De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Heren - 2003/2004 - Home

Handbal - Champions League Heren - 2003/2004 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Champions League Heren - Home

12 September 2003 - 24 April 2004

WinnaarCelje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko

 
 

Kwalificatie (12/09/2003 - 21/09/2003)

12 September 2003
20h20HC Alpla Hard (AUT)HC Alpla Hard35 - 17Arkatron MinskArkatron Minsk (BLR)
13 September 2003
18h30Haukar Hafnarfjördur (ISL)Haukar Hafnarfjördur37 - 23CD São BernardoCD São Bernardo (POR)
20h00Handbal Aalsmeer (NED)Handbal Aalsmeer21 - 29Bosna SarajevoBosna Sarajevo (BIH)
20h00United HC Tongeren (BEL)United HC Tongeren25 - 26HC MSK Povazská BystricaHC MSK Povazská Bystrica (SVK)
19 September 2003
19h30HC Granitas-Karys Kaunas (LTU)HC Granitas-Karys Kaunas26 - 33Filippos VeriaFilippos Veria (GRE)
20 September 2003
15h00Arkatron Minsk (BLR)Arkatron Minsk26 - 26HC Alpla HardHC Alpla Hard (AUT)
17h00Bosna Sarajevo (BIH)Bosna Sarajevo35 - 36Handbal AalsmeerHandbal Aalsmeer (NED)
18h30CD São Bernardo (POR)CD São Bernardo24 - 20Haukar HafnarfjördurHaukar Hafnarfjördur (ISL)
21 September 2003
10h30HC MSK Povazská Bystrica (SVK)HC MSK Povazská Bystrica35 - 21United HC TongerenUnited HC Tongeren (BEL)
18h30Filippos Veria (GRE)Filippos Veria25 - 20HC Granitas-Karys KaunasHC Granitas-Karys Kaunas (LTU)

Detail van de uitslagen


Groep A (11/10/2003 - 29/11/2003)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1TBV Lemgo (GER)106420196157+39
2BM Ciudad Real (ESP)96411187145+42
3ZTR Zaporozhye (UKR)56213161145+16
4Conversano (ITA)06006118215-97
11 Oktober 2003
16h00ZTR Zaporozhye (UKR)ZTR Zaporozhye22 - 28TBV LemgoTBV Lemgo (GER)
19h00Conversano (ITA)Conversano23 - 32BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
18 Oktober 2003
15h00TBV Lemgo (GER)TBV Lemgo41 - 22ConversanoConversano (ITA)
19 Oktober 2003
12h15BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real24 - 15ZTR ZaporozhyeZTR Zaporozhye (UKR)
8 November 2003
16h00ZTR Zaporozhye (UKR)ZTR Zaporozhye31 - 24ConversanoConversano (ITA)
9 November 2003
12h15BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real34 - 34TBV LemgoTBV Lemgo (GER)
15 November 2003
19h00Conversano (ITA)Conversano23 - 32TBV LemgoTBV Lemgo (GER)
16 November 2003
16h00ZTR Zaporozhye (UKR)ZTR Zaporozhye25 - 30BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
22 November 2003
15h00TBV Lemgo (GER)TBV Lemgo27 - 27ZTR ZaporozhyeZTR Zaporozhye (UKR)
18h30BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real38 - 14ConversanoConversano (ITA)
29 November 2003
15h00TBV Lemgo (GER)TBV Lemgo34 - 29BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
19h00Conversano (ITA)Conversano12 - 41ZTR ZaporozhyeZTR Zaporozhye (UKR)

Detail van de uitslagen


Groep B (12/10/2003 - 30/11/2003)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1SC Magdeburg (GER)106501192176+16
2Barcelona Lassa (ESP)96411203152+51
3Haukar Hafnarfjördur (ISL)56213179193-14
4Vardar PRO Skopje (MAC)06006157210-53
12 Oktober 2003
19h00Haukar Hafnarfjördur (ISL)Haukar Hafnarfjördur26 - 36Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
19h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje28 - 30SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
18 Oktober 2003
15h00SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg34 - 26Haukar HafnarfjördurHaukar Hafnarfjördur (ISL)
16h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa41 - 19Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
8 November 2003
14h15SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg28 - 26Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
9 November 2003
22h00Haukar Hafnarfjördur (ISL)Haukar Hafnarfjördur34 - 33Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
16 November 2003
19h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje27 - 35Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
22h00Haukar Hafnarfjördur (ISL)Haukar Hafnarfjördur34 - 37SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
22 November 2003
16h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa27 - 27Haukar HafnarfjördurHaukar Hafnarfjördur (ISL)
23 November 2003
15h00SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg38 - 24Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
29 November 2003
16h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa38 - 25SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
30 November 2003
19h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje26 - 32Haukar HafnarfjördurHaukar Hafnarfjördur (ISL)

Detail van de uitslagen


Groep C (12/10/2003 - 30/11/2003)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1KIF Kolding København (DEN)96411204172+32
2RD Prule 67 Ljubljana (SLO)96411181178+3
3Partizan Beograd (SRB)36114179194-15
4ASKI SK Ankara (TUR)36114163183-20
12 Oktober 2003
14h40KIF Kolding København (DEN)KIF Kolding København42 - 26Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
17h30RD Prule 67 Ljubljana (SLO)RD Prule 67 Ljubljana31 - 28ASKI SK AnkaraASKI SK Ankara (TUR)
18 Oktober 2003
18h00ASKI SK Ankara (TUR)ASKI SK Ankara27 - 27KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København (DEN)
19 Oktober 2003
18h30Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd32 - 33RD Prule 67 LjubljanaRD Prule 67 Ljubljana (SLO)
8 November 2003
18h00ASKI SK Ankara (TUR)ASKI SK Ankara29 - 27Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
9 November 2003
17h30RD Prule 67 Ljubljana (SLO)RD Prule 67 Ljubljana31 - 25KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København (DEN)
16 November 2003
16h30KIF Kolding København (DEN)KIF Kolding København37 - 27ASKI SK AnkaraASKI SK Ankara (TUR)
17h00RD Prule 67 Ljubljana (SLO)RD Prule 67 Ljubljana29 - 29Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
22 November 2003
18h00ASKI SK Ankara (TUR)ASKI SK Ankara22 - 26RD Prule 67 LjubljanaRD Prule 67 Ljubljana (SLO)
18h30Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd30 - 31KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København (DEN)
29 November 2003
18h30Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd35 - 30ASKI SK AnkaraASKI SK Ankara (TUR)
30 November 2003
16h15KIF Kolding København (DEN)KIF Kolding København42 - 31RD Prule 67 LjubljanaRD Prule 67 Ljubljana (SLO)

Detail van de uitslagen


Groep D (11/10/2003 - 30/11/2003)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Montpellier HB (FRA)106501167144+23
2Ademar Leon (ESP)86402179161+18
3Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)66303166165+1
4HC Alpla Hard (AUT)06006138180-42
11 Oktober 2003
16h30Ademar Leon (ESP)Ademar Leon29 - 24HC Alpla HardHC Alpla Hard (AUT)
12 Oktober 2003
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB27 - 19Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
17 Oktober 2003
20h20HC Alpla Hard (AUT)HC Alpla Hard18 - 27Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18 Oktober 2003
14h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov30 - 28Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
7 November 2003
20h20HC Alpla Hard (AUT)HC Alpla Hard26 - 30Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
8 November 2003
16h30Ademar Leon (ESP)Ademar Leon35 - 29Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
16 November 2003
16h00Ademar Leon (ESP)Ademar Leon32 - 29Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB29 - 24HC Alpla HardHC Alpla Hard (AUT)
21 November 2003
18h30HC Alpla Hard (AUT)HC Alpla Hard24 - 32Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
22 November 2003
14h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov25 - 30Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
29 November 2003
14h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov33 - 22HC Alpla HardHC Alpla Hard (AUT)
30 November 2003
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB25 - 23Ademar LeonAdemar Leon (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep E (11/10/2003 - 30/11/2003)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1PPD Zagreb (CRO)66303159144+15
2Pick Szeged (HUN)66303160154+6
3Sandefjord TIF (NOR)66303149157-8
4Filippos Veria (GRE)66303154167-13
11 Oktober 2003
19h15Pick Szeged (HUN)Pick Szeged31 - 26Filippos VeriaFilippos Veria (GRE)
12 Oktober 2003
18h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb22 - 15Sandefjord TIFSandefjord TIF (NOR)
18 Oktober 2003
16h15Sandefjord TIF (NOR)Sandefjord TIF26 - 24Pick SzegedPick Szeged (HUN)
17h30Filippos Veria (GRE)Filippos Veria28 - 27PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
8 November 2003
17h30Filippos Veria (GRE)Filippos Veria32 - 26Sandefjord TIFSandefjord TIF (NOR)
18h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged27 - 26PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
15 November 2003
18h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged30 - 26Sandefjord TIFSandefjord TIF (NOR)
16 November 2003
18h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb32 - 21Filippos VeriaFilippos Veria (GRE)
22 November 2003
17h30Filippos Veria (GRE)Filippos Veria24 - 23Pick SzegedPick Szeged (HUN)
23 November 2003
16h15Sandefjord TIF (NOR)Sandefjord TIF28 - 26PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
30 November 2003
16h15Sandefjord TIF (NOR)Sandefjord TIF28 - 23Filippos VeriaFilippos Veria (GRE)
18h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb26 - 25Pick SzegedPick Szeged (HUN)

Detail van de uitslagen


Groep F (11/10/2003 - 30/11/2003)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Celje Pivovarna Lasko (SLO)116510196161+35
2Flensburg-Handewitt (GER)96411211181+30
3Redbergslids IK (SWE)46204179186-7
4HC MSK Povazská Bystrica (SVK)06006163221-58
11 Oktober 2003
15h00Redbergslids IK (SWE)Redbergslids IK33 - 34Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
12 Oktober 2003
10h30HC MSK Povazská Bystrica (SVK)HC MSK Povazská Bystrica32 - 39Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
18 Oktober 2003
15h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt37 - 30HC MSK Povazská BystricaHC MSK Povazská Bystrica (SVK)
17h30Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko29 - 22Redbergslids IKRedbergslids IK (SWE)
8 November 2003
15h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt29 - 29Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
9 November 2003
10h30HC MSK Povazská Bystrica (SVK)HC MSK Povazská Bystrica28 - 35Redbergslids IKRedbergslids IK (SWE)
15 November 2003
15h00Redbergslids IK (SWE)Redbergslids IK25 - 30Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
16 November 2003
10h30HC MSK Povazská Bystrica (SVK)HC MSK Povazská Bystrica27 - 39Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
22 November 2003
15h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt44 - 33Redbergslids IKRedbergslids IK (SWE)
16h30Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko40 - 25HC MSK Povazská BystricaHC MSK Povazská Bystrica (SVK)
29 November 2003
15h00Redbergslids IK (SWE)Redbergslids IK31 - 21HC MSK Povazská BystricaHC MSK Povazská Bystrica (SVK)
30 November 2003
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko29 - 28Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)

Detail van de uitslagen


Groep G (11/10/2003 - 29/11/2003)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1MVM Veszprém KC (HUN)126600197156+41
2Skjern (DEN)56213151153-2
3Vive Targi Kielce (POL)56213159177-18
4Bosna Sarajevo (BIH)26105151172-21
11 Oktober 2003
15h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce25 - 25SkjernSkjern (DEN)
12 Oktober 2003
17h00Bosna Sarajevo (BIH)Bosna Sarajevo24 - 35MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
18 Oktober 2003
16h15Skjern (DEN)Skjern30 - 20Bosna SarajevoBosna Sarajevo (BIH)
18h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC31 - 24Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
8 November 2003
16h15Skjern (DEN)Skjern23 - 26MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
9 November 2003
17h15Bosna Sarajevo (BIH)Bosna Sarajevo31 - 32Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
15 November 2003
18h30Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce30 - 41MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
16 November 2003
17h15Bosna Sarajevo (BIH)Bosna Sarajevo27 - 18SkjernSkjern (DEN)
22 November 2003
16h15Skjern (DEN)Skjern26 - 22Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
18h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC31 - 26Bosna SarajevoBosna Sarajevo (BIH)
28 November 2003
18h30Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce26 - 23Bosna SarajevoBosna Sarajevo (BIH)
29 November 2003
18h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC33 - 29SkjernSkjern (DEN)

Detail van de uitslagen


Groep H (12/10/2003 - 30/11/2003)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Chambéry Savoie (FRA)126600185157+28
2Pfadi Winterthur (SUI)56213192178+14
3HC Baník Karviná (CZE)46204180194-14
4RK Metkovic (CRO)36114156184-28
12 Oktober 2003
10h30HC Baník Karviná (CZE)HC Baník Karviná38 - 27RK MetkovicRK Metkovic (CRO)
15h00Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur25 - 29Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
18 Oktober 2003
18h30Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie34 - 26HC Baník KarvináHC Baník Karviná (CZE)
19 Oktober 2003
18h00RK Metkovic (CRO)RK Metkovic29 - 29Pfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)
9 November 2003
15h00Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur38 - 29HC Baník KarvináHC Baník Karviná (CZE)
18h00RK Metkovic (CRO)RK Metkovic25 - 30Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
16 November 2003
10h30HC Baník Karviná (CZE)HC Baník Karviná28 - 36Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
15h00Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur38 - 25RK MetkovicRK Metkovic (CRO)
22 November 2003
17h30Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie32 - 31Pfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)
23 November 2003
18h00RK Metkovic (CRO)RK Metkovic28 - 25HC Baník KarvináHC Baník Karviná (CZE)
29 November 2003
18h00Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie24 - 22RK MetkovicRK Metkovic (CRO)
30 November 2003
10h30HC Baník Karviná (CZE)HC Baník Karviná34 - 31Pfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (13/12/2003 - 24/04/2004)


Achtste finales (21/12/2003)
13 December 2003
15h55Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt34 - 29KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København (DEN)
16h00Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur32 - 29PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
16h30Ademar Leon (ESP)Ademar Leon38 - 25Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
17h30BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real36 - 28Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
17h45Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa33 - 29MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
14 December 2003
14h00Skjern (DEN)Skjern30 - 25SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
17h00RD Prule 67 Ljubljana (SLO)RD Prule 67 Ljubljana28 - 28TBV LemgoTBV Lemgo (GER)
17h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged29 - 22Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
20 December 2003
15h00TBV Lemgo (GER)TBV Lemgo32 - 27RD Prule 67 LjubljanaRD Prule 67 Ljubljana (SLO)
16h10SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg34 - 24SkjernSkjern (DEN)
18h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC31 - 26Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
21h00Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie32 - 33BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
21 December 2003
16h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb32 - 24Pfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)
16h25KIF Kolding København (DEN)KIF Kolding København20 - 33Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
16h30Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko34 - 21Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB27 - 26Pick SzegedPick Szeged (HUN)

Kwartfinales (22/02/2004)
14 Februari 2004
16h15BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real33 - 24MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
18h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged30 - 31SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
15 Februari 2004
16h20Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt30 - 27PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko32 - 25TBV LemgoTBV Lemgo (GER)
21 Februari 2004
15h30TBV Lemgo (GER)TBV Lemgo28 - 28Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
18h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC25 - 28BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
22 Februari 2004
15h30SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg28 - 24Pick SzegedPick Szeged (HUN)
18h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb26 - 28Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)

Halve Finale (21/03/2004)
13 Maart 2004
15h10Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt30 - 20SC MagdeburgSC Magdeburg (GER)
14 Maart 2004
16h15BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real35 - 36Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
20 Maart 2004
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko34 - 32BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
21 Maart 2004
15h10SC Magdeburg (GER)SC Magdeburg36 - 26Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)

Finale (24/04/2004)
18 April 2004
15h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko34 - 28Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
24 April 2004
14h05Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt30 - 28Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden