De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Bulgarije - Professional A Football Group - 2019/2020 - Home

Voetbal - Bulgarije - Professional A Football Group - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Bulgarije
  • Beroe Stara Zagora
  • Botev Plovdiv
  • Cherno More Varna
  • CSKA Sofia
  • FC Arda Kardzhali
  • FC Botev Vratza
  • FC Dunav Ruse
  • FC Etar Veliko Tarnovo
  • FC Tsarsko Selo Sofia
  • FC Vitosha Bistritsa
  • Levski Sofia
  • Lokomotiv Plovdiv
  • Ludogorets 1947 Razgrad
  • Slavia Sofia

Home

Bulgarije Professional A Football Group 2019/2020 - Home

BulgarijeBulgarije

Regulier Seizoen (Bulgarije - 12/07/2019 - 14/06/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Ludogorets 1947 Razgrad622618804612+34
2Lokomotiv Plovdiv502614844923+26
3CSKA Sofia502614844117+24
4Levski Sofia492614754319+24
5Slavia Sofia452613673628+8
6Beroe Stara Zagora4326141114434+10
7Cherno More Varna4026101063224+8
8FC Arda Kardzhali312671092733-6
9Botev Plovdiv302686122630-4
10FC Etar Veliko Tarnovo272669113145-14
11FC Tsarsko Selo Sofia252674152442-18
12FC Botev Vratza222657142146-25
13FC Dunav Ruse192647152149-28
14FC Vitosha Bistritsa62613221554-39

PromotieDegradatie

11 Juni 2020
19h30FC Etar Veliko TarnovoFC Etar Veliko Tarnovo5 - 3FC Dunav RuseFC Dunav Ruse
12 Juni 2020
19h30FC Botev VratzaFC Botev Vratza0 - 1FC Tsarsko Selo SofiaFC Tsarsko Selo Sofia
13 Juni 2020
17h45Cherno More VarnaCherno More Varna2 - 0FC Vitosha BistritsaFC Vitosha Bistritsa
20h00Slavia SofiaSlavia Sofia2 - 4Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora
14 Juni 2020
15h30FC Arda KardzhaliFC Arda Kardzhali1 - 3Levski SofiaLevski Sofia
17h45Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad2 - 1Botev PlovdivBotev Plovdiv
20h00CSKA SofiaCSKA Sofia1 - 1Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde - Groep A (Bulgarije - 19/06/2020 - 02/07/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Cherno More Varna4729121163927+12
2FC Etar Veliko Tarnovo3129710123448-14
3FC Tsarsko Selo Sofia312994162746-19
4FC Vitosha Bistritsa62913251557-42

UEFA Europa League Play-offDegradatie Playoff

19 Juni 2020
17h15Cherno More VarnaCherno More Varna1 - 0FC Vitosha BistritsaFC Vitosha Bistritsa
22 Juni 2020
19h30FC Etar Veliko TarnovoFC Etar Veliko Tarnovo0 - 1FC Tsarsko Selo SofiaFC Tsarsko Selo Sofia
26 Juni 2020
17h45Cherno More VarnaCherno More Varna2 - 2FC Etar Veliko TarnovoFC Etar Veliko Tarnovo
27 Juni 2020
15h30FC Vitosha BistritsaFC Vitosha BistritsaUitgesteldFC Tsarsko Selo SofiaFC Tsarsko Selo Sofia
2 Juli 2020
17h30FC Etar Veliko TarnovoFC Etar Veliko Tarnovo1 - 0FC Vitosha BistritsaFC Vitosha Bistritsa
19h45FC Tsarsko Selo SofiaFC Tsarsko Selo Sofia1 - 4Cherno More VarnaCherno More Varna

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde - Groep B (Bulgarije - 20/06/2020 - 03/07/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Arda Kardzhali3428810102835-7
2Botev Plovdiv332896132933-4
3FC Botev Vratza252867152650-24
4FC Dunav Ruse222857162452-28

UEFA Europa League Play-offDegradatie Playoff

20 Juni 2020
20h00Botev PlovdivBotev Plovdiv3 - 2FC Botev VratzaFC Botev Vratza
21 Juni 2020
18h00FC Arda KardzhaliFC Arda Kardzhali0 - 2FC Dunav RuseFC Dunav Ruse
29 Juni 2020
17h45FC Dunav RuseFC Dunav Ruse1 - 3FC Botev VratzaFC Botev Vratza
20h00FC Arda KardzhaliFC Arda Kardzhali1 - 0Botev PlovdivBotev Plovdiv
3 Juli 2020
17h45FC Botev VratzaFC Botev Vratza - FC Arda KardzhaliFC Arda Kardzhali
20h00Botev PlovdivBotev Plovdiv - FC Dunav RuseFC Dunav Ruse

Detail van de uitslagen


Playoffs 11-13 (Bulgarije - 06/07/2020 - 13/07/2020)


Plaats 11-14
6 Juli 2020
20h00FC Botev VratzaFC Botev Vratza - FC Dunav RuseFC Dunav Ruse
9 Juli 2020
17h00FC Tsarsko Selo SofiaFC Tsarsko Selo Sofia - FC Botev VratzaFC Botev Vratza
13 Juli 2020
17h15FC Dunav RuseFC Dunav Ruse - FC Tsarsko Selo SofiaFC Tsarsko Selo Sofia

Plaats 13

Plaats 11

Degradatie Play-Offs (Bulgarije - 29/05/2020 - 30/05/2020)



Championship Ronde (Bulgarije - 20/06/2020 - 12/07/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Ludogorets 1947 Razgrad682820805414+40
2Levski Sofia532815854823+25
3CSKA Sofia5228141044420+24
4Lokomotiv Plovdiv502814865030+20
5Slavia Sofia492814773728+9
6Beroe Stara Zagora4328141134638+8

UEFA Champions League - KwalificatiesUEFA Europa LeagueUEFA Europa League Play-off

20 Juni 2020
15h15CSKA SofiaCSKA Sofia3 - 3Levski SofiaLevski Sofia
17h45Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv0 - 1Slavia SofiaSlavia Sofia
21 Juni 2020
15h30Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad2 - 1Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora
27 Juni 2020
17h45Slavia SofiaSlavia Sofia0 - 0CSKA SofiaCSKA Sofia
20h00Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad6 - 1Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv
28 Juni 2020
20h00Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora1 - 2Levski SofiaLevski Sofia
4 Juli 2020
17h00Levski SofiaLevski Sofia - Slavia SofiaSlavia Sofia
5 Juli 2020
17h45Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv - Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora
20h00CSKA SofiaCSKA Sofia - Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad
8 Juli 2020
17h30Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad - Levski SofiaLevski Sofia
20h15Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora - Slavia SofiaSlavia Sofia
9 Juli 2020
19h30Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv - CSKA SofiaCSKA Sofia
12 Juli 2020
20h00Slavia SofiaSlavia Sofia - Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad
20h00CSKA SofiaCSKA Sofia - Beroe Stara ZagoraBeroe Stara Zagora
20h00Levski SofiaLevski Sofia - Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv

Detail van de uitslagen


Europa League Playoff (Bulgarije - 07/05/2020 - 28/05/2020)



Eerste ronde

Tweede ronde

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden