De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Challenge Cup Heren - 2017/2018 - Home

Handbal - Challenge Cup Heren - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Challenge Cup Heren - Home


Tweede ronde (16/10/2017)
6 Oktober 2017
20h30Handball Käerjeng (LUX)Handball Käerjeng32 - 30Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk (UKR)
7 Oktober 2017
12h00Amasya Tasova (TUR)Amasya Tasova0 - 10 (forfait)RK MojkovacRK Mojkovac (MNE)
17h00Aloysians HC (MLT)Aloysians HC17 - 34PAOK ThessalonikiPAOK Thessaloniki (GRE)
18h00Shakhtar Donetsk (UKR)Shakhtar Donetsk28 - 37Handball KäerjengHandball Käerjeng (LUX)
19h00RK Samot Arandjelovac (SRB)RK Samot Arandjelovac43 - 21Cambridge HCCambridge HC (ENG)
20h00Red Boys Differdange (LUX)Red Boys Differdange32 - 26HC Kauno AzuolasHC Kauno Azuolas (LTU)
20h30Konjuh Zivinice (BIH)Konjuh Zivinice39 - 15Kouroushi Proodevtikos PaphosKouroushi Proodevtikos Paphos (CYP)
8 Oktober 2017
15h00Sviesa-Savanoris Vilnius (LTU)Sviesa-Savanoris Vilnius24 - 25Dinamo Viktor StavropolDinamo Viktor Stavropol (RUS)
19h00Cambridge HC (ENG)Cambridge HC24 - 32RK Samot ArandjelovacRK Samot Arandjelovac (SRB)
14 Oktober 2017
12h00RK Mojkovac (MNE)RK Mojkovac10 - 0 (forfait)Amasya TasovaAmasya Tasova (TUR)
15h00Dinamo Viktor Stavropol (RUS)Dinamo Viktor Stavropol36 - 24Sviesa-Savanoris VilniusSviesa-Savanoris Vilnius (LTU)
16h00HC Kauno Azuolas (LTU)HC Kauno Azuolas26 - 25Red Boys DifferdangeRed Boys Differdange (LUX)
16h30Kouroushi Proodevtikos Paphos (CYP)Kouroushi Proodevtikos Paphos24 - 33Konjuh ZiviniceKonjuh Zivinice (BIH)
17h00PAOK Thessaloniki (GRE)PAOK Thessaloniki39 - 15Aloysians HCAloysians HC (MLT)
15 Oktober 2017
17h15Vogosca Poljine Hills (BIH)Vogosca Poljine Hills31 - 24Holon HCHolon HC (ISR)
16 Oktober 2017
19h00Holon HC (ISR)Holon HC24 - 23Vogosca Poljine HillsVogosca Poljine Hills (BIH)

1/16de finales (19/11/2017)
17 November 2017
15h00Konjuh Zivinice (BIH)Konjuh Zivinice25 - 30AS Ramat HaSharonAS Ramat HaSharon (ISR)
19h00BSB Batumi (GEO)BSB Batumi17 - 47Zrinjski MostarZrinjski Mostar (BIH)
20h00Red Boys Differdange (LUX)Red Boys Differdange43 - 23Dobrudja DobrichDobrudja Dobrich (BUL)
20h00Madeira Andebol SAD (POR)Madeira Andebol SAD46 - 12Parnassos StrovolouParnassos Strovolou (CYP)
18 November 2017
13h30Gomel HC (BLR)Gomel HC27 - 31ÍB VestmannaeyjaÍB Vestmannaeyja (ISL)
14h00SKIF Krasnodar (RUS)SKIF Krasnodar31 - 27Handball KäerjengHandball Käerjeng (LUX)
15h00Dinamo Viktor Stavropol (RUS)Dinamo Viktor Stavropol37 - 26RK Sloga PozegaRK Sloga Pozega (SRB)
17h00Great Dane London (ENG)Great Dane London16 - 40AEK AthensAEK Athens (GRE)
18h00Parnassos Strovolou (CYP)Parnassos Strovolou20 - 35Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD (POR)
18h00Dobrudja Dobrich (BUL)Dobrudja Dobrich26 - 36Red Boys DifferdangeRed Boys Differdange (LUX)
18h00AS Ramat HaSharon (ISR)AS Ramat HaSharon33 - 23Konjuh ZiviniceKonjuh Zivinice (BIH)
19h00RK Eurofarm Rabotnik (MAC)RK Eurofarm Rabotnik28 - 24HC Granitas-Karys KaunasHC Granitas-Karys Kaunas (LTU)
19h00Zrinjski Mostar (BIH)Zrinjski Mostar42 - 32BSB BatumiBSB Batumi (GEO)
20h00HC Visé BM (BEL)HC Visé BM38 - 31PGU TiraspolPGU Tiraspol (MDA)
19 November 2017
15h00RK Sloga Pozega (SRB)RK Sloga Pozega29 - 31Dinamo Viktor StavropolDinamo Viktor Stavropol (RUS)
16h00ZNTU-ZAS Zaporozhye (UKR)ZNTU-ZAS Zaporozhye36 - 20RK MojkovacRK Mojkovac (MNE)
16h30PGU Tiraspol (MDA)PGU Tiraspol32 - 41HC Visé BMHC Visé BM (BEL)
17h00AEK Athens (GRE)AEK Athens41 - 21Great Dane LondonGreat Dane London (ENG)
20 November 2017
17h00RK Mojkovac (MNE)RK Mojkovac - ZNTU-ZAS ZaporozhyeZNTU-ZAS Zaporozhye (UKR)
24 November 2017
18h00HC MSK Povazská Bystrica (SVK)HC MSK Povazská Bystrica - RK Lovcen - CetinjeRK Lovcen - Cetinje (MNE)
19h00Göztepe SK (TUR)Göztepe SK - PAOK ThessalonikiPAOK Thessaloniki (GRE)
25 November 2017
15h00ÍB Vestmannaeyja (ISL)ÍB Vestmannaeyja - Gomel HCGomel HC (BLR)
16h00HC Granitas-Karys Kaunas (LTU)HC Granitas-Karys Kaunas - RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC)
17h00HC Berchem (LUX)HC Berchem - RK Samot ArandjelovacRK Samot Arandjelovac (SRB)
18h00RK Lovcen - Cetinje (MNE)RK Lovcen - Cetinje - HC MSK Povazská BystricaHC MSK Povazská Bystrica (SVK)
18h00KH Trepca Mitrovicë (KOS)KH Trepca Mitrovicë - AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda (ROU)
19h00Handball Käerjeng (LUX)Handball Käerjeng - SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (RUS)
19h00Vogosca Poljine Hills (BIH)Vogosca Poljine Hills - FyllingenBergen FyllingsdalenFyllingenBergen Fyllingsdalen (NOR)
26 November 2017
12h00AHC Potaissa Turda (ROU)AHC Potaissa Turda - KH Trepca MitrovicëKH Trepca Mitrovicë (KOS)
16h00RK Samot Arandjelovac (SRB)RK Samot Arandjelovac - HC BerchemHC Berchem (LUX)
17h00FyllingenBergen Fyllingsdalen (NOR)FyllingenBergen Fyllingsdalen - Vogosca Poljine HillsVogosca Poljine Hills (BIH)
18h00PAOK Thessaloniki (GRE)PAOK Thessaloniki - Göztepe SKGöztepe SK (TUR)

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden