De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
9 September 2017 | |||
17h00 | Vipers Kristiansand (NOR) | 43 - 19 | HC Gomel (BLR) |
19h30 | PV Koprivnica (CRO) | 21 - 17 | Kastamonu Belediyesi GSK (TUR) |
10 September 2017 | |||
16h00 | HC Gomel (BLR) | 29 - 28 | Kastamonu Belediyesi GSK (TUR) |
10 September 2017 | |||
18h30 | Vipers Kristiansand (NOR) | 42 - 14 | PV Koprivnica (CRO) |
9 September 2017 | |||
14h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 31 - 21 | Mecalia Atlético Guardés (ESP) |
16h30 | H65 Höörs HK (SWE) | 32 - 19 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
10 September 2017 | |||
12h30 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 29 - 27 | Mecalia Atlético Guardés (ESP) |
10 September 2017 | |||
15h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 33 - 24 | H65 Höörs HK (SWE) |
7 Oktober 2017 | |||
14h30 | Nykøbing Falster (DEN) | 27 - 21 | Vistal Laczpol Gdynia (POL) |
19h00 | CSM Bucuresti (ROU) | 30 - 18 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
11 Oktober 2017 | |||
20h00 | Vistal Laczpol Gdynia (POL) | 23 - 34 | CSM Bucuresti (ROU) |
14 Oktober 2017 | |||
15h00 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 27 - 26 | Nykøbing Falster (DEN) |
22 Oktober 2017 | |||
16h50 | Nykøbing Falster (DEN) | 25 - 22 | CSM Bucuresti (ROU) |
25 Oktober 2017 | |||
18h30 | Vistal Laczpol Gdynia (POL) | 19 - 29 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
4 November 2017 | |||
15h00 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 29 - 22 | Vistal Laczpol Gdynia (POL) |
15h00 | CSM Bucuresti (ROU) | 39 - 26 | Nykøbing Falster (DEN) |
10 November 2017 | |||
19h00 | Vistal Laczpol Gdynia (POL) | 28 - 36 | Nykøbing Falster (DEN) |
11 November 2017 | |||
15h00 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 30 - 33 | CSM Bucuresti (ROU) |
19 November 2017 | |||
15h00 | CSM Bucuresti (ROU) | 34 - 22 | Vistal Laczpol Gdynia (POL) |
15h10 | Nykøbing Falster (DEN) | 28 - 26 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
7 Oktober 2017 | |||
15h00 | Rostov-Don (RUS) | 26 - 24 | Brest Bretagne HB (FRA) |
19h30 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 27 - 16 | Ikast Handbold (DEN) |
15 Oktober 2017 | |||
15h00 | Brest Bretagne HB (FRA) | 23 - 26 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
16h30 | Ikast Handbold (DEN) | 24 - 21 | Rostov-Don (RUS) |
20 Oktober 2017 | |||
19h00 | Brest Bretagne HB (FRA) | 22 - 23 | Ikast Handbold (DEN) |
21 Oktober 2017 | |||
16h00 | Rostov-Don (RUS) | 23 - 22 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
4 November 2017 | |||
13h30 | Ikast Handbold (DEN) | 27 - 23 | Brest Bretagne HB (FRA) |
6 November 2017 | |||
19h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 25 - 23 | Rostov-Don (RUS) |
11 November 2017 | |||
15h00 | Brest Bretagne HB (FRA) | 23 - 29 | Rostov-Don (RUS) |
15h30 | Ikast Handbold (DEN) | 24 - 27 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
18 November 2017 | |||
15h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 26 - 17 | Brest Bretagne HB (FRA) |
15h00 | Rostov-Don (RUS) | 27 - 20 | Ikast Handbold (DEN) |
6 Oktober 2017 | |||
19h00 | Vardar Skopje (MAC) | 34 - 31 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
7 Oktober 2017 | |||
17h00 | Larvik HK (NOR) | 27 - 31 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
14 Oktober 2017 | |||
18h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 37 - 33 | Larvik HK (NOR) |
15 Oktober 2017 | |||
14h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 21 - 29 | Vardar Skopje (MAC) |
21 Oktober 2017 | |||
17h00 | Larvik HK (NOR) | 19 - 31 | Vardar Skopje (MAC) |
22 Oktober 2017 | |||
14h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 25 - 29 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
4 November 2017 | |||
15h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 28 - 25 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
17h00 | Vardar Skopje (MAC) | 30 - 27 | Larvik HK (NOR) |
11 November 2017 | |||
13h30 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 28 - 29 | Vardar Skopje (MAC) |
12 November 2017 | |||
14h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 22 - 25 | Larvik HK (NOR) |
17 November 2017 | |||
19h00 | Vardar Skopje (MAC) | 29 - 21 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
19 November 2017 | |||
15h00 | Larvik HK (NOR) | 21 - 30 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
7 Oktober 2017 | |||
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 32 - 24 | SG BBM Bietigheim (GER) |
8 Oktober 2017 | |||
19h00 | Metz Handball (FRA) | 30 - 22 | Vipers Kristiansand (NOR) |
14 Oktober 2017 | |||
16h00 | Vipers Kristiansand (NOR) | 29 - 19 | Buducnost Podgorica (MNE) |
19h00 | SG BBM Bietigheim (GER) | 26 - 30 | Metz Handball (FRA) |
21 Oktober 2017 | |||
17h30 | Metz Handball (FRA) | 27 - 23 | Buducnost Podgorica (MNE) |
22 Oktober 2017 | |||
17h00 | Vipers Kristiansand (NOR) | 24 - 29 | SG BBM Bietigheim (GER) |
1 November 2017 | |||
18h30 | SG BBM Bietigheim (GER) | 25 - 24 | Vipers Kristiansand (NOR) |
4 November 2017 | |||
19h30 | Buducnost Podgorica (MNE) | 23 - 18 | Metz Handball (FRA) |
10 November 2017 | |||
19h30 | Vipers Kristiansand (NOR) | 22 - 25 | Metz Handball (FRA) |
12 November 2017 | |||
19h00 | SG BBM Bietigheim (GER) | 27 - 21 | Buducnost Podgorica (MNE) |
18 November 2017 | |||
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 26 - 23 | Vipers Kristiansand (NOR) |
19 November 2017 | |||
15h00 | Metz Handball (FRA) | 27 - 21 | SG BBM Bietigheim (GER) |
6 April 2018 | |||
19h00 | Ikast Handbold (DEN) | 23 - 24 | Vardar Skopje (MAC) |
19h30 | CSM Bucuresti (ROU) | 34 - 21 | Metz Handball (FRA) |
7 April 2018 | |||
17h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 29 - 31 | Rostov-Don (RUS) |
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 20 - 26 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
14 April 2018 | |||
15h00 | Rostov-Don (RUS) | 32 - 22 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
17h00 | Vardar Skopje (MAC) | 32 - 25 | Ikast Handbold (DEN) |
19h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 30 - 28 | Buducnost Podgorica (MNE) |
15 April 2018 | |||
17h00 | Metz Handball (FRA) | 27 - 20 | CSM Bucuresti (ROU) |
12 Mei 2018 | |||
15h15 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 26 - 20 | CSM Bucuresti (ROU) |
18h00 | Vardar Skopje (MAC) | 25 - 19 | Rostov-Don (RUS) |
13 Mei 2018 | |||
15h15 | CSM Bucuresti (ROU) | 31 - 30 | Rostov-Don (RUS) |
13 Mei 2018 | |||
18h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 27 - 26 verlengingen (20-20, 7-6) | Vardar Skopje (MAC) |
1 | Vardar Skopje (MAC) | 13 |
2 | Györ Audi ETO KC (HUN. | 12 |
3 | Rostov-Don (RUS) | 11 |
4 | Metz Handball (FRA) | 10 |
5 | CSM Bucuresti (ROU) | 9 |
6 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 8 |
1 | Ikast Handbold (DEN) | 2 |
2 | CSM Bucuresti (ROU) | 1 |
3 | Nykøbing Falster (D. | 1 |
4 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 1 |
5 | Rostov-Don (RUS) | 1 |
6 | Brest Bretagne HB (FRA) | 0 |
1 | Buducnost Podgorica (MNE) | 9 |
2 | Thüringer HC Erfü. | 9 |
3 | Ikast Handbold (DEN) | 8 |
4 | SG BBM Bietigheim (GER) | 8 |
5 | Nykøbing Falster (D. | 7 |
6 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 7 |