • Pick Szeged
  • PPD Zagreb
  • Rhein-Neckar Löwen
  • Riihimäki Cocks
  • RK Gorenje Velenje
  • Skjern
  • Sporting CP Lisbon
  • SPR Wisla Plock
  • THW Kiel
  • Vardar PRO Skopje
  • Vive Targi Kielce

Home

Champions League Heren - Home

Kwalificatie Toernooi - Groep 1 (Slowakije - Presov - 02/09/2017 - 03/09/2017)


Halve Finale (02/09/2017)
2 September 2017
13h30Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon31 - 27Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
16h00HC Alpla Hard (AUT)HC Alpla Hard26 - 25HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)

Om 3e/4e plaats (03/09/2017)
3 September 2017
13h30HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov30 - 27Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)

Finale (03/09/2017)
3 September 2017
16h05Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon35 - 34HC Alpla HardHC Alpla Hard (AUT)

Detail van de uitslagen


Groep A (16/09/2017 - 28/03/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Vardar PRO Skopje (MAC)158710219188+31
2Rhein-Neckar Löwen (GER)118431240217+23
3Nantes HBC (FRA)118512231222+9
4Barcelona Lassa (ESP)108422240221+19
5Pick Szeged (HUN)98413241228+13
6Kristianstad IFK (SWE)48125204239-35
7SPR Wisla Plock (POL)28026213237-24
8PPD Zagreb (CRO)28026196232-36
16 September 2017
16h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK28 - 28PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17 September 2017
19h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock22 - 26Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
19h30Nantes HBC (FRA)Nantes HBC30 - 26Pick SzegedPick Szeged (HUN)
19h30Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen31 - 31Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
20 September 2017
18h30Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen31 - 27SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
23 September 2017
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje27 - 23Nantes HBCNantes HBC (FRA)
18h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa31 - 29Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
20h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb23 - 28Pick SzegedPick Szeged (HUN)
27 September 2017
18h30Nantes HBC (FRA)Nantes HBC26 - 26Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
1 Oktober 2017
17h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje28 - 21PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged36 - 27Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
19h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock30 - 37Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
7 Oktober 2017
17h30Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK22 - 35Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
17h30Pick Szeged (HUN)Pick Szeged26 - 26Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
20h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa31 - 25Nantes HBCNantes HBC (FRA)
8 Oktober 2017
17h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb28 - 28SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
11 Oktober 2017
18h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock27 - 33Pick SzegedPick Szeged (HUN)
12 Oktober 2017
21h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen31 - 24PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
14 Oktober 2017
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje27 - 24Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
17h30Nantes HBC (FRA)Nantes HBC34 - 25Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
4 November 2017
18h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK23 - 26Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
18h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa32 - 22PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
5 November 2017
17h15Pick Szeged (HUN)Pick Szeged31 - 34Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
19h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock30 - 32Nantes HBCNantes HBC (FRA)
11 November 2017
16h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK25 - 24SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
17h30Pick Szeged (HUN)Pick Szeged30 - 33Nantes HBCNantes HBC (FRA)
20h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb23 - 29Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
12 November 2017
19h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa26 - 26Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
18 November 2017
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje30 - 26Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
19 November 2017
17h00Nantes HBC (FRA)Nantes HBC28 - 27PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged31 - 28Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
18h30SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock25 - 25Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
23 November 2017
19h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb - Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
25 November 2017
17h30Nantes HBC (FRA)Nantes HBC - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
26 November 2017
19h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK - Pick SzegedPick Szeged (HUN)
19h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
29 November 2017
19h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb - Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
2 December 2017
16h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje - Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC - Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
7 Februari 2018
15h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
15h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock - PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
15h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen - Pick SzegedPick Szeged (HUN)
15h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK - Nantes HBCNantes HBC (FRA)
14 Februari 2018
15h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
15h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje - Pick SzegedPick Szeged (HUN)
15h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen - Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
15h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb - Nantes HBCNantes HBC (FRA)
21 Februari 2018
15h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged - PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
15h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock - Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
15h00Nantes HBC (FRA)Nantes HBC - Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
15h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK - Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
28 Maart 2018
15h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje - SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
15h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa - Pick SzegedPick Szeged (HUN)
15h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb - Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
15h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen - Nantes HBCNantes HBC (FRA)

Detail van de uitslagen


Groep B (16/09/2017 - 28/03/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Paris SG (FRA)148701246216+30
2Flensburg-Handewitt (GER)128521235215+20
3MVM Veszprém KC (HUN)118512236226+10
4Vive Targi Kielce (POL)88323231227+4
5THW Kiel (GER)78314193209-16
6Meshkov Brest (BLR)58215220231-11
7Celje Pivovarna Lasko (SLO)58215236250-14
8AaB Aalborg (DEN)28107212235-23
16 September 2017
16h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest28 - 25Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
17h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt30 - 27AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
17h30Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko31 - 39MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
17 September 2017
17h15THW Kiel (GER)THW Kiel22 - 25Paris SGParis SG (FRA)
23 September 2017
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC28 - 27Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
24 September 2017
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg32 - 30Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
17h00Paris SG (FRA)Paris SG32 - 28Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
18h30Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce32 - 21THW KielTHW Kiel (GER)
27 September 2017
18h30THW Kiel (GER)THW Kiel27 - 26AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
30 September 2017
16h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest26 - 29MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
17h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt33 - 29Paris SGParis SG (FRA)
19h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko31 - 27Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
8 Oktober 2017
15h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce25 - 25Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg20 - 23Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC26 - 24THW KielTHW Kiel (GER)
17h00Paris SG (FRA)Paris SG32 - 27Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
14 Oktober 2017
19h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko33 - 33Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
15 Oktober 2017
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg26 - 33Paris SGParis SG (FRA)
18h30THW Kiel (GER)THW Kiel20 - 20Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
19h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce32 - 32MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
1 November 2017
18h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt33 - 28Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
4 November 2017
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest24 - 25THW KielTHW Kiel (GER)
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC30 - 24AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
5 November 2017
17h00Paris SG (FRA)Paris SG33 - 28Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
11 November 2017
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest28 - 30Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
12 November 2017
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg30 - 34Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
17h00THW Kiel (GER)THW Kiel26 - 29Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
17h00Paris SG (FRA)Paris SG33 - 28MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
18 November 2017
16h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce28 - 27AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC24 - 29Paris SGParis SG (FRA)
19 November 2017
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko27 - 28THW KielTHW Kiel (GER)
19h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt37 - 30Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
25 November 2017
17h30THW Kiel (GER)THW Kiel - Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
26 November 2017
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg - MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko - Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
19h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce - Paris SGParis SG (FRA)
29 November 2017
19h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt - THW KielTHW Kiel (GER)
2 December 2017
15h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest - Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
17h30Paris SG (FRA)Paris SG - AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
18h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC - Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
7 Februari 2018
15h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest - AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
15h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko - Paris SGParis SG (FRA)
15h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt - Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
15h00THW Kiel (GER)THW Kiel - MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
14 Februari 2018
15h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC - Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
15h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce - Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
15h00Paris SG (FRA)Paris SG - Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
15h00AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg - THW KielTHW Kiel (GER)
21 Februari 2018
15h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko - AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
15h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest - Paris SGParis SG (FRA)
15h00THW Kiel (GER)THW Kiel - Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
15h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt - MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
28 Maart 2018
15h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce - Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
15h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC - Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
15h00AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg - Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
15h00Paris SG (FRA)Paris SG - THW KielTHW Kiel (GER)

Detail van de uitslagen


Groep C (14/09/2017 - 03/12/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Skjern (DEN)128602260206+54
2RK Gorenje Velenje (SLO)108503224215+9
3Ademar Leon (ESP)1085032142140
4Elverum Håndball (NOR)88404228241-13
5Kadetten Schaffhausen (SUI)68305215222-7
6Dinamo Bucuresti (ROU)28107220263-43
14 September 2017
20h15Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen36 - 30Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
17 September 2017
16h50Skjern (DEN)Skjern39 - 28Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
17h00RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje23 - 22Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
23 September 2017
17h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball27 - 32SkjernSkjern (DEN)
19h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti26 - 27RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)
24 September 2017
17h00Ademar Leon (ESP)Ademar Leon29 - 28Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
27 September 2017
18h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti29 - 28Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
30 September 2017
19h30Ademar Leon (ESP)Ademar Leon26 - 30Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
1 Oktober 2017
17h00RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje31 - 29SkjernSkjern (DEN)
5 Oktober 2017
20h15Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen31 - 28RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)
8 Oktober 2017
15h10Skjern (DEN)Skjern33 - 25Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
17h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball40 - 32Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
12 Oktober 2017
20h15Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen25 - 24SkjernSkjern (DEN)
15 Oktober 2017
17h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti24 - 28Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
17h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball29 - 28RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)
4 November 2017
19h30RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje30 - 21Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
19h30Ademar Leon (ESP)Ademar Leon32 - 29Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
5 November 2017
16h50Skjern (DEN)Skjern32 - 22Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
8 November 2017
19h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball26 - 22Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
9 November 2017
18h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti23 - 36SkjernSkjern (DEN)
11 November 2017
19h30Ademar Leon (ESP)Ademar Leon28 - 24RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)
16 November 2017
19h00RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje33 - 29Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
20h15Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen23 - 24Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
19 November 2017
16h50Skjern (DEN)Skjern35 - 25Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
25 November 2017
19h30RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje - Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
19h30Ademar Leon (ESP)Ademar Leon - SkjernSkjern (DEN)
26 November 2017
16h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti - Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
30 November 2017
20h15Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen - Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
3 December 2017
16h00Skjern (DEN)Skjern - RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)
17h00Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball - Ademar LeonAdemar Leon (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep D (14/09/2017 - 03/12/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Montpellier HB (FRA)168800251203+48
2HC Motor Zaporozhye (UKR)118431233211+22
3Besiktas Istanbul (TUR)78314227239-12
4Sporting CP Lisbon (POR)68305235240-5
5Metalurg Skopje (MAC)58215213232-19
6Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)38116212246-34
14 September 2017
17h15HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye36 - 23Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
16 September 2017
17h30Montpellier HB (FRA)Montpellier HB32 - 22Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
17 September 2017
16h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul26 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
23 September 2017
15h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov24 - 28Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
24 September 2017
17h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje27 - 31Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
19h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon23 - 31HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
30 September 2017
15h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov27 - 29Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
17h30Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje28 - 27Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
1 Oktober 2017
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB28 - 20HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
4 Oktober 2017
21h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon31 - 30Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
8 Oktober 2017
15h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye28 - 28Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
15h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul32 - 36Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
14 Oktober 2017
15h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov26 - 32Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
15h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul28 - 28HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
15 Oktober 2017
19h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon29 - 33Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
4 November 2017
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye28 - 22Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
17h30Montpellier HB (FRA)Montpellier HB33 - 32Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
5 November 2017
17h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje26 - 29Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
11 November 2017
14h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov30 - 30HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
19h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon34 - 27Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
12 November 2017
19h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje21 - 27Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18 November 2017
14h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul32 - 29Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye32 - 29Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
19 November 2017
19h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB34 - 23Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
25 November 2017
12h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
17h30Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje - HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
26 November 2017
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB - Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
2 December 2017
22h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon - Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
3 December 2017
14h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye - Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
14h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul - Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (04/03/2018 - 04/06/2018)



Eliminatieronde C+D (04/03/2018)

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden