De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - WorldTour Dames - OVO Energy Women's Tour - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - WorldTour Dames - OVO Energy Women's Tour - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2019

WorldTour Dames - OVO Energy Women's Tour 2019

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - 10 Juni 2019 - 15 Juni 2019

Klassement WorldTour Dames 2019


Algemeen klassement - 14 Juni 2019


1GBRElizabeth Deignan-Armitstead (GBR)Trek - Segafredo17:42:24
2POLKatarzyna Niewiadoma (POL)Canyon - Sram Racing0:01
3NEDAmy Pieters (NED)Boels - Dolmans0:32
4NEDDemi Vollering (NED)Parkhotel Valkenburg0:50
5LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmans0:50
6GBRElizabeth Banks (GBR)Bigla0:57
7POLMalgorzata Jasinska (POL)Movistar0:58
8ITAElisa Longo Borghini (ITA)Trek - Segafredo1:00
9USALeah Thomas (USA)Bigla1:00
10CANLeah Kirchmann (CAN)Sunweb1:02
11ITAMarta Cavalli (ITA)Valcar - Cylance1:02
12ESPAne Santesteban González (ESP)Wnt Rotor1:02
13NEDRiejanne Markus (NED)CCC - Liv1:07
14AUSRachel Neylan (AUS)Virtu1:11
15NEDEllen Van Dijk (NED)Trek - Segafredo1:14
16AUSBrodie Chapman (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank1:17
17ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Valcar - Cylance1:23
18ITAErica Magnaldi (ITA)Wnt Rotor1:32
19GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing2:07
20GERLiane Lippert (GER)Sunweb2:26
21GERLisa Brennauer (GER)Wnt Rotor2:31
22NEDJanneke Ensing (NED)Sunweb3:40
23CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans5:32
24AUSGrace Brown (AUS)Mitchelton - Scott6:05
25USACoryn Rivera (USA)Sunweb6:28
26AUSTiffany Cromwell (AUS)Canyon - Sram Racing7:26
27ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Movistar8:13
28GBREleanor Dickinson (GBR)Drops Cycling Team8:16
29GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Team8:23
30GERRomy Kasper (GER)Alé Cipollini8:31
31GERKathrin Hammes (GER)Wnt Rotor8:34
32NEDRoxane Knetemann (NED)Parkhotel Valkenburg8:37
33JAPEri Yonamine (JAP)Alé Cipollini8:45
34NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans8:47
35AUSAlexandra Manly (AUS)Mitchelton - Scott8:51
36NEDPauliena Rooijakkers (NED)CCC - Liv9:03
37FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope9:52
38GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team10:10
39FRAVictorie Guilman (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope10:38
40CANAlison Jackson (CAN)Tibco - Silicon Valley Bank12:33
41DENAmalie Dideriksen (DEN)Boels - Dolmans14:36
42FRAAude Biannic (FRA)Movistar15:12
43GERLisa Klein (GER)Canyon - Sram Racing15:13
44AUSSarah Roy (AUS)Mitchelton - Scott15:29
45ITANadia Quagliotto (ITA)Alé Cipollini16:05
46ITAAlessia Vigilia (ITA)Valcar - Cylance16:11
47FRARoxane Fournier (FRA)Movistar16:54
48NEDFloortje Mackaij (NED)Sunweb17:16
49NEDFemke Markus (NED)Parkhotel Valkenburg17:34
50AUSLauren Kitchen (AUS)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope17:38
51ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance19:12
52BELJolien D'Hoore (BEL)Boels - Dolmans20:12
53GERCharlotte Becker (GER)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope20:41
54NZLGeorgia Williams (NZL)Mitchelton - Scott20:50
55FRAGreta Richioud (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope21:01
56NORSusanne Andersen (NOR)Sunweb22:06
57SWESara Penton (SWE)Virtu22:08
58ITAMartina Alzini (ITA)Bigla22:16
59AUSChloe Hosking (AUS)Alé Cipollini22:17
60AUSJessica Allen (AUS)Mitchelton - Scott22:45
61ESPAlicia González Blanco (ESP)Movistar22:51
62GBRManon Lloyd (GBR)Drops Cycling Team23:53
63FRAMaëlle Grossetête (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope24:20
64NEDJulia Soek (NED)Sunweb24:37
65ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance25:09
66GBRAlice Cobb (GBR)Tibco - Silicon Valley Bank27:01
67NEDEsther Van Veen (NED)Parkhotel Valkenburg27:06
68AUTSarah Rijkes (AUT)Wnt Rotor29:40
69GBRAlice Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing30:10
70GBRAbigail Van Twisk (GBR)Trek - Segafredo33:23
71NEDRozanne Slik (NED)Tibco - Silicon Valley Bank35:54
72POLAnna Plichta (POL)Trek - Segafredo40:20
73AUSShannon Malseed (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank47:49

Etappe 1 - Beccles - Stowmarket - 157,6 km - 10 Juni 2019Sprint


1BELJolien D'Hoore (BEL)Boels - Dolmans4:09:12
2NEDAmy Pieters (NED)Boels - Dolmanszt
3GERLisa Brennauer (GER)Wnt Rotorzt
4FRARoxane Fournier (FRA)Movistarzt
5NEDMarianne Vos (NED)CCC - Livzt
6AUSChloe Hosking (AUS)Alé Cipollinizt
7ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Valcar - Cylancezt
8ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Movistarzt
9DENJulie Leth (DEN)Biglazt
10AUSSarah Roy (AUS)Mitchelton - Scottzt
11ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - Sram Racingzt
12GBREleanor Dickinson (GBR)Drops Cycling Teamzt
13GBRElizabeth Deignan-Armitstead (GBR)Trek - Segafredo0:04
14NORSusanne Andersen (NOR)Sunweb0:04
15ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Valcar - Cylance0:04
16USACoryn Rivera (USA)Sunweb0:04
17NEDDemi Vollering (NED)Parkhotel Valkenburg0:04
18GBRElizabeth Banks (GBR)Bigla0:04
19FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:04
20ITAMartina Alzini (ITA)Bigla0:04
21GERLiane Lippert (GER)Sunweb0:04
22RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)CCC - Liv0:04
23CANLeah Kirchmann (CAN)Sunweb0:04
24NEDMarjolein Van 't Geloof (NED)Alé Cipollini0:04
25USALeah Thomas (USA)Bigla0:04
26GERLisa Klein (GER)Canyon - Sram Racing0:04
27AUSLauren Kitchen (AUS)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:04
28ITASofia Bertizzolo (ITA)Virtu0:04
29CANAlison Jackson (CAN)Tibco - Silicon Valley Bank0:04
30AUSTiffany Cromwell (AUS)Canyon - Sram Racing0:04
31LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmans0:04
32GERKathrin Hammes (GER)Wnt Rotor0:04
33AUSGracie Elvin (AUS)Mitchelton - Scott0:04
34ITAElisa Longo Borghini (ITA)Trek - Segafredo0:04
35DENAmalie Dideriksen (DEN)Boels - Dolmans0:04
36NEDAnouska Koster (NED)Virtu0:04
37NEDFloortje Mackaij (NED)Sunweb0:04
38AUSBrodie Chapman (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank0:04
39GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing0:04
40ITABarbara Guarischi (ITA)Virtu0:04
41POLKatarzyna Niewiadoma (POL)Canyon - Sram Racing0:04
42AUSGrace Brown (AUS)Mitchelton - Scott0:04
43ITAMarta Cavalli (ITA)Valcar - Cylance0:04
44NEDBelle de Gast (NED)Parkhotel Valkenburg0:04
45FRAGreta Richioud (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:04
46NEDJulia Soek (NED)Sunweb0:04
47POLMalgorzata Jasinska (POL)Movistar0:04
48SWESara Penton (SWE)Virtu0:04
49FRAMaëlle Grossetête (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:04
50ITANadia Quagliotto (ITA)Alé Cipollini0:04
51AUSRachel Neylan (AUS)Virtu0:04
52ESPAne Santesteban González (ESP)Wnt Rotor0:04
53NORKatrine Aalerud (NOR)Virtu0:04
54NEDNina Kessler (NED)Tibco - Silicon Valley Bank0:04
55NEDJanneke Ensing (NED)Sunweb0:04
56NEDJeanne Korevaar (NED)CCC - Liv0:04
57GBRElizabeth Holden (GBR)Drops Cycling Team0:04
58GERCharlotte Becker (GER)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:04
59FRAVictorie Guilman (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:04
60NEDEllen Van Dijk (NED)Trek - Segafredo0:04
61GERRomy Kasper (GER)Alé Cipollini0:04
62GBRAlice Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing0:04
63NZLGeorgia Williams (NZL)Mitchelton - Scott0:04
64BELValerie Demey (BEL)CCC - Liv0:04
65POLAnna Plichta (POL)Trek - Segafredo0:04
66JAPEri Yonamine (JAP)Alé Cipollini0:04
67GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Team0:04
68NEDSophie De Boer (NED)Parkhotel Valkenburg0:04
69NEDRiejanne Markus (NED)CCC - Liv0:04
70NEDFemke Markus (NED)Parkhotel Valkenburg0:04
71GERTrixi Worrack (GER)Trek - Segafredo0:04
72GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team0:04
73NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans0:04
74ITAErica Magnaldi (ITA)Wnt Rotor0:04
75ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance0:04
76AUTSarah Rijkes (AUT)Wnt Rotor0:04
77AUSAlexandra Manly (AUS)Mitchelton - Scott0:04
78GBRAlice Cobb (GBR)Tibco - Silicon Valley Bank0:04
79NEDRoxane Knetemann (NED)Parkhotel Valkenburg0:04
80GBRManon Lloyd (GBR)Drops Cycling Team0:04
81NEDPauliena Rooijakkers (NED)CCC - Liv0:16
82GBRHannah Payton (GBR)Drops Cycling Team0:16
83AUSJessica Allen (AUS)Mitchelton - Scott0:17
84ESPAlicia González Blanco (ESP)Movistar0:21
85FRAAude Biannic (FRA)Movistar0:23
86ITAAlessia Vigilia (ITA)Valcar - Cylance0:37
87ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance0:37
88CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans2:49
89AUSShannon Malseed (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank2:49
90NEDRozanne Slik (NED)Tibco - Silicon Valley Bank2:49
91NEDEsther Van Veen (NED)Parkhotel Valkenburg2:49
92GBRAbigail Van Twisk (GBR)Trek - Segafredo2:49
93ESPLourdes Oyarbide Jimenez (ESP)Movistar3:46
94ITAAnna Trevisi (ITA)Alé Cipollini

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Kent Cyclopark - Kent Cyclopark - 62,5 km - 11 Juni 2019Sprint


1NEDMarianne Vos (NED)CCC - Liv1:34:17
2GBRElizabeth Deignan-Armitstead (GBR)Trek - Segafredozt
3AUSSarah Roy (AUS)Mitchelton - Scottzt
4ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - Sram Racingzt
5ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Valcar - Cylancezt
6ITASofia Bertizzolo (ITA)Virtuzt
7USACoryn Rivera (USA)Sunwebzt
8FRARoxane Fournier (FRA)Movistarzt
9ITAElisa Longo Borghini (ITA)Trek - Segafredozt
10GERLiane Lippert (GER)Sunwebzt
11POLKatarzyna Niewiadoma (POL)Canyon - Sram Racingzt
12GERLisa Brennauer (GER)Wnt Rotorzt
13NORSusanne Andersen (NOR)Sunwebzt
14NEDAmy Pieters (NED)Boels - Dolmanszt
15RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)CCC - Livzt
16FRAAude Biannic (FRA)Movistarzt
17FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscopezt
18POLMalgorzata Jasinska (POL)Movistarzt
19LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmanszt
20NEDDemi Vollering (NED)Parkhotel Valkenburg0:07
21AUSBrodie Chapman (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank0:07
22NEDFloortje Mackaij (NED)Sunweb0:07
23NEDJeanne Korevaar (NED)CCC - Liv0:07
24CANLeah Kirchmann (CAN)Sunweb0:07
25USALeah Thomas (USA)Bigla0:07
26NEDBelle de Gast (NED)Parkhotel Valkenburg0:07
27AUSTiffany Cromwell (AUS)Canyon - Sram Racing0:07
28GBRElizabeth Banks (GBR)Bigla0:07
29GBRElizabeth Holden (GBR)Drops Cycling Team0:07
30GERLisa Klein (GER)Canyon - Sram Racing0:07
31GERRomy Kasper (GER)Alé Cipollini0:07
32ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Valcar - Cylance0:07
33ITAMarta Cavalli (ITA)Valcar - Cylance0:07
34NEDAnouska Koster (NED)Virtu0:07
35DENJulie Leth (DEN)Bigla0:07
36GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing0:07
37AUSGrace Brown (AUS)Mitchelton - Scott0:07
38NEDFemke Markus (NED)Parkhotel Valkenburg0:07
39NORKatrine Aalerud (NOR)Virtu0:07
40NEDRiejanne Markus (NED)CCC - Liv0:07
41GBREleanor Dickinson (GBR)Drops Cycling Team0:07
42CANAlison Jackson (CAN)Tibco - Silicon Valley Bank0:07
43SWESara Penton (SWE)Virtu0:07
44ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Movistar0:07
45NEDNina Kessler (NED)Tibco - Silicon Valley Bank0:07
46NEDRozanne Slik (NED)Tibco - Silicon Valley Bank0:07
47NEDEllen Van Dijk (NED)Trek - Segafredo0:07
48ESPAlicia González Blanco (ESP)Movistar0:07
49ITANadia Quagliotto (ITA)Alé Cipollini0:07
50AUSRachel Neylan (AUS)Virtu0:07
51ESPAne Santesteban González (ESP)Wnt Rotor0:07
52NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans0:07
53DENAmalie Dideriksen (DEN)Boels - Dolmans0:07
54NEDEsther Van Veen (NED)Parkhotel Valkenburg0:07
55AUSGracie Elvin (AUS)Mitchelton - Scott0:07
56GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Team0:07
57ITABarbara Guarischi (ITA)Virtu0:07
58GERKathrin Hammes (GER)Wnt Rotor0:07
59AUSJessica Allen (AUS)Mitchelton - Scott0:17
60BELJolien D'Hoore (BEL)Boels - Dolmans0:18
61AUSAlexandra Manly (AUS)Mitchelton - Scott0:18
62ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance0:18
63NZLGeorgia Williams (NZL)Mitchelton - Scott0:18
64NEDSophie De Boer (NED)Parkhotel Valkenburg0:18
65AUTSarah Rijkes (AUT)Wnt Rotor0:18
66BELValerie Demey (BEL)CCC - Liv0:18
67JAPEri Yonamine (JAP)Alé Cipollini0:18
68NEDRoxane Knetemann (NED)Parkhotel Valkenburg0:18
69NEDJanneke Ensing (NED)Sunweb0:18
70AUSLauren Kitchen (AUS)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:18
71GBRAlice Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing0:18
72ITAErica Magnaldi (ITA)Wnt Rotor0:18
73ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance0:18
74GBRAlice Cobb (GBR)Tibco - Silicon Valley Bank0:18
75GERCharlotte Becker (GER)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:18
76FRAMaëlle Grossetête (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:18
77ITAMartina Alzini (ITA)Bigla0:18
78GERTrixi Worrack (GER)Trek - Segafredo0:23
79AUSChloe Hosking (AUS)Alé Cipollini0:23
80CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans0:23
81POLAnna Plichta (POL)Trek - Segafredo0:26
82NEDPauliena Rooijakkers (NED)CCC - Liv0:26
83NEDJulia Soek (NED)Sunweb0:35
84ITAAlessia Vigilia (ITA)Valcar - Cylance0:43
85NEDMarjolein Van 't Geloof (NED)Alé Cipollini0:51
86GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team1:43
87GBRAbigail Van Twisk (GBR)Trek - Segafredo1:43
88GBRManon Lloyd (GBR)Drops Cycling Team1:43
89ESPLourdes Oyarbide Jimenez (ESP)Movistar2:35
90FRAVictorie Guilman (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope2:44
91FRAGreta Richioud (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope3:30
92AUSShannon Malseed (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank6:17
93GBRHannah Payton (GBR)Drops Cycling Team8:34

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Henley-on-Thames - Blenheim Palace - 145,1 km - 12 Juni 2019Sprint


1BELJolien D'Hoore (BEL)Boels - Dolmans3:46:04
2GERLisa Brennauer (GER)Wnt Rotorzt
3NEDDemi Vollering (NED)Parkhotel Valkenburgzt
4FRARoxane Fournier (FRA)Movistarzt
5AUSSarah Roy (AUS)Mitchelton - Scottzt
6GBRElizabeth Deignan-Armitstead (GBR)Trek - Segafredozt
7FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscopezt
8ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Valcar - Cylancezt
9POLKatarzyna Niewiadoma (POL)Canyon - Sram Racingzt
10ITASofia Bertizzolo (ITA)Virtuzt
11AUSChloe Hosking (AUS)Alé Cipollinizt
12USACoryn Rivera (USA)Sunwebzt
13NORSusanne Andersen (NOR)Sunwebzt
14POLMalgorzata Jasinska (POL)Movistarzt
15ITAMartina Alzini (ITA)Biglazt
16NEDAmy Pieters (NED)Boels - Dolmanszt
17GERLiane Lippert (GER)Sunwebzt
18ITAElisa Longo Borghini (ITA)Trek - Segafredo0:03
19FRAAude Biannic (FRA)Movistar0:03
20AUSGrace Brown (AUS)Mitchelton - Scott0:03
21CANLeah Kirchmann (CAN)Sunweb0:03
22GBRElizabeth Banks (GBR)Bigla0:03
23CANAlison Jackson (CAN)Tibco - Silicon Valley Bank0:03
24GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Team0:03
25ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Valcar - Cylance0:03
26ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Movistar0:03
27ESPAne Santesteban González (ESP)Wnt Rotor0:03
28AUSTiffany Cromwell (AUS)Canyon - Sram Racing0:03
29USALeah Thomas (USA)Bigla0:03
30RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)CCC - Liv0:03
31NEDFemke Markus (NED)Parkhotel Valkenburg0:03
32LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmans0:03
33AUSBrodie Chapman (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank0:03
34ITAMarta Cavalli (ITA)Valcar - Cylance0:03
35GERCharlotte Becker (GER)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:03
36NEDEllen Van Dijk (NED)Trek - Segafredo0:03
37NEDRiejanne Markus (NED)CCC - Liv0:03
38GERRomy Kasper (GER)Alé Cipollini0:03
39NEDJanneke Ensing (NED)Sunweb0:03
40FRAMaëlle Grossetête (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:03
41JAPEri Yonamine (JAP)Alé Cipollini0:03
42SWESara Penton (SWE)Virtu0:03
43AUSRachel Neylan (AUS)Virtu0:03
44GERKathrin Hammes (GER)Wnt Rotor0:03
45GBREleanor Dickinson (GBR)Drops Cycling Team0:03
46NEDFloortje Mackaij (NED)Sunweb0:03
47AUSJessica Allen (AUS)Mitchelton - Scott0:03
48GBRAbigail Van Twisk (GBR)Trek - Segafredo0:03
49AUSAlexandra Manly (AUS)Mitchelton - Scott0:03
50AUSLauren Kitchen (AUS)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:03
51ITAErica Magnaldi (ITA)Wnt Rotor0:03
52GBRElizabeth Holden (GBR)Drops Cycling Team0:03
53ITAAlessia Vigilia (ITA)Valcar - Cylance0:03
54DENAmalie Dideriksen (DEN)Boels - Dolmans0:03
55NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans0:03
56AUTSarah Rijkes (AUT)Wnt Rotor0:03
57ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance0:03
58CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans0:03
59NZLGeorgia Williams (NZL)Mitchelton - Scott0:03
60GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing0:03
61GBRManon Lloyd (GBR)Drops Cycling Team0:03
62NEDRoxane Knetemann (NED)Parkhotel Valkenburg0:03
63FRAGreta Richioud (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:03
64FRAVictorie Guilman (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:03
65GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team0:03
66NEDJulia Soek (NED)Sunweb0:03
67ITANadia Quagliotto (ITA)Alé Cipollini0:15
68ESPAlicia González Blanco (ESP)Movistar0:15
69NEDSophie De Boer (NED)Parkhotel Valkenburg0:15
70NEDEsther Van Veen (NED)Parkhotel Valkenburg0:15
71GERLisa Klein (GER)Canyon - Sram Racing0:15
72ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance0:33
73AUSGracie Elvin (AUS)Mitchelton - Scott0:39
74GBRAlice Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing1:00
75NEDPauliena Rooijakkers (NED)CCC - Liv1:45
76NEDMarjolein Van 't Geloof (NED)Alé Cipollini3:38
77ESPLourdes Oyarbide Jimenez (ESP)Movistar3:38
78NEDNina Kessler (NED)Tibco - Silicon Valley Bank6:48
79GBRHannah Payton (GBR)Drops Cycling Team6:48
80AUSShannon Malseed (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank7:52
81GBRAlice Cobb (GBR)Tibco - Silicon Valley Bank7:52
82NEDRozanne Slik (NED)Tibco - Silicon Valley Bank11:04
83POLAnna Plichta (POL)Trek - Segafredo11:04
84NEDBelle de Gast (NED)Parkhotel Valkenburg18:09
85ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - Sram Racing
86NEDAnouska Koster (NED)Virtu
87NEDJeanne Korevaar (NED)CCC - Liv
88GERTrixi Worrack (GER)Trek - Segafredo
89BELValerie Demey (BEL)CCC - Liv
90ITABarbara Guarischi (ITA)Virtu
91NEDMarianne Vos (NED)CCC - Liv
92DENJulie Leth (DEN)Bigla
93NORKatrine Aalerud (NOR)Virtu

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Warwick - Burton Dassett - 158,9 km - 13 Juni 2019Medium berg


1POLKatarzyna Niewiadoma (POL)Canyon - Sram Racing4:18:29
2GERLiane Lippert (GER)Sunwebzt
3GBRElizabeth Deignan-Armitstead (GBR)Trek - Segafredo0:07
4NEDAmy Pieters (NED)Boels - Dolmans0:09
5NEDDemi Vollering (NED)Parkhotel Valkenburg0:11
6GBRElizabeth Banks (GBR)Bigla0:11
7USALeah Thomas (USA)Bigla0:11
8GERLisa Brennauer (GER)Wnt Rotor0:11
9LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmans0:13
10ITAMarta Cavalli (ITA)Valcar - Cylance0:16
11ESPAne Santesteban González (ESP)Wnt Rotor0:16
12CANLeah Kirchmann (CAN)Sunweb0:18
13NEDRiejanne Markus (NED)CCC - Liv0:18
14AUSGrace Brown (AUS)Mitchelton - Scott0:22
15ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Valcar - Cylance0:22
16AUSRachel Neylan (AUS)Virtu0:22
17ITAErica Magnaldi (ITA)Wnt Rotor0:22
18POLMalgorzata Jasinska (POL)Movistar0:22
19NEDEllen Van Dijk (NED)Trek - Segafredo0:28
20AUSBrodie Chapman (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank0:28
21ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Valcar - Cylance0:34
22NEDPauliena Rooijakkers (NED)CCC - Liv0:38
23USACoryn Rivera (USA)Sunweb0:41
24NEDJanneke Ensing (NED)Sunweb0:41
25ITAElisa Longo Borghini (ITA)Trek - Segafredo0:43
26AUSTiffany Cromwell (AUS)Canyon - Sram Racing1:18
27GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing1:18
28CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans1:25
29GBREleanor Dickinson (GBR)Drops Cycling Team2:12
30ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Movistar2:15
31NEDFloortje Mackaij (NED)Sunweb2:15
32NEDRoxane Knetemann (NED)Parkhotel Valkenburg2:18
33FRAAude Biannic (FRA)Movistar2:18
34FRAVictorie Guilman (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope2:18
35GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Team2:18
36GERRomy Kasper (GER)Alé Cipollini2:23
37CANAlison Jackson (CAN)Tibco - Silicon Valley Bank2:26
38JAPEri Yonamine (JAP)Alé Cipollini2:26
39GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team2:26
40AUSLauren Kitchen (AUS)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope2:26
41GERKathrin Hammes (GER)Wnt Rotor2:26
42AUSAlexandra Manly (AUS)Mitchelton - Scott2:32
43NEDFemke Markus (NED)Parkhotel Valkenburg2:37
44AUSSarah Roy (AUS)Mitchelton - Scott2:39
45NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans2:39
46ITANadia Quagliotto (ITA)Alé Cipollini2:39
47FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope3:54
48FRARoxane Fournier (FRA)Movistar3:54
49BELJolien D'Hoore (BEL)Boels - Dolmans7:14
50FRAGreta Richioud (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope7:14
51NORSusanne Andersen (NOR)Sunweb7:18
52GERCharlotte Becker (GER)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope7:18
53NZLGeorgia Williams (NZL)Mitchelton - Scott7:25
54ITAMartina Alzini (ITA)Bigla8:54
55GERLisa Klein (GER)Canyon - Sram Racing8:54
56DENAmalie Dideriksen (DEN)Boels - Dolmans8:54
57ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance8:54
58AUSChloe Hosking (AUS)Alé Cipollini8:54
59ITAAlessia Vigilia (ITA)Valcar - Cylance8:54
60SWESara Penton (SWE)Virtu8:54
61NEDRozanne Slik (NED)Tibco - Silicon Valley Bank8:54
62ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance8:54
63GBRAlice Cobb (GBR)Tibco - Silicon Valley Bank8:54
64GBRManon Lloyd (GBR)Drops Cycling Team9:03
65AUSJessica Allen (AUS)Mitchelton - Scott9:08
66FRAMaëlle Grossetête (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope9:08
67ESPAlicia González Blanco (ESP)Movistar9:08
68NEDEsther Van Veen (NED)Parkhotel Valkenburg9:08
69NEDJulia Soek (NED)Sunweb9:08
70ESPLourdes Oyarbide Jimenez (ESP)Movistar9:32
71GBRAbigail Van Twisk (GBR)Trek - Segafredo15:48
72GBRAlice Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing15:48
73GBRHannah Payton (GBR)Drops Cycling Team15:52
74POLAnna Plichta (POL)Trek - Segafredo15:52
75AUTSarah Rijkes (AUT)Wnt Rotor16:15
76AUSShannon Malseed (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank17:51
77NEDSophie De Boer (NED)Parkhotel Valkenburg
78AUSGracie Elvin (AUS)Mitchelton - Scott
79ITASofia Bertizzolo (ITA)Virtu
80NEDNina Kessler (NED)Tibco - Silicon Valley Bank
81NEDMarjolein Van 't Geloof (NED)Alé Cipollini
82GBRElizabeth Holden (GBR)Drops Cycling Team
83NEDBelle de Gast (NED)Parkhotel Valkenburg
84RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)CCC - Liv

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Llandrindod Wells - Builth Wells - 14 km - 14 Juni 2019Medium berg


1GBRElizabeth Deignan-Armitstead (GBR)Trek - Segafredo3:54:35
2POLKatarzyna Niewiadoma (POL)Canyon - Sram Racingzt
3ITAElisa Longo Borghini (ITA)Trek - Segafredo0:02
4CANLeah Kirchmann (CAN)Sunweb0:17
5LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmans0:17
6NEDAmy Pieters (NED)Boels - Dolmans0:19
7NEDEllen Van Dijk (NED)Trek - Segafredo0:19
8GBRElizabeth Banks (GBR)Bigla0:19
9ESPAne Santesteban González (ESP)Wnt Rotor0:19
10ITAMarta Cavalli (ITA)Valcar - Cylance0:19
11NEDDemi Vollering (NED)Parkhotel Valkenburg0:19
12POLMalgorzata Jasinska (POL)Movistar0:19
13ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Valcar - Cylance0:22
14NEDRiejanne Markus (NED)CCC - Liv0:22
15AUSBrodie Chapman (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank0:22
16USALeah Thomas (USA)Bigla0:22
17AUSRachel Neylan (AUS)Virtu0:22
18GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing0:22
19ITAErica Magnaldi (ITA)Wnt Rotor0:35
20CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans0:39
21GERLisa Brennauer (GER)Wnt Rotor2:19
22GERLiane Lippert (GER)Sunweb2:19
23NEDJanneke Ensing (NED)Sunweb2:21
24AUSGrace Brown (AUS)Mitchelton - Scott5:16
25FRAVictorie Guilman (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope5:16
26DENAmalie Dideriksen (DEN)Boels - Dolmans5:16
27GERRomy Kasper (GER)Alé Cipollini5:41
28AUSTiffany Cromwell (AUS)Canyon - Sram Racing5:41
29GERLisa Klein (GER)Canyon - Sram Racing5:41
30USACoryn Rivera (USA)Sunweb5:41
31GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Team5:41
32AUSAlexandra Manly (AUS)Mitchelton - Scott5:41
33FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope5:41
34NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans5:41
35ITAAlessia Vigilia (ITA)Valcar - Cylance5:41
36GBREleanor Dickinson (GBR)Drops Cycling Team5:41
37GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team5:41
38ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Movistar5:41
39GERKathrin Hammes (GER)Wnt Rotor5:41
40JAPEri Yonamine (JAP)Alé Cipollini5:41
41NEDRoxane Knetemann (NED)Parkhotel Valkenburg5:41
42NEDPauliena Rooijakkers (NED)CCC - Liv5:45
43CANAlison Jackson (CAN)Tibco - Silicon Valley Bank9:40
44ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance9:40
45GBRAlice Cobb (GBR)Tibco - Silicon Valley Bank9:40
46FRAGreta Richioud (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope9:57
47FRAAude Biannic (FRA)Movistar12:17
48SWESara Penton (SWE)Virtu12:47
49GBRAlice Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing12:47
50GBRManon Lloyd (GBR)Drops Cycling Team12:47
51GBRAbigail Van Twisk (GBR)Trek - Segafredo12:47
52AUSChloe Hosking (AUS)Alé Cipollini12:47
53ITAMartina Alzini (ITA)Bigla12:47
54AUSJessica Allen (AUS)Mitchelton - Scott12:47
55FRARoxane Fournier (FRA)Movistar12:47
56AUTSarah Rijkes (AUT)Wnt Rotor12:47
57ESPAlicia González Blanco (ESP)Movistar12:47
58BELJolien D'Hoore (BEL)Boels - Dolmans12:47
59POLAnna Plichta (POL)Trek - Segafredo12:47
60AUSSarah Roy (AUS)Mitchelton - Scott12:47
61AUSShannon Malseed (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank12:47
62NZLGeorgia Williams (NZL)Mitchelton - Scott12:47
63NEDRozanne Slik (NED)Tibco - Silicon Valley Bank12:47
64GERCharlotte Becker (GER)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope12:47
65ITANadia Quagliotto (ITA)Alé Cipollini12:47
66NEDJulia Soek (NED)Sunweb14:34
67NORSusanne Andersen (NOR)Sunweb14:34
68NEDFloortje Mackaij (NED)Sunweb14:34
69NEDFemke Markus (NED)Parkhotel Valkenburg14:34
70NEDEsther Van Veen (NED)Parkhotel Valkenburg14:34
71FRAMaëlle Grossetête (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope14:34
72ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance14:34
73AUSLauren Kitchen (AUS)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope14:34
74GBRHannah Payton (GBR)Drops Cycling Team
75ESPLourdes Oyarbide Jimenez (ESP)Movistar
76ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Valcar - Cylance

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Carmarthen - Pembrey Country Park - 125,9 km - 15 Juni 2019Sprint


1NEDAmy Pieters (NED)Boels - Dolmans3:27:02
2CANLeah Kirchmann (CAN)Sunwebzt
3FRARoxane Fournier (FRA)Movistarzt
4NEDDemi Vollering (NED)Parkhotel Valkenburgzt
5LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmanszt
6ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Movistarzt
7GERLisa Brennauer (GER)Wnt Rotorzt
8GBRElizabeth Deignan-Armitstead (GBR)Trek - Segafredozt
9ITAMarta Cavalli (ITA)Valcar - Cylancezt
10AUSAlexandra Manly (AUS)Mitchelton - Scottzt
11GBRElizabeth Banks (GBR)Biglazt
12AUSSarah Roy (AUS)Mitchelton - Scottzt
13USALeah Thomas (USA)Biglazt
14POLKatarzyna Niewiadoma (POL)Canyon - Sram Racingzt
15ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Valcar - Cylancezt
16POLMalgorzata Jasinska (POL)Movistarzt
17GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Teamzt
18AUSBrodie Chapman (AUS)Tibco - Silicon Valley Bankzt
19ESPAne Santesteban González (ESP)Wnt Rotorzt
20SWESara Penton (SWE)Virtuzt
21AUSTiffany Cromwell (AUS)Canyon - Sram Racingzt
22AUSRachel Neylan (AUS)Virtuzt
23ITAElisa Longo Borghini (ITA)Trek - Segafredozt
24FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscopezt
25NEDEllen Van Dijk (NED)Trek - Segafredozt
26ITAMartina Alzini (ITA)Biglazt
27GBREleanor Dickinson (GBR)Drops Cycling Teamzt
28GERRomy Kasper (GER)Alé Cipollinizt
29NEDRiejanne Markus (NED)CCC - Livzt
30GERKathrin Hammes (GER)Wnt Rotorzt
31NEDFemke Markus (NED)Parkhotel Valkenburgzt
32NEDJanneke Ensing (NED)Sunwebzt
33GERCharlotte Becker (GER)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscopezt
34ITAErica Magnaldi (ITA)Wnt Rotor0:15
35AUSGrace Brown (AUS)Mitchelton - Scott0:15
36FRAVictorie Guilman (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:15
37GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing0:15
38USACoryn Rivera (USA)Sunweb0:15
39JAPEri Yonamine (JAP)Alé Cipollini0:15
40NEDRoxane Knetemann (NED)Parkhotel Valkenburg0:15
41ITAAlessia Vigilia (ITA)Valcar - Cylance0:15
42GERLiane Lippert (GER)Sunweb0:23
43NORSusanne Andersen (NOR)Sunweb0:23
44BELJolien D'Hoore (BEL)Boels - Dolmans0:28
45DENAmalie Dideriksen (DEN)Boels - Dolmans0:28
46POLAnna Plichta (POL)Trek - Segafredo0:44
47FRAAude Biannic (FRA)Movistar0:44
48CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans0:55
49ITANadia Quagliotto (ITA)Alé Cipollini0:55
50NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans1:49
51NZLGeorgia Williams (NZL)Mitchelton - Scott4:32
52AUSShannon Malseed (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank13:12
53NEDRozanne Slik (NED)Tibco - Silicon Valley Bank13:12
54AUSLauren Kitchen (AUS)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope13:12
55GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team13:12
56GBRAlice Barnes (GBR)Canyon - Sram Racing13:12
57GBRAbigail Van Twisk (GBR)Trek - Segafredo13:12
58NEDPauliena Rooijakkers (NED)CCC - Liv15:17
59GBRManon Lloyd (GBR)Drops Cycling Team15:17
60AUTSarah Rijkes (AUT)Wnt Rotor15:17
61ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance15:17
62ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance15:17
63FRAGreta Richioud (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope15:17
64NEDJulia Soek (NED)Sunweb15:17
65NEDEsther Van Veen (NED)Parkhotel Valkenburg19:58
66CANAlison Jackson (CAN)Tibco - Silicon Valley Bank19:58
67AUSChloe Hosking (AUS)Alé Cipollini19:58
68GERLisa Klein (GER)Canyon - Sram Racing
69AUSJessica Allen (AUS)Mitchelton - Scott
70ESPAlicia González Blanco (ESP)Movistar
71GBRAlice Cobb (GBR)Tibco - Silicon Valley Bank
72FRAMaëlle Grossetête (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope
73NEDFloortje Mackaij (NED)Sunweb

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden