De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Wereldkampioenschappen - 1985

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 1985

ItaliëItalië - Giavera Del Montello - 28 Augustus 1985 - 1 September 1985


Wegwedstrijd Heren - 1 September 1985


1NEDJoop Zoetemelk (NED)Kwantum - Decosol - Yoko6h26'38''
2USAGreg LeMond (USA)La Vie Claire - Wonder - Radar3''
3ITAMoreno Argentin (ITA)Sammontana - Bianchizt
4FRAMarc Madiot (FRA)Renault - Elfzt
5AUTHarald Maier (AUT)Gis Gelati - Trentino Vacanzezt
6ESPJuan Fernandez Martin (ESP)Zor - Gemeazzt
7IRLStephen Roche (IRL)La Redoute - Cycles MBKzt
8SUIJörg Müller (SUI)Skil - Sem - KAS - Mikozt
9NEDJohan Van Der Velde (NED)Vini Ricordi - Pinarello - Sidermeczt
10GBRRobert Millar (GBR)Peugeot - Shell - Michelinzt
11ITAClaudio Corti (ITA)Supermercati Brianzoli - Allegro - Wuerstel Ciaozt
12BELClaude Criquielion (BEL)Hitachi - Splendor - Sunair - Marczt
13NEDGérard Veldscholten (NED)Panasonic - Raleighzt
14DENKim Andersen (DEN)La Vie Claire - Wonder - Radar13''
15GERRolf Gölz (GER)Del Tongo - Colnago - Samet - Candy35''
16PORAcacio Da Silva Mora (POR)Malvor - Bottecchia - Vaporellazt
17COLJose Francisco Rodriguez Maldonada (COL)Zor - Gemeazzt
18ESPJosé Luís Navarro Martínez (ESP)Zor - Gemeazzt
19ITAPierino Gavazzi (ITA)Atala - Campagnolo1'05''
20CANSteve Bauer (CAN)La Vie Claire - Wonder - Radarzt
21SUIJürg Bruggmann (SUI)Malvor - Bottecchia - Vaporellazt
22USARon Kiefel (USA)7 Eleven1'10''
23DENJørgen Marcussen (DEN)Orbea - Gin MG - Seatzt
24ITAGiuseppe Saronni (ITA)Del Tongo - Colnago - Samet - Candyzt
25ESPPedro Delgado Robledo (ESP)Orbea - Gin MG - Seatzt
26SUIBenno Wiss (SUI)La Vie Claire - Wonder - Radarzt
27ESPPello Ruiz Cabestany (ESP)Orbea - Gin MG - Seatzt
28ESPCelestino Prieto Rodriguez (ESP)Reynolds - Seurzt
29FRACharly Bérard (FRA)La Vie Claire - Wonder - Radarzt
30AUSPeter Besanko (AUS)Sammontana - Bianchizt
31BELJean-Philippe Vandenbrande (BEL)Hitachi - Splendor - Sunair - Marczt
32ESPAlvaro Pino Counago (ESP)Zor - Gemeazzt
33SWETommy Prim (SWE)Sammontana - Bianchizt
34FRAFrédéric Vichot (FRA)Skil - Sem - KAS - Mikozt
35IRLSean Kelly (IRL)Skil - Sem - KAS - Mikozt
36BELPaul Haghedooren (BEL)Lotto - Merckx - Campagnolo - Vermarc Sportzt
37ESPFederico Echave Musatadi (ESP)Tekazt
38COLMartín Alonso Ramírez Ramirez (COL)Cafe de Colombia - Pilas Varta - Maviczt
39NORDag Otto Lauritzen (NOR)Peugeot - Shell - Michelinzt
40SUIErich Maechler (SUI)Carrera Jeans - Inoxpranzt
41SUIHeinz Imboden (SUI)Cilo - Aufina - Magniflexzt
42ITAEmanuele Bombini (ITA)Del Tongo - Colnago - Samet - Candyzt
43DENJesper Worre (DEN)Sammontana - Bianchizt
44SUIUrs Zimmermann (SUI)Carrera Jeans - Inoxpranzt
45NEDTeun Van Vliet (NED)Verandalux - Dries - Rossin - Nissanzt
46FRADominique Arnaud (FRA)La Vie Claire - Wonder - Radarzt
47AUSPhil Anderson (AUS)Panasonic - Raleighzt
48COLArgemiro Bohorquez Ortega (COL)Cafe de Colombia - Pilas Varta - Maviczt
49DENSteen-Michael Petersen (DEN)Maggi Mobili - Fanini Cicli / Lega F.C.i.zt
50FRARobert Forest (FRA)Peugeot - Shell - Michelinzt
51DENJørgen Vagn Pedersen (DEN)Carrera Jeans - Inoxpranzt
52FRACharly Mottet (FRA)Renault - Elfzt
53SUINiki Rüttimann (SUI)La Vie Claire - Wonder - Radarzt
54ITAFrancesco Moser (ITA)Gis Gelati - Trentino Vacanzezt
55DENJens Veggerby (DEN)Maggi Mobili - Fanini Cicli / Lega F.C.i.zt
56NEDHenk Lubberding (NED)Panasonic - Raleighzt
57ESPMarino Lejarreta Arrizabalaga (ESP)Alpilatte - Olmo - Cierrezt
58ITABruno Leali (ITA)Carrera Jeans - Inoxpranzt
59NEDAdrie Van Der Poel (NED)Kwantum - Decosol - Yokozt
60ITAGianbattista Baronchelli (ITA)Supermercati Brianzoli - Allegro - Wuerstel Ciao4'07''
61NZLEric McKenzie (NZL)Lotto - Merckx - Campagnolo - Vermarc Sportzt
62AUSMichaël Wilson (AUS)Alpilatte - Olmo - Cierrezt
63ITAMarino Amadori (ITA)Alpilatte - Olmo - Cierrezt
64USAAndrew Hampsten (USA)7 Elevenzt
65IRLMartin Earley (IRL)Fagorzt
66IRLAlan McCormack (IRL)zt

Ploegentijdrit Heren - 28 Augustus 1985Ploegentijdrit


1URS Sovjet-Unie (Alexander Sinovyev, Igor Soumnikov, Viktor Klimov, Vassili Jdanov)1h51'09"
2TCH Tsjechoslowakije (Milan Kren, Michal Klasa, Milan Jurco, Vladimír Hruza)1h52'13"
3ITA Italië (Claudio Vandelli, Eros Poli, Massimo Podenzana, Marcello Bartalini)1h52'34"
4GDR Oost-Duitsland (Uwe Raab, Mario Kummer, Falk Boden, Uwe Ampler)1h53'13"
5POL Polen (Lech Piasecki, Andrzej Mierzejevski, Zenon Jaskula, Pavel Bartkoviak)1h53'28"
6SUI Zwitserland (Werner Stutz, Tony Rominger, Stefan Joho, Othmar Häfliger)1h53'49"
7NED Nederland (Piet Kleine, Rob Harmeling, Tom Cordes, Henk Boeve)1h53'53"
8SWE Nationaal team van Zweden (Lars Wahlqvist, Jonas Tegström, Magnus Knutsson, Per Christiansson)1h54'09"
9BEL België (Ronny Vlassaks, Rik Mannaerts, Rudy Ceyssens, Ludo Adriaensen)1h54'13"
10AUT Oostenrijk (Helmut Wechselberger, Paul Popp, Peter Muckenhuber, Johann Lienhart)1h54'51"
11YUG Joegoslavië (Brane Ugrenovic, Joze Smole, Bojan Ropret, Sandi Papez)1h55'24"
12FRA Frankrijk (Denis Pelizzari, Jean-Marc Manfrin, Jean Guerin, Philippe Casado)1h56'10"
13DEN Denemarken (Jesper Skibby, Alex Kjel Pedersen, Brian Holm Sørensen, John Carlsen)1h56'54"
14GBR Groot-Brittannië (David Williams, Timothy Stevens, Dave Mann, Peter Longbottom)1h58'29"
15BUL Bulgarije (Christo Zaykov, Petar Petrov, Venelin Hubenov, Boyko Angelov)1h59'09"
16CUB Cuba (Jorge Salazar, Roberto Rodriguez, Eduardo Cruz, Osmini Alvaro)1h59'16"
17CAN Canada (Damien O'Hagan, Michael McCloskey, Paul Murray, Dan Deslongchamps)1h59'26"
18FRG West-Duitsland (Remig Stumpf, Achim Stadler, Christian Henn, Peter Gänsler)1h59'31"
19FIN Finland (Kari Myyryläinen, Jyrki Teravuo, Jari Vola, Patrick Wackström)1h59'41"
20USA Verenigde Staten (Kent Bostick, Thurlow Rogers, Roy Knickman, Norman Alvis)2h00'21"
21NOR Noorwegen (Olav Lurvik, Terje Gjengaar, Jon Bo, Tom Knudsen)2h00'56"
22GRE Griekenland (Georgios Pagounas, Georgios Maniatis, Georgios Katsellis, Kanellos Kanellopoulos)2h01'48"
23ESP Spanje (José Luis Moran, Melchior Mauri Prat, Ricardo Iturbe, Galardo Diaz)2h05'36"
24LUX Luxemburg (Pascal Triebel, Marc Kerschenmyer, Christian Kauffman, Marc Feltes)2h07'07"
25CHN China (Zahnlin Yang, Weiguo Zhang, Zho Guangke, Bo Zen)2h10'42"
26INA Indonesië (Ong-Kim Hong, Yusuf Mochamad, Jan Tanujaya, Fanny Miem Tik Goen)2h12'06"
27ZAM Zambia (Frank Banda Dalison, Hubert Bright, Bedford Kapasha, Jason Ngwenya)2h23'20"
28KEN Kenia (Peter Mwangi, George Njuki Mukuha, Cacau Njunga, Stephen Onyang)2h26'53"

Wegrit - amateur Heren - 31 Augustus 1985


1POLLech Piasecki (POL)4h18:39
2DENJohnny Weltz (DEN)
3BELFrank Van De Vijver (BEL)
4DENBrian Holm Sørensen (DEN)
5ITAMaurizio Fondriest (ITA)
6IRLPaul Kimmage (IRL)
7BELGeert Vandewalle (BEL)
8AUTNorbert Huber (AUT)
9FINKari Myyryläinen (FIN)
10GERHartmut Bölts (GER)
11GERMike Kluge (GER)
12GDRFalk Boden (GDR)
13FRALoïc Le Flohic (FRA)
14GBRPaul Watson (GBR)
15DENAlex Kjel Pedersen (DEN)
16SUITony Rominger (SUI)
17SWEKjell Nilsson (SWE)
18AUSStephen Hodge (AUS)
19ITAMaurizio Vandelli (ITA)
20POLMarek Szerszynski (POL)
21ITAFederico Ghiotto (ITA)
22RUSSergej Uslamin (RUS)
23COLIsraël Corredor Fonseca (COL)
24BELEdwig Van Hooydonck (BEL)
25USAGlen Sanders (USA)
26SWEJonas Tegström (SWE)
27AUTHelmut Wechselberger (AUT)
28URSOleg Iarochenko (URS)
29DENSøren Lilholt (DEN)00:08
30NORTorjus Larsen (NOR)01:02
31USAJeff Pierce (USA)02:40
32CANAlex Stieda (CAN)
33USAThurlow Rogers (USA)
34SWEPer Christiansson (SWE)03:23
35FRAStéphane Guay (FRA)03:34
36YUGSandi Papez (YUG)
37GERUwe Raab (GER)
38GERPeter Gansler (GER)
39GBRPaul Curran (GBR)
40POLMarek Lesniewski (POL)
41NEDPeter Stevenhaagen (NED)
42TCHJiri Skoda (TCH)
43URSAlexandre Zinoviev (URS)
44SUIPascal Richard (SUI)
45CANGervais Rioux (CAN)
46POLAndrzej Serediuk (POL)
47GERThomas Barth (GER)
48GBRAdrian Timmis (GBR)
49YUGBruno Bulic (YUG)
50YUGJure Pavlic (YUG)
51COLManuel Cardenas Espeitia (COL)
52GDRUwe Ampler (GDR)
53GDROlaf Ludwig (GDR)05:55
54ARGOmar Contreras (ARG)07:45
55AUSGary Trowell (AUS)08:29
56HKGChung-Yam Hung (HKG)
57IRLStephen Spratt (IRL)08:53
58GBRJohn Tonks (GBR)
59NOROlaf Lurvik (NOR)
60POLZenon Jaskula (POL)
61LUXHenri Schnadt (LUX)
62SUIArno Küttel (SUI)
63COLR Rodriguez (COL)
64CANMark Berger (CAN)
65SUIHans Ris (SUI)
66SUIJochen Baumann (SUI)
67BELCarlo Bomans (BEL)
68SWEStefan Brykt (SWE)Sammontana - Bianchi
69DENPer Pedersen (DEN)
70CANRoss Chafe (CAN)
71AUTJohann Lienhart (AUT)
72GREKanellos Kanellopoulos (GRE)
73GBRDave Mann (GBR)
74UZBDjamolidine Abdoujaparov (UZB)
75AUTJohann Traxler (AUT)
76NEDJohn Talen (NED)Jo Van Aarle - Ecco
77BELAlain Lefever (BEL)
78BULHristo Zaikov (BUL)
79BULPetar Petrov (BUL)
80URSRikho Suun (URS)
81URSThomas Kirsipuu (URS)
82ESPAntonio Rico Balboa (ESP)
83BRAMauro Ribeiro (BRA)

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden