De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - BeNe-league  - 2019/2020 - Home

Ijshockey - BeNe-league - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Antwerp Phantoms
  • Bulldogs Liege
  • Friesland Flyers Heerenveen
  • Herentals HYC
  • HYS The Hague
  • IHC Leuven
  • Mechelen Golden Sharks
  • Nijmegen Devils
  • Ruijters Eaters Geleen
  • Tilburg Trappers B
  • Zoetermeer Panthers

Home

BeNe-league 2019/2020 - Home

Regulier Seizoen (02/11/2019 - 01/03/2020)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Friesland Flyers Heerenveen (NED)49201603111051+59
2HYS The Hague (NED)47201423110555+50
3Herentals HYC (BEL)44201324112952+77
4Bulldogs Liege (BEL)40201226010366+37
5Nijmegen Devils (NED)32201008212463+61
6IHC Leuven (BEL)302091918682+4
7Ruijters Eaters Geleen (NED)2920909210975+34
8Mechelen Golden Sharks (BEL)2720901109995+4
9Zoetermeer Panthers (NED)242063110101116-15
10Antwerp Phantoms (BEL)7202017152194-142
11Tilburg Trappers B (NED)1200019148217-169

Playoffs

1 Maart 2020
18h45Bulldogs Liege (BEL)Bulldogs Liege9 - 4
(1-0, 7-2, 1-2)
Antwerp PhantomsAntwerp Phantoms (BEL)
20h00Herentals HYC (BEL)Herentals HYC2 - 3
(0-1, 0-0, 2-2)
Mechelen Golden SharksMechelen Golden Sharks (BEL)
3 Maart 2020
20h15Tilburg Trappers B (NED)Tilburg Trappers B1 - 17
(0-5, 1-6, 0-6)
Nijmegen DevilsNijmegen Devils (NED)

Detail van de uitslagen


Playoffs (06/03/2020 - 15/03/2020)


Kwartfinales
6 Maart 2020
20h30HYS The Hague (NED)HYS The Hague5 - 4
(1-1, 2-2, 2-1)
Ruijters Eaters GeleenRuijters Eaters Geleen (NED)
20h30Friesland Flyers Heerenveen (NED)Friesland Flyers Heerenveen8 - 1
(2-0, 4-0, 2-1)
Mechelen Golden SharksMechelen Golden Sharks (BEL)
7 Maart 2020
18h45Bulldogs Liege (BEL)Bulldogs Liege1 - 6
(0-4, 1-1, 0-1)
Nijmegen DevilsNijmegen Devils (NED)
19h45Mechelen Golden Sharks (BEL)Mechelen Golden Sharks1 - 5
(0-0, 0-0, 1-5)
Friesland Flyers HeerenveenFriesland Flyers Heerenveen (NED)
20h00IHC Leuven (BEL)IHC Leuven0 - 6
(0-1, 0-2, 0-3)
Herentals HYCHerentals HYC (BEL)
8 Maart 2020
17h45Nijmegen Devils (NED)Nijmegen Devils6 - 2
(3-1, 0-1, 3-0)
Bulldogs LiegeBulldogs Liege (BEL)
19h00Ruijters Eaters Geleen (NED)Ruijters Eaters Geleen4 - 5
(1-1, 2-2, 1-2)
HYS The HagueHYS The Hague (NED)
20h00Herentals HYC (BEL)Herentals HYC2 - 3 verlengingen
(0-1, 2-0, 0-1, 0-1)
IHC LeuvenIHC Leuven (BEL)
10 Maart 2020
20h30Herentals HYC (BEL)Herentals HYC8 - 2
(2-2, 3-0, 3-0)
IHC LeuvenIHC Leuven (BEL)

Halve Finale
13 Maart 2020
20h30HYS The Hague (NED)HYS The HagueGeannuleerdHerentals HYCHerentals HYC (BEL)
14 Maart 2020
20h00Friesland Flyers Heerenveen (NED)Friesland Flyers HeerenveenGeannuleerdNijmegen DevilsNijmegen Devils (NED)
15 Maart 2020
20h00Herentals HYC (BEL)Herentals HYCGeannuleerdHYS The HagueHYS The Hague (NED)
20h15Nijmegen Devils (NED)Nijmegen DevilsGeannuleerdFriesland Flyers HeerenveenFriesland Flyers Heerenveen (NED)

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden