De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Copa Sudamericana - Eerste Ronde - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Voetbal - Copa Sudamericana - Eerste Ronde - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Home

Gedetailleerde uitslagen

Eerste Ronde

4 Februari 2020 - 28 Februari 2020

Uitslagen

Audax Club Sportivo Italiano (CHI)Audax Club Sportivo Italiano (CHI)0 - 2Cusco FC (PER)Cusco FC (PER)
14/02/2020 - 01h30Cusco FC (PER)Cusco FC2 - 0Audax Club Sportivo ItalianoAudax Club Sportivo Italiano (CHI) 
28/02/2020 - 01h30Audax Club Sportivo Italiano (CHI)Audax Club Sportivo Italiano - Cusco FCCusco FC (PER) 

CR Vasco da Gama (BRA)CR Vasco da Gama (BRA)1 - 0Oriente Petrolero (BOL)Oriente Petrolero (BOL)
06/02/2020 - 01h30CR Vasco da Gama (BRA)CR Vasco da Gama1 - 0Oriente PetroleroOriente Petrolero (BOL) 
20/02/2020 - 01h30Oriente Petrolero (BOL)Oriente Petrolero - CR Vasco da GamaCR Vasco da Gama (BRA) 

Club Blooming (BOL)Club Blooming (BOL)0 - 3Club Sport Emelec (ECU)Club Sport Emelec (ECU)
06/02/2020 - 23h15Club Blooming (BOL)Club Blooming0 - 3Club Sport EmelecClub Sport Emelec (ECU) 
20/02/2020 - 23h15Club Blooming (BOL)Club Blooming - Club Sport EmelecClub Sport Emelec (ECU) 

Millonarios FC (COL)Millonarios FC (COL)2 - 0Club Always Ready (BOL)Club Always Ready (BOL)
07/02/2020 - 01h30Millonarios FC (COL)Millonarios FC2 - 0Club Always ReadyClub Always Ready (BOL) 
20/02/2020 - 23h15Club Always Ready (BOL)Club Always Ready - Millonarios FCMillonarios FC (COL) 

Unión de Santa Fe (ARG)Unión de Santa Fe (ARG)3 - 0Atlético Mineiro (BRA)Atlético Mineiro (BRA)
07/02/2020 - 01h30Unión de Santa Fe (ARG)Unión de Santa Fe3 - 0Atlético MineiroAtlético Mineiro (BRA) 
21/02/2020 - 01h30Atlético Mineiro (BRA)Atlético Mineiro - Unión de Santa FeUnión de Santa Fe (ARG) 

Argentinos Juniors (ARG)Argentinos Juniors (ARG)1 - 1Sport Huancayo (PER)Sport Huancayo (PER)
11/02/2020 - 23h15Argentinos Juniors (ARG)Argentinos Juniors1 - 1Sport HuancayoSport Huancayo (PER) 
26/02/2020 - 01h30Sport Huancayo (PER)Sport Huancayo - Argentinos JuniorsArgentinos Juniors (ARG) 

Plaza Colonia (URU)Plaza Colonia (URU)0 - 1Zamora F.C. (VEN)Zamora F.C. (VEN)
13/02/2020 - 23h15Zamora F.C. (VEN)Zamora F.C.1 - 0Plaza ColoniaPlaza Colonia (URU) 
27/02/2020 - 23h15Plaza Colonia (URU)Plaza Colonia - Zamora F.C.Zamora F.C. (VEN) 

Universidad Católica del Ecuador (ECU)Universidad Católica del Ecuador (ECU)0 - 3Club Atlético Lanús (ARG)Club Atlético Lanús (ARG)
12/02/2020 - 23h15Club Atlético Lanús (ARG)Club Atlético Lanús3 - 0Universidad Católica del EcuadorUniversidad Católica del Ecuador (ECU) 
27/02/2020 - 01h30Universidad Católica del Ecuador (ECU)Universidad Católica del Ecuador - Club Atlético LanúsClub Atlético Lanús (ARG) 

Deportivo Pasto (COL)Deportivo Pasto (COL)0 - 1C.D. Huachipato (CHI)C.D. Huachipato (CHI)
12/02/2020 - 23h15C.D. Huachipato (CHI)C.D. Huachipato1 - 0Deportivo PastoDeportivo Pasto (COL) 
27/02/2020 - 01h30Deportivo Pasto (COL)Deportivo Pasto - C.D. HuachipatoC.D. Huachipato (CHI) 

Liverpool Fútbol Club (URU)Liverpool Fútbol Club (URU)2 - 0Llaneros FC (VEN)Llaneros FC (VEN)
13/02/2020 - 01h30Llaneros FC (VEN)Llaneros FC0 - 2Liverpool Fútbol ClubLiverpool Fútbol Club (URU) 
26/02/2020 - 23h15Liverpool Fútbol Club (URU)Liverpool Fútbol Club - Llaneros FCLlaneros FC (VEN) 

Club Nacional (PAR)Club Nacional (PAR)0 - 3Esporte Clube Bahia (BRA)Esporte Clube Bahia (BRA)
13/02/2020 - 01h30Esporte Clube Bahia (BRA)Esporte Clube Bahia3 - 0Club NacionalClub Nacional (PAR) 
26/02/2020 - 23h15Club Nacional (PAR)Club Nacional - Esporte Clube BahiaEsporte Clube Bahia (BRA) 

Goiás EC (BRA)Goiás EC (BRA)0 - 1Club Sol de América (PAR)Club Sol de América (PAR)
12/02/2020 - 01h30Club Sol de América (PAR)Club Sol de América1 - 0Goiás ECGoiás EC (BRA) 
26/02/2020 - 01h30Goiás EC (BRA)Goiás EC - Club Sol de AméricaClub Sol de América (PAR) 

Club River Plate (PAR)Club River Plate (PAR)1 - 2Deportivo Cali (COL)Deportivo Cali (COL)
12/02/2020 - 01h30Deportivo Cali (COL)Deportivo Cali2 - 1Club River PlateClub River Plate (PAR) 
26/02/2020 - 01h30Club River Plate (PAR)Club River Plate - Deportivo CaliDeportivo Cali (COL) 

CA River Plate (URU)CA River Plate (URU)2 - 1Atlético Grau (PER)Atlético Grau (PER)
11/02/2020 - 23h15Atlético Grau (PER)Atlético Grau1 - 2CA River PlateCA River Plate (URU) 
25/02/2020 - 23h15CA River Plate (URU)CA River Plate - Atlético GrauAtlético Grau (PER) 

Club Deportivo El Nacional (ECU)Club Deportivo El Nacional (ECU)0 - 1CA Fénix (URU)CA Fénix (URU)
05/02/2020 - 23h15CA Fénix (URU)CA Fénix1 - 0Club Deportivo El NacionalClub Deportivo El Nacional (ECU) 
20/02/2020 - 01h30Club Deportivo El Nacional (ECU)Club Deportivo El Nacional - CA FénixCA Fénix (URU) 

Club Sportivo Luqueño (PAR)Club Sportivo Luqueño (PAR)3 - 2Mineros de Guayana (VEN)Mineros de Guayana (VEN)
05/02/2020 - 23h15Mineros de Guayana (VEN)Mineros de Guayana2 - 3Club Sportivo LuqueñoClub Sportivo Luqueño (PAR) 
19/02/2020 - 23h15Club Sportivo Luqueño (PAR)Club Sportivo Luqueño - Mineros de GuayanaMineros de Guayana (VEN) 

Club Atlético Huracán (ARG)Club Atlético Huracán (ARG)0 - 3Atlético Nacional Medellín (COL)Atlético Nacional Medellín (COL)
06/02/2020 - 01h30Atlético Nacional Medellín (COL)Atlético Nacional Medellín3 - 0Club Atlético HuracánClub Atlético Huracán (ARG) 
19/02/2020 - 23h15Club Atlético Huracán (ARG)Club Atlético Huracán - Atlético Nacional MedellínAtlético Nacional Medellín (COL) 

FBC Melgar (PER)FBC Melgar (PER)2 - 0Nacional Potosí (BOL)Nacional Potosí (BOL)
04/02/2020 - 23h15Nacional Potosí (BOL)Nacional Potosí0 - 2FBC MelgarFBC Melgar (PER) 
19/02/2020 - 01h30FBC Melgar (PER)FBC Melgar - Nacional PotosíNacional Potosí (BOL) 

SD Aucas (ECU)SD Aucas (ECU)0 - 1Vélez Sársfield (ARG)Vélez Sársfield (ARG)
05/02/2020 - 01h30Vélez Sársfield (ARG)Vélez Sársfield1 - 0SD AucasSD Aucas (ECU) 
19/02/2020 - 01h30SD Aucas (ECU)SD Aucas - Vélez SársfieldVélez Sársfield (ARG) 

Unión La Calera (CHI)Unión La Calera (CHI)1 - 1Fluminense (BRA)Fluminense (BRA)
05/02/2020 - 01h30Fluminense (BRA)Fluminense1 - 1Unión La CaleraUnión La Calera (CHI) 
18/02/2020 - 23h15Unión La Calera (CHI)Unión La Calera - FluminenseFluminense (BRA) 

Aragua FC (VEN)Aragua FC (VEN)0 - 3Coquimbo Unido (CHI)Coquimbo Unido (CHI)
04/02/2020 - 23h15Coquimbo Unido (CHI)Coquimbo Unido3 - 0Aragua FCAragua FC (VEN) 
18/02/2020 - 23h15Aragua FC (VEN)Aragua FC - Coquimbo UnidoCoquimbo Unido (CHI) 

CA Independiente (ARG)CA Independiente (ARG)1 - 0Fortaleza (BRA)Fortaleza (BRA)
14/02/2020 - 01h30CA Independiente (ARG)CA Independiente1 - 0FortalezaFortaleza (BRA) 
28/02/2020 - 01h30Fortaleza (BRA)Fortaleza - CA IndependienteCA Independiente (ARG) 

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden