De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Challenge Cup Heren - 2016/2017 - Home

Handbal - Challenge Cup Heren - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • AHC Potaissa Turda
  • Amasya Tasova
  • AS Ramat HaSharon
  • Cambridge HC
  • Dobrudja Dobrich
  • Doukas Marousi Athens
  • Göztepe SK
  • Handball Esch
  • Hapoel Ashdod
  • Haslum HK Bekkestua
  • HB Dudelange
  • HC MSK Povazská Bystrica
  • HC PFK-Riviera Chisinau
  • HC Visé BM
  • HKM Slovan Duslo Sala
  • IEK Xini Dikeas
  • JMS Hurry-Up Zwartemeer
  • Kastrioti Ferizaj
  • Lokomotiv MB Varna
  • Partizan Beograd
  • Pelister Bitola
  • PGU Tiraspol
  • RK Dragunas Klaipeda
  • RK Partizan Tivat
  • RK Sloga Pozega
  • Romagna Imola
  • SPE Strovolos Nicosia
  • Sporting CP Lisbon
  • TSV St-Otmar St-Gallen
  • Valur Reykjavik
  • Vogosca Poljine Hills
  • ZNTU-ZAS Zaporozhye

Home

Challenge Cup Heren - Home

WinnaarSporting CP LisbonSporting CP Lisbon

 
 

1/16de finales (27/11/2016)
18 November 2016
18h00RK Partizan Tivat (MNE)RK Partizan Tivat27 - 21SPE Strovolos NicosiaSPE Strovolos Nicosia (CYP)
19h00Kastrioti Ferizaj (KOS)Kastrioti Ferizaj29 - 31HKM Slovan Duslo SalaHKM Slovan Duslo Sala (SVK)
19 November 2016
14h00RK Dragunas Klaipeda (LTU)RK Dragunas Klaipeda28 - 35TSV St-Otmar St-GallenTSV St-Otmar St-Gallen (SUI)
15h00Amasya Tasova (TUR)Amasya Tasova32 - 29HC PFK-Riviera Chisinau (MDA)
16h00Cambridge HC (ENG)Cambridge HC22 - 36Lokomotiv MB VarnaLokomotiv MB Varna (BUL)
17h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik31 - 24Haslum HK BekkestuaHaslum HK Bekkestua (NOR)
17h20IEK Xini Dikeas (GRE)IEK Xini Dikeas27 - 21Doukas Marousi AthensDoukas Marousi Athens (GRE)
18h00Pelister Bitola (MAC)Pelister Bitola21 - 23Vogosca Poljine HillsVogosca Poljine Hills (BIH)
18h00SPE Strovolos Nicosia (CYP)SPE Strovolos Nicosia22 - 22RK Partizan TivatRK Partizan Tivat (MNE)
18h00HKM Slovan Duslo Sala (SVK)HKM Slovan Duslo Sala29 - 22Kastrioti FerizajKastrioti Ferizaj (KOS)
19h00Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd23 - 31HC MSK Povazská BystricaHC MSK Povazská Bystrica (SVK)
19h00RK Sloga Pozega (SRB)RK Sloga Pozega26 - 21HC Visé BMHC Visé BM (BEL)
19h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon32 - 25Romagna ImolaRomagna Imola (ITA)
20h00HB Dudelange (LUX)HB Dudelange23 - 28Hapoel AshdodHapoel Ashdod (ISR)
20 November 2016
13h00Göztepe SK (TUR)Göztepe SK22 - 20JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer (NED)
15h00HC PFK-Riviera Chisinau (MDA)27 - 33Amasya TasovaAmasya Tasova (TUR)
16h00Lokomotiv MB Varna (BUL)Lokomotiv MB Varna40 - 25Cambridge HCCambridge HC (ENG)
17h00PGU Tiraspol (MDA)PGU Tiraspol23 - 27ZNTU-ZAS ZaporozhyeZNTU-ZAS Zaporozhye (UKR)
18h00Hapoel Ashdod (ISR)Hapoel Ashdod27 - 33HB DudelangeHB Dudelange (LUX)
19h00Romagna Imola (ITA)Romagna Imola24 - 37Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
21 November 2016
15h00ZNTU-ZAS Zaporozhye (UKR)ZNTU-ZAS Zaporozhye31 - 28PGU TiraspolPGU Tiraspol (MDA)
26 November 2016
12h30Doukas Marousi Athens (GRE)Doukas Marousi Athens24 - 16IEK Xini DikeasIEK Xini Dikeas (GRE)
16h00AHC Potaissa Turda (ROU)AHC Potaissa Turda32 - 23Dobrudja DobrichDobrudja Dobrich (BUL)
17h00Haslum HK Bekkestua (NOR)Haslum HK Bekkestua25 - 25Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
17h00Vogosca Poljine Hills (BIH)Vogosca Poljine Hills25 - 28Pelister BitolaPelister Bitola (MAC)
18h00HC MSK Povazská Bystrica (SVK)HC MSK Povazská Bystrica28 - 29Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
19h00AS Ramat HaSharon (ISR)AS Ramat HaSharon21 - 29Handball EschHandball Esch (LUX)
20h00JMS Hurry-Up Zwartemeer (NED)JMS Hurry-Up Zwartemeer28 - 25Göztepe SKGöztepe SK (TUR)
27 November 2016
11h00Dobrudja Dobrich (BUL)Dobrudja Dobrich19 - 43AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda (ROU)
17h00TSV St-Otmar St-Gallen (SUI)TSV St-Otmar St-Gallen28 - 24RK Dragunas KlaipedaRK Dragunas Klaipeda (LTU)
18h00Handball Esch (LUX)Handball Esch25 - 18AS Ramat HaSharonAS Ramat HaSharon (ISR)
20h00HC Visé BM (BEL)HC Visé BM26 - 24RK Sloga PozegaRK Sloga Pozega (SRB)

Achtste finales (26/02/2017)
11 Februari 2017
19h00Handball Esch (LUX)Handball Esch27 - 31AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda (ROU)
18 Februari 2017
18h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik21 - 21RK Partizan TivatRK Partizan Tivat (MNE)
18h00HC MSK Povazská Bystrica (SVK)HC MSK Povazská Bystrica30 - 19JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer (NED)
18h00HKM Slovan Duslo Sala (SVK)HKM Slovan Duslo Sala30 - 27TSV St-Otmar St-GallenTSV St-Otmar St-Gallen (SUI)
19h00Pelister Bitola (MAC)Pelister Bitola18 - 32Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
20h00ZNTU-ZAS Zaporozhye (UKR)ZNTU-ZAS Zaporozhye27 - 32HB DudelangeHB Dudelange (LUX)
19 Februari 2017
18h00RK Partizan Tivat (MNE)RK Partizan Tivat24 - 24Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
18h00HB Dudelange (LUX)HB Dudelange25 - 27ZNTU-ZAS ZaporozhyeZNTU-ZAS Zaporozhye (UKR)
18h00AHC Potaissa Turda (ROU)AHC Potaissa Turda28 - 29Handball EschHandball Esch (LUX)
19h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon34 - 26Pelister BitolaPelister Bitola (MAC)
24 Februari 2017
18h00Amasya Tasova (TUR)Amasya Tasova28 - 32Doukas Marousi AthensDoukas Marousi Athens (GRE)
25 Februari 2017
18h00RK Sloga Pozega (SRB)RK Sloga Pozega35 - 22Lokomotiv MB VarnaLokomotiv MB Varna (BUL)
18h30Doukas Marousi Athens (GRE)Doukas Marousi Athens34 - 30Amasya TasovaAmasya Tasova (TUR)
26 Februari 2017
14h00Lokomotiv MB Varna (BUL)Lokomotiv MB Varna22 - 23RK Sloga PozegaRK Sloga Pozega (SRB)
17h00TSV St-Otmar St-Gallen (SUI)TSV St-Otmar St-Gallen28 - 27HKM Slovan Duslo SalaHKM Slovan Duslo Sala (SVK)
17h00JMS Hurry-Up Zwartemeer (NED)JMS Hurry-Up Zwartemeer32 - 19HC MSK Povazská BystricaHC MSK Povazská Bystrica (SVK)

Kwartfinales (02/04/2017)
25 Maart 2017
16h00Doukas Marousi Athens (GRE)Doukas Marousi Athens23 - 35Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
17h00JMS Hurry-Up Zwartemeer (NED)JMS Hurry-Up Zwartemeer28 - 24HKM Slovan Duslo SalaHKM Slovan Duslo Sala (SVK)
18h00RK Sloga Pozega (SRB)RK Sloga Pozega27 - 30Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
26 Maart 2017
16h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon27 - 25Doukas Marousi AthensDoukas Marousi Athens (GRE)
1 April 2017
17h00AHC Potaissa Turda (ROU)AHC Potaissa Turda32 - 29HB DudelangeHB Dudelange (LUX)
18h00HKM Slovan Duslo Sala (SVK)HKM Slovan Duslo Sala32 - 38JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer (NED)
20h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik29 - 26RK Sloga PozegaRK Sloga Pozega (SRB)
2 April 2017
17h00HB Dudelange (LUX)HB Dudelange35 - 36AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda (ROU)

Halve Finale (30/04/2017)
22 April 2017
20h00JMS Hurry-Up Zwartemeer (NED)JMS Hurry-Up Zwartemeer27 - 32Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
20h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik30 - 22AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda (ROU)
29 April 2017
19h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon37 - 14JMS Hurry-Up ZwartemeerJMS Hurry-Up Zwartemeer (NED)
30 April 2017
17h00AHC Potaissa Turda (ROU)AHC Potaissa Turda32 - 23Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)

Finale (27/05/2017)
21 Mei 2017
18h00Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon37 - 28AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda (ROU)
27 Mei 2017
16h00AHC Potaissa Turda (ROU)AHC Potaissa Turda24 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden