De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EHF Cup Dames - 2015/2016 - Home

Handbal - EHF Cup Dames - 2015/2016 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

EHF Cup Dames - Home

WinnaarDunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA

 
 

Tweede Kwalificatieronde (16/10/2015 - 25/10/2015)

16 Oktober 2015
17h00Great Dane Londres (ENG)Great Dane Londres11 - 35OF Nea IoniaOF Nea Ionia (GRE)
20h45HZRK Grude Autoherc (BIH)HZRK Grude Autoherc22 - 38Fram ReykjavíkFram Reykjavík (ISL)
17 Oktober 2015
17h00KHF Kastrioti Ferizaj (KOS)KHF Kastrioti Ferizaj23 - 32HC Initia HasseltHC Initia Hasselt (BEL)
17h00OF Nea Ionia (GRE)OF Nea Ionia27 - 17Great Dane LondresGreat Dane Londres (ENG)
17h00Pogon Baltica Szczecin (POL)Pogon Baltica Szczecin31 - 23LC Brühl Saint-GallLC Brühl Saint-Gall (SUI)
17h00Iuventa Michalovce (SVK)Iuventa Michalovce48 - 15HC Standard LuxembourgHC Standard Luxembourg (LUX)
18h00Femina Vise Herstal (BEL)Femina Vise Herstal20 - 34SS/VOC AmsterdamSS/VOC Amsterdam (NED)
18h00DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most30 - 17Cassano MagnagoCassano Magnago (ITA)
18h30Naisa Nis (SRB)Naisa Nis27 - 14Ormi-Loux PatrasOrmi-Loux Patras (GRE)
20h00Fram Reykjavík (ISL)Fram Reykjavík28 - 27HZRK Grude AutohercHZRK Grude Autoherc (BIH)
18 Oktober 2015
11h30Ormi-Loux Patras (GRE)Ormi-Loux Patras8 - 38Naisa NisNaisa Nis (SRB)
14h00LC Brühl Saint-Gall (SUI)LC Brühl Saint-Gall19 - 28Pogon Baltica SzczecinPogon Baltica Szczecin (POL)
17h00HC Standard Luxembourg (LUX)HC Standard Luxembourg10 - 47Iuventa MichalovceIuventa Michalovce (SVK)
23 Oktober 2015
18h00Zagorje RK (SLO)Zagorje RK47 - 12Latsia NicosiaLatsia Nicosia (CYP)
22h00Ilidza (BIH)Ilidza21 - 25Alavarium AveiroAlavarium Aveiro (POR)
24 Oktober 2015
12h00Spono Nottwil Lucerne (SUI)Spono Nottwil Lucerne38 - 27Zalgiris KaunasZalgiris Kaunas (LTU)
17h00HC Initia Hasselt (BEL)HC Initia Hasselt27 - 28KHF Kastrioti FerizajKHF Kastrioti Ferizaj (KOS)
18h30Cassano Magnago (ITA)Cassano Magnago20 - 27DHK Baník MostDHK Baník Most (CZE)
18h30Holon HC (ISR)Holon HC27 - 32Amatori ConversanoAmatori Conversano (ITA)
19h00Latsia Nicosia (CYP)Latsia Nicosia14 - 46Zagorje RKZagorje RK (SLO)
19h00SC Galytchanka Lviv (UKR)SC Galytchanka Lviv26 - 17PrishtinaPrishtina (KOS)
19h30Alavarium Aveiro (POR)Alavarium Aveiro30 - 15IlidzaIlidza (BIH)
19h30SS/VOC Amsterdam (NED)SS/VOC Amsterdam38 - 22Femina Vise HerstalFemina Vise Herstal (BEL)
20h00HB Dudelange (LUX)HB Dudelange16 - 39Zamet RijekaZamet Rijeka (CRO)
25 Oktober 2015
11h30Prishtina (KOS)Prishtina14 - 26SC Galytchanka LvivSC Galytchanka Lviv (UKR)
18h00Zamet Rijeka (CRO)Zamet Rijeka35 - 18HB DudelangeHB Dudelange (LUX)
18h15Amatori Conversano (ITA)Amatori Conversano30 - 19Holon HCHolon HC (ISR)
18h30Zalgiris Kaunas (LTU)Zalgiris Kaunas35 - 25Spono Nottwil LucerneSpono Nottwil Lucerne (SUI)

Detail van de uitslagen


Derde Kwalificatieronde (13/11/2015 - 22/11/2015)

25 September 2015
12h00Union Bègles Bordeaux Mios-Biganos (FRA)Union Bègles Bordeaux Mios-Biganos0 - 10 (forfait)Tertnes BergenTertnes Bergen (NOR)
12h00Tertnes Bergen (NOR)Tertnes Bergen10 - 0 (forfait)Union Bègles Bordeaux Mios-BiganosUnion Bègles Bordeaux Mios-Biganos (FRA)
13 November 2015
16h40Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan42 - 28OF Nea IoniaOF Nea Ionia (GRE)
18h00Siófok KC (HUN)Siófok KC40 - 25Alavarium AveiroAlavarium Aveiro (POR)
14 November 2015
12h00CSM Roman (ROU)CSM Roman29 - 25Fram ReykjavíkFram Reykjavík (ISL)
14h00OF Nea Ionia (GRE)OF Nea Ionia15 - 39Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
14h00Muratpasa BSK Antalya (TUR)Muratpasa BSK Antalya28 - 22SC Galytchanka LvivSC Galytchanka Lviv (UKR)
16h00ASC Corona 2010 Brasov (ROU)ASC Corona 2010 Brasov24 - 24Pogon Baltica SzczecinPogon Baltica Szczecin (POL)
17h00Dunaújvárosi KKA (HUN)Dunaújvárosi KKA37 - 25Amatori ConversanoAmatori Conversano (ITA)
18h00Alavarium Aveiro (POR)Alavarium Aveiro21 - 39Siófok KCSiófok KC (HUN)
19h00Naisa Nis (SRB)Naisa Nis29 - 38TuS MetzingenTuS Metzingen (GER)
19h30Randers HK (DEN)Randers HK36 - 25SS/VOC AmsterdamSS/VOC Amsterdam (NED)
20h30Nantes Atlantique HB (FRA)Nantes Atlantique HB27 - 26H65 Höörs HKH65 Höörs HK (SWE)
15 November 2015
15h00Pogon Baltica Szczecin (POL)Pogon Baltica Szczecin20 - 24ASC Corona 2010 BrasovASC Corona 2010 Brasov (ROU)
16h00TuS Metzingen (GER)TuS Metzingen50 - 21Naisa NisNaisa Nis (SRB)
17h15Iuventa Michalovce (SVK)Iuventa Michalovce34 - 29Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (ESP)
18h00Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd31 - 31DHK Baník MostDHK Baník Most (CZE)
16 November 2015
18h00DHK Baník Most (CZE)DHK Baník Most27 - 30Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
19 November 2015
19h00Zagorje RK (SLO)Zagorje RK17 - 26HC LeipzigHC Leipzig (GER)
20 November 2015
16h30Spono Nottwil Lucerne (SUI)Spono Nottwil Lucerne20 - 33Silkeborg - Voel KFUMSilkeborg - Voel KFUM (DEN)
20h30Cercle Nîmes (FRA)Cercle Nîmes39 - 18HC Initia HasseltHC Initia Hasselt (BEL)
21 November 2015
14h00Zamet Rijeka (CRO)Zamet Rijeka23 - 28HC OdenseHC Odense (DEN)
14h00Silkeborg - Voel KFUM (DEN)Silkeborg - Voel KFUM34 - 22Spono Nottwil LucerneSpono Nottwil Lucerne (SUI)
15h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig34 - 25Zagorje RKZagorje RK (SLO)
16h00H65 Höörs HK (SWE)H65 Höörs HK30 - 27Nantes Atlantique HBNantes Atlantique HB (FRA)
17h45HC Initia Hasselt (BEL)HC Initia Hasselt26 - 28Cercle NîmesCercle Nîmes (FRA)
18h00Fram Reykjavík (ISL)Fram Reykjavík22 - 27CSM RomanCSM Roman (ROU)
18h30Amatori Conversano (ITA)Amatori Conversano24 - 31Dunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA (HUN)
19h30SS/VOC Amsterdam (NED)SS/VOC Amsterdam18 - 29Randers HKRanders HK (DEN)
22 November 2015
12h00Bera Bera San-Sebastian (ESP)Bera Bera San-Sebastian24 - 24Iuventa MichalovceIuventa Michalovce (SVK)
14h00HC Odense (DEN)HC Odense30 - 21Zamet RijekaZamet Rijeka (CRO)
16h00SC Galytchanka Lviv (UKR)SC Galytchanka Lviv30 - 30Muratpasa BSK AntalyaMuratpasa BSK Antalya (TUR)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (09/01/2016 - 06/05/2016)


Achtste finales (17/01/2016)
9 Januari 2016
16h00H65 Höörs HK (SWE)H65 Höörs HK22 - 26Silkeborg - Voel KFUMSilkeborg - Voel KFUM (DEN)
19h00TuS Metzingen (GER)TuS Metzingen30 - 26Iuventa MichalovceIuventa Michalovce (SVK)
20h00Cercle Nîmes (FRA)Cercle Nîmes27 - 27Randers HKRanders HK (DEN)
10 Januari 2016
10h30CSM Roman (ROU)CSM Roman22 - 21ASC Corona 2010 BrasovASC Corona 2010 Brasov (ROU)
12h00Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan31 - 26Dinamo VolgogradDinamo Volgograd (RUS)
15h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig33 - 26Muratpasa BSK AntalyaMuratpasa BSK Antalya (TUR)
16h00Dunaújvárosi KKA (HUN)Dunaújvárosi KKA24 - 19Siófok KCSiófok KC (HUN)
18h00Tertnes Bergen (NOR)Tertnes Bergen21 - 22HC OdenseHC Odense (DEN)
16 Januari 2016
12h00Dinamo Volgograd (RUS)Dinamo Volgograd19 - 23Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
13h00Silkeborg - Voel KFUM (DEN)Silkeborg - Voel KFUM24 - 28H65 Höörs HKH65 Höörs HK (SWE)
14h00Muratpasa BSK Antalya (TUR)Muratpasa BSK Antalya25 - 26HC LeipzigHC Leipzig (GER)
15h00HC Odense (DEN)HC Odense28 - 25Tertnes BergenTertnes Bergen (NOR)
15h45Siófok KC (HUN)Siófok KC28 - 23Dunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA (HUN)
17h30Iuventa Michalovce (SVK)Iuventa Michalovce22 - 26TuS MetzingenTuS Metzingen (GER)
20h00Randers HK (DEN)Randers HK33 - 21Cercle NîmesCercle Nîmes (FRA)
17 Januari 2016
14h00ASC Corona 2010 Brasov (ROU)ASC Corona 2010 Brasov26 - 21CSM RomanCSM Roman (ROU)

Kwartfinales (28/02/2016)
19 Februari 2016
20h00TuS Metzingen (GER)TuS Metzingen25 - 24HC LeipzigHC Leipzig (GER)
20 Februari 2016
16h00Randers HK (DEN)Randers HK30 - 27H65 Höörs HKH65 Höörs HK (SWE)
21 Februari 2016
16h00HC Odense (DEN)HC Odense21 - 29ASC Corona 2010 BrasovASC Corona 2010 Brasov (ROU)
26 Februari 2016
18h00Astrakhanochka Astrakhan (RUS)Astrakhanochka Astrakhan26 - 23Dunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA (HUN)
27 Februari 2016
15h00H65 Höörs HK (SWE)H65 Höörs HK22 - 27Randers HKRanders HK (DEN)
28 Februari 2016
13h00ASC Corona 2010 Brasov (ROU)ASC Corona 2010 Brasov21 - 21HC OdenseHC Odense (DEN)
13h00Dunaújvárosi KKA (HUN)Dunaújvárosi KKA25 - 20Astrakhanochka AstrakhanAstrakhanochka Astrakhan (RUS)
15h00HC Leipzig (GER)HC Leipzig25 - 27TuS MetzingenTuS Metzingen (GER)

Halve Finale (10/04/2016)
3 April 2016
17h00ASC Corona 2010 Brasov (ROU)ASC Corona 2010 Brasov22 - 26TuS MetzingenTuS Metzingen (GER)
19h30Randers HK (DEN)Randers HK27 - 29Dunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA (HUN)
9 April 2016
20h00TuS Metzingen (GER)TuS Metzingen30 - 24ASC Corona 2010 BrasovASC Corona 2010 Brasov (ROU)
10 April 2016
16h00Dunaújvárosi KKA (HUN)Dunaújvárosi KKA23 - 25Randers HKRanders HK (DEN)

Finale (06/05/2016)
30 April 2016
20h00TuS Metzingen (GER)TuS Metzingen28 - 26Dunaújvárosi KKADunaújvárosi KKA (HUN)
6 Mei 2016
18h00Dunaújvárosi KKA (HUN)Dunaújvárosi KKA29 - 21TuS MetzingenTuS Metzingen (GER)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden