De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Dames - 2018/2019 - Home

Handbal - Champions League Dames - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Bera Bera San-Sebastian
  • Brest Bretagne HB
  • Buducnost Podgorica
  • CSM Bucuresti
  • FC Copenhagen Handball
  • FTC R-C-H Budapest
  • Györ Audi ETO KC
  • HC Odense
  • Larvik HK
  • Metz Handball
  • MKS Lublin
  • Muratpasa BSK Antalya
  • PDO Salerno
  • PV Koprivnica
  • RK Krim Ljubljana
  • Rostov-Don
  • SCM Craiova
  • SG BBM Bietigheim
  • Sävehof Partille
  • Thüringer HC Erfürt
  • Vipers Kristiansand
  • ZORK Jagodina

Home

Champions League Dames - Home

Kwalificatie Toernooi - Groep 1 (Polen - Lublin - 08/09/2018 - 09/09/2018)


Halve Finale (08/09/2018)
8 September 2018
16h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim33 - 27Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)
19h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin28 - 17PDO SalernoPDO Salerno (ITA)

Om 3e/4e plaats (09/09/2018)
9 September 2018
16h00Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian40 - 20PDO SalernoPDO Salerno (ITA)

Finale (09/09/2018)
9 September 2018
19h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim34 - 19MKS LublinMKS Lublin (POL)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Toernooi - Groep 2 (Kroatië - Koprivnica - 08/09/2018 - 09/09/2018)


Halve Finale (08/09/2018)
8 September 2018
16h30SCM Craiova (ROU)SCM Craiova31 - 18ZORK JagodinaZORK Jagodina (SRB)
19h30PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica35 - 22Muratpasa BSK AntalyaMuratpasa BSK Antalya (TUR)

Om 3e/4e plaats (09/09/2018)
9 September 2018
15h00ZORK Jagodina (SRB)ZORK Jagodina26 - 24Muratpasa BSK AntalyaMuratpasa BSK Antalya (TUR)

Finale (09/09/2018)
9 September 2018
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica22 - 21SCM CraiovaSCM Craiova (ROU)

Detail van de uitslagen


Groep A (06/10/2018 - 18/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Metz Handball (FRA)75311125107+18
2Buducnost Podgorica (MNE)65302126117+9
3HC Odense (DEN)55212129124+5
4Larvik HK (NOR)25104112144-32
6 Oktober 2018
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica31 - 28HC OdenseHC Odense (DEN)
7 Oktober 2018
15h00Metz Handball (FRA)Metz Handball31 - 20Larvik HKLarvik HK (NOR)
13 Oktober 2018
18h15Larvik HK (NOR)Larvik HK23 - 22Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
14 Oktober 2018
15h10HC Odense (DEN)HC Odense19 - 19Metz HandballMetz Handball (FRA)
19 Oktober 2018
18h45Larvik HK (NOR)Larvik HK25 - 33HC OdenseHC Odense (DEN)
21 Oktober 2018
17h00Metz Handball (FRA)Metz Handball25 - 24Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
4 November 2018
13h30HC Odense (DEN)HC Odense27 - 23Larvik HKLarvik HK (NOR)
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica23 - 19Metz HandballMetz Handball (FRA)
10 November 2018
15h15Larvik HK (NOR)Larvik HK21 - 31Metz HandballMetz Handball (FRA)
11 November 2018
15h10HC Odense (DEN)HC Odense22 - 26Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
17 November 2018
19h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - Larvik HKLarvik HK (NOR)
18 November 2018
15h00Metz Handball (FRA)Metz Handball - HC OdenseHC Odense (DEN)

Detail van de uitslagen


Groep B (06/10/2018 - 18/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rostov-Don (RUS)95410148122+26
2Brest Bretagne HB (FRA)65221158142+16
3FC Copenhagen Handball (DEN)55212142135+7
4Sävehof Partille (SWE)05005122171-49
6 Oktober 2018
11h30Rostov-Don (RUS)Rostov-Don30 - 21Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
13h45FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball32 - 28Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
13 Oktober 2018
15h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB29 - 29Rostov-DonRostov-Don (RUS)
15h30Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille22 - 36FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
20 Oktober 2018
13h45FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball21 - 27Rostov-DonRostov-Don (RUS)
21 Oktober 2018
15h00Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille27 - 39Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
3 November 2018
14h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don30 - 25FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
4 November 2018
15h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB34 - 26Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)
10 November 2018
15h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB28 - 28FC Copenhagen HandballFC Copenhagen Handball (DEN)
11 November 2018
16h30Sävehof Partille (SWE)Sävehof Partille26 - 32Rostov-DonRostov-Don (RUS)
17 November 2018
14h00Rostov-Don (RUS)Rostov-Don - Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
18 November 2018
13h45FC Copenhagen Handball (DEN)FC Copenhagen Handball - Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE)

Detail van de uitslagen


Groep C (06/10/2018 - 17/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Györ Audi ETO KC (HUN)105500173123+50
2RK Krim Ljubljana (SLO)55212127138-11
3PV Koprivnica (CRO)35113125144-19
4Thüringer HC Erfürt (GER)25104127147-20
6 Oktober 2018
19h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC39 - 23RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
7 Oktober 2018
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt26 - 28PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
13 Oktober 2018
19h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana27 - 20Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
14 Oktober 2018
18h45PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica27 - 33Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
20 Oktober 2018
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica27 - 27RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
21 Oktober 2018
14h00Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt22 - 38Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
3 November 2018
19h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana27 - 20PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
5 November 2018
19h00Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC31 - 28Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
10 November 2018
15h00RK Krim Ljubljana (SLO)RK Krim Ljubljana23 - 32Györ Audi ETO KCGyör Audi ETO KC (HUN)
11 November 2018
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica23 - 31Thüringer HC ErfürtThüringer HC Erfürt (GER)
17 November 2018
15h30Thüringer HC Erfürt (GER)Thüringer HC Erfürt - RK Krim LjubljanaRK Krim Ljubljana (SLO)
19h30Györ Audi ETO KC (HUN)Györ Audi ETO KC - PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)

Detail van de uitslagen


Groep D (05/10/2018 - 18/11/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1CSM Bucuresti (ROU)65302153147+6
2FTC R-C-H Budapest (HUN)65302147151-4
3Vipers Kristiansand (NOR)55212145135+10
4SG BBM Bietigheim (GER)35113138150-12
5 Oktober 2018
17h30CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti36 - 31FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
6 Oktober 2018
18h15Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand27 - 27SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
14 Oktober 2018
14h30FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest27 - 26Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
18h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim30 - 28CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
20 Oktober 2018
18h15Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand27 - 29CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
21 Oktober 2018
17h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim25 - 28FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
4 November 2018
14h30FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest33 - 30SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)
17h30CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti26 - 31Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
11 November 2018
14h30FTC R-C-H Budapest (HUN)FTC R-C-H Budapest28 - 34CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
17h00SG BBM Bietigheim (GER)SG BBM Bietigheim26 - 34Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
17 November 2018
15h30Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand - FTC R-C-H BudapestFTC R-C-H Budapest (HUN)
18 November 2018
16h15CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti - SG BBM BietigheimSG BBM Bietigheim (GER)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 1 (26/01/2019 - 10/03/2019)



Hoofdronde - Groep 2 (27/01/2019 - 11/03/2019)



Finaleronde (06/04/2019 - 13/05/2019)



Kwartfinales (06/04/2019)

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden