De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Challenge Cup Dames - 2017/2018 - Home

Handbal - Challenge Cup Dames - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • ADA Colégio João Barros
  • Alavarium Aveiro
  • Ardesen GSK Rize
  • ATV Handball Trofaiach
  • Azeryol HC Baku
  • Boden HIF
  • CB Remudas Isla de Gran Canaria
  • DHB Rotweiss Thun
  • Femina Vise Herstal
  • Great Dane Londres
  • HB Dudelange
  • HC Olimpus-85 SSSH-2
  • Helsinki IFK Comets
  • HV Quintus Poeldijk
  • Jedinstvo Tuzla
  • KH Shqipona Gjakovë
  • KHF Istogu
  • Kristianstad HK
  • Krivaja Zavidovici
  • Lokomotiva Zagreb
  • Maccabi Arazim Ramat-Gan
  • Maedilon/VZV
  • Malaga Costa del Sol
  • Metalurg Skopje
  • MKS Lublin
  • Naisa Nis
  • PAOK Thessaloniki
  • Spono Nottwil Lucerne
  • UHC Stockerau
  • Zagnosspor
  • Zalgiris Kaunas
  • ZJRK Bor RTB
  • ZORK Jagodina
  • ZRK Kumanovo

Home

Challenge Cup Dames - Home

WinnaarMKS LublinMKS Lublin

 
 

Tweede ronde (21/10/2017)
14 Oktober 2017
18h00HC Olimpus-85 SSSH-2 (MDA)HC Olimpus-85 SSSH-220 - 46UHC StockerauUHC Stockerau (AUT)
19h00Krivaja Zavidovici (BIH)Krivaja Zavidovici25 - 39ZJRK Bor RTBZJRK Bor RTB (SRB)
15 Oktober 2017
11h00UHC Stockerau (AUT)UHC Stockerau37 - 21HC Olimpus-85 SSSH-2HC Olimpus-85 SSSH-2 (MDA)
21 Oktober 2017
19h00ZJRK Bor RTB (SRB)ZJRK Bor RTB30 - 19Krivaja ZavidoviciKrivaja Zavidovici (BIH)

Derde ronde (19/11/2017)
10 November 2017
20h30Malaga Costa del Sol (ESP)Malaga Costa del Sol31 - 14Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
11 November 2017
12h00Zalgiris Kaunas (LTU)Zalgiris Kaunas42 - 13Great Dane LondresGreat Dane Londres (ENG)
14h00Spono Nottwil Lucerne (SUI)Spono Nottwil Lucerne28 - 35ZagnossporZagnosspor (TUR)
15h00PAOK Thessaloniki (GRE)PAOK Thessaloniki24 - 17Jedinstvo TuzlaJedinstvo Tuzla (BIH)
16h00Ardesen GSK Rize (TUR)Ardesen GSK Rize36 - 17DHB Rotweiss ThunDHB Rotweiss Thun (SUI)
17h00Boden HIF (SWE)Boden HIF34 - 21Helsinki IFK CometsHelsinki IFK Comets (FIN)
18h00UHC Stockerau (AUT)UHC Stockerau19 - 37Lokomotiva ZagrebLokomotiva Zagreb (CRO)
19h00ATV Handball Trofaiach (AUT)ATV Handball Trofaiach20 - 29ZORK JagodinaZORK Jagodina (SRB)
19h00ADA Colégio João Barros (POR)ADA Colégio João Barros38 - 16KH Shqipona GjakovëKH Shqipona Gjakovë (KOS)
12 November 2017
11h00Zagnosspor (TUR)Zagnosspor23 - 20Spono Nottwil LucerneSpono Nottwil Lucerne (SUI)
12h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje14 - 37Malaga Costa del SolMalaga Costa del Sol (ESP)
15h00Maedilon/VZV (NED)Maedilon/VZV26 - 32CB Remudas Isla de Gran CanariaCB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)
16h00KH Shqipona Gjakovë (KOS)KH Shqipona Gjakovë22 - 37ADA Colégio João BarrosADA Colégio João Barros (POR)
18h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin54 - 13ZRK KumanovoZRK Kumanovo (MAC)
13 November 2017
18h00ZRK Kumanovo (MAC)ZRK Kumanovo18 - 41MKS LublinMKS Lublin (POL)
17 November 2017
18h00Maccabi Arazim Ramat-Gan (ISR)Maccabi Arazim Ramat-Gan23 - 28Naisa NisNaisa Nis (SRB)
18 November 2017
15h00DHB Rotweiss Thun (SUI)DHB Rotweiss Thun23 - 23Ardesen GSK RizeArdesen GSK Rize (TUR)
18h00Femina Vise Herstal (BEL)Femina Vise Herstal13 - 27Kristianstad HKKristianstad HK (SWE)
18h00Naisa Nis (SRB)Naisa Nis25 - 20Maccabi Arazim Ramat-GanMaccabi Arazim Ramat-Gan (ISR)
18h30Helsinki IFK Comets (FIN)Helsinki IFK Comets21 - 28Boden HIFBoden HIF (SWE)
19h00Great Dane Londres (ENG)Great Dane Londres21 - 32Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas (LTU)
19h00ZORK Jagodina (SRB)ZORK Jagodina31 - 19ATV Handball TrofaiachATV Handball Trofaiach (AUT)
19h15KHF Istogu (KOS)KHF Istogu13 - 36HV Quintus PoeldijkHV Quintus Poeldijk (NED)
20h00HB Dudelange (LUX)HB Dudelange15 - 36Azeryol HC BakuAzeryol HC Baku (AZE)
22h30Alavarium Aveiro (POR)Alavarium Aveiro26 - 26ZJRK Bor RTBZJRK Bor RTB (SRB)
19 November 2017
14h00CB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)CB Remudas Isla de Gran Canaria32 - 18Maedilon/VZVMaedilon/VZV (NED)
16h15HV Quintus Poeldijk (NED)HV Quintus Poeldijk40 - 21KHF IstoguKHF Istogu (KOS)
17h00Lokomotiva Zagreb (CRO)Lokomotiva Zagreb24 - 19UHC StockerauUHC Stockerau (AUT)
17h00Kristianstad HK (SWE)Kristianstad HK25 - 10Femina Vise HerstalFemina Vise Herstal (BEL)
18h00Azeryol HC Baku (AZE)Azeryol HC Baku32 - 16HB DudelangeHB Dudelange (LUX)
19h30ZJRK Bor RTB (SRB)ZJRK Bor RTB26 - 29Alavarium AveiroAlavarium Aveiro (POR)
19h30Jedinstvo Tuzla (BIH)Jedinstvo Tuzla31 - 30PAOK ThessalonikiPAOK Thessaloniki (GRE)

Achtste finales (11/02/2018)
27 Januari 2018
18h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin36 - 12ADA Colégio João BarrosADA Colégio João Barros (POR)
28 Januari 2018
18h00ADA Colégio João Barros (POR)ADA Colégio João Barros12 - 37MKS LublinMKS Lublin (POL)
2 Februari 2018
14h00Kristianstad HK (SWE)Kristianstad HK30 - 23Azeryol HC BakuAzeryol HC Baku (AZE)
3 Februari 2018
12h00Zalgiris Kaunas (LTU)Zalgiris Kaunas28 - 24Malaga Costa del SolMalaga Costa del Sol (ESP)
14h00Azeryol HC Baku (AZE)Azeryol HC Baku18 - 27Kristianstad HKKristianstad HK (SWE)
16h00Boden HIF (SWE)Boden HIF26 - 31CB Remudas Isla de Gran CanariaCB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)
19h00ZORK Jagodina (SRB)ZORK Jagodina24 - 34ZagnossporZagnosspor (TUR)
19h00Alavarium Aveiro (POR)Alavarium Aveiro27 - 41Ardesen GSK RizeArdesen GSK Rize (TUR)
19h30PAOK Thessaloniki (GRE)PAOK Thessaloniki17 - 37Lokomotiva ZagrebLokomotiva Zagreb (CRO)
4 Februari 2018
19h30Lokomotiva Zagreb (CRO)Lokomotiva Zagreb33 - 20PAOK ThessalonikiPAOK Thessaloniki (GRE)
10 Februari 2018
19h00Malaga Costa del Sol (ESP)Malaga Costa del Sol25 - 20Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas (LTU)
19h00HV Quintus Poeldijk (NED)HV Quintus Poeldijk35 - 25Naisa NisNaisa Nis (SRB)
11 Februari 2018
13h00Zagnosspor (TUR)Zagnosspor26 - 29ZORK JagodinaZORK Jagodina (SRB)
14h00CB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)CB Remudas Isla de Gran Canaria19 - 19Boden HIFBoden HIF (SWE)
15h00Naisa Nis (SRB)Naisa Nis31 - 39HV Quintus PoeldijkHV Quintus Poeldijk (NED)
16h00Ardesen GSK Rize (TUR)Ardesen GSK Rize34 - 22Alavarium AveiroAlavarium Aveiro (POR)

Kwartfinales (11/03/2018)
2 Maart 2018
20h30MKS Lublin (POL)MKS Lublin18 - 19Malaga Costa del SolMalaga Costa del Sol (ESP)
3 Maart 2018
15h00Ardesen GSK Rize (TUR)Ardesen GSK Rize23 - 26Kristianstad HKKristianstad HK (SWE)
4 Maart 2018
11h00Malaga Costa del Sol (ESP)Malaga Costa del Sol20 - 27MKS LublinMKS Lublin (POL)
18h00Lokomotiva Zagreb (CRO)Lokomotiva Zagreb26 - 17HV Quintus PoeldijkHV Quintus Poeldijk (NED)
10 Maart 2018
16h00Kristianstad HK (SWE)Kristianstad HK25 - 28Ardesen GSK RizeArdesen GSK Rize (TUR)
17h00Zagnosspor (TUR)Zagnosspor20 - 25CB Remudas Isla de Gran CanariaCB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)
19h00HV Quintus Poeldijk (NED)HV Quintus Poeldijk24 - 27Lokomotiva ZagrebLokomotiva Zagreb (CRO)
11 Maart 2018
13h30CB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)CB Remudas Isla de Gran Canaria37 - 25ZagnossporZagnosspor (TUR)

Halve Finale (15/04/2018)
7 April 2018
18h00Lokomotiva Zagreb (CRO)Lokomotiva Zagreb26 - 26CB Remudas Isla de Gran CanariaCB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)
8 April 2018
17h00Ardesen GSK Rize (TUR)Ardesen GSK Rize28 - 23MKS LublinMKS Lublin (POL)
15 April 2018
14h00CB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)CB Remudas Isla de Gran Canaria25 - 25Lokomotiva ZagrebLokomotiva Zagreb (CRO)
18h00MKS Lublin (POL)MKS Lublin36 - 20Ardesen GSK RizeArdesen GSK Rize (TUR)

Finale (13/05/2018)
6 Mei 2018
14h00CB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)CB Remudas Isla de Gran Canaria22 - 22MKS LublinMKS Lublin (POL)
13 Mei 2018
20h15MKS Lublin (POL)MKS Lublin27 - 23CB Remudas Isla de Gran CanariaCB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden