De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
11/02 - 14/02 | Belo Horizonte | Zuid-amerikaanse kampioenschap voor clubs Heren - Groep A | UPCN San Juan VC |
12/02 - 13/02 | Belo Horizonte | Zuid-amerikaanse kampioenschap voor clubs Heren - Groep B | Sada Cruzeiro Vôlei |
14/02 - 16/02 | Belo Horizonte | Zuid-amerikaanse kampioenschap voor clubs Heren - Finaleronde | Sada Cruzeiro Vôlei |
17/02 - 22/02 | Belo Horizonte | Zuid-Amerikaanse Kampioenschap voor clubs Dames | Minas Belo Horizonte VF |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
23/04 - 26/04 | RUS | EK Heren U-20 - Kwalificaties - Tweede Ronde - Groep A | Weldra |
23/04 - 03/05 | ITA | EK Heren U-20 - Kwalificaties - Tweede Ronde - Groep B | Weldra |
23/04 - 03/05 | SRB | EK Heren U-20 - Kwalificaties - Tweede Ronde - Groep C | Weldra |
23/04 - 03/05 | ESP | EK Heren U-20 - Kwalificaties - Tweede Ronde - Groep D | Weldra |
23/04 - 03/05 | LAT | EK Heren U-20 - Kwalificaties - Tweede Ronde - Groep G | Weldra |
27/04 - 01/05 | Ust-Kamenogorsk | Aziatische Kampioenschap voor clubs Dames | Weldra |
30/04 - 02/05 | ROU | EK Heren U-20 - Kwalificaties - Tweede Ronde - Groep E | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/05 - 03/05 | GRE | EK Heren U-20 - Kwalificaties - Tweede Ronde - Groep F | Weldra |
13/05 - 18/05 | Montreux | Montreux Volley Masters | Weldra |
23/05 - 13/06 | Internationaal | Euroleague Dames - Golden League - Pool A | Geannuleerd |
23/05 - 13/06 | Internationaal | Euroleague Dames - Golden League - Pool C | Geannuleerd |
23/05 - 13/06 | Internationaal | Euroleague Dames - Silver League - Pool A | Geannuleerd |
23/05 - 13/06 | Internationaal | Euroleague Dames - Silver League - Pool B | Geannuleerd |
23/05 - 13/06 | Internationaal | Euroleague Heren - Golden League - Pool A | Geannuleerd |
23/05 - 13/06 | Internationaal | Euroleague Heren - Golden League - Pool B | Geannuleerd |
23/05 - 13/06 | Internationaal | Euroleague Heren - Golden League - Pool C | Geannuleerd |
23/05 - 13/06 | Internationaal | Euroleague Heren - Silver League - Pool A | Geannuleerd |
23/05 - 13/06 | Internationaal | Euroleague Heren - Silver League - Pool B | Geannuleerd |
23/05 - 06/07 | Internationaal | Euroleague Dames - Golden League - Pool B | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
21/06 | Internationaal | Euroleague Dames - Golden League - Finaleronde | Geannuleerd |
21/06 | Internationaal | Euroleague Dames - Silver League - Finaleronde | Geannuleerd |
21/06 | Internationaal | Euroleague Heren - Golden League - Finaleronde | Geannuleerd |
21/06 | Internationaal | Euroleague Heren - Silver League - Finaleronde | Geannuleerd |
30/06 - 28/07 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
09/07 - 12/07 | LAT | EK Heren U-20 - Kwalificaties - Derde Ronde | Weldra |
22/07 - 08/08 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren | Beëindigd |
31/07 - 20/09 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames | Beëindigd |
31/07 - 29/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Heren | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/08 - 03/08 | POL | Memorial Hubert Jerzy Wagner | Weldra |
22/08 - 26/08 | Osijek | Europees Kampioenschap Dames U-19 - Groep B | Frankrijk U-19 |
22/08 - 27/08 | Zenica | Europees Kampioenschap Dames U-19 - Groep A | Wit-Rusland U-19 |
29/08 - 30/08 | Internationaal | Europees Kampioenschap Dames U-19 - Finaleronde | Turkije U-19 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/09 - 09/09 | Marsicovetere | Europees Kampioenschap Heren U-18 - Groep A | Bulgarije U-18 |
05/09 - 09/09 | Lecce | Europees Kampioenschap Heren U-18 - Groep B | Polen U-18 |
12/09 - 13/09 | ITA | Europees Kampioenschap Heren U-18 - Finaleronde | Italië U-18 |
26/09 - 01/10 | Kurim | Europees Kampioenschap Heren U-20 - Groep A | Italië U-20 |
26/09 - 01/10 | Brno | Europees Kampioenschap Heren U-20 - Groep B | Rusland U-20 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/10 - 06/10 | Podgorica | Europees Kampioenschap Dames U-17 - Groep A | Turkije U-17 |
01/10 - 06/10 | Podgorica | Europees Kampioenschap Dames U-17 - Groep B | Rusland U-17 |
03/10 - 04/10 | Brno | Europees Kampioenschap Heren U-20 - Finaleronde | Rusland U-20 |
08/10 - 09/10 | Podgorica | Europees Kampioenschap Dames U-17 - Finaleronde | Rusland U-17 |