De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Heren - 2016/2017 - Home

Handbal - Champions League Heren - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ABC Braga
  • Achilles Bocholt
  • Barcelona Lassa
  • Besiktas Istanbul
  • Bjerringbro-Silkeborg
  • BM Logroño La Rioja
  • Bregenz Handball
  • Celje Pivovarna Lasko
  • Chehovskie Medvedi, Chekhov
  • Dinamo Bucuresti
  • Elverum Håndball
  • Flensburg-Handewitt
  • HC Motor Zaporozhye
  • HT Tatran Presov
  • Kadetten Schaffhausen
  • Kristianstad IFK
  • Maccabi Tel Aviv
  • Meshkov Brest
  • Metalurg Skopje
  • Montpellier HB
  • MVM Veszprém KC
  • Nantes HBC
  • Paris SG
  • Pick Szeged
  • PPD Zagreb
  • Red Boys Differdange
  • Rhein-Neckar Löwen
  • Riihimäki Cocks
  • RK Gorenje Velenje
  • SPR Wisla Plock
  • Team Tvis Holstebro
  • THW Kiel
  • Vardar PRO Skopje
  • Vive Targi Kielce

Home

Champions League Heren - Home

WinnaarVardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje

 
 

Kwalificatie Toernooi - Groep 1 (Slowakije - Presov - 03/09/2016 - 04/09/2016)


Halve Finale (03/09/2016)
3 September 2016
13h30RK Gorenje Velenje (SLO)RK Gorenje Velenje28 - 25Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN)
16h15HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov38 - 32Red Boys DifferdangeRed Boys Differdange (LUX)

Om 3e/4e plaats (04/09/2016)
4 September 2016
13h30Riihimäki Cocks (FIN)Riihimäki Cocks30 - 21Red Boys DifferdangeRed Boys Differdange (LUX)

Finale (04/09/2016)
4 September 2016
16h15HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov23 - 21RK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje (SLO)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Toernooi - Groep 2 (Oostenrijk - Bregenz - 03/09/2016 - 04/09/2016)


Halve Finale (03/09/2016)
3 September 2016
16h45Bregenz Handball (AUT)Bregenz Handball39 - 31Achilles BocholtAchilles Bocholt (BEL)
19h30ABC Braga (POR)ABC Braga34 - 27Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv (ISR)

Om 3e/4e plaats (04/09/2016)
4 September 2016
13h45Maccabi Tel Aviv (ISR)Maccabi Tel Aviv33 - 30Achilles BocholtAchilles Bocholt (BEL)

Finale (04/09/2016)
4 September 2016
16h30ABC Braga (POR)ABC Braga33 - 32Bregenz HandballBregenz Handball (AUT)

Detail van de uitslagen


Groep A (22/09/2016 - 12/03/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Barcelona Lassa (ESP)25141211413354+59
2Paris SG (FRA)24141202451383+68
3MVM Veszprém KC (HUN)1814824381365+16
4Flensburg-Handewitt (GER)1514716382366+16
5THW Kiel (GER)1214527353376-23
6Bjerringbro-Silkeborg (DEN)8144010364396-32
7SPR Wisla Plock (POL)814329367401-34
8Kadetten Schaffhausen (SUI)2141013370440-70
22 September 2016
20h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen24 - 25Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
24 September 2016
17h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt24 - 24MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
25 September 2016
18h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock23 - 28Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
19h30THW Kiel (GER)THW Kiel28 - 27Paris SGParis SG (FRA)
1 Oktober 2016
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC32 - 28Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
19h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa26 - 25THW KielTHW Kiel (GER)
2 Oktober 2016
16h50Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg19 - 25Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
17h30Paris SG (FRA)Paris SG33 - 30SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
5 Oktober 2016
18h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt27 - 28Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
8 Oktober 2016
16h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock28 - 28MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
16h30Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen25 - 35Paris SGParis SG (FRA)
9 Oktober 2016
16h50Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg25 - 28THW KielTHW Kiel (GER)
12 Oktober 2016
19h15Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa38 - 25Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
15 Oktober 2016
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC21 - 19THW KielTHW Kiel (GER)
16 Oktober 2016
16h50Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg33 - 24SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
18h30Paris SG (FRA)Paris SG27 - 22Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
19 Oktober 2016
18h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt22 - 20SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
22 Oktober 2016
17h30THW Kiel (GER)THW Kiel32 - 29Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
19h15Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa26 - 23MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
23 Oktober 2016
16h50Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg30 - 36Paris SGParis SG (FRA)
9 November 2016
18h30SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock24 - 22THW KielTHW Kiel (GER)
10 November 2016
20h30Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen26 - 29Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
12 November 2016
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC30 - 29Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
18h30Paris SG (FRA)Paris SG33 - 26Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
17 November 2016
19h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock33 - 26Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
20 November 2016
16h50Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg23 - 27Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC28 - 29Paris SGParis SG (FRA)
19h30THW Kiel (GER)THW Kiel22 - 30Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
23 November 2016
18h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt25 - 26THW KielTHW Kiel (GER)
26 November 2016
20h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen27 - 25SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
27 November 2016
17h00Paris SG (FRA)Paris SG28 - 24MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
17h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa34 - 19Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
3 December 2016
17h30THW Kiel (GER)THW Kiel24 - 24SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
20h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa35 - 32Paris SGParis SG (FRA)
4 December 2016
16h50Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg24 - 29MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
11 Februari 2017
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC22 - 25Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
17h30Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen25 - 30THW KielTHW Kiel (GER)
20h30Paris SG (FRA)Paris SG32 - 27Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
12 Februari 2017
17h30SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock30 - 37Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
15 Februari 2017
18h30THW Kiel (GER)THW Kiel25 - 27MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
16 Februari 2017
20h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen24 - 31Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
18 Februari 2017
16h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock28 - 25Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
17h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt33 - 34Paris SGParis SG (FRA)
25 Februari 2017
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC31 - 25SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
17h30THW Kiel (GER)THW Kiel21 - 24Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
20h00Paris SG (FRA)Paris SG34 - 26Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
26 Februari 2017
19h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa26 - 23Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
2 Maart 2017
20h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen27 - 28MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
4 Maart 2017
17h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt26 - 24Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
5 Maart 2017
18h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock25 - 29Paris SGParis SG (FRA)
19h45THW Kiel (GER)THW Kiel27 - 27Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
8 Maart 2017
18h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt31 - 26Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
11 Maart 2017
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC34 - 28Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
20h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa36 - 28SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
12 Maart 2017
16h50Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg37 - 32Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
17h00Paris SG (FRA)Paris SG42 - 24THW KielTHW Kiel (GER)

Detail van de uitslagen


Groep B (24/09/2016 - 12/03/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Vardar PRO Skopje (MAC)20141004412378+34
2Vive Targi Kielce (POL)1814905415390+25
3Pick Szeged (HUN)1714815376350+26
4Rhein-Neckar Löwen (GER)1714815392396-4
5Meshkov Brest (BLR)1414545383385-2
6PPD Zagreb (CRO)914419332356-24
7Celje Pivovarna Lasko (SLO)914338399424-25
8Kristianstad IFK (SWE)814329381411-30
24 September 2016
16h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest24 - 29Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
18h30Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko30 - 28PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
25 September 2016
16h15Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK23 - 28Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged28 - 28Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
28 September 2016
18h30Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen31 - 30Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
1 Oktober 2016
15h30Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce38 - 28Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje31 - 27Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
20h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb24 - 26Pick SzegedPick Szeged (HUN)
8 Oktober 2016
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest30 - 28Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
18h15Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK29 - 22PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
9 Oktober 2016
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged27 - 29Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
18h30Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko26 - 32Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
12 Oktober 2016
18h30Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen30 - 29Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
15 Oktober 2016
18h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce31 - 23Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
20h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb22 - 27Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
16 Oktober 2016
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje30 - 27Pick SzegedPick Szeged (HUN)
22 Oktober 2016
19h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK29 - 29Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
20h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb28 - 27Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
23 Oktober 2016
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged24 - 22Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
19h30Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce26 - 34Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
10 November 2016
18h15Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen25 - 24PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
12 November 2016
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest32 - 27Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje40 - 34Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
19h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko25 - 31Pick SzegedPick Szeged (HUN)
16 November 2016
19h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb23 - 26Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
17 November 2016
19h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen27 - 33Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
19 November 2016
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest29 - 29Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
18h15Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK21 - 29Pick SzegedPick Szeged (HUN)
26 November 2016
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje26 - 29Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
18h15Pick Szeged (HUN)Pick Szeged33 - 28Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
27 November 2016
18h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce29 - 25PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
18h30Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko36 - 36Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
30 November 2016
19h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK29 - 29Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
1 December 2016
19h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb25 - 21Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
3 December 2016
18h45Pick Szeged (HUN)Pick Szeged27 - 22Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
4 December 2016
18h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce27 - 24Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
9 Februari 2017
18h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest25 - 23Pick SzegedPick Szeged (HUN)
19h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen28 - 25Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
11 Februari 2017
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje25 - 20PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
19h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko27 - 28Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
18 Februari 2017
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest21 - 21PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17h30Pick Szeged (HUN)Pick Szeged21 - 23Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
19 Februari 2017
17h30Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK29 - 31Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
19h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko34 - 33Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
22 Februari 2017
18h30Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen25 - 24Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
25 Februari 2017
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje35 - 30Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
20h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb26 - 23Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
26 Februari 2017
18h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce28 - 24Pick SzegedPick Szeged (HUN)
2 Maart 2017
19h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko37 - 31Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
4 Maart 2017
17h30Pick Szeged (HUN)Pick Szeged26 - 21PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest30 - 26Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
18h15Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK29 - 25Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
8 Maart 2017
20h45Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen24 - 30Pick SzegedPick Szeged (HUN)
9 Maart 2017
19h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb23 - 21Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
11 Maart 2017
16h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce35 - 27Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
12 Maart 2017
17h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje32 - 29Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)

Detail van de uitslagen


Groep C (22/09/2016 - 08/02/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Montpellier HB (FRA)1610802302252+50
2BM Logroño La Rioja (ESP)1110514294286+8
3Metalurg Skopje (MAC)1010505240251-11
4HT Tatran Presov (SVK)910415259271-12
5Elverum Håndball (NOR)810325257274-17
6Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)610226273291-18
22 September 2016
18h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov28 - 28BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
24 September 2016
17h30Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje18 - 17Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
25 September 2016
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB28 - 23HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
1 Oktober 2016
15h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov27 - 22Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
20h30BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja31 - 30Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
2 Oktober 2016
18h35Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball28 - 28Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
6 Oktober 2016
18h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov25 - 21Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
8 Oktober 2016
17h30BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja33 - 27HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
9 Oktober 2016
18h15Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball32 - 31Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
15 Oktober 2016
16h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov25 - 27Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
17h30Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje24 - 23BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
20h30Montpellier HB (FRA)Montpellier HB26 - 22Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
22 Oktober 2016
16h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov30 - 28Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
23 Oktober 2016
18h15Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball27 - 32BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
18h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB28 - 18Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
10 November 2016
17h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov28 - 29HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
18h45Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje24 - 30Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
12 November 2016
18h30BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja28 - 21Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
19 November 2016
16h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov24 - 28Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
17h30BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja34 - 37Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
20 November 2016
18h15Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball26 - 31Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
24 November 2016
17h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov26 - 31Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)
26 November 2016
18h30Montpellier HB (FRA)Montpellier HB37 - 27BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
27 November 2016
17h30Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje26 - 20HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
3 December 2016
14h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov27 - 33Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
17h30BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja31 - 25Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
4 December 2016
15h45Elverum Håndball (NOR)Elverum Håndball24 - 24HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
11 Februari 2017
16h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov30 - 27BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
12 Februari 2017
17h30Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje31 - 24Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
17h30Montpellier HB (FRA)Montpellier HB31 - 24Elverum HåndballElverum Håndball (NOR)

Detail van de uitslagen


Groep D (21/09/2016 - 12/02/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Nantes HBC (FRA)1710811312270+42
2HC Motor Zaporozhye (UKR)1510712308272+36
3Besiktas Istanbul (TUR)1110514275289-14
4Dinamo Bucuresti (ROU)8103252942940
5Team Tvis Holstebro (DEN)510217281314-33
6ABC Braga (POR)410208289320-31
21 September 2016
18h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul33 - 31ABC BragaABC Braga (POR)
22 September 2016
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye26 - 26Nantes HBCNantes HBC (FRA)
25 September 2016
16h50Team Tvis Holstebro (DEN)Team Tvis Holstebro32 - 32Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
29 September 2016
17h00Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti35 - 31HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
1 Oktober 2016
18h00ABC Braga (POR)ABC Braga32 - 27Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro (DEN)
18h30Nantes HBC (FRA)Nantes HBC33 - 19Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
9 Oktober 2016
15h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye34 - 28Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro (DEN)
16h00Nantes HBC (FRA)Nantes HBC35 - 33ABC BragaABC Braga (POR)
16h15Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti26 - 26Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
15 Oktober 2016
18h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul23 - 22HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
18h00ABC Braga (POR)ABC Braga34 - 32Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
16 Oktober 2016
15h00Team Tvis Holstebro (DEN)Team Tvis Holstebro25 - 35Nantes HBCNantes HBC (FRA)
22 Oktober 2016
14h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul36 - 27Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro (DEN)
16h30Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti26 - 27Nantes HBCNantes HBC (FRA)
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye27 - 23ABC BragaABC Braga (POR)
12 November 2016
18h00ABC Braga (POR)ABC Braga22 - 35HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
13 November 2016
15h10Team Tvis Holstebro (DEN)Team Tvis Holstebro29 - 25Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
17h00Nantes HBC (FRA)Nantes HBC26 - 24Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
17 November 2016
18h30Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti30 - 25Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro (DEN)
19 November 2016
18h00ABC Braga (POR)ABC Braga27 - 28Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
18h30Nantes HBC (FRA)Nantes HBC32 - 34HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
26 November 2016
15h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye35 - 27Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
27 November 2016
15h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul28 - 33Nantes HBCNantes HBC (FRA)
15h00Team Tvis Holstebro (DEN)Team Tvis Holstebro34 - 29ABC BragaABC Braga (POR)
1 December 2016
18h30Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti35 - 29ABC BragaABC Braga (POR)
3 December 2016
18h30Nantes HBC (FRA)Nantes HBC31 - 26Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro (DEN)
4 December 2016
16h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye34 - 28Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
11 Februari 2017
14h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul29 - 27Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
16h30ABC Braga (POR)ABC Braga29 - 34Nantes HBCNantes HBC (FRA)
12 Februari 2017
15h00Team Tvis Holstebro (DEN)Team Tvis Holstebro28 - 30HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (04/03/2017 - 04/06/2017)


Eliminatieronde C+D (11/03/2017)
4 Maart 2017
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye34 - 36Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
5 Maart 2017
20h00BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja25 - 31Nantes HBCNantes HBC (FRA)
11 Maart 2017
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB29 - 29HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
20h00Nantes HBC (FRA)Nantes HBC37 - 31BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)

Achtste finales (02/04/2017)
22 Maart 2017
18h30THW Kiel (GER)THW Kiel24 - 25Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
25 Maart 2017
18h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb22 - 23MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
20h45Nantes HBC (FRA)Nantes HBC26 - 26Paris SGParis SG (FRA)
26 Maart 2017
16h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest25 - 26Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
16h50Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg24 - 26Pick SzegedPick Szeged (HUN)
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB33 - 28Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
30 Maart 2017
19h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen24 - 26THW KielTHW Kiel (GER)
1 April 2017
17h00Paris SG (FRA)Paris SG35 - 27Nantes HBCNantes HBC (FRA)
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC29 - 19PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
2 April 2017
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged33 - 24Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
18h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce26 - 28Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
19h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt28 - 26Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)

Kwartfinales (30/04/2017)
22 April 2017
17h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt24 - 26Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC26 - 23Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
23 April 2017
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged27 - 30Paris SGParis SG (FRA)
17h30THW Kiel (GER)THW Kiel28 - 26Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
27 April 2017
19h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje35 - 27Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
29 April 2017
18h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa23 - 18THW KielTHW Kiel (GER)
20h45Paris SG (FRA)Paris SG30 - 30Pick SzegedPick Szeged (HUN)
30 April 2017
18h30Montpellier HB (FRA)Montpellier HB25 - 30MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)

Halve Finale (03/06/2017)
3 Juni 2017
15h15 in KölnParis SG (FRA)Paris SG27 - 26MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
18h00 in KölnBarcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa25 - 26Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)

Om 3e/4e plaats (04/06/2017)
4 Juni 2017
15h15MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC34 - 30Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)

Finale (04/06/2017)
4 Juni 2017
18h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje24 - 23Paris SGParis SG (FRA)

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden