De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - La Périgord Ladies - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - La Périgord Ladies - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2019

La Périgord Ladies 2019

FrankrijkFrankrijk - 18 Augustus 2019


La Périgord Ladies - 18 Augustus 2019


1FRACoralie Demay (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope3:10:25
2GERKathrin Hammes (GER)Wnt Rotor+ 45
3FRAÉvita Muzic (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope+ 45
4ITAElena Franchi (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana+ 45
5FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope+ 1:20
6ITAArianna Fidanza (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana+ 1:20
7FRAManon Souyris (FRA)Biofrais - VC St. Julien En Genevois+ 1:20
8ESPSara Martín Martín (ESP)Sopela+ 1:20
9GBRLauren Dolan (GBR)+ 1:20
10FRAJade Wiel (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope+ 1:20
11FRAVictorie Guilman (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope+ 1:20
12FRAEmeline Eustache (FRA)DN Auvergne Rhône-Alpes+ 1:20
13FRALaura Asencio (FRA)Wnt Rotor+ 1:20
14GBRAnnabel Fisher (GBR)Biofrais - VC St. Julien En Genevois+ 1:20
15CANGabrielle Pilote-Fortin (CAN)Wnt Rotor+ 1:20
16FRAElsa Hugot (FRA)Chambéry Cyclisme Compétition+ 1:20
17ESPAroa Nicole Gorostiza Ulloa (ESP)Bizkaia - Durango+ 1:20
18FRACamille Robert (FRA)Uvca Troyes+ 1:20
19LATLija Laizane (LAT)Eneicue+ 1:20
20GBREmily Wadsworth (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform+ 2:15
21FRAAudrey Weingarten (FRA)CC Le Boulou+ 2:15
22FRAMarine Quiniou (FRA)Charente-Maritime+ 2:15
23FRAZoé Delachaux (FRA)VC Morteau-Montbenoit+ 2:15
24GERLea Lin Teutenberg (GER)Wnt Rotor+ 2:15
25FRALoriane Ceyssat (FRA)Biofrais - VC St. Julien En Genevois+ 2:15
26ESPLucia González Blanco (ESP)Bizkaia - Durango+ 2:15
27ITADebora Silvestri (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana+ 2:15
28FRABarbara Fonseca (FRA)St. Michel Auber 93+ 2:55
29FRAPauline Allin (FRA)Charente-Maritime+ 2:55
30FRAAnaïs Morichon (FRA)Charente-Maritime+ 3:27
31FRABalladyne Tritsch (FRA)+ 6:05
32BRAClemilda Fernandes Silva (BRA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana+ 6:05
33FRAAline Guglielmi (FRA)Biofrais - VC St. Julien En Genevois+ 6:45
34FRASophie Almeida (FRA)DN Auvergne Rhône-Alpes+ 6:45
35RUSAnna Baidak (RUS)+ 6:45
36AUTAnna Badegruber (AUT)Wnt Rotor+ 6:45
37FRAFanny Zambon (FRA)DN Auvergne Rhône-Alpes+ 6:45
38ESPAriana Gilabert Vilaplana (ESP)Bizkaia - Durango+ 6:45
39ITAAlessia Bulleri (ITA)Eneicue+ 6:45
40BRARebeca Do Nascimento Fonseca (BRA)Uvca Troyes+ 6:45
41JAPMayuko Hagiwara (JAP)Eneicue+ 6:45
42ITAAlice Gasparini (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana+ 6:45
43ESPSofía Rodríguez Revert (ESP)Sopela+ 6:45
44ESPMireia Trias Jordán (ESP)Sopela+ 6:45
45FRAAlice Coutinho (FRA)Biofrais - VC St. Julien En Genevois+ 6:45
46FRAMarie Gielen (FRA)VC Morteau-Montbenoit+ 11:35

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden