De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - 2009/2010 - Gedetailleerde uitslagen

Handbal - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - 2009/2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden
  • Alingsås HK
  • Eskilstuna Guif
  • H43 Lund
  • Hammarby IF HB
  • HK Drott Halmstad
  • IFK Skövde
  • Kristianstad IFK
  • LIF Lindesberg
  • LUGI Lund HB
  • Malmö
  • OV Helsingborg HK
  • Redbergslids IK
  • Sävehof Partille
  • Ystads IF HF

Home

Uitslagen

Regulier Seizoen

ZwedenZweden - 20 September 2009 - 17 Maart 2010

Speeldag :

Uitslagen

17 Maart 2010
H43 LundH43 Lund24 - 24IFK SkövdeIFK Skövde
19h15Hammarby IF HBHammarby IF HB24 - 36Sävehof PartilleSävehof Partille
19h15HK Drott HalmstadHK Drott Halmstad26 - 33Eskilstuna GuifEskilstuna Guif
19h15MalmöMalmö27 - 22Kristianstad IFKKristianstad IFK
19h15LIF LindesbergLIF Lindesberg28 - 23LUGI Lund HBLUGI Lund HB
19h15Redbergslids IKRedbergslids IK32 - 32Alingsås HKAlingsås HK
19h15Ystads IF HFYstads IF HF36 - 29OV Helsingborg HKOV Helsingborg HK

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sävehof Partille41261934813690+123
2Alingsås HK35261637727671+56
3Eskilstuna Guif34261709796722+74
4Ystads IF HF322616010779749+30
5HK Drott Halmstad31261439697660+37
6Hammarby IF HB252611312744726+18
7IFK Skövde252611312723734-11
8Malmö252612113702728-26
9Redbergslids IK242611213790778+12
10LUGI Lund HB242611213715755-40
11Kristianstad IFK212610115665718-53
12LIF Lindesberg19269116698745-47
13H43 Lund17266515660718-58
14OV Helsingborg HK11265120677792-115

Klassement thuis

Klassement uit

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden