De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Copa Sudamericana - 2020 - Home

Voetbal - Copa Sudamericana - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Copa Sudamericana (voetbal) 2020 - Home

Eerste Ronde (04/02/2020 - 28/02/2020)

4 Februari 2020
23h15Nacional Potosí (BOL)Nacional PotosíUitgesteldFBC MelgarFBC Melgar (PER)
23h15Coquimbo Unido (CHI)Coquimbo UnidoUitgesteldAragua FCAragua FC (VEN)
5 Februari 2020
01h30Vélez Sársfield (ARG)Vélez SársfieldUitgesteldSD AucasSD Aucas (ECU)
01h30Fluminense (BRA)FluminenseUitgesteldUnión La CaleraUnión La Calera (CHI)
23h15CA Fénix (URU)CA FénixUitgesteldClub Deportivo El NacionalClub Deportivo El Nacional (ECU)
23h15Mineros de Guayana (VEN)Mineros de GuayanaUitgesteldClub Sportivo LuqueñoClub Sportivo Luqueño (PAR)
6 Februari 2020
01h30CR Vasco da Gama (BRA)CR Vasco da GamaUitgesteldOriente PetroleroOriente Petrolero (BOL)
01h30Atlético Nacional Medellín (COL)Atlético Nacional MedellínUitgesteldClub Atlético HuracánClub Atlético Huracán (ARG)
23h15Club Blooming (BOL)Club BloomingUitgesteldClub Sport EmelecClub Sport Emelec (ECU)
7 Februari 2020
01h30Millonarios FC (COL)Millonarios FCUitgesteldClub Always ReadyClub Always Ready (BOL)
01h30Unión de Santa Fe (ARG)Unión de Santa FeUitgesteldAtlético MineiroAtlético Mineiro (BRA)
11 Februari 2020
23h15Argentinos Juniors (ARG)Argentinos JuniorsUitgesteldSport HuancayoSport Huancayo (PER)
23h15Atlético Grau (PER)Atlético GrauUitgesteldCA River PlateCA River Plate (URU)
12 Februari 2020
01h30Club Sol de América (PAR)Club Sol de AméricaUitgesteldGoiás ECGoiás EC (BRA)
01h30Deportivo Cali (COL)Deportivo CaliUitgesteldClub River PlateClub River Plate (PAR)
23h15C.D. Huachipato (CHI)C.D. HuachipatoUitgesteldDeportivo PastoDeportivo Pasto (COL)
23h15Club Atlético Lanús (ARG)Club Atlético LanúsUitgesteldUniversidad Católica del EcuadorUniversidad Católica del Ecuador (ECU)
13 Februari 2020
01h30Llaneros FC (VEN)Llaneros FCUitgesteldLiverpool Fútbol ClubLiverpool Fútbol Club (URU)
01h30Esporte Clube Bahia (BRA)Esporte Clube BahiaUitgesteldClub NacionalClub Nacional (PAR)
23h15Zamora F.C. (VEN)Zamora F.C.UitgesteldPlaza ColoniaPlaza Colonia (URU)
14 Februari 2020
01h30CA Independiente (ARG)CA IndependienteUitgesteldFortalezaFortaleza (BRA)
01h30Cusco FC (PER)Cusco FCUitgesteldAudax Club Sportivo ItalianoAudax Club Sportivo Italiano (CHI)
18 Februari 2020
23h15Unión La Calera (CHI)Unión La CaleraUitgesteldFluminenseFluminense (BRA)
23h15Aragua FC (VEN)Aragua FCUitgesteldCoquimbo UnidoCoquimbo Unido (CHI)
19 Februari 2020
01h30FBC Melgar (PER)FBC MelgarUitgesteldNacional PotosíNacional Potosí (BOL)
01h30SD Aucas (ECU)SD AucasUitgesteldVélez SársfieldVélez Sársfield (ARG)
23h15Club Atlético Huracán (ARG)Club Atlético HuracánUitgesteldAtlético Nacional MedellínAtlético Nacional Medellín (COL)
23h15Club Sportivo Luqueño (PAR)Club Sportivo LuqueñoUitgesteldMineros de GuayanaMineros de Guayana (VEN)
20 Februari 2020
01h30Oriente Petrolero (BOL)Oriente PetroleroUitgesteldCR Vasco da GamaCR Vasco da Gama (BRA)
23h15Club Always Ready (BOL)Club Always ReadyUitgesteldMillonarios FCMillonarios FC (COL)
23h15Club Sport Emelec (ECU)Club Sport EmelecUitgesteldClub BloomingClub Blooming (BOL)
21 Februari 2020
01h30Club Deportivo El Nacional (ECU)Club Deportivo El NacionalUitgesteldCA FénixCA Fénix (URU)
01h30Atlético Mineiro (BRA)Atlético MineiroUitgesteldUnión de Santa FeUnión de Santa Fe (ARG)
25 Februari 2020
23h15CA River Plate (URU)CA River PlateUitgesteldAtlético GrauAtlético Grau (PER)
26 Februari 2020
01h30Sport Huancayo (PER)Sport HuancayoUitgesteldArgentinos JuniorsArgentinos Juniors (ARG)
01h30Goiás EC (BRA)Goiás ECUitgesteldClub Sol de AméricaClub Sol de América (PAR)
01h30Club River Plate (PAR)Club River PlateUitgesteldDeportivo CaliDeportivo Cali (COL)
23h15Club Nacional (PAR)Club NacionalUitgesteldEsporte Clube BahiaEsporte Clube Bahia (BRA)
23h15Liverpool Fútbol Club (URU)Liverpool Fútbol ClubUitgesteldLlaneros FCLlaneros FC (VEN)
27 Februari 2020
01h30Deportivo Pasto (COL)Deportivo PastoUitgesteldC.D. HuachipatoC.D. Huachipato (CHI)
01h30Universidad Católica del Ecuador (ECU)Universidad Católica del EcuadorUitgesteldClub Atlético LanúsClub Atlético Lanús (ARG)
23h15Plaza Colonia (URU)Plaza ColoniaUitgesteldZamora F.C.Zamora F.C. (VEN)
28 Februari 2020
01h30Fortaleza (BRA)FortalezaUitgesteldCA IndependienteCA Independiente (ARG)
01h30Audax Club Sportivo Italiano (CHI)Audax Club Sportivo ItalianoUitgesteldCusco FCCusco FC (PER)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (27/10/2020 - 06/11/2020)

27 Oktober 2020
23h15Sport Huancayo (PER)Sport Huancayo1 - 1Liverpool Fútbol ClubLiverpool Fútbol Club (URU)
23h15Audax Club Sportivo Italiano (CHI)Audax Club Sportivo Italiano2 - 1Club BolívarClub Bolívar (BOL)
28 Oktober 2020
01h30Unión La Calera (CHI)Unión La Calera0 - 0Deportes TolimaDeportes Tolima (COL)
23h15Atlético Nacional Medellín (COL)Atlético Nacional Medellín1 - 1CA River PlateCA River Plate (URU)
23h15Club Sportivo Luqueño (PAR)Club Sportivo Luqueño1 - 2C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia (ARG)
23h15CA Fénix (URU)CA Fénix3 - 1C.D. HuachipatoC.D. Huachipato (CHI)
23h15Club Atlético Lanús (ARG)Club Atlético Lanús3 - 2São Paulo FCSão Paulo FC (BRA)
29 Oktober 2020
01h30Vélez Sársfield (ARG)Vélez Sársfield0 - 0PeñarolPeñarol (URU)
01h30CR Vasco da Gama (BRA)CR Vasco da Gama1 - 0Caracas F.C.Caracas F.C. (VEN)
01h30Millonarios FC (COL)Millonarios FC1 - 2Deportivo CaliDeportivo Cali (COL)
23h15Club Sol de América (PAR)Club Sol de América0 - 0Club Deportivo Universidad CatólicaClub Deportivo Universidad Católica (CHI)
23h15Unión de Santa Fe (ARG)Unión de Santa Fe0 - 1Club Sport EmelecClub Sport Emelec (ECU)
23h15Coquimbo Unido (CHI)Coquimbo Unido3 - 0Estudiantes de MéridaEstudiantes de Mérida (VEN)
30 Oktober 2020
01h30Plaza Colonia (URU)Plaza Colonia0 - 1Junior BarranquillaJunior Barranquilla (COL)
01h30FBC Melgar (PER)FBC Melgar1 - 0Esporte Clube BahiaEsporte Clube Bahia (BRA)
01h30CA Independiente (ARG)CA Independiente1 - 0Club Atlético TucumánClub Atlético Tucumán (ARG)
3 November 2020
23h15Liverpool Fútbol Club (URU)Liverpool Fútbol Club1 - 2Sport HuancayoSport Huancayo (PER)
23h15Club Bolívar (BOL)Club Bolívar3 - 0Audax Club Sportivo ItalianoAudax Club Sportivo Italiano (CHI)
4 November 2020
01h30Deportes Tolima (COL)Deportes Tolima1 - 1Unión La CaleraUnión La Calera (CHI)
23h15C.S.D. Defensa y Justicia (ARG)C.S.D. Defensa y Justicia1 - 1Club Sportivo LuqueñoClub Sportivo Luqueño (PAR)
23h15C.D. Huachipato (CHI)C.D. Huachipato1 - 1CA FénixCA Fénix (URU)
23h15CA River Plate (URU)CA River Plate3 - 1Atlético Nacional MedellínAtlético Nacional Medellín (COL)
23h15São Paulo FC (BRA)São Paulo FC4 - 3Club Atlético LanúsClub Atlético Lanús (ARG)
5 November 2020
01h30Caracas F.C. (VEN)Caracas F.C.0 - 0CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama (BRA)
01h30Peñarol (URU)Peñarol1 - 1Vélez SársfieldVélez Sársfield (ARG)
01h30Deportivo Cali (COL)Deportivo Cali2 - 1 (5 str 4)Millonarios FCMillonarios FC (COL)
23h15Estudiantes de Mérida (VEN)Estudiantes de Mérida0 - 2Coquimbo UnidoCoquimbo Unido (CHI)
23h15Club Sport Emelec (ECU)Club Sport Emelec1 - 2Unión de Santa FeUnión de Santa Fe (ARG)
6 November 2020
01h30Junior Barranquilla (COL)Junior Barranquilla0 - 0Plaza ColoniaPlaza Colonia (URU)
01h30Club Atlético Tucumán (ARG)Club Atlético Tucumán1 - 1CA IndependienteCA Independiente (ARG)
01h30Club Deportivo Universidad Católica (CHI)Club Deportivo Universidad Católica2 - 1Club Sol de AméricaClub Sol de América (PAR)
01h30Esporte Clube Bahia (BRA)Esporte Clube Bahia4 - 0FBC MelgarFBC Melgar (PER)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (24/11/2020 - 23/01/2021)


Achtste finales
24 November 2020
23h15Esporte Clube Bahia (BRA)Esporte Clube Bahia1 - 0Unión de Santa FeUnión de Santa Fe (ARG)
25 November 2020
01h30Vélez Sársfield (ARG)Vélez Sársfield2 - 0Deportivo CaliDeportivo Cali (COL)
23h15Club Bolívar (BOL)Club Bolívar2 - 1Club Atlético LanúsClub Atlético Lanús (ARG)
26 November 2020
01h30Coquimbo Unido (CHI)Coquimbo Unido0 - 0Sport HuancayoSport Huancayo (PER)
01h30CA Fénix (URU)CA Fénix1 - 4CA IndependienteCA Independiente (ARG)
23h15CA River Plate (URU)CA River Plate1 - 2Club Deportivo Universidad CatólicaClub Deportivo Universidad Católica (CHI)
27 November 2020
01h30C.S.D. Defensa y Justicia (ARG)C.S.D. Defensa y Justicia1 - 1CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama (BRA)
01h30Junior Barranquilla (COL)Junior Barranquilla2 - 1Unión La CaleraUnión La Calera (CHI)
1 December 2020
23h15Unión de Santa Fe (ARG)Unión de Santa Fe0 - 0Esporte Clube BahiaEsporte Clube Bahia (BRA)
2 December 2020
01h30Deportivo Cali (COL)Deportivo Cali1 - 5Vélez SársfieldVélez Sársfield (ARG)
23h15Club Atlético Lanús (ARG)Club Atlético Lanús6 - 2Club BolívarClub Bolívar (BOL)
3 December 2020
01h30Sport Huancayo (PER)Sport Huancayo0 - 2Coquimbo UnidoCoquimbo Unido (CHI)
01h30CA Independiente (ARG)CA Independiente1 - 0CA FénixCA Fénix (URU)
23h15Unión La Calera (CHI)Unión La Calera2 - 1 (2 str 4)Junior BarranquillaJunior Barranquilla (COL)
4 December 2020
01h30Club Deportivo Universidad Católica (CHI)Club Deportivo Universidad Católica0 - 1CA River PlateCA River Plate (URU)
01h30CR Vasco da Gama (BRA)CR Vasco da Gama0 - 1C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia (ARG)

Kwartfinales
9 December 2020
01h30Vélez Sársfield (ARG)Vélez Sársfield1 - 2Club Deportivo Universidad CatólicaClub Deportivo Universidad Católica (CHI)
23h15Esporte Clube Bahia (BRA)Esporte Clube Bahia2 - 3C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia (ARG)
10 December 2020
01h30Junior Barranquilla (COL)Junior Barranquilla1 - 2Coquimbo UnidoCoquimbo Unido (CHI)
23h15Club Atlético Lanús (ARG)Club Atlético Lanús0 - 0CA IndependienteCA Independiente (ARG)
16 December 2020
01h30Club Deportivo Universidad Católica (CHI)Club Deportivo Universidad Católica1 - 3Vélez SársfieldVélez Sársfield (ARG)
23h15C.S.D. Defensa y Justicia (ARG)C.S.D. Defensa y Justicia1 - 0Esporte Clube BahiaEsporte Clube Bahia (BRA)
17 December 2020
01h30Coquimbo Unido (CHI)Coquimbo Unido0 - 1Junior BarranquillaJunior Barranquilla (COL)
23h15CA Independiente (ARG)CA Independiente1 - 3Club Atlético LanúsClub Atlético Lanús (ARG)

Halve Finale
7 Januari 2021
01h30Vélez Sársfield (ARG)Vélez Sársfield0 - 1Club Atlético LanúsClub Atlético Lanús (ARG)
12 Januari 2021
23h15Coquimbo Unido (CHI)Coquimbo Unido0 - 0C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia (ARG)
14 Januari 2021
01h30Club Atlético Lanús (ARG)Club Atlético Lanús3 - 0Vélez SársfieldVélez Sársfield (ARG)
17 Januari 2021
00h30C.S.D. Defensa y Justicia (ARG)C.S.D. Defensa y Justicia4 - 2Coquimbo UnidoCoquimbo Unido (CHI)

Finale
23 Januari 2021
21h00Club Atlético Lanús (ARG)Club Atlético Lanús - C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia (ARG)

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden