De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Dames - 2016/2017 - Home

Handbal - Champions League Dames - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Ankara Yenimahalle Bld
  • Astrakhanochka Astrakhan
  • Bera Bera San-Sebastian
  • Buducnost Podgorica
  • CSM Bucuresti
  • Dalfsen Handbal
  • FTC R-C-H Budapest
  • Glassverket Drammen
  • Györ Audi ETO KC
  • HC Gomel
  • HC Leipzig
  • Hypo NÖ Maria Enzersdorf
  • Indeco Conversano
  • Iuventa Michalovce
  • Larvik HK
  • Metz Handball
  • Midtjylland Ikast
  • MKS Lublin
  • PV Koprivnica
  • RK Krim Ljubljana
  • Rostov-Don
  • Sävehof Partille
  • Team Esbjerg
  • Thüringer HC Erfürt
  • Vardar Skopje

Home

Champions League Dames - Home

WinnaarGyör Audi ETO KCGyör Audi ETO KC

 
 

Kwalificatie Toernooi - Groep 1 (Noorwegen - Drammen - 10/09/2016 - 11/09/2016)


Halve Finale (10/09/2016)
10 September 2016
16h30Glassverket Drammen (NOR)Glassverket Drammen34 - 23Ankara Yenimahalle BldAnkara Yenimahalle Bld (TUR)
19h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica29 - 16Dalfsen HandbalDalfsen Handbal (NED)

Om 3e/4e plaats (11/09/2016)
11 September 2016
15h30Ankara Yenimahalle Bld (TUR)Ankara Yenimahalle Bld31 - 22Dalfsen HandbalDalfsen Handbal (NED)

Finale (11/09/2016)
11 September 2016
18h00Glassverket Drammen (NOR)Glassverket Drammen28 - 19PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Toernooi - Groep 2 (Spanje - San Sebastián - 09/09/2016 - 10/09/2016)


Halve Finale (09/09/2016)
9 September 2016
16h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig29 - 18HC GomelHC Gomel (BLR)
18h30Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf25 - 21Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)

Om 3e/4e plaats (10/09/2016)
10 September 2016
16h00Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian28 - 20HC GomelHC Gomel (BLR)

Finale (10/09/2016)
10 September 2016
18h30HC Leipzig (GER)HC Leipzig32 - 30Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Toernooi - Groep 3 (Slovenië - Ljubljana - 10/09/2016 - 11/09/2016)


Halve Finale (10/09/2016)
10 September 2016
16h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana28 - 22Iuventa MichalovceIuventa Michalovce (SVK)
18h30Indeco Conversano (ITA)Indeco Conversano28 - 27MKS LublinMKS Lublin (POL)

Om 3e/4e plaats (11/09/2016)
11 September 2016
14h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin33 - 21Iuventa MichalovceIuventa Michalovce (SVK)

Finale (11/09/2016)
11 September 2016
17h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana37 - 16Indeco ConversanoIndeco Conversano (ITA)

Detail van de uitslagen


Groep A (15/10/2016 - 19/11/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Buducnost Podgorica (MNE)106501158136+22
2Metz Handball (FRA)86402146133+13
3Thüringer HC Erfürt (GER)66303148153-5
4Glassverket Drammen (NOR)06006128158-30
15 Oktober 2016
17h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica21 - 19Metz HandballMetz Handball (FRA)
16 Oktober 2016
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt24 - 16Glassverket DrammenGlassverket Drammen (NOR)
22 Oktober 2016
18h30Glassverket Drammen (NOR)Glassverket Drammen23 - 30Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
18h30Metz Handball (FRA)Metz Handball25 - 18Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
30 Oktober 2016
15h00Glassverket Drammen (NOR)Glassverket Drammen22 - 24Metz HandballMetz Handball (FRA)
15h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt26 - 32Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
5 November 2016
16h30Metz Handball (FRA)Metz Handball25 - 19Glassverket DrammenGlassverket Drammen (NOR)
6 November 2016
17h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica28 - 19Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
11 November 2016
19h00Metz Handball (FRA)Metz Handball28 - 25Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
13 November 2016
16h45Glassverket Drammen (NOR)Glassverket Drammen27 - 33Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
18 November 2016
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica22 - 21Glassverket DrammenGlassverket Drammen (NOR)
19 November 2016
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt28 - 25Metz HandballMetz Handball (FRA)

Detail van de uitslagen


Groep B (14/10/2016 - 20/11/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Vardar Skopje (MAC)116510220148+72
2FTC R-C-H Budapest (HUN)96411172154+18
3Astrakhanochka Astrakhan (RUS)26105156189-33
4HC Leipzig (GER)26105139196-57
14 Oktober 2016
20h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje27 - 27FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
15 Oktober 2016
14h00Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan27 - 24HC LeipzigHC Leipzig (GER)
21 Oktober 2016
20h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje41 - 24HC LeipzigHC Leipzig (GER)
23 Oktober 2016
15h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest32 - 23Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
29 Oktober 2016
15h00Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan26 - 31Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
17h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest26 - 22HC LeipzigHC Leipzig (GER)
5 November 2016
17h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje39 - 25Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
6 November 2016
19h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig17 - 30FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
13 November 2016
14h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig30 - 27Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
15h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest24 - 37Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
19 November 2016
15h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig22 - 45Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
20 November 2016
13h00Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan28 - 33FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)

Detail van de uitslagen


Groep C (15/10/2016 - 20/11/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Györ Audi ETO KC (HUN)106501174147+27
2CSM Bucuresti (ROU)66303142145-3
3Midtjylland Ikast (DEN)66303135150-15
4Rostov-Don (RUS)26105142151-9
15 Oktober 2016
19h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC31 - 19Midtjylland IkastMidtjylland Ikast (DEN)
16 Oktober 2016
17h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti24 - 21Rostov-DonRostov-Don (RUS)
22 Oktober 2016
15h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don27 - 28Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
18h30Midtjylland Ikast (DEN)Midtjylland Ikast24 - 21CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
28 Oktober 2016
17h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti24 - 27Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
29 Oktober 2016
18h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don26 - 20Midtjylland IkastMidtjylland Ikast (DEN)
4 November 2016
19h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC33 - 25CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
6 November 2016
16h15Midtjylland Ikast (DEN)Midtjylland Ikast25 - 23Rostov-DonRostov-Don (RUS)
11 November 2016
17h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don20 - 22CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
12 November 2016
15h15Midtjylland Ikast (DEN)Midtjylland Ikast27 - 23Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
19 November 2016
16h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC32 - 25Rostov-DonRostov-Don (RUS)
20 November 2016
19h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti26 - 20Midtjylland IkastMidtjylland Ikast (DEN)

Detail van de uitslagen


Groep D (15/10/2016 - 20/11/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1RK Krim Ljubljana (SLO)86402168165+3
2Team Esbjerg (DEN)66303164151+13
3Larvik HK (NOR)66303174170+4
4Sävehof Partille (SWE)46204150170-20
15 Oktober 2016
14h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg35 - 25RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
18h30Larvik HK (NOR)Larvik HK22 - 25Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
22 Oktober 2016
16h30RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana24 - 22Larvik HKLarvik HK (NOR)
23 Oktober 2016
15h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille20 - 25Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
29 Oktober 2016
17h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana32 - 29Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
30 Oktober 2016
16h50Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg24 - 31Larvik HKLarvik HK (NOR)
5 November 2016
16h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille26 - 24RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
18h30Larvik HK (NOR)Larvik HK30 - 29Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
12 November 2016
15h30RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana27 - 22Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
13 November 2016
15h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille32 - 38Larvik HKLarvik HK (NOR)
19 November 2016
19h15Larvik HK (NOR)Larvik HK31 - 36RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
20 November 2016
15h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg29 - 18Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 1 (28/01/2017 - 11/03/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Vardar Skopje (MAC)1510712311279+32
2Buducnost Podgorica (MNE)1410703286248+38
3FTC R-C-H Budapest (HUN)1410622290265+25
4Metz Handball (FRA)1010505273238+35
5Thüringer HC Erfürt (GER)510217257286-29
6Astrakhanochka Astrakhan (RUS)210109229330-101
28 Januari 2017
18h30Metz Handball (FRA)Metz Handball25 - 28FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
29 Januari 2017
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt34 - 22Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
19h30Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica28 - 31Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
4 Februari 2017
14h00Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan21 - 34Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
15h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest32 - 24Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
17h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje23 - 21Metz HandballMetz Handball (FRA)
11 Februari 2017
18h30Metz Handball (FRA)Metz Handball37 - 18Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
12 Februari 2017
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt29 - 31Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica25 - 33FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
25 Februari 2017
14h00Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan26 - 24Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
15h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest29 - 23Metz HandballMetz Handball (FRA)
26 Februari 2017
17h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje28 - 31Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
5 Maart 2017
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt29 - 29FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
15h00Metz Handball (FRA)Metz Handball42 - 28Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica38 - 20Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
11 Maart 2017
14h00Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan20 - 28Metz HandballMetz Handball (FRA)
15h00FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest23 - 24Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
17h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje36 - 26Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 2 (27/01/2017 - 12/03/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Györ Audi ETO KC (HUN)1710811305234+71
2Larvik HK (NOR)1210523279271+8
3CSM Bucuresti (ROU)1110514265257+8
4Midtjylland Ikast (DEN)1010505250241+9
5RK Krim Ljubljana (SLO)610307238290-52
6Team Esbjerg (DEN)410208251295-44
27 Januari 2017
18h30CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti26 - 26Larvik HKLarvik HK (NOR)
28 Januari 2017
16h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC39 - 22RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
29 Januari 2017
15h00Midtjylland Ikast (DEN)Midtjylland Ikast38 - 26Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
4 Februari 2017
17h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana21 - 24CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
17h00Larvik HK (NOR)Larvik HK24 - 22Midtjylland IkastMidtjylland Ikast (DEN)
5 Februari 2017
16h50Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg26 - 32Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
11 Februari 2017
15h30Midtjylland Ikast (DEN)Midtjylland Ikast28 - 19RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
12 Februari 2017
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC27 - 27Larvik HKLarvik HK (NOR)
17h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti33 - 25Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
25 Februari 2017
17h00Larvik HK (NOR)Larvik HK35 - 33CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
19h15RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana17 - 34Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
26 Februari 2017
16h50Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg22 - 21Midtjylland IkastMidtjylland Ikast (DEN)
3 Maart 2017
19h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti28 - 26RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
4 Maart 2017
18h30Midtjylland Ikast (DEN)Midtjylland Ikast24 - 28Larvik HKLarvik HK (NOR)
5 Maart 2017
17h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC33 - 22Team EsbjergTeam Esbjerg (DEN)
11 Maart 2017
17h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana21 - 27Midtjylland IkastMidtjylland Ikast (DEN)
12 Maart 2017
15h00Team Esbjerg (DEN)Team Esbjerg20 - 25CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
17h00Larvik HK (NOR)Larvik HK25 - 26Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (07/04/2017 - 07/05/2017)


Kwartfinales (15/04/2017)
7 April 2017
19h00CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti30 - 25FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
9 April 2017
17h00Midtjylland Ikast (DEN)Midtjylland Ikast26 - 28Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
17h00Metz Handball (FRA)Metz Handball32 - 31Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica31 - 17Larvik HKLarvik HK (NOR)
15 April 2017
16h45FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest26 - 27CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
17h00Larvik HK (NOR)Larvik HK30 - 35Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
17h30Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje26 - 24Midtjylland IkastMidtjylland Ikast (DEN)
19h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC28 - 22Metz HandballMetz Handball (FRA)

Halve Finale (06/05/2017)
6 Mei 2017
15h15Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC26 - 20Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
17h45Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje38 - 33CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)

Om 3e/4e plaats (07/05/2017)
7 Mei 2017
15h15CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti26 - 20Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)

Finale (07/05/2017)
7 Mei 2017
17h45Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC31 - 30 verlengingen (26-26,5-4)Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden