De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Alps Hockey League - 2019/2020 - Home

Ijshockey - Alps Hockey League - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Asiago Hockey
  • EC Bregenzerwald
  • EC KAC Klagenfurt II
  • EC Kitzbühel
  • EHC Liwest Black Wings Linz II
  • EHC Lustenau
  • EK Zeller Eisbären
  • FBI-VEU Feldkirch
  • HC Fassa
  • HC Gherdëina-Gardena
  • HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria Wolves
  • HDD Acroni Jesenice
  • HDD Olimpija Ljubljana
  • Red Bulls Salzburg U20
  • SG Cortina
  • SSI Vipiteno Broncos
  • SV Ritten-Renon
  • Vienna Capitals II

Home

Alps Hockey League 2019/2020 - Home

Regulier Seizoen (14/09/2019 - 01/02/2020)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1HC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)231071203514+21
2SSI Vipiteno Broncos (ITA)211070304130+11
3SV Ritten-Renon (ITA)20952114628+18
4SG Cortina (ITA)19851023215+17
5HDD Olimpija Ljubljana (SLO)18951212318+5
6Asiago Hockey (ITA)171042313534+1
7HC Gherdëina-Gardena (ITA)16950312724+3
8HDD Acroni Jesenice (SLO)149403229290
9FBI-VEU Feldkirch (AUT)14941402932-3
10EK Zeller Eisbären (AUT)13940413932+7
11EC Kitzbühel (AUT)12731212720+7
12EHC Lustenau (AUT)121031513231+1
13HC Fassa (ITA)12931412425-1
14EC KAC Klagenfurt II (AUT)101030611938-19
15Red Bulls Salzburg U20 (AUT)91021612531-6
16EC Bregenzerwald (AUT)8921603046-16
17Vienna Capitals II (AUT)6820601425-11
18EHC Liwest Black Wings Linz II (AUT)2901801348-35
26 September 2019
19h15Red Bulls Salzburg U20 (AUT)Red Bulls Salzburg U202 - 5HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria WolvesHC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)
19 December 2019
19h00Vienna Capitals II (AUT)Vienna Capitals II - EC BregenzerwaldEC Bregenzerwald (AUT)
6 Januari 2020
18h00HDD Acroni Jesenice (SLO)HDD Acroni Jesenice - EHC Liwest Black Wings Linz IIEHC Liwest Black Wings Linz II (AUT)
18h00FBI-VEU Feldkirch (AUT)FBI-VEU Feldkirch - HC FassaHC Fassa (ITA)
19h30EK Zeller Eisbären (AUT)EK Zeller Eisbären - EHC LustenauEHC Lustenau (AUT)
20h00EC Kitzbühel (AUT)EC Kitzbühel - SV Ritten-RenonSV Ritten-Renon (ITA)
20h30HC Gherdëina-Gardena (ITA)HC Gherdëina-Gardena - HDD Olimpija LjubljanaHDD Olimpija Ljubljana (SLO)
20h30Asiago Hockey (ITA)Asiago Hockey - SSI Vipiteno BroncosSSI Vipiteno Broncos (ITA)
20h45SG Cortina (ITA)SG Cortina - EC KAC Klagenfurt IIEC KAC Klagenfurt II (AUT)

Detail van de uitslagen


Playoffs (12/03/2020 - 21/04/2020)



Eerste ronde (12/03/2020)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden