De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Koper | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 6 | +9 | 2 | 3 | 1.2 | 1.8 |
| 2 | NK Celje | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 6 | 1 | +5 | 1.8 | 1.2 | 0.2 | 1 |
| 3 | NK Olimpia Ljubljana | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | +1 | 1.6 | 1.4 | 1.2 | 0.2 |
| 4 | NK Bravo Publikum | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | +1 | 1.6 | 1.2 | 1 | 0.2 |
| 5 | NK Aluminij | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 4 | +3 | 1 | 1.4 | 0.8 | 0.6 |
| 6 | NS Mura | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0.8 | 0.8 | 0 |
| 7 | NK Maribor | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 8 | -4 | 1 | 0.8 | 1.6 | -0.8 |
| 8 | NK Brinje-Grosuplje | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 8 | -5 | 1 | 0.6 | 1.6 | -1 |
| 9 | NK Nafta Lendava | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 1 | 6 | -5 | 1 | 0.2 | 1.2 | -1 |
| 10 | NK Radomlje | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 7 | 13 | -6 | 0.6 | 1.4 | 2.6 | -1.2 |
NK Nafta Lendava (5) - NK Olimpia Ljubljana (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 5 |
| Wedstrijden | 7 | 13 |
| Gewonnen | 3 (43 %) | 5 (38 %) |
| Gelijkspel | 1 (14 %) | 3 (23 %) |
| Verloren | 3 (43 %) | 5 (39 %) |
| Doelpunten voor | 12 | 18 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.71 | 1.38 |
| Doelpunten tegen | 11 | 19 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.57 | 1.46 |
| Serie voor de competitie | PGPPGGN | PGGPGNNP |
| Serie (*) | PPGPPGGN | PGGPGNNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 4 |
| Wedstrijden | 7 | 13 |
| Gewonnen | 3 (43 %) | 5 (38 %) |
| Gelijkspel | 1 (14 %) | 4 (31 %) |
| Verloren | 3 (43 %) | 4 (31 %) |
| Doelpunten voor | 6 | 15 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.86 | 1.15 |
| Doelpunten tegen | 5 | 12 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.71 | 0.92 |
| Serie voor de competitie | PPNGPGG | NGGPNGNG |
| Serie (*) | PPPNGPGG | NGGPNGNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 01/11/2026 | NK Celje (7) | 4-0 | NK Nafta Lend. (5) |
| 28/10/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 0-0 | NK Aluminij (6) |
| 17/10/2026 | NS Mura (9) | 0-0 | NK Nafta Lend. (5) |
| 11/10/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 1-0 | NK Bravo Publ. (3) |
| 19/09/2026 | FC Koper (1) | 2-0 | NK Nafta Lend. (5) |
| 11/09/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 1-2 | NK Nafta Lend. (5) |
| 04/09/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 3-1 | NK Radomlje (10) |
| 30/08/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 2-3 | NK Maribor (2) |
| 31/10/2026 | NK Maribor (2) | 0-1 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 28/10/2026 | NK Olimpia Lj. (4) | 1-1 | NK Celje (7) |
| 16/10/2026 | NK Aluminij (6) | 0-1 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 10/10/2026 | NK Olimpia Lj. (4) | 3-3 | NS Mura (9) |
| 20/09/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-1 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 12/09/2026 | FC Koper (1) | 1-3 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 05/09/2026 | NK Olimpia Lj. (4) | 3-0 | NK Brinje-Gro. (8) |
| 29/08/2026 | NK Radomlje (10) | 0-0 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 28/10/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 0-0 | NK Aluminij (6) |
| 11/10/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 1-0 | NK Bravo Publ. (3) |
| 04/09/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 3-1 | NK Radomlje (10) |
| 30/08/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 2-3 | NK Maribor (2) |
| 15/08/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 1-3 | NK Celje (7) |
| 31/10/2026 | NK Maribor (2) | 0-1 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 16/10/2026 | NK Aluminij (6) | 0-1 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 20/09/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-1 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 12/09/2026 | FC Koper (1) | 1-3 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 29/08/2026 | NK Radomlje (10) | 0-0 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 12/04/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 30 | NK Nafta Lendava (5) | 1 - 1 | NK Olimpia Ljubljana (4) |
| 16/02/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 21 | NK Olimpia Ljubljana (4) | 3 - 0 | NK Nafta Lendava (5) |
| 19/10/2024 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 12 | NK Nafta Lendava (5) | 0 - 1 | NK Olimpia Ljubljana (4) |
| 05/08/2024 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 3 | NK Olimpia Ljubljana (4) | 1 - 0 | NK Nafta Lendava (5) |
| 08/03/2023 - Beker van Slovenië - Achtste finales | NK Nafta Lendava (5) | 1 - 3 | NK Olimpia Ljubljana (4) |
| 28/04/2021 - Beker van Slovenië - Kwartfinales | NK Nafta Lendava (5) | 0 - 1 verlengingen | NK Olimpia Ljubljana (4) |
| 03/06/2020 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 3 Juni 2020 | NK Olimpia Ljubljana (4) | 0 - 1 | NK Nafta Lendava (5) |
| 20/04/2012 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 31 | NK Olimpia Ljubljana (4) | 1 - 0 | NK Nafta Lendava (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen NK Nafta Lendava (5) en NK Olimpia Ljubljana (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2009/2010, 20 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 13 nederlagen van NK Nafta Lendava (5) 4 gelijke spelen
NK Bravo Publikum (3) - NK Maribor (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 3 |
| Wedstrijden | 6 | 13 |
| Gewonnen | 3 (50 %) | 5 (38 %) |
| Gelijkspel | 2 (33 %) | 5 (38 %) |
| Verloren | 1 (17 %) | 3 (24 %) |
| Doelpunten voor | 9 | 14 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.5 | 1.08 |
| Doelpunten tegen | 8 | 13 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.33 | 1 |
| Serie voor de competitie | PNGGGN | PGNGGPNN |
| Serie (*) | GGPNGGGN | PGNGGPNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 7 | 14 |
| Gewonnen | 3 (43 %) | 6 (43 %) |
| Gelijkspel | 3 (43 %) | 6 (43 %) |
| Verloren | 1 (14 %) | 2 (14 %) |
| Doelpunten voor | 10 | 21 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.43 | 1.5 |
| Doelpunten tegen | 9 | 14 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.29 | 1 |
| Serie voor de competitie | NNNGGGP | GNGNGNPP |
| Serie (*) | PNNNGGGP | GNGNGNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 29/10/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 0-0 | NK Bravo Publ. (3) |
| 17/10/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-2 | NK Radomlje (10) |
| 11/10/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 1-0 | NK Bravo Publ. (3) |
| 20/09/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-1 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 12/09/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-1 | NK Celje (7) |
| 05/09/2026 | NK Aluminij (6) | 0-0 | NK Bravo Publ. (3) |
| 29/08/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-0 | NS Mura (9) |
| 23/08/2026 | NK Maribor (2) | 3-1 | NK Bravo Publ. (3) |
| 31/10/2026 | NK Maribor (2) | 0-1 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 27/10/2026 | FC Koper (1) | 4-0 | NK Maribor (2) |
| 18/10/2026 | NK Maribor (2) | 0-0 | NK Celje (7) |
| 11/10/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 1-2 | NK Maribor (2) |
| 19/09/2026 | NK Maribor (2) | 2-2 | NK Aluminij (6) |
| 13/09/2026 | NK Radomlje (10) | 0-3 | NK Maribor (2) |
| 06/09/2026 | NK Maribor (2) | 1-1 | NS Mura (9) |
| 30/08/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 2-3 | NK Maribor (2) |
| 17/10/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-2 | NK Radomlje (10) |
| 20/09/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-1 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 12/09/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-1 | NK Celje (7) |
| 29/08/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-0 | NS Mura (9) |
| 08/08/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 1-1 | NK Brinje-Gro. (8) |
| 27/10/2026 | FC Koper (1) | 4-0 | NK Maribor (2) |
| 11/10/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 1-2 | NK Maribor (2) |
| 13/09/2026 | NK Radomlje (10) | 0-3 | NK Maribor (2) |
| 30/08/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 2-3 | NK Maribor (2) |
| 15/08/2026 | NK Olimpia Lj. (4) | 1-1 | NK Maribor (2) |
| 23/08/2026 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 6 | NK Maribor (2) | 3 - 1 | NK Bravo Publikum (3) |
| 25/04/2026 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 32 | NK Bravo Publikum (3) | 3 - 0 | NK Maribor (2) |
| 22/02/2026 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 23 | NK Maribor (2) | 2 - 0 | NK Bravo Publikum (3) |
| 01/11/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 14 | NK Bravo Publikum (3) | 2 - 3 | NK Maribor (2) |
| 16/08/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 5 | NK Maribor (2) | 3 - 3 | NK Bravo Publikum (3) |
| 13/04/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 30 | NK Bravo Publikum (3) | 1 - 1 | NK Maribor (2) |
| 15/02/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 21 | NK Maribor (2) | 2 - 3 | NK Bravo Publikum (3) |
| 20/10/2024 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 12 | NK Bravo Publikum (3) | 0 - 1 | NK Maribor (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen NK Bravo Publikum (3) en NK Maribor (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 33 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 20 nederlagen van NK Bravo Publikum (3) 6 gelijke spelen
NK Brinje-Grosuplje (8) - NK Aluminij (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 8 |
| Wedstrijden | 7 | 14 |
| Gewonnen | 2 (29 %) | 3 (21 %) |
| Gelijkspel | 2 (29 %) | 4 (29 %) |
| Verloren | 3 (42 %) | 7 (50 %) |
| Doelpunten voor | 10 | 15 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.43 | 1.07 |
| Doelpunten tegen | 9 | 25 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.29 | 1.79 |
| Serie voor de competitie | NPGPGPN | GPPGPPNN |
| Serie (*) | PNPGPGPN | GPPGPPNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.75
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 6 |
| Wedstrijden | 6 | 13 |
| Gewonnen | 2 (33 %) | 4 (31 %) |
| Gelijkspel | 2 (33 %) | 5 (38 %) |
| Verloren | 2 (34 %) | 4 (31 %) |
| Doelpunten voor | 11 | 21 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.83 | 1.62 |
| Doelpunten tegen | 6 | 11 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 0.85 |
| Serie voor de competitie | PGGNPN | PNGNPPNG |
| Serie (*) | PPPGGNPN | PNGNPPNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 01/11/2026 | NS Mura (9) | 0-0 | NK Brinje-Gro. (8) |
| 29/10/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 0-0 | NK Bravo Publ. (3) |
| 18/10/2026 | FC Koper (1) | 5-0 | NK Brinje-Gro. (8) |
| 11/10/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 1-2 | NK Maribor (2) |
| 20/09/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 2-1 | NK Radomlje (10) |
| 11/09/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 1-2 | NK Nafta Lend. (5) |
| 05/09/2026 | NK Olimpia Lj. (4) | 3-0 | NK Brinje-Gro. (8) |
| 30/08/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 4-1 | NK Celje (7) |
| 31/10/2026 | NK Aluminij (6) | 5-0 | NK Radomlje (10) |
| 28/10/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 0-0 | NK Aluminij (6) |
| 16/10/2026 | NK Aluminij (6) | 0-1 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 10/10/2026 | NK Celje (7) | 1-0 | NK Aluminij (6) |
| 19/09/2026 | NK Maribor (2) | 2-2 | NK Aluminij (6) |
| 13/09/2026 | NS Mura (9) | 1-6 | NK Aluminij (6) |
| 05/09/2026 | NK Aluminij (6) | 0-0 | NK Bravo Publ. (3) |
| 28/08/2026 | NK Aluminij (6) | 0-1 | FC Koper (1) |
| 29/10/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 0-0 | NK Bravo Publ. (3) |
| 11/10/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 1-2 | NK Maribor (2) |
| 20/09/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 2-1 | NK Radomlje (10) |
| 11/09/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 1-2 | NK Nafta Lend. (5) |
| 30/08/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 4-1 | NK Celje (7) |
| 28/10/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 0-0 | NK Aluminij (6) |
| 10/10/2026 | NK Celje (7) | 1-0 | NK Aluminij (6) |
| 19/09/2026 | NK Maribor (2) | 2-2 | NK Aluminij (6) |
| 13/09/2026 | NS Mura (9) | 1-6 | NK Aluminij (6) |
| 15/08/2026 | NK Radomlje (10) | 1-3 | NK Aluminij (6) |
| 21/08/2026 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 6 | NK Aluminij (6) | 4 - 2 | NK Brinje-Grosuplje (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen NK Brinje-Grosuplje (8) en NK Aluminij (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2026/2027, 1 gespeelde wedstrijd : 0 zege Doelpunten voor 1 nederlaag van NK Brinje-Grosuplje (8)
FC Koper (1) - NS Mura (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 1 |
| Wedstrijden | 6 | 13 |
| Gewonnen | 3 (50 %) | 7 (54 %) |
| Gelijkspel | 2 (33 %) | 4 (31 %) |
| Verloren | 1 (17 %) | 2 (15 %) |
| Doelpunten voor | 14 | 23 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.33 | 1.77 |
| Doelpunten tegen | 5 | 11 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.83 | 0.85 |
| Serie voor de competitie | NNPGGG | GGGPGNGG |
| Serie (*) | GGNNPGGG | GGGPGNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.75
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 9 |
| Wedstrijden | 7 | 14 |
| Gewonnen | 1 (14 %) | 2 (14 %) |
| Gelijkspel | 4 (57 %) | 7 (50 %) |
| Verloren | 2 (29 %) | 5 (36 %) |
| Doelpunten voor | 11 | 14 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.57 | 1 |
| Doelpunten tegen | 15 | 25 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.14 | 1.79 |
| Serie voor de competitie | NPGPNNN | PNPNNNNN |
| Serie (*) | PNPGPNNN | PNPNNNNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 27/10/2026 | FC Koper (1) | 4-0 | NK Maribor (2) |
| 18/10/2026 | FC Koper (1) | 5-0 | NK Brinje-Gro. (8) |
| 10/10/2026 | NK Radomlje (10) | 3-3 | FC Koper (1) |
| 19/09/2026 | FC Koper (1) | 2-0 | NK Nafta Lend. (5) |
| 12/09/2026 | FC Koper (1) | 1-3 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 06/09/2026 | NK Celje (7) | 0-1 | FC Koper (1) |
| 28/08/2026 | NK Aluminij (6) | 0-1 | FC Koper (1) |
| 22/08/2026 | NS Mura (9) | 0-1 | FC Koper (1) |
| 01/11/2026 | NS Mura (9) | 0-0 | NK Brinje-Gro. (8) |
| 27/10/2026 | NK Radomlje (10) | 1-1 | NS Mura (9) |
| 17/10/2026 | NS Mura (9) | 0-0 | NK Nafta Lend. (5) |
| 10/10/2026 | NK Olimpia Lj. (4) | 3-3 | NS Mura (9) |
| 20/09/2026 | NS Mura (9) | 0-0 | NK Celje (7) |
| 13/09/2026 | NS Mura (9) | 1-6 | NK Aluminij (6) |
| 06/09/2026 | NK Maribor (2) | 1-1 | NS Mura (9) |
| 29/08/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-0 | NS Mura (9) |
| 27/10/2026 | FC Koper (1) | 4-0 | NK Maribor (2) |
| 18/10/2026 | FC Koper (1) | 5-0 | NK Brinje-Gro. (8) |
| 19/09/2026 | FC Koper (1) | 2-0 | NK Nafta Lend. (5) |
| 12/09/2026 | FC Koper (1) | 1-3 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 15/08/2026 | FC Koper (1) | 0-0 | NK Bravo Publ. (3) |
| 27/10/2026 | NK Radomlje (10) | 1-1 | NS Mura (9) |
| 10/10/2026 | NK Olimpia Lj. (4) | 3-3 | NS Mura (9) |
| 06/09/2026 | NK Maribor (2) | 1-1 | NS Mura (9) |
| 29/08/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-0 | NS Mura (9) |
| 15/08/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 1-2 | NS Mura (9) |
| 22/08/2026 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 6 | NS Mura (9) | 0 - 1 | FC Koper (1) |
| 02/05/2026 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 33 | NS Mura (9) | 0 - 1 | FC Koper (1) |
| 01/03/2026 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 24 | FC Koper (1) | 3 - 0 | NS Mura (9) |
| 07/11/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 15 | NS Mura (9) | 3 - 2 | FC Koper (1) |
| 23/08/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 6 | FC Koper (1) | 2 - 1 | NS Mura (9) |
| 25/05/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 36 | NS Mura (9) | 1 - 3 | FC Koper (1) |
| 29/03/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 27 | FC Koper (1) | 1 - 0 | NS Mura (9) |
| 08/12/2024 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 18 | NS Mura (9) | 1 - 3 | FC Koper (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Koper (1) en NS Mura (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2020/2021, 25 gespeelde wedstrijden : 12 zeges Doelpunten voor 7 nederlagen van FC Koper (1) 6 gelijke spelen
NK Radomlje (10) - NK Celje (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 10 |
| Wedstrijden | 7 | 13 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (8 %) |
| Gelijkspel | 3 (43 %) | 5 (38 %) |
| Verloren | 4 (57 %) | 7 (54 %) |
| Doelpunten voor | 6 | 15 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.86 | 1.15 |
| Doelpunten tegen | 14 | 29 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2 | 2.23 |
| Serie voor de competitie | PPPNPNN | NPPPNNNP |
| Serie (*) | GPPPNPNN | NPPPNNNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 7 |
| Wedstrijden | 6 | 12 |
| Gewonnen | 1 (17 %) | 4 (33 %) |
| Gelijkspel | 3 (50 %) | 5 (42 %) |
| Verloren | 2 (33 %) | 3 (25 %) |
| Doelpunten voor | 6 | 15 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 1.25 |
| Doelpunten tegen | 8 | 12 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.33 | 1 |
| Serie voor de competitie | GPPNNN | PPPNGNNG |
| Serie (*) | GNPPPNNN | PNGPNNNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| 31/10/2026 | NK Aluminij (6) | 5-0 | NK Radomlje (10) |
| 27/10/2026 | NK Radomlje (10) | 1-1 | NS Mura (9) |
| 17/10/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-2 | NK Radomlje (10) |
| 10/10/2026 | NK Radomlje (10) | 3-3 | FC Koper (1) |
| 20/09/2026 | NK Brinje-Gro. (8) | 2-1 | NK Radomlje (10) |
| 13/09/2026 | NK Radomlje (10) | 0-3 | NK Maribor (2) |
| 04/09/2026 | NK Nafta Lend. (5) | 3-1 | NK Radomlje (10) |
| 29/08/2026 | NK Radomlje (10) | 0-0 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 01/11/2026 | NK Celje (7) | 4-0 | NK Nafta Lend. (5) |
| 28/10/2026 | NK Olimpia Lj. (4) | 1-1 | NK Celje (7) |
| 22/10/2026 | NK Celje (7) | 2-2 | FC Red Bull S. |
| 18/10/2026 | NK Maribor (2) | 0-0 | NK Celje (7) |
| 15/10/2026 | NK Celje (7) | 0-3 | Omonia Nicosi. |
| 10/10/2026 | NK Celje (7) | 1-0 | NK Aluminij (6) |
| 20/09/2026 | NS Mura (9) | 0-0 | NK Celje (7) |
| 16/09/2026 | Bayer 04 Leve. | 2-0 | NK Celje (7) |
| 27/10/2026 | NK Radomlje (10) | 1-1 | NS Mura (9) |
| 10/10/2026 | NK Radomlje (10) | 3-3 | FC Koper (1) |
| 13/09/2026 | NK Radomlje (10) | 0-3 | NK Maribor (2) |
| 29/08/2026 | NK Radomlje (10) | 0-0 | NK Olimpia Lj. (4) |
| 15/08/2026 | NK Radomlje (10) | 1-3 | NK Aluminij (6) |
| 28/10/2026 | NK Olimpia Lj. (4) | 1-1 | NK Celje (7) |
| 18/10/2026 | NK Maribor (2) | 0-0 | NK Celje (7) |
| 20/09/2026 | NS Mura (9) | 0-0 | NK Celje (7) |
| 16/09/2026 | Bayer 04 Leve. | 2-0 | NK Celje (7) |
| 12/09/2026 | NK Bravo Publ. (3) | 2-1 | NK Celje (7) |
| 11/04/2026 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 29 | NK Radomlje (10) | 1 - 3 | NK Celje (7) |
| 04/02/2026 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 20 | NK Celje (7) | 3 - 1 | NK Radomlje (10) |
| 05/10/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 11 | NK Radomlje (10) | 0 - 3 | NK Celje (7) |
| 27/07/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 2 | NK Celje (7) | 2 - 0 | NK Radomlje (10) |
| 21/04/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 31 | NK Radomlje (10) | 1 - 3 | NK Celje (7) |
| 23/02/2025 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 22 | NK Celje (7) | 9 - 1 | NK Radomlje (10) |
| 27/10/2024 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 13 | NK Radomlje (10) | 4 - 2 | NK Celje (7) |
| 11/08/2024 - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 4 | NK Celje (7) | 4 - 2 | NK Radomlje (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen NK Radomlje (10) en NK Celje (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2014/2015, 34 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 23 nederlagen van NK Radomlje (10) 8 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities