De site voor alle sporten

Menu

Handbal : Livescore

  • Bijgewerkt elke 30 sec., niet vernieuwen 27 Mei 2017 - 06h24'35''

Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs HerenPanamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Heren
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
00h00BeëindigdEC Pinheiros (Bra)EC Pinheiros (Bra)University of Luján (Arg)University of Luján (Arg)14-1216-9-30-21
20h45AanstaandeEC Pinheiros (Bra)EC Pinheiros (Bra)Ovalle Balonmano (Chi)Ovalle Balonmano (Chi)----
23h00AanstaandeColegio Alemán (Uru)Colegio Alemán (Uru)SAG de Villa Ballester (Arg)SAG de Villa Ballester (Arg)----

Belgie - 1ste Nationale Heren - FinalesBelgie - 1ste Nationale Heren - Finales
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
20h15AanstaandeAchilles BocholtAchilles BocholtUnited HC TongerenUnited HC Tongeren----

Denemarken - Competitie Heren - Finals - Om 3e/4e plaatsDenemarken - Competitie Heren - Finals - Om 3e/4e plaats
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h30AanstaandeRibe-Esbjerg HHRibe-Esbjerg HHBjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg----

Denemarken - Competitie Dames - Playoffs - FinaleDenemarken - Competitie Dames - Playoffs - Finale
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
16h10AanstaandeNykøbing FalsterNykøbing FalsterKøbenhavn HåndboldKøbenhavn Håndbold----

Duitse DHB-Pokal Dames - Halve FinaleDuitse DHB-Pokal Dames - Halve Finale
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
14h30AanstaandeSG BBM BietigheimSG BBM BietigheimBuxtehuder SVBuxtehuder SV----
17h00AanstaandeTuS MetzingenTuS MetzingenThüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt----

Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 31Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 31
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
19h00AanstaandeBalingen-WeilstettenBalingen-WeilstettenFrisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen----
19h00AanstaandeHSG WetzlarHSG WetzlarErlangen HCErlangen HC----
19h00AanstaandeMT MelsungenMT MelsungenTBV LemgoTBV Lemgo----
19h00AanstaandeVfL GummersbachVfL GummersbachBergischer HC SolingenBergischer HC Solingen----
20h15AanstaandeTVB 1898 StuttgartTVB 1898 StuttgartFüchse BerlinFüchse Berlin----

Franse F.A. Cup - FinaleFranse F.A. Cup - Finale
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
20h30AanstaandeMontpellier HBMontpellier HBNantes HBCNantes HBC----

Hongaarse Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Mei 2017Hongaarse Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Mei 2017
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h00AanstaandeDebreceni VSCDebreceni VSCMTK Vörös/Meteor BudapestMTK Vörös/Meteor Budapest----
18h00AanstaandeMosonmagyaróvári KC SEMosonmagyaróvári KC SEDunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA----
18h00AanstaandeVáci NKSEVáci NKSEGyör Audi ETO KCGyör Audi ETO KC----

Challenge Cup Heren - FinaleChallenge Cup Heren - Finale
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
16h00AanstaandeAHC Potaissa Turda (Rou)AHC Potaissa Turda (Rou)Sporting CP Lisbon (Por)Sporting CP Lisbon (Por)----

Kroatië Division 1 Heren - Premijer Liga - Championship RondeKroatië Division 1 Heren - Premijer Liga - Championship Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
19h00AanstaandeHRK GoricaHRK GoricaNexe NasiceNexe Nasice----
19h00AanstaandeSpacva VinkovciSpacva VinkovciRK UmagRK Umag----

Kroatië Division 1 Heren - Premijer Liga - Degradatie RondeKroatië Division 1 Heren - Premijer Liga - Degradatie Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h30AanstaandeMRK Metalac ZagrebMRK Metalac ZagrebRK RudarRK Rudar----

Macedonië Division 1 Heren - Super League - Championship RondeMacedonië Division 1 Heren - Super League - Championship Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
17h00AanstaandeVardar PRO SkopjeVardar PRO SkopjeRK Ohrid 2011RK Ohrid 2011----
18h00AanstaandeMetalurg SkopjeMetalurg SkopjeGRK BorecGRK Borec----
18h30AanstaandePelister BitolaPelister BitolaRK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik----

Macedonië Division 1 Heren - Super League - Degradatie RondeMacedonië Division 1 Heren - Super League - Degradatie Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
19h00AanstaandeTinex Prolet SkopjeTinex Prolet SkopjeVardar Skopje JuniorVardar Skopje Junior----
19h00AanstaandeTutunski Kombinat PrilepTutunski Kombinat PrilepRK RadovisRK Radovis----

Oostenrijk Division 1 Dames - WHA - PlayoffsOostenrijk Division 1 Dames - WHA - Playoffs
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h00AanstaandeHypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria EnzersdorfMGA Handball WienMGA Handball Wien----

Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Playoffs - FinalePolen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Playoffs - Finale
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
14h00AanstaandeVive Targi KielceVive Targi KielceSPR Wisla PlockSPR Wisla Plock----

Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Degradatie RondePortugal Division 1 Heren - Liga LPA - Degradatie Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
19h00AanstaandeBoa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / RoffAcademica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI----
20h00AanstaandeOS BelenensesOS BelenensesAC FafeAC Fafe----
22h00AanstaandeSC HortaSC HortaAA AvancaAA Avanca----

Roemenië Division 1 Heren - PlayoutRoemenië Division 1 Heren - Playout
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
15h00AanstaandeSteaua MFA BucurestiSteaua MFA BucurestiCSM FocsaniCSM Focsani----
17h00AanstaandeCSM FagarasCSM FagarasCSU SuceavaCSU Suceava----

Rusland Division 1 Heren - Super League - Playoffs - Om 3e/4e plaatsRusland Division 1 Heren - Super League - Playoffs - Om 3e/4e plaats
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
15h00AanstaandeSKIF KrasnodarSKIF KrasnodarDinamo Viktor StavropolDinamo Viktor Stavropol----

Rusland Division 1 Heren - Super League - Playoffs - FinaleRusland Division 1 Heren - Super League - Playoffs - Finale
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
17h00AanstaandeUniv Neva St PetersburgUniv Neva St PetersburgChehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov----

Servië Division 1 Heren - Super League - Championship RondeServië Division 1 Heren - Super League - Championship Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
17h00AanstaandeRK Crvena Zvezda BeogradRK Crvena Zvezda BeogradDinamo PancevoDinamo Pancevo----
19h00AanstaandeRK Sloga PozegaRK Sloga PozegaRK Samot ArandjelovacRK Samot Arandjelovac----
19h00AanstaandeSpartak Vojput SuboticaSpartak Vojput SuboticaVojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad----

Servië Division 1 Heren - Super League - Degradatie RondeServië Division 1 Heren - Super League - Degradatie Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
19h00AanstaandePartizan BeogradPartizan BeogradMetaloplastika SabacMetaloplastika Sabac----
19h30AanstaandeRK MoravaRK MoravaJugovic KacJugovic Kac----

Slovenië Division 1 Heren - 1. A DRL - Degradatie ChampionshipSlovenië Division 1 Heren - 1. A DRL - Degradatie Championship
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
19h00AanstaandeRK Slovenj Gradec 2011RK Slovenj Gradec 2011RK Trimo TrebnjeRK Trimo Trebnje----

Spanje - Liga Asobal - Speeldag 30Spanje - Liga Asobal - Speeldag 30
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
17h00AanstaandeAtlético ValladolidAtlético ValladolidPuerto SaguntoPuerto Sagunto----
17h00AanstaandeBarcelona LassaBarcelona LassaHuescaHuesca----
17h00AanstaandeCB BenidormCB BenidormPuente GenilPuente Genil----
17h00AanstaandeCuenca CB Ciudad EncantadaCuenca CB Ciudad EncantadaHelvetia AnaitasunaHelvetia Anaitasuna----
17h00AanstaandeFM CangasFM CangasBidasoa IrúnBidasoa Irún----
17h00AanstaandeGuadalajaraGuadalajaraFraikin BM GranollersFraikin BM Granollers----
17h00AanstaandeNaturHouse LaRioja LogronoNaturHouse LaRioja LogronoAdelma BM SinfínAdelma BM Sinfín----
17h00AanstaandeVilla de ArandaVilla de ArandaAdemar LeonAdemar Leon----

Spanje Division 1 Dames - Speeldag 26Spanje Division 1 Dames - Speeldag 26
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h00AanstaandeRemudas TeldeRemudas TeldeElche MustangElche Mustang----
19h00AanstaandeBM Base VillaverdeBM Base VillaverdeMavi Nuevas BM La CalzadaMavi Nuevas BM La Calzada----
19h00AanstaandeCLEBA LeónCLEBA LeónBera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian----
19h00AanstaandeHelvetia AlcobendasHelvetia AlcobendasMalaga Costa del SolMalaga Costa del Sol----
19h00AanstaandeMecalia Atletico GuardesMecalia Atletico GuardesBM GranollersBM Granollers----
19h00AanstaandePorriñoPorriñoCanyamelar ValenciaCanyamelar Valencia----
19h00AanstaandeZuazo BarakaldoZuazo BarakaldoAula CVH ValladolidAula CVH Valladolid----

Zweden - Elitserien Heren - Playoffs - FinaleZweden - Elitserien Heren - Playoffs - Finale
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
15h30AanstaandeKristianstad IFKKristianstad IFKAlingsås HKAlingsås HK----

Zweden - Elitserien Dames - Playoffs - FinaleZweden - Elitserien Dames - Playoffs - Finale
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
12h45AanstaandeSävehof PartilleSävehof PartilleH65 HöörH65 Höör----
© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden