De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Champions League Heren - 2014/2015 - Home

Handbal - Champions League Heren - 2014/2015 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • AaB Aalborg
  • Alingsås HK
  • Barcelona Lassa
  • Besiktas Istanbul
  • BM Logroño La Rioja
  • Celje Pivovarna Lasko
  • Chehovskie Medvedi, Chekhov
  • Dunkerque Grand Littoral
  • FC Porto/Vitalis
  • Flensburg-Handewitt
  • Haslum HK Bekkestua
  • HC Alpla Hard
  • HC Dobrogea Sud Constanta
  • HC Motor Zaporozhye
  • HT Tatran Presov
  • Initia Hasselt
  • Junior Fasano
  • Kadetten Schaffhausen
  • KIF Kolding København
  • Macedonië
  • Meshkov Brest
  • Metalurg Skopje
  • Montpellier HB
  • MVM Veszprém KC
  • Paris SG
  • Pick Szeged
  • PPD Zagreb
  • Rhein-Neckar Löwen
  • SPR Wisla Plock
  • Targos Bevo Panningen
  • THW Kiel
  • Vardar PRO Skopje
  • Vive Targi Kielce
  • Vojvodina Novi Sad

Home

Champions League Heren - Home

WinnaarBarcelona LassaBarcelona Lassa

 
 

Kwalificatie Toernooi - Groep 1 (Wit-Rusland - Brest - 06/09/2014 - 07/09/2014)


Halve Finale (06/09/2014)
6 September 2014
15h00HT Tatran Presov (SVK)HT Tatran Presov25 - 21Vojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad (SRB)
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest36 - 23Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen (NED)

Om 3e/4e plaats (07/09/2014)
7 September 2014
15h00Vojvodina Novi Sad (SRB)Vojvodina Novi Sad30 - 25Targos Bevo PanningenTargos Bevo Panningen (NED)

Finale (07/09/2014)
7 September 2014
17h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest26 - 24HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Toernooi - Groep 2 (Oostenrijk - Hard - 05/09/2014 - 06/09/2014)


Halve Finale (05/09/2014)
5 September 2014
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye36 - 20Junior FasanoJunior Fasano (ITA)
19h30FC Porto/Vitalis (POR)FC Porto/Vitalis29 - 25HC Alpla HardHC Alpla Hard (AUT)

Om 3e/4e plaats (06/09/2014)
6 September 2014
17h00HC Alpla Hard (AUT)HC Alpla Hard35 - 26Junior FasanoJunior Fasano (ITA)

Finale (06/09/2014)
6 September 2014
19h30HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye30 - 26FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (POR)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie Toernooi - Groep 3 (België - Hasselt - 06/09/2014 - 07/09/2014)


Halve Finale (06/09/2014)
6 September 2014
17h30Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul29 - 22Haslum HK BekkestuaHaslum HK Bekkestua (NOR)
20h00HC Dobrogea Sud Constanta (ROU)HC Dobrogea Sud Constanta29 - 20Initia HasseltInitia Hasselt (BEL)

Om 3e/4e plaats (07/09/2014)
7 September 2014
14h45Haslum HK Bekkestua (NOR)Haslum HK Bekkestua35 - 26Initia HasseltInitia Hasselt (BEL)

Finale (07/09/2014)
7 September 2014
17h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul34 - 25HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta (ROU)

Detail van de uitslagen


Groep A (28/09/2014 - 22/02/2015)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1THW Kiel (GER)1810901322259+63
2Paris SG (FRA)1210604297266+31
3PPD Zagreb (CRO)1210604241248-7
4BM Logroño La Rioja (ESP)9104153053050
5Meshkov Brest (BLR)610226267293-26
6Metalurg Skopje (MAC)310118233294-61
28 September 2014
19h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje22 - 27Paris SGParis SG (FRA)
19h00BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja39 - 31Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
19h30PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb27 - 25THW KielTHW Kiel (GER)
2 Oktober 2014
19h30THW Kiel (GER)THW Kiel34 - 32BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
4 Oktober 2014
17h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest28 - 24Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
5 Oktober 2014
19h10Paris SG (FRA)Paris SG27 - 22PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
9 Oktober 2014
19h30Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest24 - 25THW KielTHW Kiel (GER)
11 Oktober 2014
18h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb19 - 17Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
12 Oktober 2014
17h00Paris SG (FRA)Paris SG32 - 25BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
18 Oktober 2014
18h00BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja22 - 21PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
21h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje27 - 42THW KielTHW Kiel (GER)
19 Oktober 2014
15h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest28 - 29Paris SGParis SG (FRA)
15 November 2014
16h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest26 - 22PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
16 November 2014
17h00BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja31 - 27Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
19h30Paris SG (FRA)Paris SG25 - 27THW KielTHW Kiel (GER)
22 November 2014
19h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje29 - 28BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
21h00THW Kiel (GER)THW Kiel33 - 29Paris SGParis SG (FRA)
23 November 2014
17h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb25 - 23Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
26 November 2014
18h30THW Kiel (GER)THW Kiel34 - 27PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
29 November 2014
14h00Meshkov Brest (BLR)Meshkov Brest33 - 33BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
30 November 2014
19h00Paris SG (FRA)Paris SG35 - 24Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
3 December 2014
19h30BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja30 - 34THW KielTHW Kiel (GER)
6 December 2014
19h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje27 - 27Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
9 December 2014
18h30PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb25 - 24Paris SGParis SG (FRA)
14 Februari 2015
18h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb31 - 30BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
15 Februari 2015
17h00Paris SG (FRA)Paris SG36 - 25Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
19h30THW Kiel (GER)THW Kiel35 - 16Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
19 Februari 2015
19h30THW Kiel (GER)THW Kiel33 - 22Meshkov BrestMeshkov Brest (BLR)
21 Februari 2015
18h00BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja35 - 33Paris SGParis SG (FRA)
22 Februari 2015
19h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje20 - 22PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)

Detail van de uitslagen


Groep B (27/09/2014 - 22/02/2015)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Barcelona Lassa (ESP)1710811338280+58
2KIF Kolding København (DEN)1410622292273+19
3SPR Wisla Plock (POL)1310613288280+8
4Flensburg-Handewitt (GER)1210604288277+11
5Alingsås HK (SWE)210109252298-46
6Besiktas Istanbul (TUR)210109253303-50
27 September 2014
16h00SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock28 - 19Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
28 September 2014
16h50KIF Kolding København (DEN)KIF Kolding København35 - 21Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
17h30Alingsås HK (SWE)Alingsås HK28 - 38Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
5 Oktober 2014
12h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa30 - 25SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
15h10Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul24 - 33KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København (DEN)
19h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt31 - 21Alingsås HKAlingsås HK (SWE)
8 Oktober 2014
19h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt35 - 28SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
9 Oktober 2014
19h00Alingsås HK (SWE)Alingsås HK19 - 23KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København (DEN)
12 Oktober 2014
17h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa35 - 25Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
16 Oktober 2014
19h30Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul20 - 27Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
19 Oktober 2014
15h30SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock28 - 25Alingsås HKAlingsås HK (SWE)
16h50KIF Kolding København (DEN)KIF Kolding København27 - 27Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
13 November 2014
18h45SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock28 - 29KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København (DEN)
15 November 2014
21h00Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt33 - 37Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
16 November 2014
18h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul28 - 26Alingsås HKAlingsås HK (SWE)
20 November 2014
19h00Alingsås HK (SWE)Alingsås HK27 - 24Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
23 November 2014
16h50KIF Kolding København (DEN)KIF Kolding København30 - 30SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
19h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa36 - 27Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
29 November 2014
16h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul30 - 33SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
16h15Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa42 - 29Alingsås HKAlingsås HK (SWE)
30 November 2014
19h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt27 - 20KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København (DEN)
4 December 2014
19h30Alingsås HK (SWE)Alingsås HK22 - 27Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)
6 December 2014
18h30SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock34 - 31Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
7 December 2014
16h50KIF Kolding København (DEN)KIF Kolding København34 - 31Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
11 Februari 2015
19h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt31 - 27Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
15 Februari 2015
13h30Alingsås HK (SWE)Alingsås HK22 - 23SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
19h15Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa33 - 27KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København (DEN)
21 Februari 2015
18h15Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul25 - 29Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
22 Februari 2015
16h50KIF Kolding København (DEN)KIF Kolding København34 - 33Alingsås HKAlingsås HK (SWE)
19h30SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock31 - 29Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)

Detail van de uitslagen


Groep C (27/09/2014 - 22/02/2015)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1MVM Veszprém KC (HUN)1810901300262+38
2Vardar PRO Skopje (MAC)1510712313289+24
3Rhein-Neckar Löwen (GER)1210604302282+20
4Montpellier HB (FRA)810325293317-24
5Celje Pivovarna Lasko (SLO)610307284293-9
6Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)110019300349-49
27 September 2014
16h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov32 - 37MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
20h30Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko26 - 27Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
21h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen35 - 24Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
4 Oktober 2014
19h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje39 - 28Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
21h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC27 - 24Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
5 Oktober 2014
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB35 - 29Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
9 Oktober 2014
17h30Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov30 - 35Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
12 Oktober 2014
19h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC30 - 29Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
19h30Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje28 - 25Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
18 Oktober 2014
20h30Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko21 - 24MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
19 Oktober 2014
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB34 - 34Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
19h30Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen34 - 29Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
13 November 2014
19h30Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen31 - 27Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
15 November 2014
19h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje23 - 24MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
16 November 2014
17h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB32 - 32Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
22 November 2014
16h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC32 - 24Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
16h30Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov33 - 34Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
23 November 2014
17h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko32 - 28Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
29 November 2014
18h15MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC38 - 31Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
19h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje34 - 32Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
21h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB29 - 33Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
6 December 2014
17h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov34 - 39Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
20h30Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko27 - 30Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
21h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen32 - 25MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
14 Februari 2015
19h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje30 - 26Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
15 Februari 2015
12h00Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)Chehovskie Medvedi, Chekhov26 - 32Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
18h45MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC29 - 26Celje Pivovarna LaskoCelje Pivovarna Lasko (SLO)
21 Februari 2015
19h00Celje Pivovarna Lasko (SLO)Celje Pivovarna Lasko29 - 25Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS)
21h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen28 - 35Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
22 Februari 2015
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB20 - 34MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)

Detail van de uitslagen


Groep D (25/09/2014 - 22/02/2015)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Vive Targi Kielce (POL)20101000312271+41
2Pick Szeged (HUN)1310613276264+12
3Dunkerque Grand Littoral (FRA)810406257263-6
4AaB Aalborg (DEN)710235256269-13
5HC Motor Zaporozhye (UKR)610307283284-1
6Kadetten Schaffhausen (SUI)610226264297-33
25 September 2014
20h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen28 - 33Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
28 September 2014
15h10Dunkerque Grand Littoral (FRA)Dunkerque Grand Littoral21 - 26AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
19h15Pick Szeged (HUN)Pick Szeged27 - 26HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
4 Oktober 2014
14h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce37 - 32Pick SzegedPick Szeged (HUN)
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye21 - 23Dunkerque Grand LittoralDunkerque Grand Littoral (FRA)
5 Oktober 2014
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg23 - 23Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
9 Oktober 2014
20h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen25 - 23Dunkerque Grand LittoralDunkerque Grand Littoral (FRA)
12 Oktober 2014
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg25 - 28Pick SzegedPick Szeged (HUN)
20h00Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce30 - 26HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
18 Oktober 2014
16h00Dunkerque Grand Littoral (FRA)Dunkerque Grand Littoral25 - 28Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
16h50HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye25 - 28AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
18h30Pick Szeged (HUN)Pick Szeged34 - 24Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
13 November 2014
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye31 - 26Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
16 November 2014
16h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged23 - 21Dunkerque Grand LittoralDunkerque Grand Littoral (FRA)
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg25 - 27Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
20 November 2014
20h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen32 - 37HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
22 November 2014
14h30Dunkerque Grand Littoral (FRA)Dunkerque Grand Littoral24 - 25Pick SzegedPick Szeged (HUN)
23 November 2014
15h10Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce33 - 26AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
26 November 2014
17h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye25 - 29Pick SzegedPick Szeged (HUN)
30 November 2014
13h30Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce33 - 24Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg25 - 28Dunkerque Grand LittoralDunkerque Grand Littoral (FRA)
4 December 2014
20h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen25 - 25AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
6 December 2014
16h00Dunkerque Grand Littoral (FRA)Dunkerque Grand Littoral31 - 29HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
16h30Pick Szeged (HUN)Pick Szeged26 - 27Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
12 Februari 2015
20h00Kadetten Schaffhausen (SUI)Kadetten Schaffhausen32 - 29Pick SzegedPick Szeged (HUN)
14 Februari 2015
13h30Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce36 - 32Dunkerque Grand LittoralDunkerque Grand Littoral (FRA)
15 Februari 2015
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg30 - 36HC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye (UKR)
18 Februari 2015
18h00HC Motor Zaporozhye (UKR)HC Motor Zaporozhye27 - 28Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
21 Februari 2015
16h00Dunkerque Grand Littoral (FRA)Dunkerque Grand Littoral29 - 25Kadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen (SUI)
22 Februari 2015
19h00Pick Szeged (HUN)Pick Szeged23 - 23AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (13/03/2015 - 31/05/2015)


Achtste finales (22/03/2015)
13 Maart 2015
19h00Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen30 - 34Pick SzegedPick Szeged (HUN)
14 Maart 2015
16h15BM Logroño La Rioja (ESP)BM Logroño La Rioja23 - 31MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
17h00Dunkerque Grand Littoral (FRA)Dunkerque Grand Littoral21 - 23Paris SGParis SG (FRA)
18h00PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb22 - 17KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København (DEN)
20h45SPR Wisla Plock (POL)SPR Wisla Plock32 - 26Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
15 Maart 2015
16h50AaB Aalborg (DEN)AaB Aalborg11 - 31Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
17h00Montpellier HB (FRA)Montpellier HB25 - 29Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
19h30Flensburg-Handewitt (GER)Flensburg-Handewitt21 - 30THW KielTHW Kiel (GER)
21 Maart 2015
15h30Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce31 - 33Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
16h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC37 - 31BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja (ESP)
20h15Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje31 - 20SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock (POL)
22 Maart 2015
16h50KIF Kolding København (DEN)KIF Kolding København23 - 21PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
17h15Pick Szeged (HUN)Pick Szeged31 - 29Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
17h30Paris SG (FRA)Paris SG23 - 22Dunkerque Grand LittoralDunkerque Grand Littoral (FRA)
18h50Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa29 - 22AaB AalborgAaB Aalborg (DEN)
19h30THW Kiel (GER)THW Kiel33 - 28Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt (GER)

Kwartfinales (19/04/2015)
9 April 2015
20h15PPD Zagreb (CRO)PPD Zagreb23 - 25Barcelona LassaBarcelona Lassa (ESP)
11 April 2015
19h00Vardar PRO Skopje (MAC)Vardar PRO Skopje20 - 22Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
12 April 2015
17h30Paris SG (FRA)Paris SG24 - 24MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
19h15Pick Szeged (HUN)Pick Szeged31 - 29THW KielTHW Kiel (GER)
18 April 2015
18h30Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa43 - 21PPD ZagrebPPD Zagreb (CRO)
19 April 2015
15h30Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce33 - 31Vardar PRO SkopjeVardar PRO Skopje (MAC)
17h30MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC34 - 28Paris SGParis SG (FRA)
19h30THW Kiel (GER)THW Kiel31 - 23Pick SzegedPick Szeged (HUN)

Halve Finale (30/05/2015)
30 Mei 2015
15h15Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa33 - 28Vive Targi KielceVive Targi Kielce (POL)
18h00MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC31 - 27THW KielTHW Kiel (GER)

Om 3e/4e plaats (31/05/2015)
31 Mei 2015
15h15Vive Targi Kielce (POL)Vive Targi Kielce28 - 26THW KielTHW Kiel (GER)

Finale (31/05/2015)
31 Mei 2015
18h00Barcelona Lassa (ESP)Barcelona Lassa28 - 23MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden