De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EHF Cup Dames - 2017/2018 - Home

Handbal - EHF Cup Dames - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

EHF Cup Dames - Home

Eerste Kwalificatieronde (08/09/2017 - 17/09/2017)

8 September 2017
16h00CSM Roman (ROU)CSM Roman40 - 15HZRK Grude AutohercHZRK Grude Autoherc (BIH)
9 September 2017
16h00HZRK Grude Autoherc (BIH)HZRK Grude Autoherc19 - 42CSM RomanCSM Roman (ROU)
17h00Prishtina (KOS)Prishtina11 - 34LC Brühl Saint-GallLC Brühl Saint-Gall (SUI)
17h00Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin37 - 24LK ZugLK Zug (SUI)
18h00Váci NKSE (HUN)Váci NKSE46 - 17HC HolonHC Holon (ISR)
18h00Blomberg-Lippe (GER)Blomberg-Lippe46 - 19HB Sint-TruidenHB Sint-Truiden (BEL)
18h30Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian26 - 25Colégio de GaiaColégio de Gaia (POR)
19h00Start Elblag (POL)Start Elblag29 - 34Byasen TrondheimByasen Trondheim (NOR)
10 September 2017
12h00LK Zug (SUI)LK Zug23 - 43Zaglebie LubinZaglebie Lubin (POL)
14h30HC Holon (ISR)HC Holon18 - 44Váci NKSEVáci NKSE (HUN)
15h00LC Brühl Saint-Gall (SUI)LC Brühl Saint-Gall32 - 15PrishtinaPrishtina (KOS)
17h00SC Galytchanka Lviv (UKR)SC Galytchanka Lviv26 - 22Dalfsen HandbalDalfsen Handbal (NED)
18h00Byasen Trondheim (NOR)Byasen Trondheim28 - 18Start ElblagStart Elblag (POL)
15 September 2017
18h00Medicinar Sabac (SRB)Medicinar Sabac34 - 33SS/VOC AmsterdamSS/VOC Amsterdam (NED)
16 September 2017
14h00Silkeborg - Voel KFUM (DEN)Silkeborg - Voel KFUM44 - 12Latsia NicosiaLatsia Nicosia (CYP)
15h00NUR HC Mingachevir (AZE)NUR HC Mingachevir24 - 24LUGI LundLUGI Lund (SWE)
17h00Slavia Praha (CZE)Slavia Praha24 - 25BNTU BelAZ Minsk RegionBNTU BelAZ Minsk Region (BLR)
17h00Ankara Yenimahalle Bld (TUR)Ankara Yenimahalle Bld31 - 24OF Nea IoniaOF Nea Ionia (GRE)
18h00Cercle Dijon Bourgogne (FRA)Cercle Dijon Bourgogne27 - 18PDO SalernoPDO Salerno (ITA)
18h00SS/VOC Amsterdam (NED)SS/VOC Amsterdam28 - 29Medicinar SabacMedicinar Sabac (SRB)
19h00Dalfsen Handbal (NED)Dalfsen Handbal30 - 20SC Galytchanka LvivSC Galytchanka Lviv (UKR)
19h30Colégio de Gaia (POR)Colégio de Gaia23 - 31Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)
17 September 2017
14h00Latsia Nicosia (CYP)Latsia Nicosia8 - 36Silkeborg - Voel KFUMSilkeborg - Voel KFUM (DEN)
14h30HB Sint-Truiden (BEL)HB Sint-Truiden16 - 42Blomberg-LippeBlomberg-Lippe (GER)
15h00BNTU BelAZ Minsk Region (BLR)BNTU BelAZ Minsk Region24 - 24Slavia PrahaSlavia Praha (CZE)
15h00LUGI Lund (SWE)LUGI Lund27 - 29NUR HC MingachevirNUR HC Mingachevir (AZE)
17h00OF Nea Ionia (GRE)OF Nea Ionia22 - 30Ankara Yenimahalle BldAnkara Yenimahalle Bld (TUR)
17h00PDO Salerno (ITA)PDO Salerno22 - 24Cercle Dijon BourgogneCercle Dijon Bourgogne (FRA)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (14/10/2017 - 22/10/2017)

14 Oktober 2017
10h30HC Zalau (ROU)HC Zalau26 - 21Ankara Yenimahalle BldAnkara Yenimahalle Bld (TUR)
14h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK35 - 35Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)
15h00NUR HC Mingachevir (AZE)NUR HC Mingachevir21 - 38Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
15h00Medicinar Sabac (SRB)Medicinar Sabac23 - 33Kuban KrasnodarKuban Krasnodar (RUS)
15h00Silkeborg - Voel KFUM (DEN)Silkeborg - Voel KFUM27 - 26ES Besançon FémininES Besançon Féminin (FRA)
16h00Dunaújvárosi KKA (HUN)Dunaújvárosi KKA31 - 24CSM RomanCSM Roman (ROU)
16h00Buxtehuder SV (GER)Buxtehuder SV33 - 26Váci NKSEVáci NKSE (HUN)
18h30Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin25 - 23Debreceni VSCDebreceni VSC (HUN)
19h00Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan28 - 25Mecalia Atlético GuardésMecalia Atlético Guardés (ESP)
19h30TuS Metzingen (GER)TuS Metzingen32 - 24Blomberg-LippeBlomberg-Lippe (GER)
20h00Cercle Dijon Bourgogne (FRA)Cercle Dijon Bourgogne23 - 32København HåndboldKøbenhavn Håndbold (DEN)
20h00Dalfsen Handbal (NED)Dalfsen Handbal28 - 32DHK Baník MostDHK Baník Most (CZE)
15 Oktober 2017
15h00Kuban Krasnodar (RUS)Kuban Krasnodar35 - 22Medicinar SabacMedicinar Sabac (SRB)
15h00Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S43 - 15NUR HC MingachevirNUR HC Mingachevir (AZE)
16h00Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian22 - 24Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
18h00Glassverket Drammen (NOR)Glassverket Drammen17 - 26Issy ParisIssy Paris (FRA)
18h00Byasen Trondheim (NOR)Byasen Trondheim28 - 18Dunarea BrailaDunarea Braila (ROU)
19h00Mecalia Atlético Guardés (ESP)Mecalia Atlético Guardés30 - 33Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
20 Oktober 2017
20h30Issy Paris (FRA)Issy Paris23 - 22Glassverket DrammenGlassverket Drammen (NOR)
21 Oktober 2017
16h00LC Brühl Saint-Gall (SUI)LC Brühl Saint-Gall25 - 29Zvezda ZvenigorodZvezda Zvenigorod (RUS)
18h00Blomberg-Lippe (GER)Blomberg-Lippe27 - 28TuS MetzingenTuS Metzingen (GER)
18h00København Håndbold (DEN)København Håndbold28 - 27Cercle Dijon BourgogneCercle Dijon Bourgogne (FRA)
18h00ES Besançon Féminin (FRA)ES Besançon Féminin28 - 23Silkeborg - Voel KFUMSilkeborg - Voel KFUM (DEN)
18h00DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most28 - 20Dalfsen HandbalDalfsen Handbal (NED)
18h00Váci NKSE (HUN)Váci NKSE29 - 22Buxtehuder SVBuxtehuder SV (GER)
18h15BNTU BelAZ Minsk Region (BLR)BNTU BelAZ Minsk Region26 - 23Tertnes BergenTertnes Bergen (NOR)
22 Oktober 2017
10h00CSM Roman (ROU)CSM Roman27 - 25Dunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA (HUN)
10h00Dunarea Braila (ROU)Dunarea Braila28 - 20Byasen TrondheimByasen Trondheim (NOR)
16h00Zvezda Zvenigorod (RUS)Zvezda Zvenigorod24 - 28LC Brühl Saint-GallLC Brühl Saint-Gall (SUI)
16h00Ankara Yenimahalle Bld (TUR)Ankara Yenimahalle Bld29 - 34HC ZalauHC Zalau (ROU)
18h00Debreceni VSC (HUN)Debreceni VSC26 - 20Zaglebie LubinZaglebie Lubin (POL)
18h00Tertnes Bergen (NOR)Tertnes Bergen29 - 26BNTU BelAZ Minsk RegionBNTU BelAZ Minsk Region (BLR)

Detail van de uitslagen


Derde Kwalificatieronde (10/11/2017 - 19/11/2017)

10 November 2017
18h00Hypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)Hypo NÖ Maria Enzersdorf22 - 30HC ZalauHC Zalau (ROU)
11 November 2017
11h00Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan29 - 27Kuban KrasnodarKuban Krasnodar (RUS)
13h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti30 - 22ES Besançon FémininES Besançon Féminin (FRA)
13h30København Håndbold (DEN)København Håndbold22 - 21Dunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA (HUN)
15h00SCM Craiova (ROU)SCM Craiova24 - 19Debreceni VSCDebreceni VSC (HUN)
15h30BNTU BelAZ Minsk Region (BLR)BNTU BelAZ Minsk Region23 - 22Randers HKRanders HK (DEN)
16h00Erd HC (HUN)Erd HC31 - 21Issy ParisIssy Paris (FRA)
16h00Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S32 - 17PV KoprivnicaPV Koprivnica (CRO)
12 November 2017
14h30Váci NKSE (HUN)Váci NKSE24 - 26Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
16h00Zvezda Zvenigorod (RUS)Zvezda Zvenigorod31 - 28DHK Baník MostDHK Baník Most (CZE)
18h00Byasen Trondheim (NOR)Byasen Trondheim32 - 28HC GomelHC Gomel (BLR)
18h30H65 Höörs HK (SWE)H65 Höörs HK24 - 24TuS MetzingenTuS Metzingen (GER)
18 November 2017
16h00HC Gomel (BLR)HC Gomel22 - 27Byasen TrondheimByasen Trondheim (NOR)
16h00HC Zalau (ROU)HC Zalau29 - 21Hypo NÖ Maria EnzersdorfHypo NÖ Maria Enzersdorf (AUT)
18h00Dunaújvárosi KKA (HUN)Dunaújvárosi KKA20 - 23København HåndboldKøbenhavn Håndbold (DEN)
18h00PV Koprivnica (CRO)PV Koprivnica21 - 20Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
19h30TuS Metzingen (GER)TuS Metzingen28 - 29H65 Höörs HKH65 Höörs HK (SWE)
20h00Issy Paris (FRA)Issy Paris31 - 20Erd HCErd HC (HUN)
20h00ES Besançon Féminin (FRA)ES Besançon Féminin32 - 36Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
19 November 2017
14h00Randers HK (DEN)Randers HK26 - 23BNTU BelAZ Minsk RegionBNTU BelAZ Minsk Region (BLR)
14h00Kuban Krasnodar (RUS)Kuban Krasnodar33 - 29Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
15h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK29 - 36Váci NKSEVáci NKSE (HUN)
18h00DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most33 - 22Zvezda ZvenigorodZvezda Zvenigorod (RUS)
18h15Debreceni VSC (HUN)Debreceni VSC26 - 24SCM CraiovaSCM Craiova (ROU)

Detail van de uitslagen


Groep A (07/01/2018 - 11/02/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Brest Bretagne HB (FRA)432017170+1
2Kuban Krasnodar (RUS)432017374-1
3SCM Craiova (ROU)231027170+1
4Randers HK (DEN)231026364-1
7 Januari 2018
17h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB25 - 22SCM CraiovaSCM Craiova (ROU)
19h30Randers HK (DEN)Randers HK20 - 23Kuban KrasnodarKuban Krasnodar (RUS)
13 Januari 2018
17h00SCM Craiova (ROU)SCM Craiova23 - 17Randers HKRanders HK (DEN)
14 Januari 2018
14h00Kuban Krasnodar (RUS)Kuban Krasnodar22 - 28Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
20 Januari 2018
14h00Randers HK (DEN)Randers HK26 - 18Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
21 Januari 2018
14h00Kuban Krasnodar (RUS)Kuban Krasnodar28 - 26SCM CraiovaSCM Craiova (ROU)
27 Januari 2018
17h00SCM Craiova (ROU)SCM Craiova - Kuban KrasnodarKuban Krasnodar (RUS)
28 Januari 2018
17h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB - Randers HKRanders HK (DEN)
3 Februari 2018
17h00SCM Craiova (ROU)SCM Craiova - Brest Bretagne HBBrest Bretagne HB (FRA)
4 Februari 2018
14h00Kuban Krasnodar (RUS)Kuban Krasnodar - Randers HKRanders HK (DEN)
11 Februari 2018
14h00Randers HK (DEN)Randers HK - SCM CraiovaSCM Craiova (ROU)
15h00Brest Bretagne HB (FRA)Brest Bretagne HB - Kuban KrasnodarKuban Krasnodar (RUS)

Detail van de uitslagen


Groep B (06/01/2018 - 10/02/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Lada Togliatti (RUS)633008365+18
2Issy Paris (FRA)432017078-8
3København Håndbold (DEN)231028382+1
4Vipers Kristiansand (NOR)030037182-11
6 Januari 2018
13h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti27 - 24København HåndboldKøbenhavn Håndbold (DEN)
17h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand22 - 23Issy ParisIssy Paris (FRA)
12 Januari 2018
20h30Issy Paris (FRA)Issy Paris17 - 27Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
13 Januari 2018
16h00København Håndbold (DEN)København Håndbold30 - 25Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
20 Januari 2018
13h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti29 - 24Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
21 Januari 2018
14h00København Håndbold (DEN)København Håndbold29 - 30Issy ParisIssy Paris (FRA)
27 Januari 2018
17h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand - Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
28 Januari 2018
16h00Issy Paris (FRA)Issy Paris - København HåndboldKøbenhavn Håndbold (DEN)
3 Februari 2018
20h30Issy Paris (FRA)Issy Paris - Vipers KristiansandVipers Kristiansand (NOR)
4 Februari 2018
14h00København Håndbold (DEN)København Håndbold - Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
10 Februari 2018
14h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti - Issy ParisIssy Paris (FRA)
17h00Vipers Kristiansand (NOR)Vipers Kristiansand - København HåndboldKøbenhavn Håndbold (DEN)

Detail van de uitslagen


Groep C (05/01/2018 - 10/02/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)633008679+7
2Viborg HK A/S (DEN)432018173+8
3Byasen Trondheim (NOR)231027380-7
4Vistal Laczpol Gdynia (POL)030037179-8
5 Januari 2018
19h00Vistal Laczpol Gdynia (POL)Vistal Laczpol Gdynia22 - 24Byasen TrondheimByasen Trondheim (NOR)
6 Januari 2018
16h00Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S26 - 28Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
13 Januari 2018
17h00Byasen Trondheim (NOR)Byasen Trondheim21 - 28Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
14 Januari 2018
15h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK28 - 25Vistal Laczpol GdyniaVistal Laczpol Gdynia (POL)
21 Januari 2018
14h00Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S27 - 24Vistal Laczpol GdyniaVistal Laczpol Gdynia (POL)
15h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK30 - 28Byasen TrondheimByasen Trondheim (NOR)
27 Januari 2018
17h00Byasen Trondheim (NOR)Byasen Trondheim - Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
28 Januari 2018
15h00Vistal Laczpol Gdynia (POL)Vistal Laczpol Gdynia - Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
3 Februari 2018
17h00Byasen Trondheim (NOR)Byasen Trondheim - Vistal Laczpol GdyniaVistal Laczpol Gdynia (POL)
4 Februari 2018
16h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK - Viborg HK A/SViborg HK A/S (DEN)
9 Februari 2018
19h00Vistal Laczpol Gdynia (POL)Vistal Laczpol Gdynia - Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
10 Februari 2018
14h00Viborg HK A/S (DEN)Viborg HK A/S - Byasen TrondheimByasen Trondheim (NOR)

Detail van de uitslagen


Groep D (06/01/2018 - 10/02/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Larvik HK (NOR)532107669+7
2HC Zalau (ROU)432017271+1
3H65 Höörs HK (SWE)231027478-4
4DHK Baník Most (CZE)130127074-4
6 Januari 2018
15h00H65 Höörs HK (SWE)H65 Höörs HK28 - 27DHK Baník MostDHK Baník Most (CZE)
7 Januari 2018
17h00Larvik HK (NOR)Larvik HK28 - 23HC ZalauHC Zalau (ROU)
13 Januari 2018
18h00DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most21 - 21Larvik HKLarvik HK (NOR)
14 Januari 2018
16h00HC Zalau (ROU)HC Zalau24 - 21H65 Höörs HKH65 Höörs HK (SWE)
20 Januari 2018
15h00H65 Höörs HK (SWE)H65 Höörs HK25 - 27Larvik HKLarvik HK (NOR)
21 Januari 2018
18h00DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most22 - 25HC ZalauHC Zalau (ROU)
27 Januari 2018
16h00HC Zalau (ROU)HC Zalau - DHK Baník MostDHK Baník Most (CZE)
17h00Larvik HK (NOR)Larvik HK - H65 Höörs HKH65 Höörs HK (SWE)
4 Februari 2018
16h00HC Zalau (ROU)HC Zalau - Larvik HKLarvik HK (NOR)
18h00DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most - H65 Höörs HKH65 Höörs HK (SWE)
10 Februari 2018
15h00H65 Höörs HK (SWE)H65 Höörs HK - HC ZalauHC Zalau (ROU)
17h30Larvik HK (NOR)Larvik HK - DHK Baník MostDHK Baník Most (CZE)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (04/03/2018 - 13/05/2018)



Kwartfinales (04/03/2018)

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden