De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Heren - 2008/2009 - Home

Handbal - Champions League Heren - 2008/2009 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Champions League Heren - Home

WinnaarBM Ciudad RealBM Ciudad Real

 
 

Kwalificatie (05/09/2008 - 13/09/2008)

5 September 2008
18h00Steaua MFA Bucuresti (ROU)Steaua MFA Bucuresti38 - 25KV Sasja HC HobokenKV Sasja HC Hoboken (BEL)
20h00HB Dudelange (LUX)HB Dudelange16 - 41Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
6 September 2008
15h00KV Sasja HC Hoboken (BEL)KV Sasja HC Hoboken31 - 36Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti (ROU)
16h00Izmir BSB SK (TUR)Izmir BSB SK29 - 33Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
17h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen46 - 15HB DudelangeHB Dudelange (LUX)
18h00European Univ. Cyprus Nicosie (CYP)European Univ. Cyprus Nicosie30 - 31Haukar HafnarfjördurHaukar Hafnarfjördur (ISL)
7 September 2008
16h00HC Granitas-Karys Kaunas (LTU)HC Granitas-Karys Kaunas27 - 27Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
17h30Doukas Marousi Athens (GRE)Doukas Marousi Athens35 - 23Põlva ServitiPõlva Serviti (EST)
17h30Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica38 - 34Bregenz HandballBregenz Handball (AUT)
18h00Haukar Hafnarfjördur (ISL)Haukar Hafnarfjördur34 - 30European Univ. Cyprus NicosieEuropean Univ. Cyprus Nicosie (CYP)
19h00RK Crvena Zvezda Beograd (SRB)RK Crvena Zvezda Beograd26 - 21Handball CasaranoHandball Casarano (ITA)
13 September 2008
16h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest32 - 32HC Granitas-Karys KaunasHC Granitas-Karys Kaunas (LTU)
17h00Põlva Serviti (EST)Põlva Serviti26 - 19Doukas Marousi AthensDoukas Marousi Athens (GRE)
18h30Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje34 - 31Izmir BSB SKIzmir BSB SK (TUR)
19h30Handball Casarano (ITA)Handball Casarano27 - 25RK Crvena Zvezda BeogradRK Crvena Zvezda Beograd (SRB)
20h15Bregenz Handball (AUT)Bregenz Handball35 - 28Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)

Detail van de uitslagen


Groep A (04/10/2008 - 22/11/2008)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Chambéry Savoie (FRA)106501200155+45
2Celje Pivovarna Lasko (SLO)86402202166+36
3Hammarby IF HB (SWE)66303158176-18
4HC Granitas-Karys Kaunas (LTU)06006156219-63
4 Oktober 2008
16h00Hammarby IF HB (SWE)Hammarby IF HB31 - 27HC Granitas-Karys KaunasHC Granitas-Karys Kaunas (LTU)
5 Oktober 2008
17h00Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie37 - 30Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
11 Oktober 2008
17h00HC Granitas-Karys Kaunas (LTU)HC Granitas-Karys Kaunas32 - 42Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
17h45Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko35 - 22Hammarby IF HBHammarby IF HB (SWE)
16 Oktober 2008
18h30HC Granitas-Karys Kaunas (LTU)HC Granitas-Karys Kaunas21 - 37Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
19 Oktober 2008
19h00Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie31 - 18Hammarby IF HBHammarby IF HB (SWE)
8 November 2008
15h05Hammarby IF HB (SWE)Hammarby IF HB27 - 31Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
9 November 2008
17h00Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie34 - 21HC Granitas-Karys KaunasHC Granitas-Karys Kaunas (LTU)
13 November 2008
18h30HC Granitas-Karys Kaunas (LTU)HC Granitas-Karys Kaunas28 - 31Hammarby IF HBHammarby IF HB (SWE)
16 November 2008
16h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko25 - 32Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
22 November 2008
15h05Hammarby IF HB (SWE)Hammarby IF HB29 - 24Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
17h45Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko44 - 27HC Granitas-Karys KaunasHC Granitas-Karys Kaunas (LTU)

Detail van de uitslagen


Groep B (04/10/2008 - 23/11/2008)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1BM Ciudad Real (ESP)126600228135+93
2GOG Svendborg TGI (DEN)66303176173+3
3Bosna Sarajevo (BIH)56213157172-15
4Doukas Marousi Athens (GRE)16015126207-81
4 Oktober 2008
17h30Bosna Sarajevo (BIH)Bosna Sarajevo34 - 22Doukas Marousi AthensDoukas Marousi Athens (GRE)
5 Oktober 2008
15h55GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI24 - 34BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
12 Oktober 2008
15h50Doukas Marousi Athens (GRE)Doukas Marousi Athens23 - 41GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
17h55BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real40 - 24Bosna SarajevoBosna Sarajevo (BIH)
18 Oktober 2008
15h00Doukas Marousi Athens (GRE)Doukas Marousi Athens21 - 42BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
19 Oktober 2008
15h50GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI30 - 26Bosna SarajevoBosna Sarajevo (BIH)
8 November 2008
17h30Bosna Sarajevo (BIH)Bosna Sarajevo21 - 34BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
9 November 2008
15h50GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI29 - 21Doukas Marousi AthensDoukas Marousi Athens (GRE)
16 November 2008
15h00Doukas Marousi Athens (GRE)Doukas Marousi Athens20 - 20Bosna SarajevoBosna Sarajevo (BIH)
18h00BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real37 - 26GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
22 November 2008
17h30Bosna Sarajevo (BIH)Bosna Sarajevo32 - 26GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
23 November 2008
18h00BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real41 - 19Doukas Marousi AthensDoukas Marousi Athens (GRE)

Detail van de uitslagen


Groep C (02/10/2008 - 23/11/2008)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1THW Kiel (GER)126600210164+46
2Barcelona Lassa (ESP)86402179156+23
3Metalurg Skopje (MAC)46204157172-15
4Drammen HK (NOR)06006154208-54
2 Oktober 2008
19h30THW Kiel (GER)THW Kiel37 - 29Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
4 Oktober 2008
16h10Drammen HK (NOR)Drammen HK24 - 29Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
8 Oktober 2008
19h05Drammen HK (NOR)Drammen HK29 - 39THW KielTHW Kiel (GER)
12 Oktober 2008
17h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa30 - 19Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
18 Oktober 2008
17h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje37 - 30Drammen HKDrammen HK (NOR)
19 Oktober 2008
17h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa27 - 31THW KielTHW Kiel (GER)
5 November 2008
19h00THW Kiel (GER)THW Kiel40 - 28Drammen HKDrammen HK (NOR)
8 November 2008
17h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje22 - 29Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
13 November 2008
18h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje25 - 30THW KielTHW Kiel (GER)
16 November 2008
17h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa38 - 27Drammen HKDrammen HK (NOR)
23 November 2008
16h10Drammen HK (NOR)Drammen HK16 - 25Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
17h30THW Kiel (GER)THW Kiel33 - 26Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep D (02/10/2008 - 23/11/2008)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Hamburg HSV (GER)126600204153+51
2FC Kopenhagen A/S (DEN)86402196171+25
3HT Tatran Presov (SVK)46204165183-18
4RK Crvena Zvezda Beograd (SRB)06006146204-58
2 Oktober 2008
19h30Hamburg HSV (GER)Hamburg HSV32 - 20HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
5 Oktober 2008
15h30RK Crvena Zvezda Beograd (SRB)RK Crvena Zvezda Beograd25 - 34FC Kopenhagen A/SFC Kopenhagen A/S (DEN)
11 Oktober 2008
16h10FC Kopenhagen A/S (DEN)FC Kopenhagen A/S31 - 34Hamburg HSVHamburg HSV (GER)
19h30HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov27 - 23RK Crvena Zvezda BeogradRK Crvena Zvezda Beograd (SRB)
15 Oktober 2008
18h15RK Crvena Zvezda Beograd (SRB)RK Crvena Zvezda Beograd22 - 38Hamburg HSVHamburg HSV (GER)
18 Oktober 2008
17h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov32 - 33FC Kopenhagen A/SFC Kopenhagen A/S (DEN)
5 November 2008
19h00Hamburg HSV (GER)Hamburg HSV29 - 27FC Kopenhagen A/SFC Kopenhagen A/S (DEN)
9 November 2008
19h00RK Crvena Zvezda Beograd (SRB)RK Crvena Zvezda Beograd27 - 31HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
15 November 2008
16h10FC Kopenhagen A/S (DEN)FC Kopenhagen A/S38 - 22RK Crvena Zvezda BeogradRK Crvena Zvezda Beograd (SRB)
16 November 2008
15h45HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov26 - 35Hamburg HSVHamburg HSV (GER)
22 November 2008
16h10FC Kopenhagen A/S (DEN)FC Kopenhagen A/S33 - 29HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)
23 November 2008
15h45Hamburg HSV (GER)Hamburg HSV36 - 27RK Crvena Zvezda BeogradRK Crvena Zvezda Beograd (SRB)

Detail van de uitslagen


Groep E (02/10/2008 - 23/11/2008)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)86402191172+19
2Portland San Antonio Pamplona (ESP)86402186179+7
3Steaua MFA Bucuresti (ROU)66303171182-11
4RK Cimos Koper (SLO)26105173188-15
2 Oktober 2008
20h30Portland San Antonio Pamplona (ESP)Portland San Antonio Pamplona38 - 30Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti (ROU)
4 Oktober 2008
17h45RK Cimos Koper (SLO)RK Cimos Koper28 - 35Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
9 Oktober 2008
17h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov34 - 26Portland San Antonio PamplonaPortland San Antonio Pamplona (ESP)
12 Oktober 2008
18h00Steaua MFA Bucuresti (ROU)Steaua MFA Bucuresti28 - 26RK Cimos KoperRK Cimos Koper (SLO)
18 Oktober 2008
17h45RK Cimos Koper (SLO)RK Cimos Koper31 - 29Portland San Antonio PamplonaPortland San Antonio Pamplona (ESP)
19 Oktober 2008
18h00Steaua MFA Bucuresti (ROU)Steaua MFA Bucuresti34 - 32Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
8 November 2008
17h45RK Cimos Koper (SLO)RK Cimos Koper29 - 30Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti (ROU)
20h00Portland San Antonio Pamplona (ESP)Portland San Antonio Pamplona33 - 27Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
15 November 2008
12h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov35 - 30RK Cimos KoperRK Cimos Koper (SLO)
16 November 2008
18h00Steaua MFA Bucuresti (ROU)Steaua MFA Bucuresti28 - 29Portland San Antonio PamplonaPortland San Antonio Pamplona (ESP)
22 November 2008
20h00Portland San Antonio Pamplona (ESP)Portland San Antonio Pamplona31 - 29RK Cimos KoperRK Cimos Koper (SLO)
23 November 2008
12h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov28 - 21Steaua MFA BucurestiSteaua MFA Bucuresti (ROU)

Detail van de uitslagen


Groep F (05/10/2008 - 22/11/2008)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Flensburg-Handewitt (GER)106501195158+37
2MVM Veszprém KC (HUN)86402183159+24
3Haukar Hafnarfjördur (ISL)46204147181-34
4ZTR Zaporozhye (UKR)26105144171-27
5 Oktober 2008
17h15MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC29 - 28Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
18h00Haukar Hafnarfjördur (ISL)Haukar Hafnarfjördur26 - 25ZTR ZaporozhyeZTR Zaporozhye (UKR)
9 Oktober 2008
19h15Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt35 - 29Haukar HafnarfjördurHaukar Hafnarfjördur (ISL)
11 Oktober 2008
16h00ZTR Zaporozhye (UKR)ZTR Zaporozhye25 - 32MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
16 Oktober 2008
19h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt38 - 20ZTR ZaporozhyeZTR Zaporozhye (UKR)
19 Oktober 2008
18h00Haukar Hafnarfjördur (ISL)Haukar Hafnarfjördur27 - 26MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
8 November 2008
17h05MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC33 - 22ZTR ZaporozhyeZTR Zaporozhye (UKR)
21h30Haukar Hafnarfjördur (ISL)Haukar Hafnarfjördur25 - 35Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
15 November 2008
16h00ZTR Zaporozhye (UKR)ZTR Zaporozhye26 - 15Haukar HafnarfjördurHaukar Hafnarfjördur (ISL)
16 November 2008
17h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt32 - 29MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
22 November 2008
16h00ZTR Zaporozhye (UKR)ZTR Zaporozhye26 - 27Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
17h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC34 - 25Haukar HafnarfjördurHaukar Hafnarfjördur (ISL)

Detail van de uitslagen


Groep G (05/10/2008 - 23/11/2008)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Ademar Leon (ESP)96411198177+21
2Montpellier HB (FRA)96411196176+20
3GC Amicitia Zürich (SUI)562131851850
4Bregenz Handball (AUT)16015170211-41
5 Oktober 2008
15h30GC Amicitia Zürich (SUI)GC Amicitia Zürich35 - 25Bregenz HandballBregenz Handball (AUT)
18h00Ademar Leon (ESP)Ademar Leon25 - 21Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
11 Oktober 2008
20h15Bregenz Handball (AUT)Bregenz Handball30 - 34Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
12 Oktober 2008
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB36 - 29GC Amicitia ZürichGC Amicitia Zürich (SUI)
18 Oktober 2008
20h25Bregenz Handball (AUT)Bregenz Handball32 - 34Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
19 Oktober 2008
18h00Ademar Leon (ESP)Ademar Leon39 - 33GC Amicitia ZürichGC Amicitia Zürich (SUI)
9 November 2008
15h30GC Amicitia Zürich (SUI)GC Amicitia Zürich27 - 28Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18h00Ademar Leon (ESP)Ademar Leon37 - 26Bregenz HandballBregenz Handball (AUT)
15 November 2008
20h20Bregenz Handball (AUT)Bregenz Handball28 - 28GC Amicitia ZürichGC Amicitia Zürich (SUI)
16 November 2008
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB34 - 34Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
23 November 2008
15h30GC Amicitia Zürich (SUI)GC Amicitia Zürich33 - 29Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB43 - 29Bregenz HandballBregenz Handball (AUT)

Detail van de uitslagen


Groep H (04/10/2008 - 22/11/2008)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rhein-Neckar Löwen (GER)106420198160+38
2PPD Zagreb (CRO)106420186156+30
3Pick Szeged (HUN)46204159160-1
4SPR Wisla Plock (POL)06006121188-67
4 Oktober 2008
17h45PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb33 - 33Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
5 Oktober 2008
19h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock16 - 26Pick SzegedPick Szeged (HUN)
12 Oktober 2008
17h15Pick Szeged (HUN)Pick Szeged24 - 28Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
17h45PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb34 - 17SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
16 Oktober 2008
20h30Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen38 - 25SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
18 Oktober 2008
17h15Pick Szeged (HUN)Pick Szeged30 - 36PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
8 November 2008
17h45SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock24 - 27PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
9 November 2008
17h30Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen35 - 28Pick SzegedPick Szeged (HUN)
13 November 2008
20h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen27 - 27PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
15 November 2008
17h15Pick Szeged (HUN)Pick Szeged26 - 16SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
20 November 2008
18h30SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock23 - 37Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
22 November 2008
17h45PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb29 - 25Pick SzegedPick Szeged (HUN)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 1 (11/02/2009 - 07/03/2009)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Hamburg HSV (GER)64301122111+11
2Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)44202135131+4
3Portland San Antonio Pamplona (ESP)44202115113+2
4FC Kopenhagen A/S (DEN)24103122139-17
11 Februari 2009
18h30Hamburg HSV (GER)Hamburg HSV34 - 23Portland San Antonio PamplonaPortland San Antonio Pamplona (ESP)
14 Februari 2009
16h10FC Kopenhagen A/S (DEN)FC Kopenhagen A/S33 - 37Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
18 Februari 2009
17h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov30 - 32Hamburg HSVHamburg HSV (GER)
21 Februari 2009
20h00Portland San Antonio Pamplona (ESP)Portland San Antonio Pamplona38 - 27FC Kopenhagen A/SFC Kopenhagen A/S (DEN)
26 Februari 2009
17h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov37 - 34FC Kopenhagen A/SFC Kopenhagen A/S (DEN)
1 Maart 2009
15h45Portland San Antonio Pamplona (ESP)Portland San Antonio Pamplona27 - 24Hamburg HSVHamburg HSV (GER)
4 Maart 2009
19h00Hamburg HSV (GER)Hamburg HSV32 - 31Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
7 Maart 2009
16h10FC Kopenhagen A/S (DEN)FC Kopenhagen A/S28 - 27Portland San Antonio PamplonaPortland San Antonio Pamplona (ESP)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 2 (14/02/2009 - 08/03/2009)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rhein-Neckar Löwen (GER)64301128104+24
2PPD Zagreb (CRO)6430111698+18
3Chambéry Savoie (FRA)44202108123-15
4Celje Pivovarna Lasko (SLO)0400494121-27
14 Februari 2009
17h45PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb30 - 32Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)
18h30Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko28 - 34Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
18 Februari 2009
19h00Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie25 - 23Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
21 Februari 2009
17h30Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko22 - 25PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
26 Februari 2009
18h30Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen31 - 26Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
28 Februari 2009
17h30Chambéry Savoie (FRA)Chambéry Savoie26 - 30PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
7 Maart 2009
17h30PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb31 - 18Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
8 Maart 2009
17h30Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen40 - 25Chambéry SavoieChambéry Savoie (FRA)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 3 (15/02/2009 - 08/03/2009)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1MVM Veszprém KC (HUN)64301112103+9
2Montpellier HB (FRA)4420299990
3Flensburg-Handewitt (GER)44202110114-4
4Ademar Leon (ESP)24103118123-5
15 Februari 2009
15h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC28 - 26Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
17h15Montpellier HB (FRA)Montpellier HB31 - 25Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
22 Februari 2009
16h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt31 - 26Ademar LeonAdemar Leon (ESP)
18h30Montpellier HB (FRA)Montpellier HB24 - 30MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
28 Februari 2009
16h00Ademar Leon (ESP)Ademar Leon30 - 32MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
1 Maart 2009
17h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt22 - 21Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
7 Maart 2009
15h15MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC22 - 23Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
8 Maart 2009
19h00Ademar Leon (ESP)Ademar Leon36 - 32Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)

Detail van de uitslagen


Hoofdronde - Groep 4 (14/02/2009 - 08/03/2009)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1THW Kiel (GER)64301146121+25
2BM Ciudad Real (ESP)64301124123+1
3Barcelona Lassa (ESP)44202128119+9
4GOG Svendborg TGI (DEN)04004116151-35
14 Februari 2009
16h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa28 - 31BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
15 Februari 2009
15h00GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI31 - 43THW KielTHW Kiel (GER)
22 Februari 2009
17h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa36 - 27GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
17h45THW Kiel (GER)THW Kiel33 - 26BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
25 Februari 2009
18h30THW Kiel (GER)THW Kiel37 - 29GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
1 Maart 2009
20h00BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real32 - 29Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
7 Maart 2009
20h00BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real35 - 33THW KielTHW Kiel (GER)
8 Maart 2009
15h50GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI29 - 35Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (25/03/2009 - 31/05/2009)


1/4 Finales (05/04/2009)
25 Maart 2009
20h15Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt25 - 28Hamburg HSVHamburg HSV (GER)
28 Maart 2009
15h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov33 - 31Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
29 Maart 2009
17h30PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb28 - 28THW KielTHW Kiel (GER)
18h00BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real29 - 24MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
3 April 2009
19h00Hamburg HSV (GER)Hamburg HSV29 - 31Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
4 April 2009
17h00THW Kiel (GER)THW Kiel31 - 27PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17h15MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC32 - 29BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
5 April 2009
17h15Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen36 - 28Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)

Halve Finales (02/05/2009)
25 April 2009
17h00Hamburg HSV (GER)Hamburg HSV29 - 30BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
26 April 2009
17h30THW Kiel (GER)THW Kiel37 - 23Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
30 April 2009
19h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen31 - 30THW KielTHW Kiel (GER)
2 Mei 2009
19h00BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real33 - 31Hamburg HSVHamburg HSV (GER)

Finale (31/05/2009)
24 Mei 2009
18h45THW Kiel (GER)THW Kiel39 - 34BM Ciudad RealBM Ciudad Real (ESP)
31 Mei 2009
18h00BM Ciudad Real (ESP)BM Ciudad Real33 - 27THW KielTHW Kiel (GER)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden