De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
20 September 2014 | |||
16h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 33 - 25 | Dalfsen Handbal (NED) |
18h30 | HC Leipzig (GER) | 22 - 18 | BNTU BelAZ Minsk Region (BLR) |
21 September 2014 | |||
16h30 | Dalfsen Handbal (NED) | 30 - 27 | BNTU BelAZ Minsk Region (BLR) |
21 September 2014 | |||
19h05 | HC Leipzig (GER) | 39 - 38 verlengingen (28-28, 6-6, 5-4) | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
20 September 2014 | |||
17h00 | PV Koprivnica (CRO) | 31 - 23 | Byåsen Trondheim (NOR) |
19h30 | Radnicki Kragujevac (SRB) | 29 - 24 verlengingen | Ikast Handbold (DEN) |
21 September 2014 | |||
17h00 | Ikast Handbold (DEN) | 28 - 24 | Byåsen Trondheim (NOR) |
21 September 2014 | |||
19h30 | PV Koprivnica (CRO) | 28 - 24 | Radnicki Kragujevac (SRB) |
17 Oktober 2014 | |||
19h00 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 32 - 20 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
18 Oktober 2014 | |||
14h30 | Dinamo Volgograd (RUS) | 27 - 19 | HC Leipzig (GER) |
25 Oktober 2014 | |||
20h25 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 25 - 25 | Dinamo Volgograd (RUS) |
26 Oktober 2014 | |||
14h30 | HC Leipzig (GER) | 30 - 24 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
31 Oktober 2014 | |||
14h30 | HC Leipzig (GER) | 42 - 22 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
1 November 2014 | |||
12h00 | Dinamo Volgograd (RUS) | 25 - 26 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
9 November 2014 | |||
17h10 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 18 - 24 | HC Leipzig (GER) |
19h00 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 24 - 26 | Dinamo Volgograd (RUS) |
15 November 2014 | |||
17h25 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 29 - 25 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
16 November 2014 | |||
14h30 | HC Leipzig (GER) | 27 - 30 | Dinamo Volgograd (RUS) |
21 November 2014 | |||
18h45 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 31 - 35 | HC Leipzig (GER) |
23 November 2014 | |||
12h00 | Dinamo Volgograd (RUS) | 27 - 22 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
19 Oktober 2014 | |||
14h30 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 33 - 20 | PV Koprivnica (CRO) |
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 23 - 17 | Vardar Skopje (MAC) |
25 Oktober 2014 | |||
18h00 | PV Koprivnica (CRO) | 27 - 32 | Buducnost Podgorica (MNE) |
19h00 | Vardar Skopje (MAC) | 26 - 21 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
2 November 2014 | |||
14h30 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 22 - 27 | Buducnost Podgorica (MNE) |
17h00 | PV Koprivnica (CRO) | 26 - 27 | Vardar Skopje (MAC) |
9 November 2014 | |||
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 23 - 14 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
19h00 | Vardar Skopje (MAC) | 35 - 25 | PV Koprivnica (CRO) |
15 November 2014 | |||
17h30 | PV Koprivnica (CRO) | 28 - 32 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
16 November 2014 | |||
19h00 | Vardar Skopje (MAC) | 24 - 24 | Buducnost Podgorica (MNE) |
22 November 2014 | |||
14h30 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 21 - 20 | Vardar Skopje (MAC) |
23 November 2014 | |||
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 32 - 26 | PV Koprivnica (CRO) |
19 Oktober 2014 | |||
15h10 | Viborg HK A/S (DEN) | 38 - 25 | Sävehof Partille (SWE) |
19h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 32 - 23 | Lokomotiva Zagreb (CRO) |
26 Oktober 2014 | |||
16h50 | Lokomotiva Zagreb (CRO) | 18 - 25 | Viborg HK A/S (DEN) |
17h00 | Sävehof Partille (SWE) | 21 - 38 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
31 Oktober 2014 | |||
19h00 | Sävehof Partille (SWE) | 29 - 29 | Lokomotiva Zagreb (CRO) |
2 November 2014 | |||
17h00 | Viborg HK A/S (DEN) | 25 - 30 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
8 November 2014 | |||
16h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 22 - 20 | Viborg HK A/S (DEN) |
9 November 2014 | |||
17h00 | Lokomotiva Zagreb (CRO) | 23 - 23 | Sävehof Partille (SWE) |
16 November 2014 | |||
14h00 | Sävehof Partille (SWE) | 25 - 25 | Viborg HK A/S (DEN) |
18h00 | Lokomotiva Zagreb (CRO) | 15 - 26 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
23 November 2014 | |||
13h40 | Viborg HK A/S (DEN) | 29 - 24 | Lokomotiva Zagreb (CRO) |
17h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 35 - 23 | Sävehof Partille (SWE) |
17 Oktober 2014 | |||
16h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 30 - 25 | MKS Lublin (POL) |
18 Oktober 2014 | |||
18h30 | Larvik HK (NOR) | 25 - 20 | Metz Handball (FRA) |
24 Oktober 2014 | |||
20h15 | MKS Lublin (POL) | 23 - 28 | Larvik HK (NOR) |
25 Oktober 2014 | |||
16h00 | Metz Handball (FRA) | 34 - 24 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) |
31 Oktober 2014 | |||
18h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 23 - 24 | Larvik HK (NOR) |
2 November 2014 | |||
18h00 | MKS Lublin (POL) | 35 - 31 | Metz Handball (FRA) |
8 November 2014 | |||
18h15 | Larvik HK (NOR) | 31 - 26 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) |
9 November 2014 | |||
16h00 | Metz Handball (FRA) | 30 - 30 | MKS Lublin (POL) |
15 November 2014 | |||
16h00 | Metz Handball (FRA) | 25 - 26 | Larvik HK (NOR) |
16 November 2014 | |||
14h00 | MKS Lublin (POL) | 22 - 28 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) |
21 November 2014 | |||
18h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 23 - 24 | Metz Handball (FRA) |
22 November 2014 | |||
18h15 | Larvik HK (NOR) | 35 - 24 | MKS Lublin (POL) |
4 April 2015 | |||
14h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 26 - 29 | Larvik HK (NOR) |
17h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 25 - 23 | Dinamo Volgograd (RUS) |
19h00 | Vardar Skopje (MAC) | 24 - 18 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
5 April 2015 | |||
16h50 | Viborg HK A/S (DEN) | 22 - 28 | Buducnost Podgorica (MNE) |
11 April 2015 | |||
13h00 | Dinamo Volgograd (RUS) | 30 - 25 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) |
16h30 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 27 - 27 | Vardar Skopje (MAC) |
18h30 | Larvik HK (NOR) | 36 - 18 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
12 April 2015 | |||
17h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 29 - 19 | Viborg HK A/S (DEN) |
9 Mei 2015 | |||
14h15 | Larvik HK (NOR) | 31 - 22 | Dinamo Volgograd (RUS) |
16h45 | Buducnost Podgorica (MNE) | 27 - 17 | Vardar Skopje (MAC) |
10 Mei 2015 | |||
14h30 | Vardar Skopje (MAC) | 28 - 26 | Dinamo Volgograd (RUS) |
10 Mei 2015 | |||
17h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 26 - 22 | Larvik HK (NOR) |
1 | Larvik HK (NOR) | 12 |
2 | Buducnost Podgorica (MNE) | 11 |
3 | Györ Audi ETO KC (HUN. | 10 |
4 | Thüringer HC Erfü. | 7 |
5 | Vardar Skopje (MAC) | 7 |
6 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 6 |
1 | Sävehof Partille (SWE. | 3 |
2 | Dinamo Volgograd (RUS) | 2 |
3 | Lokomotiva Zagreb (CRO) | 2 |
4 | Buducnost Podgorica (MNE) | 1 |
5 | Györ Audi ETO KC | 1 |
6 | Hypo Niederosterreich (AUT. | 1 |
1 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 10 |
2 | Metz Handball (FRA) | 8 |
3 | Sävehof Partille (SWE. | 8 |
4 | HC Leipzig (GER) | 7 |
5 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 6 |
6 | PV Koprivnica (CRO) | 6 |