De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Alps Hockey League - 2018/2019 - Home

Ijshockey - Alps Hockey League - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Asiago Hockey
  • EC Bregenzerwald
  • EC KAC Klagenfurt II
  • EC Kitzbühel
  • EHC Lustenau
  • EK Zeller Eisbären
  • FBI-VEU Feldkirch
  • HC Fassa
  • HC Gherdëina-Gardena
  • HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria Wolves
  • HDD Acroni Jesenice
  • HDD Olimpija Ljubljana
  • Hockey Milano Rossoblu
  • Red Bulls Salzburg U20
  • SG Cortina
  • SSI Vipiteno Broncos
  • SV Ritten-Renon

Home

Alps Hockey League - Home

WinnaarHDD Olimpija Ljubljana : HDD Olimpija Ljubljana

 
 

Regulier Seizoen (15/09/2018 - 09/03/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1HC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)104403153115659+97
2HDD Olimpija Ljubljana (SLO)94402937116085+75
3Red Bulls Salzburg U20 (AUT)90402646416897+71
4Asiago Hockey (ITA)844022774158109+49
5SV Ritten-Renon (ITA)834027112016598+67
6EHC Lustenau (AUT)8140252112158112+46
7FBI-VEU Feldkirch (AUT)7240212125136115+21
8HDD Acroni Jesenice (SLO)6840211153173115+58
9SSI Vipiteno Broncos (ITA)6840167116130100+30
10SG Cortina (ITA)5540144175111130-19
11HC Gherdëina-Gardena (ITA)4640141232106139-33
12EC Kitzbühel (AUT)4240113233101154-53
13EK Zeller Eisbären (AUT)374093244106171-65
14EC Bregenzerwald (AUT)30408127499163-64
15EC KAC Klagenfurt II (AUT)294091300109185-76
16Hockey Milano Rossoblu (ITA)22406131299188-89
17HC Fassa (ITA)15403233291206-115
9 Oktober 2018
19h15Red Bulls Salzburg U20 (AUT)Red Bulls Salzburg U203 - 2FBI-VEU FeldkirchFBI-VEU Feldkirch (AUT)
12 Januari 2019
19h00Hockey Milano Rossoblu (ITA)Hockey Milano Rossoblu2 - 5SG CortinaSG Cortina (ITA)
20h30HC Gherdëina-Gardena (ITA)HC Gherdëina-Gardena5 - 6HDD Acroni JeseniceHDD Acroni Jesenice (SLO)
9 Maart 2019
19h00EK Zeller Eisbären (AUT)EK Zeller Eisbären0 - 3SV Ritten-RenonSV Ritten-Renon (ITA)
19h00EC Kitzbühel (AUT)EC Kitzbühel1 - 6Asiago HockeyAsiago Hockey (ITA)
19h00SSI Vipiteno Broncos (ITA)SSI Vipiteno Broncos4 - 3 verlengingenEC BregenzerwaldEC Bregenzerwald (AUT)
19h00EHC Lustenau (AUT)EHC Lustenau5 - 3HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria WolvesHC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)
19h00HDD Olimpija Ljubljana (SLO)HDD Olimpija Ljubljana5 - 1EC KAC Klagenfurt IIEC KAC Klagenfurt II (AUT)

Detail van de uitslagen


Playoffs (12/03/2019 - 21/04/2019)


Eerste ronde (14/03/2019)
12 Maart 2019
19h00HDD Acroni Jesenice (SLO)HDD Acroni Jesenice3 - 0SSI Vipiteno BroncosSSI Vipiteno Broncos (ITA)
19h30FBI-VEU Feldkirch (AUT)FBI-VEU Feldkirch2 - 4SG CortinaSG Cortina (ITA)
19h30EHC Lustenau (AUT)EHC Lustenau6 - 3HC Gherdëina-GardenaHC Gherdëina-Gardena (ITA)
20h00SV Ritten-Renon (ITA)SV Ritten-Renon6 - 0EC KitzbühelEC Kitzbühel (AUT)
14 Maart 2019
20h00SSI Vipiteno Broncos (ITA)SSI Vipiteno Broncos0 - 3HDD Acroni JeseniceHDD Acroni Jesenice (SLO)
20h00EC Kitzbühel (AUT)EC Kitzbühel3 - 7SV Ritten-RenonSV Ritten-Renon (ITA)
20h30HC Gherdëina-Gardena (ITA)HC Gherdëina-Gardena1 - 2EHC LustenauEHC Lustenau (AUT)
20h30SG Cortina (ITA)SG Cortina4 - 1FBI-VEU FeldkirchFBI-VEU Feldkirch (AUT)

Kwartfinales (30/03/2019)
18 Maart 2019
19h15HDD Olimpija Ljubljana (SLO)HDD Olimpija Ljubljana3 - 0SV Ritten-RenonSV Ritten-Renon (ITA)
19h15Red Bulls Salzburg U20 (AUT)Red Bulls Salzburg U203 - 2EHC LustenauEHC Lustenau (AUT)
20h00HC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria Wolves1 - 0SG CortinaSG Cortina (ITA)
20h30Asiago Hockey (ITA)Asiago Hockey1 - 2HDD Acroni JeseniceHDD Acroni Jesenice (SLO)
20 Maart 2019
19h00HDD Acroni Jesenice (SLO)HDD Acroni Jesenice3 - 2 verlengingenAsiago HockeyAsiago Hockey (ITA)
19h30EHC Lustenau (AUT)EHC Lustenau4 - 3 verlengingenRed Bulls Salzburg U20Red Bulls Salzburg U20 (AUT)
20h00SV Ritten-Renon (ITA)SV Ritten-Renon4 - 0HDD Olimpija LjubljanaHDD Olimpija Ljubljana (SLO)
20h30SG Cortina (ITA)SG Cortina0 - 1HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria WolvesHC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)
22 Maart 2019
19h15HDD Olimpija Ljubljana (SLO)HDD Olimpija Ljubljana6 - 2SV Ritten-RenonSV Ritten-Renon (ITA)
19h15Red Bulls Salzburg U20 (AUT)Red Bulls Salzburg U206 - 4EHC LustenauEHC Lustenau (AUT)
20h00HC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria Wolves3 - 2 verlengingenSG CortinaSG Cortina (ITA)
20h30Asiago Hockey (ITA)Asiago Hockey1 - 3HDD Acroni JeseniceHDD Acroni Jesenice (SLO)
24 Maart 2019
17h30EHC Lustenau (AUT)EHC Lustenau4 - 2Red Bulls Salzburg U20Red Bulls Salzburg U20 (AUT)
18h00SV Ritten-Renon (ITA)SV Ritten-Renon5 - 0HDD Olimpija LjubljanaHDD Olimpija Ljubljana (SLO)
18h00HDD Acroni Jesenice (SLO)HDD Acroni Jesenice6 - 0Asiago HockeyAsiago Hockey (ITA)
18h30SG Cortina (ITA)SG Cortina2 - 7HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria WolvesHC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)
26 Maart 2019
19h15Red Bulls Salzburg U20 (AUT)Red Bulls Salzburg U203 - 2EHC LustenauEHC Lustenau (AUT)
19h15HDD Olimpija Ljubljana (SLO)HDD Olimpija Ljubljana4 - 1SV Ritten-RenonSV Ritten-Renon (ITA)
28 Maart 2019
19h30EHC Lustenau (AUT)EHC Lustenau4 - 2Red Bulls Salzburg U20Red Bulls Salzburg U20 (AUT)
20h00SV Ritten-Renon (ITA)SV Ritten-Renon1 - 3HDD Olimpija LjubljanaHDD Olimpija Ljubljana (SLO)
30 Maart 2019
19h15Red Bulls Salzburg U20 (AUT)Red Bulls Salzburg U202 - 3EHC LustenauEHC Lustenau (AUT)

Halve Finale (09/04/2019)
1 April 2019
19h15HDD Olimpija Ljubljana (SLO)HDD Olimpija Ljubljana4 - 1EHC LustenauEHC Lustenau (AUT)
20h00HC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria Wolves3 - 2 verlengingenHDD Acroni JeseniceHDD Acroni Jesenice (SLO)
3 April 2019
19h00HDD Acroni Jesenice (SLO)HDD Acroni Jesenice3 - 2 verlengingenHC Pustertal Wölfe  Val Pusteria WolvesHC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)
19h30EHC Lustenau (AUT)EHC Lustenau0 - 4HDD Olimpija LjubljanaHDD Olimpija Ljubljana (SLO)
5 April 2019
19h15HDD Olimpija Ljubljana (SLO)HDD Olimpija Ljubljana7 - 4EHC LustenauEHC Lustenau (AUT)
20h00HC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria Wolves0 - 1HDD Acroni JeseniceHDD Acroni Jesenice (SLO)
7 April 2019
19h00HDD Acroni Jesenice (SLO)HDD Acroni Jesenice2 - 3HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria WolvesHC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)
9 April 2019
20h00HC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria Wolves3 - 2 verlengingenHDD Acroni JeseniceHDD Acroni Jesenice (SLO)

Finale (21/04/2019)
11 April 2019
20h00HC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria Wolves3 - 0HDD Olimpija LjubljanaHDD Olimpija Ljubljana (SLO)
12 April 2019
20h00HC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria Wolves2 - 7HDD Olimpija LjubljanaHDD Olimpija Ljubljana (SLO)
14 April 2019
17h30HDD Olimpija Ljubljana (SLO)HDD Olimpija Ljubljana4 - 6HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria WolvesHC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)
15 April 2019
19h15HDD Olimpija Ljubljana (SLO)HDD Olimpija Ljubljana3 - 4 verlengingenHC Pustertal Wölfe  Val Pusteria WolvesHC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)
17 April 2019
20h00HC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria Wolves2 - 3 verlengingenHDD Olimpija LjubljanaHDD Olimpija Ljubljana (SLO)
19 April 2019
19h15HDD Olimpija Ljubljana (SLO)HDD Olimpija Ljubljana6 - 2HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria WolvesHC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)
21 April 2019
20h00HC Pustertal Wölfe Val Pusteria Wolves (ITA)HC Pustertal Wölfe  Val Pusteria Wolves1 - 3HDD Olimpija LjubljanaHDD Olimpija Ljubljana (SLO)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden