De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EHF Cup Heren - 2017/2018 - Home

Handbal - EHF Cup Heren - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

EHF Cup Heren - Home

Eerste Kwalificatieronde (01/09/2017 - 10/09/2017)

1 September 2017
20h00SSK Talent Plzen (CZE)SSK Talent Plzen21 - 21Olympiacos SFPOlympiacos SFP (GRE)
21h30Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica39 - 20Dinamo PancevoDinamo Pancevo (SRB)
2 September 2017
17h00RK Dragunas Klaipeda (LTU)RK Dragunas Klaipeda36 - 36Dubrava ZagrebDubrava Zagreb (CRO)
18h00Dinamo Pancevo (SRB)Dinamo Pancevo28 - 35Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
19h00RK Partizan Tivat (MNE)RK Partizan Tivat19 - 38Achilles BocholtAchilles Bocholt (BEL)
19h00HRK Gorica (CRO)HRK Gorica21 - 21Põlva ServitiPõlva Serviti (EST)
19h00RK Ohrid 2013 (MAC)RK Ohrid 201324 - 24HV KRAS/VolendamHV KRAS/Volendam (NED)
19h00Handball Esch (LUX)Handball Esch25 - 29ØIF Arendal EliteØIF Arendal Elite (NOR)
19h30SG Handball West Wien (AUT)SG Handball West Wien30 - 28Bregenz HandballBregenz Handball (AUT)
20h30UMFA Mosfellsbaer (ISL)UMFA Mosfellsbaer25 - 26Bækkelagets OsloBækkelagets Oslo (NOR)
3 September 2017
16h30Achilles Bocholt (BEL)Achilles Bocholt32 - 20RK Partizan TivatRK Partizan Tivat (MNE)
17h00Olympiacos SFP (GRE)Olympiacos SFP18 - 29SSK Talent PlzenSSK Talent Plzen (CZE)
17h00HC Kriens-Luzern (SUI)HC Kriens-Luzern24 - 20ZTR ZaporozhyeZTR Zaporozhye (UKR)
18h00ØIF Arendal Elite (NOR)ØIF Arendal Elite28 - 25Handball EschHandball Esch (LUX)
19h00HV KRAS/Volendam (NED)HV KRAS/Volendam23 - 24RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (MAC)
19h00BESA Famiglia Pejä (KOS)BESA Famiglia Pejä29 - 21Beykoz BelediyesiBeykoz Belediyesi (TUR)
20h00HC Dukla Praha (CZE)HC Dukla Praha27 - 30FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur (ISL)
8 September 2017
15h00Olimpus-85 USEFS Chisinau (MDA)Olimpus-85 USEFS Chisinau20 - 39Maccabi Rishon Le ZionMaccabi Rishon Le Zion (ISR)
9 September 2017
11h00Maccabi Rishon Le Zion (ISR)Maccabi Rishon Le Zion45 - 28Olimpus-85 USEFS ChisinauOlimpus-85 USEFS Chisinau (MDA)
16h00ZTR Zaporozhye (UKR)ZTR Zaporozhye23 - 21HC Kriens-LuzernHC Kriens-Luzern (SUI)
17h00Põlva Serviti (EST)Põlva Serviti25 - 22HRK GoricaHRK Gorica (CRO)
18h00Bækkelagets Oslo (NOR)Bækkelagets Oslo29 - 27UMFA MosfellsbaerUMFA Mosfellsbaer (ISL)
18h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik34 - 27Bozen BolzanoBozen Bolzano (ITA)
18h30Doukas Marousi Athens (GRE)Doukas Marousi Athens13 - 33Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad (SRB)
19h00Bregenz Handball (AUT)Bregenz Handball27 - 27SG Handball West WienSG Handball West Wien (AUT)
19h00FH Hafnarfjördur (ISL)FH Hafnarfjördur31 - 25HC Dukla PrahaHC Dukla Praha (CZE)
19h00Dubrava Zagreb (CRO)Dubrava Zagreb36 - 35RK Dragunas KlaipedaRK Dragunas Klaipeda (LTU)
10 September 2017
17h00Beykoz Belediyesi (TUR)Beykoz Belediyesi35 - 23BESA Famiglia PejäBESA Famiglia Pejä (KOS)
18h00Bozen Bolzano (ITA)Bozen Bolzano31 - 30Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
18h30Vojvodina Novi Sad (SRB)Vojvodina Novi Sad26 - 24Doukas Marousi AthensDoukas Marousi Athens (GRE)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (07/10/2017 - 15/10/2017)

7 Oktober 2017
15h30Csurgói KK (HUN)Csurgói KK33 - 24Dubrava ZagrebDubrava Zagreb (CRO)
16h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti26 - 30SKA MinskSKA Minsk (BLR)
17h00Põlva Serviti (EST)Põlva Serviti25 - 27Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
17h00Balatonfüredi KSE (HUN)Balatonfüredi KSE27 - 22Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
17h30Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur35 - 22Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad (SRB)
18h00HC Kriens-Luzern (SUI)HC Kriens-Luzern16 - 27Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro (DEN)
18h00SG Handball West Wien (AUT)SG Handball West Wien22 - 27Wacker ThunWacker Thun (SUI)
18h00Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica28 - 24Gwardia OpoleGwardia Opole (POL)
19h00FH Hafnarfjördur (ISL)FH Hafnarfjördur32 - 27Univ Neva St PetersburgUniv Neva St Petersburg (RUS)
19h30OCI Limburg Lions Geleen (NED)OCI Limburg Lions Geleen25 - 28ØIF Arendal EliteØIF Arendal Elite (NOR)
20h15Achilles Bocholt (BEL)Achilles Bocholt40 - 35Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
8 Oktober 2017
15h00Vojvodina Novi Sad (SRB)Vojvodina Novi Sad17 - 26Pfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)
15h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik19 - 28Balatonfüredi KSEBalatonfüredi KSE (HUN)
17h30Beykoz Belediyesi (TUR)Beykoz Belediyesi27 - 36MalmöMalmö (SWE)
18h00Helvetia Anaitasuna (ESP)Helvetia Anaitasuna40 - 26SSK Talent PlzenSSK Talent Plzen (CZE)
18h30Maccabi Rishon Le Zion (ISR)Maccabi Rishon Le Zion24 - 29Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
14 Oktober 2017
15h30Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks37 - 25Achilles BocholtAchilles Bocholt (BEL)
15h30Team Tvis Holstebro (DEN)Team Tvis Holstebro38 - 16HC Kriens-LuzernHC Kriens-Luzern (SUI)
16h00RK Ohrid 2013 (MAC)RK Ohrid 201320 - 37FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
16h00Malmö (SWE)Malmö35 - 21Beykoz BelediyesiBeykoz Belediyesi (TUR)
17h00HC Dobrogea Sud Constanta (ROU)HC Dobrogea Sud Constanta24 - 22Bækkelagets OsloBækkelagets Oslo (NOR)
17h00Wacker Thun (SUI)Wacker Thun32 - 27SG Handball West WienSG Handball West Wien (AUT)
18h00Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice32 - 21Põlva ServitiPõlva Serviti (EST)
19h00Dubrava Zagreb (CRO)Dubrava Zagreb36 - 26Csurgói KKCsurgói KK (HUN)
19h30ØIF Arendal Elite (NOR)ØIF Arendal Elite29 - 26OCI Limburg Lions GeleenOCI Limburg Lions Geleen (NED)
20h00Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie31 - 27Maccabi Rishon Le ZionMaccabi Rishon Le Zion (ISR)
15 Oktober 2017
14h00SSK Talent Plzen (CZE)SSK Talent Plzen23 - 30Helvetia AnaitasunaHelvetia Anaitasuna (ESP)
14h00Univ Neva St Petersburg (RUS)Univ Neva St Petersburg37 - 33FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur (ISL)
16h00Gwardia Opole (POL)Gwardia Opole26 - 21Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
16h00SKA Minsk (BLR)SKA Minsk33 - 30CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
16h00FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis44 - 26RK Ohrid 2013RK Ohrid 2013 (MAC)
17h00Bækkelagets Oslo (NOR)Bækkelagets Oslo24 - 27HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta (ROU)

Detail van de uitslagen


Derde Kwalificatieronde (15/11/2017 - 02/12/2017)

15 November 2017
20h00Frisch Auf Göppingen (GER)Frisch Auf Göppingen27 - 27ØIF Arendal EliteØIF Arendal Elite (NOR)
18 November 2017
14h00Ribe-Esbjerg HH (DEN)Ribe-Esbjerg HH29 - 26Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
15h30SKA Minsk (BLR)SKA Minsk36 - 28BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
17h30Wacker Thun (SUI)Wacker Thun19 - 17HC Alpla HardHC Alpla Hard (AUT)
18h00KS Azoty-Pulawy (POL)KS Azoty-Pulawy30 - 27Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro (DEN)
19h00Gwardia Opole (POL)Gwardia Opole - RD Koper 2013RD Koper 2013 (SLO)
19h30FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis - Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
20h00Saint-Raphaël Var (FRA)Saint-Raphaël Var - Dubrava ZagrebDubrava Zagreb (CRO)
19 November 2017
12h30Fraikin BM Granollers (ESP)Fraikin BM Granollers - Balatonfüredi KSEBalatonfüredi KSE (HUN)
13h00Tatabanya KC (HUN)Tatabanya KC - Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
15h00SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg - HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta (ROU)
15h30Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks - RD Ribnica RHRD Ribnica RH (SLO)
16h15Malmö (SWE)Malmö - Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
18h00LUGI Lund HB (SWE)LUGI Lund HB - Pfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)
19h00Budakalász FKC (HUN)Budakalász FKC - Helvetia AnaitasunaHelvetia Anaitasuna (ESP)
23 November 2017
19h30Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)
25 November 2017
15h30Team Tvis Holstebro (DEN)Team Tvis Holstebro - KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy (POL)
17h00ØIF Arendal Elite (NOR)ØIF Arendal Elite - Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen (GER)
18h00Balatonfüredi KSE (HUN)Balatonfüredi KSE - Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers (ESP)
18h00Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice - Ribe-Esbjerg HHRibe-Esbjerg HH (DEN)
19h00Helvetia Anaitasuna (ESP)Helvetia Anaitasuna - Budakalász FKCBudakalász FKC (HUN)
19h00Dubrava Zagreb (CRO)Dubrava Zagreb - Saint-Raphaël VarSaint-Raphaël Var (FRA)
19h00RD Koper 2013 (SLO)RD Koper 2013 - Gwardia OpoleGwardia Opole (POL)
19h00HC Alpla Hard (AUT)HC Alpla Hard - Wacker ThunWacker Thun (SUI)
19h15HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov - FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur (ISL)
20h00BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja - SKA MinskSKA Minsk (BLR)
20h00Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie - Tatabanya KCTatabanya KC (HUN)
26 November 2017
15h00Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg - MalmöMalmö (SWE)
15h00Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur - LUGI Lund HBLUGI Lund HB (SWE)
17h00HC Dobrogea Sud Constanta (ROU)HC Dobrogea Sud Constanta - SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
18h00RD Ribnica RH (SLO)RD Ribnica RH - Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
2 December 2017
17h00FH Hafnarfjördur (ISL)FH Hafnarfjördur - HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)

Detail van de uitslagen


Groep A (09/02/2018 - 02/04/2018)



Groep B (11/02/2018 - 01/04/2018)



Groep C (08/02/2018 - 01/04/2018)



Groep D (11/02/2018 - 01/04/2018)



Finaleronde (22/04/2018 - 21/05/2018)



Kwartfinales (22/04/2018)

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden