De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Copa Sudamericana - 2019 - Home

Voetbal - Copa Sudamericana - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Copa Sudamericana - Home

Eerste Ronde (06/02/2019 - 03/05/2019)

6 Februari 2019
00h30Unión La Calera (CHI)Unión La Calera0 - 0Chapecoense-SCChapecoense-SC (BRA)
7 Februari 2019
00h30Botafogo FR (BRA)Botafogo FR1 - 0C.S.D. Defensa y JusticiaC.S.D. Defensa y Justicia (ARG)
22h15Esporte Clube Bahia (BRA)Esporte Clube Bahia0 - 1Liverpool Fútbol ClubLiverpool Fútbol Club (URU)
8 Februari 2019
00h30Deportivo Santaní (PAR)Deportivo Santaní1 - 1Once CaldasOnce Caldas (COL)
12 Februari 2019
22h15CA River Plate (URU)CA River Plate0 - 0Santos FCSantos FC (BRA)
13 Februari 2019
00h30Macará (ECU)Macará2 - 1CD GuabiráCD Guabirá (BOL)
14 Februari 2019
22h15Royal Pari FC (BOL)Royal Pari FC2 - 1Monagas Sport ClubMonagas Sport Club (VEN)
15 Februari 2019
00h30Corinthians (BRA)Corinthians1 - 1Racing ClubRacing Club (ARG)
20 Februari 2019
01h30Chapecoense-SC (BRA)Chapecoense-SC1 - 1Unión La CaleraUnión La Calera (CHI)
21 Februari 2019
01h30C.S.D. Defensa y Justicia (ARG)C.S.D. Defensa y Justicia0 - 3Botafogo FRBotafogo FR (BRA)
23h15Liverpool Fútbol Club (URU)Liverpool Fútbol Club0 - 0Esporte Clube BahiaEsporte Clube Bahia (BRA)
22 Februari 2019
01h30Once Caldas (COL)Once Caldas0 - 2Deportivo SantaníDeportivo Santaní (PAR)
26 Februari 2019
23h15Santos FC (BRA)Santos FC1 - 1CA River PlateCA River Plate (URU)
27 Februari 2019
01h30Fluminense (BRA)Fluminense0 - 0Deportes AntofagastaDeportes Antofagasta (CHI)
23h15Monagas Sport Club (VEN)Monagas Sport Club2 - 1 (2 str 4)Royal Pari FCRoyal Pari FC (BOL)
28 Februari 2019
01h30Racing Club (ARG)Racing Club1 - 1 (4 str 5)CorinthiansCorinthians (BRA)
1 Maart 2019
01h30CD Guabirá (BOL)CD Guabirá0 - 3MacaráMacará (ECU)
19 Maart 2019
23h15Unión Española (CHI)Unión Española1 - 1Mushuc Runa SCMushuc Runa SC (ECU)
20 Maart 2019
01h30CD Municipal de la Paz (BOL)CD Municipal de la Paz0 - 3Colón de Santa FéColón de Santa Fé (ARG)
01h30Nacional Potosí (BOL)Nacional Potosí0 - 1Zulia FCZulia FC (VEN)
21 Maart 2019
01h30Independiente F.B.C. (PAR)Independiente F.B.C.0 - 0La EquidadLa Equidad (COL)
01h30Unión de Santa Fe (ARG)Unión de Santa Fe2 - 0Independiente José TeránIndependiente José Terán (ECU)
23h15Deportes Antofagasta (CHI)Deportes Antofagasta1 - 2FluminenseFluminense (BRA)
23h15Montevideo Wanderers F.C. (URU)Montevideo Wanderers F.C.2 - 0Sport HuancayoSport Huancayo (PER)
22 Maart 2019
01h30Rionegro Águilas (COL)Rionegro Águilas1 - 1Oriente PetroleroOriente Petrolero (BOL)
2 April 2019
22h00Mineros de Guayana (VEN)Mineros de Guayana1 - 0Club Sol de AméricaClub Sol de América (PAR)
3 April 2019
02h30Universidad Católica del Ecuador (ECU)Universidad Católica del Ecuador0 - 1Colo ColoColo Colo (CHI)
4 April 2019
02h30Universidad Técnica de Cajamarca (PER)Universidad Técnica de Cajamarca1 - 1C.A. CerroC.A. Cerro (URU)
02h30CA Independiente (ARG)CA Independiente4 - 1BinacionalBinacional (PER)
5 April 2019
00h15Argentinos Juniors (ARG)Argentinos Juniors2 - 0Estudiantes de MéridaEstudiantes de Mérida (VEN)
02h30Deportivo Cali (COL)Deportivo Cali1 - 0Club GuaraníClub Guaraní (PAR)
16 April 2019
22h00Zulia FC (VEN)Zulia FC1 - 0 (2 str 0)Nacional PotosíNacional Potosí (BOL)
17 April 2019
02h30La Equidad (COL)La Equidad0 - 0 (4 str 3)Independiente F.B.C.Independiente F.B.C. (PAR)
02h30Colón de Santa Fé (ARG)Colón de Santa Fé2 - 0CD Municipal de la PazCD Municipal de la Paz (BOL)
18 April 2019
02h30Oriente Petrolero (BOL)Oriente Petrolero1 - 1 (0 str 3)Rionegro ÁguilasRionegro Águilas (COL)
02h30Independiente José Terán (ECU)Independiente José Terán2 - 0 (4 str 2)Unión de Santa FeUnión de Santa Fe (ARG)
19 April 2019
02h30Mushuc Runa SC (ECU)Mushuc Runa SC1 - 1 (5 str 6)Unión EspañolaUnión Española (CHI)
02h30Sport Huancayo (PER)Sport Huancayo1 - 1Montevideo Wanderers F.C.Montevideo Wanderers F.C. (URU)
1 Mei 2019
00h15C.A. Cerro (URU)C.A. Cerro3 - 1Universidad Técnica de CajamarcaUniversidad Técnica de Cajamarca (PER)
02h30Colo Colo (CHI)Colo Colo0 - 1Universidad Católica del EcuadorUniversidad Católica del Ecuador (ECU)
2 Mei 2019
00h15Club Sol de América (PAR)Club Sol de América1 - 0Mineros de GuayanaMineros de Guayana (VEN)
02h30Binacional (PER)Binacional1 - 2CA IndependienteCA Independiente (ARG)
3 Mei 2019
02h30Club Guaraní (PAR)Club Guaraní1 - 0 (1 str 4)Deportivo CaliDeportivo Cali (COL)
8 Mei 2019
22h00Estudiantes de Mérida (VEN)Estudiantes de MéridaUitgesteldArgentinos JuniorsArgentinos Juniors (ARG)

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde (22/05/2019 - 31/05/2019)

22 Mei 2019
00h15CA River Plate (URU)CA River Plate0 - 0Colón de Santa FéColón de Santa Fé (ARG)
00h15Royal Pari FC (BOL)Royal Pari FC1 - 0MacaráMacará (ECU)
00h15Universidad Católica del Ecuador (ECU)Universidad Católica del Ecuador6 - 0FBC MelgarFBC Melgar (PER)
02h30Unión Española (CHI)Unión Española0 - 3Sporting CristalSporting Cristal (PER)
02h30Unión La Calera (CHI)Unión La Calera1 - 0Atlético MineiroAtlético Mineiro (BRA)
02h30Rionegro Águilas (COL)Rionegro Águilas3 - 2CA IndependienteCA Independiente (ARG)
22h00Zulia FC (VEN)Zulia FC2 - 1C.D. PalestinoC.D. Palestino (CHI)
23 Mei 2019
00h15Club Sol de América (PAR)Club Sol de América0 - 1Botafogo FRBotafogo FR (BRA)
00h15Deportivo Cali (COL)Deportivo Cali1 - 1PeñarolPeñarol (URU)
02h30Liverpool Fútbol Club (URU)Liverpool Fútbol Club1 - 0Caracas F.C.Caracas F.C. (VEN)
02h30La Equidad (COL)La Equidad2 - 0Deportivo SantaníDeportivo Santaní (PAR)
24 Mei 2019
00h15Montevideo Wanderers F.C. (URU)Montevideo Wanderers F.C.0 - 0C.A. CerroC.A. Cerro (URU)
00h15Corinthians (BRA)Corinthians2 - 0Deportivo LaraDeportivo Lara (VEN)
02h30Argentinos Juniors (ARG)Argentinos Juniors1 - 0Deportes TolimaDeportes Tolima (COL)
02h30Fluminense (BRA)Fluminense4 - 1Atlético Nacional MedellínAtlético Nacional Medellín (COL)
02h30Independiente José Terán (ECU)Independiente José Terán5 - 0Club Deportivo Universidad CatólicaClub Deportivo Universidad Católica (CHI)
28 Mei 2019
22h00Caracas F.C. (VEN)Caracas F.C.2 - 0Liverpool Fútbol ClubLiverpool Fútbol Club (URU)
29 Mei 2019
00h15FBC Melgar (PER)FBC Melgar0 - 0Universidad Católica del EcuadorUniversidad Católica del Ecuador (ECU)
00h15CA Independiente (ARG)CA Independiente2 - 0Rionegro ÁguilasRionegro Águilas (COL)
00h15Colón de Santa Fé (ARG)Colón de Santa Fé3 - 1CA River PlateCA River Plate (URU)
02h30Atlético Mineiro (BRA)Atlético Mineiro1 - 0 (3 str 0)Unión La CaleraUnión La Calera (CHI)
02h30Sporting Cristal (PER)Sporting Cristal3 - 0Unión EspañolaUnión Española (CHI)
30 Mei 2019
00h15C.D. Palestino (CHI)C.D. Palestino0 - 1Zulia FCZulia FC (VEN)
00h15Peñarol (URU)Peñarol2 - 0Deportivo CaliDeportivo Cali (COL)
00h15Botafogo FR (BRA)Botafogo FR4 - 0Club Sol de AméricaClub Sol de América (PAR)
02h30Atlético Nacional Medellín (COL)Atlético Nacional Medellín1 - 0FluminenseFluminense (BRA)
02h30Deportivo Santaní (PAR)Deportivo Santaní1 - 2La EquidadLa Equidad (COL)
02h30Macará (ECU)Macará3 - 2Royal Pari FCRoyal Pari FC (BOL)
22h00Deportivo Lara (VEN)Deportivo Lara0 - 2CorinthiansCorinthians (BRA)
31 Mei 2019
00h15C.A. Cerro (URU)C.A. Cerro0 - 1Montevideo Wanderers F.C.Montevideo Wanderers F.C. (URU)
00h15Deportes Tolima (COL)Deportes Tolima0 - 0Argentinos JuniorsArgentinos Juniors (ARG)
02h30Club Deportivo Universidad Católica (CHI)Club Deportivo Universidad Católica3 - 2Independiente José TeránIndependiente José Terán (ECU)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (10/07/2019 - 02/08/2019)


Achtste finales (17/07/2019)
10 Juli 2019
02h30Royal Pari FC (BOL)Royal Pari FC1 - 2La EquidadLa Equidad (COL)
22h00Caracas F.C. (VEN)Caracas F.C.0 - 0Independiente José TeránIndependiente José Terán (ECU)
12 Juli 2019
02h30Colón de Santa Fé (ARG)Colón de Santa Fé0 - 1Argentinos JuniorsArgentinos Juniors (ARG)
17 Juli 2019
02h30La Equidad (COL)La Equidad2 - 1Royal Pari FCRoyal Pari FC (BOL)
18 Juli 2019
02h30Independiente José Terán (ECU)Independiente José Terán - Caracas F.C.Caracas F.C. (VEN)
19 Juli 2019
02h30Argentinos Juniors (ARG)Argentinos Juniors - Colón de Santa FéColón de Santa Fé (ARG)
23 Juli 2019
22h00Zulia FC (VEN)Zulia FC - Sporting CristalSporting Cristal (PER)
24 Juli 2019
02h30Peñarol (URU)Peñarol - FluminenseFluminense (BRA)
25 Juli 2019
02h30Botafogo FR (BRA)Botafogo FR - Atlético MineiroAtlético Mineiro (BRA)
26 Juli 2019
02h30Corinthians (BRA)Corinthians - Montevideo Wanderers F.C.Montevideo Wanderers F.C. (URU)
02h30CA Independiente (ARG)CA Independiente - Universidad Católica del EcuadorUniversidad Católica del Ecuador (ECU)
31 Juli 2019
00h15Sporting Cristal (PER)Sporting Cristal - Zulia FCZulia FC (VEN)
02h30Fluminense (BRA)Fluminense - PeñarolPeñarol (URU)
1 Augustus 2019
02h30Atlético Mineiro (BRA)Atlético Mineiro - Botafogo FRBotafogo FR (BRA)
2 Augustus 2019
02h30Montevideo Wanderers F.C. (URU)Montevideo Wanderers F.C. - CorinthiansCorinthians (BRA)
02h30Universidad Católica del Ecuador (ECU)Universidad Católica del Ecuador - CA IndependienteCA Independiente (ARG)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden