De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Wereldkampioenschappen - 1991

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 1991

DuitslandDuitsland - Stuttgart - 21 Augustus 1991 - 25 Augustus 1991


Ploegentijdrit Heren - 21 Augustus 1991Ploegentijdrit


1ITA Italië (Andrea Peron, Gianfranco Contri, Luca Colombo, Flavio Anastasia)1h54'48"
2GER Duitsland (Michael Rich, Uwe Peschel, Bernd Dittert, Uwe Berndt)1h57'21"
3NOR Noorwegen (Stig Kristiansen, Johnny Saether, Roar Skaane, Bjørn Stenersen)1h57'39"
4POL Polen (Dariusz Baranowski, Marek Lesniewski, Grzegorz Piwowarski, Andrzej Sypytkowski)1h58'30"
5NED Nederland (John Den Braber, Jens Koerts, Jaap Ten Kortenaar, Bart Voskamp)1h58'45"
6FRA Frankrijk (Didier Faivre-Pierret, Herve Garel, Jean-Louis Harel, Eddy Seigneur)1h59'10"
7USA Verenigde Staten (Lance Armstrong, Steve Larsen, David Nicholson, Nathan Sheafor)1h59'34"
8SUI Zwitserland (Armin Meier, Roland Meier, Beat Meister, Rolf Rutschmann)1h59'52"
9TCH Tsjechoslowakije (Ctirad Fischer, Pavel Padrnos, Josef Regec, Frantisek Trkal)2h00'01"
10DEN Denemarken (Jørgen Bligard, Michael Guldhammer, Marc-Strange Jacobsen, Tommy Nielsen)2h00'01"
11GBR Groot-Brittannië (Chris Boardman, Gary Dighton, Simon Lillistone, Peter Longbottom)2h00'26"
12ESP Spanje (Miguel Fernández Fernández, Álvaro González de Galdeano Aranzábal, Abraham Olano Manzano, José Tarradellas)2h00'29"
13URS Sovjet-Unie (Alexander Markovnitchenko, Igor Novikov, Igor Pastoukhovitche, Juri Prokopenko)2h00'33"
14YUG Joegoslavië (Marko Baloh, Sandi Papez, Mikos Rnjakovic, Brane Ugrenovic)2h00'46"
15SWE Nationaal team van Zweden (Johan Fagrell, Jan Karlsson, Michel Lafis, Glenn Magnusson)2h01'21"
16FIN Finland (Pasi Hotinen, Joona Laukka, Vesa Mattila, Juho Suikkari)2h02'15"
17AUS Australië (Robert Crowe, Darren Lawson, Robert McLachlan, Grant Rice)2h02'19"
18NZL Nieuw-Zeeland (Brian Fowler, Paul Leitch, Christopher Nicholson, Jan Richards)2h02'34"
19CAN Canada (Chris Koberstein, Todd McNutt, Peter Verhesen, Sean Way)2h02'40"
20AUT Oostenrijk (Heinz Hechenberger, Markus Pinggera, Franz Stocher, Mario Traxl)2h03'37"
21CHN China (Hong Liu, Xue Zhong Tang, Wei-Pei Wu, Zhengjun Zhu)2h04'31"
22COL Colombia (Asdrubal Patino, Juan De Dios Fajardo Arcila, Ruber Alveiro Marin Valenciana, Héctor Iván Palacio Montoya)2h04'47"
23GRE Griekenland (Kanellos Kanellopoulos, Loukas Katapodis, George Portelanos, Stergios Salpadimos)2h04'55"
24MGL Mongolië (Hayan. Batsouhin, Tömör-Ochir Dashnyamyn, Otgonbaatar Agvaani, Mönkhbat Dashjamtsyn)2h05'58"
25IRL Ireland (Patrick Callaly, Philip Cassidy, Declan Lonergan, Colm Maye)2h08'04"
26BUL Bulgarije (Pavel Schoumanov, Stantcho Stantchev, Radostin Stoykov, Gabriel Totev)2h08'28"
27TPE Taiwan (Jen-Chiao Chung, Shun-Fu Lo, Kuang-Min Tsai, An-Hsiang Lee)2h14'37"

Wegrit - amateur Heren - 24 Augustus 1991


1UKRViktor Rjaksinski (UKR)4h28:04
2ITADavide Rebellin (ITA)
3SUIBeat Zberg (SUI)
4RUSViatcheslav Djavanian (RUS)
5POLJacek Bodyk (POL)
6ITAWladimir Belli (ITA)
7FRAPascal Hervé (FRA)
8SUIDaniel Lanz (SUI)
9ITAMirko Gualdi (ITA)00:23
10POLAndrzej Sypytkowski (POL)
11ITAFrancesco Casagrande (ITA)
12FRABruno Lavaud (FRA)
13ESPAngel Edo Alsina (ESP)
14BELPierre Herinne (BEL)
15GBRSimon Hempsall (GBR)
16FRASylvain Bolay (FRA)
17USANathan Sheafor (USA)Spago - Finlandia
18COLRuber Alveiro Marin Valenciana (COL)
19ESPDaniel Clavero Sebastian (ESP)
20BRAWanderley Magalhaes Azevedo (BRA)
21GBRDavid Coock (GBR)
22POLZbigniew Piatek (POL)
23NZLThomas Bamford (NZL)
24GERGerd Audehm (GER)
25GBRMatthew Stephens (GBR)
26FRAThomas Davy (FRA)
27DENThomas Bay (DEN)01:36
28FRAStéphane Heulot (FRA)
29SUISimone Pedazzini (SUI)
30BELWim Vervoort (BEL)02:02
31IRLPaul Slane (IRL)02:48
32SLOValter Bonca (SLO)
33DENClaus Möller (DEN)03:08
34DENKim Marcussen (DEN)03:54
35DENChristian Andersen (DEN)
36GERErik Zabel (GER)03:56
37NORFinn Vegard Nordhagen (NOR)
38NEDRaymond Meijs (NED)Koga - Miyata
39NORBjørn Stenersen (NOR)
40ESPÁlvaro González de Galdeano Aranzábal (ESP)04:32
41ITAAndrea Peron (ITA)
42JAPHiroshi Daimon (JAP)
43GERFrank Augustin (GER)05:16
44NORStig Kristiansten (NOR)
45GERAndreas Lebsanft (GER)
46SUIRoman Jeker (SUI)
47USASteve Larsen (USA)
48URSVladimir Perelaznyi (URS)
49FINJoona Laukka (FIN)
50AUTGeorg Totschnig (AUT)
51NZLRichard Reid (NZL)
52USADarren Baker (USA)
53ITABiagio Conte (ITA)
54SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E.05:43
55CANCzeslaw Lukaszewicz (CAN)
56DENLars Michaelsen (DEN)
57POLMarek Lesniewski (POL)
58BELStéphane Hennebert (BEL)
59SWEMichael Andersson (SWE)
60POLZbigniew Spruch (POL)
61NEDTristan Hofman (NED)
62COLAlvardo Delgado (COL)
63BELChris Peers (BEL)
64AUSPatrick Jonker (AUS)
65ANDXavier Perez Font (AND)
66NZLGraeme Miller (NZL)
67AUSRobert Crowe (AUS)
68CANSean Way (CAN)
69BULPavel Schumanov (BUL)
70CANColin Davidson (CAN)
71AUSMatthew Bazzano (AUS)
72FINMiika Hietanen (FIN)
73NORRoar Skaane (NOR)
74CZEFrantisek Trkal (CZE)
75AUTPeter Luttenberger (AUT)
76YUGMiro Miskulin (YUG)
77COLIvan Hector Palacio (COL)
78NZLChristopher Nicholson (NZL)
79IRLRobert Power (IRL)
80GERPatrick Moster (GER)
81AUSMarcel Lema (AUS)13:19
82CANChris Koberstein (CAN)14:19
83CANTodd McNutt (CAN)
84NEDErik Dekker (NED)Amev Nationale Selectie
85VENRobinson Reinaldo Merchán Useche (VEN)
86AUTJosef Lontscharitsch (AUT)17:16
87COLLuis Edgar Espinosa Sepulveda (COL)17:27
88GBRSteve Farell (GBR)
89NORBirger Gauslaa (NOR)
90SWEKlas Johansson (SWE)
91SWEMichel Lafis (SWE)
92YUGSrecko Gilvar (YUG)
93YUGSandi Smerc (YUG)
94GERUwe Winter (GER)23:26

Wegwedstrijd Heren - 25 Augustus 1991


1ITAGianni Bugno (ITA)Gatorade - Chateaux d'Ax6h20'23''
2NEDSteven Rooks (NED)Buckler - Colnago - Deccazt
3ESPMiguel Indurain Larraya (ESP)Banestozt
4COLAlvaro Mejia Castrillon (COL)Ryalco - Postobon - Manzanazt
5GERKai Hundertmarck (GER)Pdm - Ultima - Concorde11''
6DENBjarne Riis (DEN)Castoramazt
7BELDirk De Wolf (BEL)Tonton Tapiszt
8AUSStephen Hodge (AUS)O.N.C.E.zt
9ITADavide Cassani (ITA)Ariosteazt
10ESPFederico Echave Musatadi (ESP)Clas - Cajasturzt
11ITAMaurizio Fondriest (ITA)Panasonic - Sportlifezt
12ITAFranco Ballerini (ITA)Del Tongo - MG Maglificiozt
13URSPiotr Ugrumov (URS)Seurzt
14BELRudy Dhaenens (BEL)Panasonic - Sportlifezt
15DENBo Hamburger (DEN)TVM - Sanyozt
16FRALaurent Fignon (FRA)Castoramazt
17ITAClaudio Chiappucci (ITA)Carrera Jeanszt
18NEDGert-Jan Theunisse (NED)TVM - Sanyozt
19SUIHeinz Imboden (SUI)Helvetia - La Suissezt
20MEXFernando Miguel Arroyo Rosales (MEX)Zzt
21FRAGérard Rue (FRA)Helvetia - La Suissezt
22COLWilliam Palacio Navarro (COL)Ryalco - Postobon - Manzanazt
23BELLuc Roosen (BEL)Tulip Computers - Koga Miyatazt
24COLEfraín Rico Lizarazo (COL)Ryalco - Postobon - Manzanazt
25FRAMarc Madiot (FRA)R.M.O.zt
26FRACharly Mottet (FRA)R.M.O.zt
27SUIErich Maechler (SUI)Carrera Jeanszt
28IRLMartin Earley (IRL)Pdm - Ultima - Concordezt
29FRABruno Cornillet (FRA)Zzt
30GERRolf Gölz (GER)Ariosteazt
31ARGDaniel Castro (ARG)Amore & Vita - Faninizt
32AUSNeil Stephens (AUS)Paternina Sport - Don Zoilozt
33NORDag Otto Lauritzen (NOR)Motorolazt
34USAAndrew Hampsten (USA)Motorola3'36''
35ESPPedro Delgado Robledo (ESP)Banesto5'19''
36NEDFrans Maassen (NED)Buckler - Colnago - Decca6'14''
37BELMichel Dernies (BEL)Weinmann7'18''
38DENKim Andersen (DEN)Zzt
39GERJens Heppner (GER)Panasonic - Sportlifezt
40SUIMauro Gianetti (SUI)Helvetia - La Suissezt
41USAMike Engleman (USA)Coors Lightzt
42BELEric Van Lancker (BEL)Panasonic - Sportlifezt
43AUSScott Sunderland (AUS)TVM - Sanyozt
44SUIPascal Richard (SUI)Helvetia - La Suissezt
45DENBrian Holm Sørensen (DEN)Histor - Sigmazt
46ITAMarco Giovannetti (ITA)Gatorade - Chateaux d'Axzt
47FRALuc Leblanc (FRA)Castoramazt
48GBRRobert Millar (GBR)Zzt
49FRAJean François Bernard (FRA)Banesto11'31''
49NORDag-Erik Pedersen (NOR)Del Tongo - MG Maglificio16'38''
49GERFalk Boden (GER)Pdm - Ultima - Concordezt
49GERUwe Ampler (GER)Histor - Sigmazt
49GERDominik Krieger (GER)Helvetia - La Suissezt
49ITAAlessandro Giannelli (ITA)Carrera Jeanszt
49POLMarek Szerszynski (POL)Colnago - Lamprezt
49COLAbelardo Rondon Vazquez (COL)Banestozt
49ESPAlvaro Pino Counago (ESP)Kelme - Ibexpresszt
49AUSAlan Peiper (AUS)Tulip Computers - Koga Miyatazt
49ESPJavier Murguialday Chasco (ESP)Amayazt
49BRAMauro Ribeiro (BRA)R.M.O.zt
49BELBenjamin Van Itterbeeck (BEL)Histor - Sigmazt
49POLMarek Kulas (POL)La Williamzt
49PORDelmino Albino Magalhaes Pereira (POR)Boavista - Recerzt
49AUSEdward Salas (AUS)Amore & Vita - Faninizt
49COLJorge Leon Otalvaro Restrepo (COL)Ryalco - Postobon - Manzanazt
49JAPMasatoshi Ichikawa (JAP)zt
49SUIFabian Fuchs (SUI)Banestozt
49GBRMalcolm Elliott (GBR)Seurzt
49NORAtle Pedersen (NOR)Tonton Tapiszt
49NOROlaf Lurvik (NOR)Toshibazt
49AUTHarald Maier (AUT)Pdm - Ultima - Concordezt
49ESPMarino Lejarreta Arrizabalaga (ESP)O.N.C.E.zt
49COLCarlos Maria Jaramillo Mesa (COL)Ryalco - Postobon - Manzanazt
49NORAtle Kvalsvoll (NOR)Zzt
49GERMario Kummer (GER)Pdm - Ultima - Concordezt
49GERUdo Bölts (GER)Telekom - Mercedes - Merckx - Pumazt
49FRAJean-claude Colotti (FRA)Tonton Tapiszt
49SUILaurent Dufaux (SUI)Helvetia - La Suissezt
49NEDErik Breukink (NED)Pdm - Ultima - Concordezt
49ITABruno Cenghialta (ITA)Ariosteazt
49MEXRaúl Alcalá Gallegos (MEX)Pdm - Ultima - Concordezt
49BELJohan Museeuw (BEL)Lotto - Super Club - MBKzt
49BELEdwig Van Hooydonck (BEL)Buckler - Colnago - Deccazt
49BELRudy Verdonck (BEL)Weinmannzt
49ITAFranco Chioccioli (ITA)Del Tongo - MG Maglificiozt
49BELClaude Criquielion (BEL)Lotto - Super Club - MBKzt
49ESPEduardo Chozas Olmo (ESP)O.N.C.E.zt
49COLAlberto Luis Camargo Gonzalez (COL)Ryalco - Postobon - Manzanazt
49DENJohnny Weltz (DEN)O.N.C.E.zt
49BELFrank Van Den Abbeele (BEL)Lotto - Super Club - MBKzt
49SUIFelice Puttini (SUI)Carrera Jeanszt
49GERAndreas Kappes (GER)Histor - Sigmazt
49SUIFabian Jeker (SUI)Helvetia - La Suissezt
49FRAGilles Delion (FRA)Helvetia - La Suissezt
95SUIThomas Wegmüller (SUI)Weinmann24'00''
96GBRHarry Lodge (GBR)Collstrop - Isoglasszt

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden