De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
30/08 - 01/09 | SWE | EK Heren U-18 - Kwalificaties - North European Volleyball Zonal Association | Finland U-18 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
13/09 - 15/09 | DEN | EK Dames U-17 - Kwalificaties - North European Volleyball Zonal Association - Groep A | Finland U-17 |
13/09 - 15/09 | DEN | EK Dames U-17 - Kwalificaties - North European Volleyball Zonal Association - Groep B | Denemarken U-17 |
14/09 - 15/09 | Køge | EK Dames U-17 - Kwalificaties - North European Volleyball Zonal Association - Finaleronde | Finland U-17 |
26/09/2019 - 07/03/2020 | CZE | Tsjechische Division 1 Dames - Regulier Seizoen | Selmy Brno |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/12/2019 - 19/02/2020 | Internationaal | Champions League Heren - Pool B | Fakel Novy Urengoi |
03/12/2019 - 19/02/2020 | Internationaal | Champions League Heren - Pool E | Kedzierzyn-Kozle |
03/12/2019 - 24/03/2020 | Internationaal | CEV Cup Dames | |
04/12/2019 - 19/02/2020 | Internationaal | Champions League Heren - Pool C | Jastrzebski Wegiel S.S.A |
04/12/2019 - 19/02/2020 | Internationaal | Champions League Heren - Pool D | SIR Safety Perugia |
05/12/2019 - 19/02/2020 | Internationaal | Champions League Heren - Pool A | Cucine Lube Civitanova |
10/12/2019 - 26/03/2020 | Internationaal | Cev Cup Heren |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/01 - 08/01 | ESP | EK Heren U-18 - Kwalificaties - Western European Volleyball Zonal Association | Frankrijk U-18 |
07/01 - 09/01 | Viana do Castelo | EK Dames U-17 - Kwalificaties - Western European Volleyball Zonal Association - Groep A | Nederland U-17 |
07/01 - 09/01 | POR | EK Dames U-17 - Kwalificaties - Western European Volleyball Zonal Association - Groep B | Italië U-17 |
09/01 - 11/01 | CRO | EK Dames U-17 - Kwalificaties - Middle European Volleyball Zonal Association - Groep B | Weldra |
10/01 - 11/01 | POR | EK Dames U-17 - Kwalificaties - Western European Volleyball Zonal Association - Finaleronde | Italië U-18 |
10/01 - 13/01 | CRO | EK Dames U-17 - Kwalificaties - Middle European Volleyball Zonal Association - Groep A | Weldra |
22/01 - 23/02 | ITA | Coppa Italia | Cucine Lube Civitanova |
22/01 - 13/03 | GRE | Griekenland Beker |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
11/05 | RUS | Russische Super League Dames - Degradatie Playoff | Geannuleerd |
11/05 - 18/05 | RUS | Russische Super League Heren - Degradatie Playoff | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
30/06 - 12/07 | GRE | Griekenland - A1 Ethniki Volleyball Herren - Playoffs | Panathinaikos Athens |