De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Copa Libertadores - 2020 - Home

Voetbal - Copa Libertadores - 2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Copa Libertadores (voetbal) 2020 - Home

Eerste Ronde (21/01/2020 - 30/01/2020)

21 Januari 2020
23h15Carabobo F.C. (VEN)Carabobo F.C.UitgesteldUniversitario de DeportesUniversitario de Deportes (PER)
22 Januari 2020
23h15Club San José (BOL)Club San JoséUitgesteldClub GuaraníClub Guaraní (PAR)
23 Januari 2020
01h30C.A. Progreso (URU)C.A. ProgresoUitgesteldBarcelona Sporting ClubBarcelona Sporting Club (ECU)
29 Januari 2020
01h30Universitario de Deportes (PER)Universitario de DeportesUitgesteldCarabobo F.C.Carabobo F.C. (VEN)
23h15Club Guaraní (PAR)Club GuaraníUitgesteldClub San JoséClub San José (BOL)
30 Januari 2020
01h30Barcelona Sporting Club (ECU)Barcelona Sporting ClubUitgesteldC.A. ProgresoC.A. Progreso (URU)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (04/02/2020 - 13/02/2020)

4 Februari 2020
22h00C.F. Universidad de Chile (CHI)C.F. Universidad de ChileUitgesteldInternacional-RSInternacional-RS (BRA)
5 Februari 2020
01h30Macará (ECU)MacaráUitgesteldDeportes TolimaDeportes Tolima (COL)
01h30Independiente Medellín (COL)Independiente MedellínUitgesteldDeportivo TáchiraDeportivo Táchira (VEN)
23h15Universitario de Deportes (PER)Universitario de DeportesUitgesteldCerro PorteñoCerro Porteño (PAR)
23h15Cerro Largo FC (URU)Cerro Largo FCUitgesteldC.D. PalestinoC.D. Palestino (CHI)
6 Februari 2020
01h30Club Guaraní (PAR)Club GuaraníUitgesteldCorinthiansCorinthians (BRA)
01h30The Strongest (BOL)The StrongestUitgesteldClub Atlético TucumánClub Atlético Tucumán (ARG)
7 Februari 2020
01h30Barcelona Sporting Club (ECU)Barcelona Sporting ClubUitgesteldSporting CristalSporting Cristal (PER)
11 Februari 2020
23h15Internacional-RS (BRA)Internacional-RSUitgesteldC.F. Universidad de ChileC.F. Universidad de Chile (CHI)
23h15Deportivo Táchira (VEN)Deportivo TáchiraUitgesteldIndependiente MedellínIndependiente Medellín (COL)
12 Februari 2020
01h30Deportes Tolima (COL)Deportes TolimaUitgesteldMacaráMacará (ECU)
23h15Cerro Porteño (PAR)Cerro PorteñoUitgesteldUniversitario de DeportesUniversitario de Deportes (PER)
23h15C.D. Palestino (CHI)C.D. PalestinoUitgesteldCerro Largo FCCerro Largo FC (URU)
13 Februari 2020
01h30Club Atlético Tucumán (ARG)Club Atlético TucumánUitgesteldThe StrongestThe Strongest (BOL)
01h30Corinthians (BRA)CorinthiansUitgesteldClub GuaraníClub Guaraní (PAR)
14 Februari 2020
01h30Sporting Cristal (PER)Sporting CristalUitgesteldBarcelona Sporting ClubBarcelona Sporting Club (ECU)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (19/02/2020 - 27/02/2020)

19 Februari 2020
01h30Independiente Medellín (COL)Independiente MedellínUitgesteldClub Atlético TucumánClub Atlético Tucumán (ARG)
20 Februari 2020
01h30Deportes Tolima (COL)Deportes TolimaUitgesteldInternacional-RSInternacional-RS (BRA)
01h30Barcelona Sporting Club (ECU)Barcelona Sporting ClubUitgesteldCerro PorteñoCerro Porteño (PAR)
23h15C.D. Palestino (CHI)C.D. PalestinoUitgesteldClub GuaraníClub Guaraní (PAR)
26 Februari 2020
01h30Club Atlético Tucumán (ARG)Club Atlético TucumánUitgesteldIndependiente MedellínIndependiente Medellín (COL)
23h15Cerro Porteño (PAR)Cerro PorteñoUitgesteldBarcelona Sporting ClubBarcelona Sporting Club (ECU)
27 Februari 2020
01h30Internacional-RS (BRA)Internacional-RSUitgesteldDeportes TolimaDeportes Tolima (COL)
23h15Club Guaraní (PAR)Club GuaraníUitgesteldC.D. PalestinoC.D. Palestino (CHI)

Detail van de uitslagen


Groep 1 (04/03/2020 - 22/10/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Flamengo (BRA)156501148+6
2Independiente José Terán (ECU)126402148+6
3Junior Barranquilla (COL)66204812-4
4Barcelona Sporting Club (ECU)36105412-8
4 Maart 2020
23h15Barcelona Sporting Club (ECU)Barcelona Sporting ClubUitgesteldIndependiente José TeránIndependiente José Terán (ECU)
5 Maart 2020
01h30Junior Barranquilla (COL)Junior BarranquillaUitgesteldFlamengoFlamengo (BRA)
12 Maart 2020
01h30Flamengo (BRA)FlamengoUitgesteldBarcelona Sporting ClubBarcelona Sporting Club (ECU)
01h30Independiente José Terán (ECU)Independiente José TeránUitgesteldJunior BarranquillaJunior Barranquilla (COL)
18 September 2020
02h00Independiente José Terán (ECU)Independiente José Terán5 - 0FlamengoFlamengo (BRA)
04h00Barcelona Sporting Club (ECU)Barcelona Sporting Club1 - 2Junior BarranquillaJunior Barranquilla (COL)
23 September 2020
00h15Barcelona Sporting Club (ECU)Barcelona Sporting Club1 - 2FlamengoFlamengo (BRA)
02h30Junior Barranquilla (COL)Junior Barranquilla4 - 1Independiente José TeránIndependiente José Terán (ECU)
1 Oktober 2020
02h30Junior Barranquilla (COL)Junior Barranquilla0 - 2Barcelona Sporting ClubBarcelona Sporting Club (ECU)
02h30Flamengo (BRA)Flamengo4 - 0Independiente José TeránIndependiente José Terán (ECU)
22 Oktober 2020
02h30Independiente José Terán (ECU)Independiente José Terán2 - 0Barcelona Sporting ClubBarcelona Sporting Club (ECU)
02h30Flamengo (BRA)Flamengo3 - 1Junior BarranquillaJunior Barranquilla (COL)

Detail van de uitslagen


Groep 2 (04/03/2020 - 22/10/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Palmeiras (BRA)166510172+15
2Club Guaraní (PAR)136411137+6
3Club Bolívar (BOL)46114613-7
4CA Tigre (ARG)16015317-14
4 Maart 2020
23h15CA Tigre (ARG)CA TigreUitgesteldPalmeirasPalmeiras (BRA)
5 Maart 2020
01h30Club Guaraní (PAR)Club GuaraníUitgesteldClub BolívarClub Bolívar (BOL)
10 Maart 2020
23h15Club Bolívar (BOL)Club BolívarUitgesteldCA TigreCA Tigre (ARG)
11 Maart 2020
01h30Palmeiras (BRA)PalmeirasUitgesteldClub GuaraníClub Guaraní (PAR)
17 September 2020
02h30Club Bolívar (BOL)Club Bolívar1 - 2PalmeirasPalmeiras (BRA)
18 September 2020
04h00Club Guaraní (PAR)Club Guaraní4 - 1CA TigreCA Tigre (ARG)
23 September 2020
00h15CA Tigre (ARG)CA Tigre1 - 1Club BolívarClub Bolívar (BOL)
24 September 2020
02h30Club Guaraní (PAR)Club Guaraní0 - 0PalmeirasPalmeiras (BRA)
1 Oktober 2020
00h15Palmeiras (BRA)Palmeiras5 - 0Club BolívarClub Bolívar (BOL)
2 Oktober 2020
02h00CA Tigre (ARG)CA Tigre1 - 3Club GuaraníClub Guaraní (PAR)
22 Oktober 2020
02h30Club Bolívar (BOL)Club Bolívar2 - 3Club GuaraníClub Guaraní (PAR)
02h30Palmeiras (BRA)Palmeiras5 - 0CA TigreCA Tigre (ARG)

Detail van de uitslagen


Groep 3 (04/03/2020 - 21/10/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Jorge Wilstermann (BOL)10631285+3
2Atlético Paranaense (BRA)10631286+2
3Peñarol (URU)9630398+1
4Colo Colo (CHI)6620439-6
4 Maart 2020
01h30Atlético Paranaense (BRA)Atlético ParanaenseUitgesteldPeñarolPeñarol (URU)
23h15Jorge Wilstermann (BOL)Jorge WilstermannUitgesteldColo ColoColo Colo (CHI)
11 Maart 2020
23h15Colo Colo (CHI)Colo ColoUitgesteldAtlético ParanaenseAtlético Paranaense (BRA)
23h15Peñarol (URU)PeñarolUitgesteldJorge WilstermannJorge Wilstermann (BOL)
16 September 2020
00h15Colo Colo (CHI)Colo Colo2 - 1PeñarolPeñarol (URU)
00h15Jorge Wilstermann (BOL)Jorge Wilstermann2 - 3Atlético ParanaenseAtlético Paranaense (BRA)
24 September 2020
00h15Atlético Paranaense (BRA)Atlético Paranaense2 - 0Colo ColoColo Colo (CHI)
25 September 2020
00h00Jorge Wilstermann (BOL)Jorge Wilstermann3 - 1PeñarolPeñarol (URU)
30 September 2020
00h15Peñarol (URU)Peñarol3 - 0Colo ColoColo Colo (CHI)
02h30Atlético Paranaense (BRA)Atlético Paranaense0 - 0Jorge WilstermannJorge Wilstermann (BOL)
21 Oktober 2020
02h30Colo Colo (CHI)Colo Colo0 - 1Jorge WilstermannJorge Wilstermann (BOL)
02h30Peñarol (URU)Peñarol3 - 2Atlético ParanaenseAtlético Paranaense (BRA)

Detail van de uitslagen


Groep 4 (05/03/2020 - 21/10/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1River Plate (ARG)136411216+15
2LDU Quito (ECU)126402128+4
3São Paulo FC (BRA)762131411+3
4Binacional (PER)36105325-22
5 Maart 2020
01h30LDU Quito (ECU)LDU QuitoUitgesteldRiver PlateRiver Plate (ARG)
6 Maart 2020
01h00Binacional (PER)BinacionalUitgesteldSão Paulo FCSão Paulo FC (BRA)
11 Maart 2020
23h15River Plate (ARG)River PlateUitgesteldBinacionalBinacional (PER)
12 Maart 2020
01h30São Paulo FC (BRA)São Paulo FCUitgesteldLDU QuitoLDU Quito (ECU)
16 September 2020
02h30Binacional (PER)Binacional0 - 1LDU QuitoLDU Quito (ECU)
18 September 2020
00h00São Paulo FC (BRA)São Paulo FC2 - 2River PlateRiver Plate (ARG)
23 September 2020
02h30Binacional (PER)Binacional0 - 6River PlateRiver Plate (ARG)
02h30LDU Quito (ECU)LDU Quito4 - 2São Paulo FCSão Paulo FC (BRA)
30 September 2020
02h30LDU Quito (ECU)LDU Quito4 - 0BinacionalBinacional (PER)
1 Oktober 2020
02h30River Plate (ARG)River Plate2 - 1São Paulo FCSão Paulo FC (BRA)
21 Oktober 2020
02h30River Plate (ARG)River Plate3 - 0LDU QuitoLDU Quito (ECU)
02h30São Paulo FC (BRA)São Paulo FC5 - 1BinacionalBinacional (PER)

Detail van de uitslagen


Groep 5 (03/03/2020 - 23/10/2020)

3 Maart 2020
23h15Internacional-RS (BRA)Internacional-RSUitgesteldClub Deportivo Universidad CatólicaClub Deportivo Universidad Católica (CHI)
4 Maart 2020
01h30América de Cali (COL)América de CaliUitgesteldGrêmio Porto AlegreGrêmio Porto Alegre (BRA)
10 Maart 2020
23h15Club Deportivo Universidad Católica (CHI)Club Deportivo Universidad CatólicaUitgesteldAmérica de CaliAmérica de Cali (COL)
13 Maart 2020
01h00Grêmio Porto Alegre (BRA)Grêmio Porto AlegreUitgesteldInternacional-RSInternacional-RS (BRA)
17 September 2020
00h15Internacional-RS (BRA)Internacional-RS4 - 3América de CaliAmérica de Cali (COL)
02h30Club Deportivo Universidad Católica (CHI)Club Deportivo Universidad Católica2 - 0Grêmio Porto AlegreGrêmio Porto Alegre (BRA)
24 September 2020
02h30Internacional-RS (BRA)Internacional-RS0 - 1Grêmio Porto AlegreGrêmio Porto Alegre (BRA)
02h30América de Cali (COL)América de Cali1 - 1Club Deportivo Universidad CatólicaClub Deportivo Universidad Católica (CHI)
30 September 2020
00h15Grêmio Porto Alegre (BRA)Grêmio Porto Alegre2 - 0Club Deportivo Universidad CatólicaClub Deportivo Universidad Católica (CHI)
02h30América de Cali (COL)América de Cali0 - 0Internacional-RSInternacional-RS (BRA)
23 Oktober 2020
02h30Grêmio Porto Alegre (BRA)Grêmio Porto Alegre0 - 1América de CaliAmérica de Cali (COL)
02h30Club Deportivo Universidad Católica (CHI)Club Deportivo Universidad Católica2 - 1Internacional-RSInternacional-RS (BRA)

Detail van de uitslagen


Groep 6 (05/03/2020 - 22/10/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Nacional (URU)15650193+6
2Racing Club (ARG)15650194+5
3Estudiantes de Mérida (VEN)46114812-4
4Alianza Lima (PER)16015411-7
5 Maart 2020
23h00Estudiantes de Mérida (VEN)Estudiantes de MéridaUitgesteldRacing ClubRacing Club (ARG)
6 Maart 2020
03h00Alianza Lima (PER)Alianza LimaUitgesteldNacionalNacional (URU)
12 Maart 2020
23h00Nacional (URU)NacionalUitgesteldEstudiantes de MéridaEstudiantes de Mérida (VEN)
13 Maart 2020
01h00Racing Club (ARG)Racing ClubUitgesteldAlianza LimaAlianza Lima (PER)
17 September 2020
00h15Estudiantes de Mérida (VEN)Estudiantes de Mérida3 - 2Alianza LimaAlianza Lima (PER)
22h00Racing Club (ARG)Racing Club0 - 1NacionalNacional (URU)
23 September 2020
00h15Estudiantes de Mérida (VEN)Estudiantes de Mérida1 - 3NacionalNacional (URU)
24 September 2020
02h30Alianza Lima (PER)Alianza Lima0 - 2Racing ClubRacing Club (ARG)
1 Oktober 2020
00h15Nacional (URU)Nacional1 - 2Racing ClubRacing Club (ARG)
02h30Alianza Lima (PER)Alianza Lima2 - 2Estudiantes de MéridaEstudiantes de Mérida (VEN)
22 Oktober 2020
00h15Nacional (URU)Nacional2 - 0Alianza LimaAlianza Lima (PER)
00h15Racing Club (ARG)Racing Club2 - 1Estudiantes de MéridaEstudiantes de Mérida (VEN)

Detail van de uitslagen


Groep 7 (03/03/2020 - 21/10/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Santos FC (BRA)166510105+5
2Delfín SC (ECU)7621367-1
3C.S.D. Defensa y Justicia (ARG)66204810-2
4Olimpia Asunción (PAR)5612368-2
3 Maart 2020
23h15C.S.D. Defensa y Justicia (ARG)C.S.D. Defensa y JusticiaUitgesteldSantos FCSantos FC (BRA)
5 Maart 2020
01h30Delfín SC (ECU)Delfín SCUitgesteldOlimpia AsunciónOlimpia Asunción (PAR)
10 Maart 2020
23h15Santos FC (BRA)Santos FCUitgesteldDelfín SCDelfín SC (ECU)
12 Maart 2020
01h30Olimpia Asunción (PAR)Olimpia AsunciónUitgesteldC.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia (ARG)
16 September 2020
02h30Santos FC (BRA)Santos FC0 - 0Olimpia AsunciónOlimpia Asunción (PAR)
18 September 2020
00h00C.S.D. Defensa y Justicia (ARG)C.S.D. Defensa y Justicia3 - 0Delfín SCDelfín SC (ECU)
24 September 2020
00h15C.S.D. Defensa y Justicia (ARG)C.S.D. Defensa y Justicia2 - 1Olimpia AsunciónOlimpia Asunción (PAR)
25 September 2020
04h00Delfín SC (ECU)Delfín SC1 - 2Santos FCSantos FC (BRA)
2 Oktober 2020
00h00Olimpia Asunción (PAR)Olimpia Asunción2 - 3Santos FCSantos FC (BRA)
04h00Delfín SC (ECU)Delfín SC3 - 0C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia (ARG)
21 Oktober 2020
00h15Olimpia Asunción (PAR)Olimpia Asunción0 - 1Delfín SCDelfín SC (ECU)
00h15Santos FC (BRA)Santos FC2 - 1C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia (ARG)

Detail van de uitslagen


Groep 8 (04/03/2020 - 23/10/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Boca Juniors (ARG)146420101+9
2Club Libertad (PAR)76213811-3
3Caracas F.C. (VEN)76213812-4
4Independiente Medellín (COL)66204911-2
4 Maart 2020
01h30Caracas F.C. (VEN)Caracas F.C.UitgesteldBoca JuniorsBoca Juniors (ARG)
01h30Independiente Medellín (COL)Independiente MedellínUitgesteldClub LibertadClub Libertad (PAR)
11 Maart 2020
01h30Boca Juniors (ARG)Boca JuniorsUitgesteldIndependiente MedellínIndependiente Medellín (COL)
01h30Club Libertad (PAR)Club LibertadUitgesteldCaracas F.C.Caracas F.C. (VEN)
17 September 2020
02h30Independiente Medellín (COL)Independiente Medellín2 - 3Caracas F.C.Caracas F.C. (VEN)
18 September 2020
02h00Club Libertad (PAR)Club Libertad0 - 2Boca JuniorsBoca Juniors (ARG)
24 September 2020
00h15Caracas F.C. (VEN)Caracas F.C.2 - 1Club LibertadClub Libertad (PAR)
25 September 2020
02h00Independiente Medellín (COL)Independiente Medellín0 - 1Boca JuniorsBoca Juniors (ARG)
30 September 2020
02h30Boca Juniors (ARG)Boca Juniors0 - 0Club LibertadClub Libertad (PAR)
1 Oktober 2020
00h15Caracas F.C. (VEN)Caracas F.C.0 - 2Independiente MedellínIndependiente Medellín (COL)
23 Oktober 2020
02h30Club Libertad (PAR)Club Libertad2 - 4Independiente MedellínIndependiente Medellín (COL)
02h30Boca Juniors (ARG)Boca Juniors3 - 0Caracas F.C.Caracas F.C. (VEN)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (24/11/2020 - 30/01/2021)


Achtste finales
24 November 2020
23h15Atlético Paranaense (BRA)Atlético Paranaense1 - 1River PlateRiver Plate (ARG)
23h15LDU Quito (ECU)LDU Quito1 - 2Santos FCSantos FC (BRA)
25 November 2020
01h30Racing Club (ARG)Racing Club1 - 1FlamengoFlamengo (BRA)
23h15Independiente José Terán (ECU)Independiente José Terán0 - 0NacionalNacional (URU)
23h15Delfín SC (ECU)Delfín SC1 - 3PalmeirasPalmeiras (BRA)
26 November 2020
01h30Club Libertad (PAR)Club Libertad3 - 1Jorge WilstermannJorge Wilstermann (BOL)
27 November 2020
01h30Club Guaraní (PAR)Club Guaraní0 - 2Grêmio Porto AlegreGrêmio Porto Alegre (BRA)
1 December 2020
23h15Santos FC (BRA)Santos FC0 - 1LDU QuitoLDU Quito (ECU)
23h15River Plate (ARG)River Plate1 - 0Atlético ParanaenseAtlético Paranaense (BRA)
2 December 2020
01h30Flamengo (BRA)Flamengo1 - 1 (3 str 5)Racing ClubRacing Club (ARG)
23h15Nacional (URU)Nacional0 - 0 (4 str 2)Independiente José TeránIndependiente José Terán (ECU)
23h15Palmeiras (BRA)Palmeiras5 - 0Delfín SCDelfín SC (ECU)
3 December 2020
01h30Internacional-RS (BRA)Internacional-RS0 - 1Boca JuniorsBoca Juniors (ARG)
01h30Jorge Wilstermann (BOL)Jorge Wilstermann0 - 2Club LibertadClub Libertad (PAR)
4 December 2020
01h30Grêmio Porto Alegre (BRA)Grêmio Porto Alegre2 - 0Club GuaraníClub Guaraní (PAR)
10 December 2020
01h30Boca Juniors (ARG)Boca Juniors1 - 0 (5 str 4)Internacional-RSInternacional-RS (BRA)

Kwartfinales
9 December 2020
01h30Club Libertad (PAR)Club Libertad1 - 1PalmeirasPalmeiras (BRA)
23h15Grêmio Porto Alegre (BRA)Grêmio Porto Alegre1 - 1Santos FCSantos FC (BRA)
11 December 2020
01h30River Plate (ARG)River Plate2 - 0NacionalNacional (URU)
16 December 2020
01h30Palmeiras (BRA)Palmeiras3 - 0Club LibertadClub Libertad (PAR)
23h15Santos FC (BRA)Santos FC4 - 1Grêmio Porto AlegreGrêmio Porto Alegre (BRA)
17 December 2020
01h30Racing Club (ARG)Racing Club1 - 0Boca JuniorsBoca Juniors (ARG)
18 December 2020
01h30Nacional (URU)Nacional2 - 6River PlateRiver Plate (ARG)
24 December 2020
01h30Boca Juniors (ARG)Boca Juniors2 - 0Racing ClubRacing Club (ARG)

Halve Finale
6 Januari 2021
01h30River Plate (ARG)River Plate0 - 3PalmeirasPalmeiras (BRA)
23h15Boca Juniors (ARG)Boca Juniors0 - 0Santos FCSantos FC (BRA)
13 Januari 2021
01h30Palmeiras (BRA)Palmeiras0 - 2River PlateRiver Plate (ARG)
23h15Santos FC (BRA)Santos FC3 - 0Boca JuniorsBoca Juniors (ARG)

Finale
30 Januari 2021
21h00Palmeiras (BRA)Palmeiras - Santos FCSantos FC (BRA)

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden