De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Women's Tour of Scotland - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Women's Tour of Scotland - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Uitslagen 2019

Women's Tour of Scotland 2019

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - 9 Augustus 2019 - 11 Augustus 2019


Algemeen klassement - 11 Augustus 2019


1USALeah Thomas (USA)Bigla6:34:24
2CANAlison Jackson (CAN)Tibco - Silicon Valley Bank0:05
3NORStine Anderson Borgli (NOR)0:07
4POLEugenia Bujak (POL)Btc - City Ljubljana0:13
5SUIElise Chabbey (SUI)Bigla0:14
6JAPEri Yonamine (JAP)Alé Cipollini0:20
7SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljana0:20
8BELJulie Van De Velde (BEL)Lotto - Soudal0:20
9CZENikola Nosková (CZE)Bigla0:23
10USAEmma White (USA)Rally - Uhc0:26
11NORVita Heine (NOR)Hitec Products - Birk Sport0:26
12ITANadia Quagliotto (ITA)Alé Cipollini0:26
13GBRAnna Shackley (GBR)0:28
14NZLMikayla Harvey (NZL)Bigla0:28
15GBRJessica Roberts (GBR)0:29
16GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Team0:29
17NZLNiamh Fisher-Black (NZL)Torelli - Assure0:29
18ITASilvia Persico (ITA)Valcar - Cylance0:32
19GBRSophie Wright (GBR)Bigla0:35
20GBRLeah Dixon (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform0:35
21ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance0:36
22GERBeate Zanner (GER)Wheel Divas0:38
23ITARossella Ratto (ITA)Btc - City Ljubljana0:38
24USAIlli Gardner (USA)Brother UK - Tifosi - Onform0:38
25GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team0:38
26KORAh-reum Na (KOR)Alé Cipollini0:41
27SLOUrsa Pintar (SLO)Btc - City Ljubljana0:44
28USAKristabel Doebel-Hickok (USA)Rally - Uhc0:45
29ITAIlaria Sanguineti (ITA)Valcar - Cylance1:00
30DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)Bigla1:14
31GBRRebecca Durrell-Nixon (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform1:47
32GBRJennifer George-McNaught (GBR)Torelli - Assure1:50
33SLOSpela Kern (SLO)1:53
34SLOUrska Bravec (SLO)Btc - City Ljubljana1:53
35GBRLaura Massey (GBR)Torelli - Assure1:53
36GBRJessica Finney (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform1:53
37AUSShannon Malseed (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank2:23
38AUSBrodie Chapman (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank2:32
39NEDBelle de Gast (NED)Parkhotel Valkenburg3:57
40IRLJosie Knight (IRL)4:00
41ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance5:52
42CANGillian Ellsay (CAN)Rally - Uhc6:15
43GBRNeah Evans (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform7:58
44BELAnnelies Dom (BEL)Lotto - Soudal8:43
45NORMie Bjørndal Ottestad (NOR)Wielerclub de Sprinters Malderen9:24
46GBRDanielle Christmas (GBR)Lotto - Soudal9:24
47BELAnn Sophie Duyck (BEL)Parkhotel Valkenburg9:40
48GBRMegan Barker (GBR)Drops Cycling Team9:55
49WALElizabeth Bennett (WAL)Velo Perfomance Racing11:29
50GBRGabriella Shaw (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform11:31
51GBRAmelia Sharpe (GBR)11:31
52NZLSharlotte Lucas (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank11:38
53GBRSophie Enever (GBR)11:49
54GBRKate Archibald (GBR)13:12
55GBRSophie Thackray (GBR)Torelli - Assure13:36
56KORSeon-Ha Yu (KOR)13:36
57GBRSophie Lankford (GBR)13:36
58SUISandra Weiss (SUI)Re/max Cycling Team13:36
59ITAJessica Raimondi (ITA)Alé Cipollini15:25
60GBRAnnabel Simpson (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform15:48
61NZLGrace Anderson (NZL)Drops Cycling Team16:28
62CANAllison Beveridge (CAN)Rally - Uhc16:28
63ITASilvia Pollicini (ITA)Valcar - Cylance18:02
64NEDSylvie Swinkels (NED)Parkhotel Valkenburg18:33
65KORHyunji Kim (KOR)18:33
66GBRJenny Holl (GBR)19:56
67NEDMarjolein Van 't Geloof (NED)Alé Cipollini24:18
68GBRDannielle Khan (GBR)24:28

Etappe 1 - Dundee - Dunfermline - 103 km - 9 Augustus 2019Sprint

Deze etappe werd geannuleerd.


Etappe 2 - Perth - Glasgow - 139,4 km - 10 Augustus 2019Ontsnapping


1CANAlison Jackson (CAN)Tibco - Silicon Valley Bank3:24:37
2USAEmma White (USA)Rally - Uhczt
3NORStine Anderson Borgli (NOR)zt
4USALeah Thomas (USA)Biglazt
5NEDBelle de Gast (NED)Parkhotel Valkenburgzt
6ITAIlaria Sanguineti (ITA)Valcar - Cylancezt
7GBRJessica Roberts (GBR)zt
8GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Teamzt
9NZLNiamh Fisher-Black (NZL)Torelli - Assurezt
10POLEugenia Bujak (POL)Btc - City Ljubljanazt
11KORAh-reum Na (KOR)Alé Cipollinizt
12GBRRebecca Durrell-Nixon (GBR)Brother UK - Tifosi - Onformzt
13GBRJennifer George-McNaught (GBR)Torelli - Assurezt
14SUIElise Chabbey (SUI)Bigla0:03
15GERBeate Zanner (GER)Wheel Divas0:03
16USAKristabel Doebel-Hickok (USA)Rally - Uhc0:03
17GBRSophie Wright (GBR)Bigla0:03
18NEDRozanne Slik (NED)Tibco - Silicon Valley Bank0:03
19ITARossella Ratto (ITA)Btc - City Ljubljana0:03
20SLOSpela Kern (SLO)0:03
21JAPEri Yonamine (JAP)Alé Cipollini0:03
22SLOUrska Bravec (SLO)Btc - City Ljubljana0:03
23GBRAnna Shackley (GBR)0:03
24AUSShannon Malseed (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank0:03
25CZENikola Nosková (CZE)Bigla0:03
26SLOUrsa Pintar (SLO)Btc - City Ljubljana0:03
27NORIngrid Lorvik (NOR)Hitec Products - Birk Sport0:03
28DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)Bigla0:03
29SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljana0:03
30NORVita Heine (NOR)Hitec Products - Birk Sport0:03
31NOREmelie Utvik (NOR)0:03
32GBRJoscelin Lowden (GBR)Brother UK - Fusion0:03
33BELJulie Van De Velde (BEL)Lotto - Soudal0:03
34GBRLeah Dixon (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform0:03
35GBRLaura Massey (GBR)Torelli - Assure0:03
36GBRJessica Finney (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform0:03
37USAIlli Gardner (USA)Brother UK - Tifosi - Onform0:03
38ITANadia Quagliotto (ITA)Alé Cipollini0:03
39ITASilvia Persico (ITA)Valcar - Cylance0:03
40NZLMikayla Harvey (NZL)Bigla0:03
41AUSBrodie Chapman (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank0:03
42GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team0:03
43CANKatherine Maine (CAN)Rally - Uhc0:03
44IRLJosie Knight (IRL)0:03
45ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance0:09
46ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance0:09
47GBRMegan Barker (GBR)Drops Cycling Team0:17
48CANGillian Ellsay (CAN)Rally - Uhc0:17
49GBRSophie Thackray (GBR)Torelli - Assure7:34
50GBRDanielle Christmas (GBR)Lotto - Soudal7:34
51BELAnnelies Dom (BEL)Lotto - Soudal7:34
52NORMie Bjørndal Ottestad (NOR)Wielerclub de Sprinters Malderen7:34
53NEDJanine Van Der Meer (NED)Parkhotel Valkenburg7:34
54GBRAmelia Sharpe (GBR)7:34
55BELAnn Sophie Duyck (BEL)Parkhotel Valkenburg7:34
56GBRSophie Enever (GBR)7:34
57GBRGabriella Shaw (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform7:34
58KORSuji Jang (KOR)7:34
59IRLLydia Boylan (IRL)7:34
60GBRChristina Wiejak (GBR)7:34
61NORHedda Skogesal Samsing (NOR)7:34
62CANSara Bergen (CAN)Rally - Uhc7:34
63GBRNeah Evans (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform7:34
64NZLGrace Anderson (NZL)Drops Cycling Team7:34
65GBRJenny Holl (GBR)7:34
66CANAllison Beveridge (CAN)Rally - Uhc7:34
67GBRKate Archibald (GBR)7:34
68KORSeon-Ha Yu (KOR)9:39
69KORHyunji Kim (KOR)9:39
70NEDSylvie Swinkels (NED)Parkhotel Valkenburg9:39
71GBRSophie Lankford (GBR)9:39
72WALElizabeth Bennett (WAL)Velo Perfomance Racing9:39
73ITAJessica Raimondi (ITA)Alé Cipollini9:39
74NZLSharlotte Lucas (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank9:39
75NEDDanique Braam (NED)Lotto - Soudal9:39
76GBRAnna Docherty (GBR)9:39
77SUISandra Weiss (SUI)Re/max Cycling Team9:39
78GBRMarie Lynn (GBR)9:39
79GBRAnnabel Simpson (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform9:39
80ITASilvia Pollicini (ITA)Valcar - Cylance9:39
81ITAChiara Consonni (ITA)Valcar - Cylance9:39
82GBROlivia Bent (GBR)
83GBRCharlotte Mitchell (GBR)
84KORJu Mi Lee (KOR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Edinburgh - Edinburgh - 118,3 km - 11 Augustus 2019Medium berg


1USALeah Thomas (USA)Bigla3:10:04
2SUIElise Chabbey (SUI)Biglazt
3NORStine Anderson Borgli (NOR)zt
4CANAlison Jackson (CAN)Tibco - Silicon Valley Bankzt
5POLEugenia Bujak (POL)Btc - City Ljubljanazt
6JAPEri Yonamine (JAP)Alé Cipollinizt
7BELJulie Van De Velde (BEL)Lotto - Soudalzt
8SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljanazt
9CZENikola Nosková (CZE)Bigla0:03
10ITANadia Quagliotto (ITA)Alé Cipollini0:06
11NORVita Heine (NOR)Hitec Products - Birk Sport0:06
12NZLMikayla Harvey (NZL)Bigla0:08
13GBRAnna Shackley (GBR)0:08
14ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance0:10
15GBRNeah Evans (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform0:10
16ITASilvia Persico (ITA)Valcar - Cylance0:12
17GBRJessica Roberts (GBR)0:12
18GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Team0:12
19NZLNiamh Fisher-Black (NZL)Torelli - Assure0:12
20GBRSophie Wright (GBR)Bigla0:15
21USAEmma White (USA)Rally - Uhc0:15
22GBRLeah Dixon (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform0:15
23GERBeate Zanner (GER)Wheel Divas0:18
24USAIlli Gardner (USA)Brother UK - Tifosi - Onform0:18
25GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team0:18
26ITARossella Ratto (ITA)Btc - City Ljubljana0:18
27SLOUrsa Pintar (SLO)Btc - City Ljubljana0:24
28USAKristabel Doebel-Hickok (USA)Rally - Uhc0:26
29KORAh-reum Na (KOR)Alé Cipollini0:26
30ITAIlaria Sanguineti (ITA)Valcar - Cylance0:43
31BELAnnelies Dom (BEL)Lotto - Soudal0:54
32DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)Bigla0:54
33NORMie Bjørndal Ottestad (NOR)Wielerclub de Sprinters Malderen1:33
34GBRJennifer George-McNaught (GBR)Torelli - Assure1:33
35GBRRebecca Durrell-Nixon (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform1:33
36GBRDanielle Christmas (GBR)Lotto - Soudal1:33
37GBRLaura Massey (GBR)Torelli - Assure1:33
38WALElizabeth Bennett (WAL)Velo Perfomance Racing1:33
39SLOUrska Bravec (SLO)Btc - City Ljubljana1:33
40SLOSpela Kern (SLO)1:33
41GBRJessica Finney (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform1:33
42NZLSharlotte Lucas (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank1:42
43BELAnn Sophie Duyck (BEL)Parkhotel Valkenburg1:55
44AUSShannon Malseed (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank2:03
45AUSBrodie Chapman (AUS)Tibco - Silicon Valley Bank2:15
46GBRGabriella Shaw (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform3:40
47SUISandra Weiss (SUI)Re/max Cycling Team3:40
48IRLJosie Knight (IRL)3:40
49GBRAmelia Sharpe (GBR)3:40
50KORSeon-Ha Yu (KOR)3:40
51NEDBelle de Gast (NED)Parkhotel Valkenburg3:40
52GBRSophie Lankford (GBR)3:40
53GBRSophie Enever (GBR)3:58
54NEDMarjolein Van 't Geloof (NED)Alé Cipollini5:19
55GBRKate Archibald (GBR)5:21
56ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance5:26
57GBRDannielle Khan (GBR)5:29
58ITAJessica Raimondi (ITA)Alé Cipollini5:29
59CANGillian Ellsay (CAN)Rally - Uhc5:41
60GBRSophie Thackray (GBR)Torelli - Assure5:45
61GBRAnnabel Simpson (GBR)Brother UK - Tifosi - Onform5:52
62ITASilvia Pollicini (ITA)Valcar - Cylance8:06
63NEDSylvie Swinkels (NED)Parkhotel Valkenburg8:37
64NZLGrace Anderson (NZL)Drops Cycling Team8:37
65CANAllison Beveridge (CAN)Rally - Uhc8:37
66KORHyunji Kim (KOR)8:37
67GBRMegan Barker (GBR)Drops Cycling Team9:21
68GBRJenny Holl (GBR)12:05
69NOREmelie Utvik (NOR)
70GBRJoscelin Lowden (GBR)Brother UK - Fusion
71ITAChiara Consonni (ITA)Valcar - Cylance
72IRLLydia Boylan (IRL)
73CANSara Bergen (CAN)Rally - Uhc
74KORHyeong-Yeong Kang (KOR)
75GBRGemma Sargent (GBR)
76NEDJanine Van Der Meer (NED)Parkhotel Valkenburg
77GBRChristina Wiejak (GBR)
78NEDRozanne Slik (NED)Tibco - Silicon Valley Bank
79GBRMarie Lynn (GBR)
80KORSuji Jang (KOR)
81NORIngrid Lorvik (NOR)Hitec Products - Birk Sport
82CANKatherine Maine (CAN)Rally - Uhc
83GBRAnna Docherty (GBR)
84NEDDanique Braam (NED)Lotto - Soudal
85NORHedda Skogesal Samsing (NOR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden