De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Festival Elsy Jacobs - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Festival Elsy Jacobs - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Luxemburg

Uitslagen 2019

Festival Elsy Jacobs 2019

LuxemburgLuxemburg - 10 Mei 2019 - 12 Mei 2019


Algemeen klassement - 12 Mei 2019


1GERLisa Brennauer (GER)Wnt Rotor5:53:02
2NEDDemi Vollering (NED)Parkhotel Valkenburg0:03
3GBRElizabeth Banks (GBR)Bigla0:05
4GERFranziska Koch (GER)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster0:09
5SWEEmilia Fahlin (SWE)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:10
6NEDRiejanne Markus (NED)CCC - Liv0:12
7ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Valcar - Cylance0:19
8GERKathrin Hammes (GER)Wnt Rotor0:19
9LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmans0:19
10NORStine Anderson Borgli (NOR)0:20
11POLMarta Lach (POL)CCC - Liv0:24
12BELSofie De Vuyst (BEL)Parkhotel Valkenburg0:26
13ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Valcar - Cylance0:34
14SLOUrsa Pintar (SLO)Btc - City Ljubljana0:38
15GERCharlotte Becker (GER)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:43
16GBRAlice Sharpe (GBR)Wcc Team0:44
17AUSLauren Kitchen (AUS)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:49
18LUXElise Maes (LUX)Andy Schleck Cycles0:49
19UKROlga Shekel (UKR)Astana Women's0:50
20ITAArianna Fidanza (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana0:50
21SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljana0:53
22SLOSpela Kern (SLO)0:53
23ITAErica Magnaldi (ITA)Wnt Rotor0:58
24NEDEvy Kuijpers (NED)CCC - Liv0:58
25GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Team0:58
26SUIJutta Stienen (SUI)Re/max Cycling Team0:59
27GBREleanor Dickinson (GBR)Drops Cycling Team1:05
28ITATatiana Guderzo (ITA)Be Pink1:05
29GBRSophie Wright (GBR)Bigla1:08
30ITAElena Pirrone (ITA)Astana Women's1:11
31ITABarbara Malcotti (ITA)Valcar - Cylance1:12
32ITAKatia Ragusa (ITA)Be Pink1:12
33ITAElena Franchi (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana1:12
34GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team1:21
35ETHEyeru Tesfoam Gebru (ETH)Wcc Team1:28
36BLRAnastasiya Kolesava (BLR)Wcc Team2:00
37NEDSophie De Boer (NED)Parkhotel Valkenburg2:03
38BELValerie Demey (BEL)CCC - Liv2:09
39FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope2:17
40NZLNiamh Fisher-Black (NZL)Torelli - Assure2:21
41NORBirgitte Ravndal (NOR)Keukens Redant2:43
42ERIDesiet Kidane Tekeste (ERI)Wcc Team2:47
43NEDRoxane Knetemann (NED)Parkhotel Valkenburg2:51
44ITAAlessia Vigilia (ITA)Valcar - Cylance2:55
45ITABeatrice Rossato (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana3:18
46NEDNicole Steigenga (NED)Be Pink3:21
47FRACoralie Demay (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope4:49
48FRALucie Lahaye (FRA)Charente-Maritime4:51
49SUISandra Weiss (SUI)Re/max Cycling Team4:53
50DENJulie Leth (DEN)Bigla6:30
51ARGAnabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG)Wcc Team7:02
52NEDKirsten Wild (NED)Wnt Rotor7:18
53ITAMartina Alzini (ITA)Bigla7:52
54SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana7:57
55ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance8:14
56NORVibeke Lystad-Dybwad (NOR)Keukens Redant8:14
57FRAManon Minaud (FRA)Charente-Maritime8:17
58GERCorinna Lechner (GER)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster8:17
59GERRicarda Bauernfeind (GER)8:19
60GBRSophie Thackray (GBR)Torelli - Assure8:31
61SUINicole Hanselmann (SUI)Bigla8:43
62GERClara Koppenburg (GER)Wnt Rotor11:09
63GERNaima Madlen Diesner (GER)11:59
64NEDAafke Soet (NED)Wnt Rotor12:05
65ITALisa Morzenti (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana12:09
66NAMVera Adrian (NAM)Re/max Cycling Team12:10
67NZLBronwyn MacGregor (NZL)12:12
68SUIFabienne Buri (SUI)Re/max Cycling Team12:29
69GERDorothea Heitzmann (GER)12:57
70NEDBelle de Gast (NED)Parkhotel Valkenburg13:32
71GBRManon Lloyd (GBR)Drops Cycling Team15:52
72ITAMartina Fidanza (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana15:59
73GBRJennifer George-McNaught (GBR)Torelli - Assure16:00
74FRAPauline Allin (FRA)Charente-Maritime16:01
75ITAFrancesca Pattaro (ITA)Be Pink16:13
76SUISelina Burch (SUI)17:12
77SWESara Olsson (SWE)Andy Schleck Cycles17:50
78ITASimona Frapporti (ITA)17:56
79ESTMae Lang (EST)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster18:04
80GERTatjana Paller (GER)D.velop21:35
81FRAAnaïs Morichon (FRA)Charente-Maritime21:38
82NEDLoes Adegeest (NED)Parkhotel Valkenburg21:44
83SUILéna Mettraux (SUI)21:48
84IRLLydia Boylan (IRL)21:54
85BELSarah Inghelbrecht (BEL)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster21:55
86ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance21:55
87NORLine Marie Gulliksen (NOR)21:58
88KAZFaina Potapova (KAZ)Astana Women's21:58
89GERMichaela Ebert (GER)Jos Feron Lady Force22:36
90GERLena Charlotte Reißner (GER)29:50

Proloog - Kahler - Garnich - 2,7 km - 10 Mei 2019Individuele Tijdrit


1NEDDemi Vollering (NED)Parkhotel Valkenburg4:17
2GERLisa Brennauer (GER)Wnt Rotor0:06
3NEDRiejanne Markus (NED)CCC - Liv0:08
4SUIMarlen Reusser (SUI)Wcc Team0:10
5GERKathrin Hammes (GER)Wnt Rotor0:12
6GERClara Koppenburg (GER)Wnt Rotor0:12
7SWEEmilia Fahlin (SWE)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:13
8GBRElizabeth Banks (GBR)Bigla0:13
9GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team0:13
10GERFranziska Koch (GER)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster0:15
11NORStine Anderson Borgli (NOR)0:16
12LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmans0:16
13SLOUrsa Pintar (SLO)Btc - City Ljubljana0:17
14ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Valcar - Cylance0:19
15BELSofie De Vuyst (BEL)Parkhotel Valkenburg0:19
16ITAErica Magnaldi (ITA)Wnt Rotor0:20
17ITAElena Pirrone (ITA)Astana Women's0:21
18SUIJutta Stienen (SUI)Re/max Cycling Team0:21
19LUXClaire Faber (LUX)Andy Schleck Cycles0:22
20GBRAlice Sharpe (GBR)Wcc Team0:23
21NEDRoxane Knetemann (NED)Parkhotel Valkenburg0:25
22BLRAnastasiya Kolesava (BLR)Wcc Team0:25
23NEDSophie De Boer (NED)Parkhotel Valkenburg0:25
24ETHEyeru Tesfoam Gebru (ETH)Wcc Team0:27
25AUSLauren Kitchen (AUS)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:28
26LUXElise Maes (LUX)Andy Schleck Cycles0:28
27NEDAafke Soet (NED)Wnt Rotor0:28
28NZLRylee McMullen (NZL)Mike Greer Homes0:29
29UKROlga Shekel (UKR)Astana Women's0:29
30ITAAlessia Vigilia (ITA)Valcar - Cylance0:29
31ITAArianna Fidanza (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana0:29
32FRACoralie Demay (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:29
33ITASimona Frapporti (ITA)0:29
34GBRManon Lloyd (GBR)Drops Cycling Team0:30
35GBREleanor Dickinson (GBR)Drops Cycling Team0:30
36GBRSophie Wright (GBR)Bigla0:30
37ITATatiana Guderzo (ITA)Be Pink0:30
38ITAMartina Alzini (ITA)Bigla0:31
39FRAManon Minaud (FRA)Charente-Maritime0:31
40ITAMartina Fidanza (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana0:31
41ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Valcar - Cylance0:31
42ITALisa Morzenti (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana0:32
43NORBirgitte Ravndal (NOR)Keukens Redant0:32
44SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljana0:32
45GERCharlotte Becker (GER)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:32
46NEDLoes Adegeest (NED)Parkhotel Valkenburg0:32
47SLOSpela Kern (SLO)0:32
48NAMVera Adrian (NAM)Re/max Cycling Team0:33
49DENJulie Leth (DEN)Bigla0:33
50GERRicarda Bauernfeind (GER)0:33
51UKROlha Kulynych (UKR)Torelli - Assure0:34
52ITAElena Franchi (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana0:34
53ROUAna Maria Covrig (ROU)Eurotarget - Bianchi - Vitasana0:35
54NZLBronwyn MacGregor (NZL)0:35
55ERIDesiet Kidane Tekeste (ERI)Wcc Team0:36
56NZLNiamh Fisher-Black (NZL)Torelli - Assure0:36
57FRALucie Lahaye (FRA)Charente-Maritime0:36
58POLMarta Lach (POL)CCC - Liv0:36
59GERTatjana Paller (GER)D.velop0:36
60SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana0:36
61ITABarbara Malcotti (ITA)Valcar - Cylance0:37
62FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:37
63ARGAnabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG)Wcc Team0:37
64SUINicole Hanselmann (SUI)Bigla0:37
65NEDEvy Kuijpers (NED)CCC - Liv0:37
66GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Team0:37
67GBRJennifer George-McNaught (GBR)Torelli - Assure0:38
68FRAPauline Allin (FRA)Charente-Maritime0:39
69GERCorinna Lechner (GER)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster0:39
70SWESara Olsson (SWE)Andy Schleck Cycles0:40
71NORVibeke Lystad-Dybwad (NOR)Keukens Redant0:40
72BELValerie Demey (BEL)CCC - Liv0:41
73ITABeatrice Rossato (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana0:41
74GERDorothea Heitzmann (GER)0:41
75GERNaima Madlen Diesner (GER)0:42
76FRAAnaïs Morichon (FRA)Charente-Maritime0:43
77NEDBelle de Gast (NED)Parkhotel Valkenburg0:43
78ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance0:44
79GBRSophie Thackray (GBR)Torelli - Assure0:45
80NEDNicole Steigenga (NED)Be Pink0:45
81POLAgnieszka Skalniak (POL)CCC - Liv0:45
82SUISandra Weiss (SUI)Re/max Cycling Team0:46
83FRACharlotte Bravard (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:47
84FRAIndia Grangier (FRA)Charente-Maritime0:48
85FRANoémie Abgrall (FRA)Charente-Maritime0:48
86SUILéna Mettraux (SUI)0:49
87GERLena Charlotte Reißner (GER)0:49
88GERMichaela Ebert (GER)Jos Feron Lady Force0:50
89ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance0:50
90SUISelina Burch (SUI)0:50
91ESTMae Lang (EST)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster0:50
92ITAFrancesca Pattaro (ITA)Be Pink0:51
93ITAKatia Ragusa (ITA)Be Pink0:51
94SUIFabienne Buri (SUI)Re/max Cycling Team0:52
95KAZAmiliya Iskakova (KAZ)Astana Women's0:55
96IRLLydia Boylan (IRL)0:55
97FINViivi Puskala (FIN)Andy Schleck Cycles0:55
98LUXNina Berton (LUX)0:55
99BELSarah Inghelbrecht (BEL)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster0:56
100ITAMartina Marchetti (ITA)0:58
101NORIngvild Brattekleiv (NOR)0:59
102NORLine Marie Gulliksen (NOR)0:59
103SUIMichelle Andres (SUI)0:59
104KAZFaina Potapova (KAZ)Astana Women's1:03
105NZLGrace Anderson (NZL)Drops Cycling Team1:12
106LUXPia Wiltgen (LUX)1:13
107LUXLaetitia Maus (LUX)1:25
108KAZMarina Kurnossova (KAZ)Astana Women's1:32
109NEDKirsten Wild (NED)Wnt Rotor1:40

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Steinfort - Steinfort - 107,1 km - 11 Mei 2019Sprint


1POLMarta Lach (POL)CCC - Liv2:49:06
2GBRElizabeth Banks (GBR)Biglazt
3GERFranziska Koch (GER)Mexx - Watersley - Twc Maaslandsterzt
4NEDDemi Vollering (NED)Parkhotel Valkenburg0:05
5SWEEmilia Fahlin (SWE)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:05
6LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmans0:05
7NORStine Anderson Borgli (NOR)0:06
8ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Valcar - Cylance0:06
9GERLisa Brennauer (GER)Wnt Rotor0:06
10SUIMarlen Reusser (SUI)Wcc Team0:06
11NEDRiejanne Markus (NED)CCC - Liv0:06
12BELSofie De Vuyst (BEL)Parkhotel Valkenburg0:06
13GERKathrin Hammes (GER)Wnt Rotor0:06
14GERCharlotte Becker (GER)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:06
15NEDSophie De Boer (NED)Parkhotel Valkenburg0:06
16ITAMartina Alzini (ITA)Bigla0:06
17GBRAlice Sharpe (GBR)Wcc Team0:06
18UKROlga Shekel (UKR)Astana Women's0:06
19NEDEvy Kuijpers (NED)CCC - Liv0:06
20BLRAnastasiya Kolesava (BLR)Wcc Team0:06
21ITAKatia Ragusa (ITA)Be Pink0:06
22SLOUrsa Pintar (SLO)Btc - City Ljubljana0:06
23NORBirgitte Ravndal (NOR)Keukens Redant0:06
24ERIDesiet Kidane Tekeste (ERI)Wcc Team0:06
25SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljana0:06
26LUXElise Maes (LUX)Andy Schleck Cycles0:06
27SLOSpela Kern (SLO)0:06
28SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana0:06
29ITAArianna Fidanza (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana0:06
30AUSLauren Kitchen (AUS)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:06
31GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Team0:06
32BELValerie Demey (BEL)CCC - Liv0:06
33FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:06
34ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance0:06
35GBREleanor Dickinson (GBR)Drops Cycling Team0:06
36ITAAlessia Vigilia (ITA)Valcar - Cylance0:06
37ITABarbara Malcotti (ITA)Valcar - Cylance0:06
38ITATatiana Guderzo (ITA)Be Pink0:06
39ITAElena Franchi (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana0:06
40SUIJutta Stienen (SUI)Re/max Cycling Team0:06
41SUISandra Weiss (SUI)Re/max Cycling Team0:06
42GERCorinna Lechner (GER)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster0:06
43ROUAna Maria Covrig (ROU)Eurotarget - Bianchi - Vitasana0:06
44NZLNiamh Fisher-Black (NZL)Torelli - Assure0:06
45GBRSophie Wright (GBR)Bigla0:06
46ITAErica Magnaldi (ITA)Wnt Rotor0:06
47LUXClaire Faber (LUX)Andy Schleck Cycles0:06
48ITABeatrice Rossato (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana0:06
49GERRicarda Bauernfeind (GER)0:06
50FRACoralie Demay (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:06
51GBRSophie Thackray (GBR)Torelli - Assure0:06
52ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Valcar - Cylance0:06
53POLAgnieszka Skalniak (POL)CCC - Liv0:06
54FRAManon Minaud (FRA)Charente-Maritime0:06
55NEDNicole Steigenga (NED)Be Pink0:06
56FRALucie Lahaye (FRA)Charente-Maritime0:06
57GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team0:06
58FRACharlotte Bravard (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:06
59ITAElena Pirrone (ITA)Astana Women's0:06
60ETHEyeru Tesfoam Gebru (ETH)Wcc Team1:03
61GERDorothea Heitzmann (GER)2:05
62NEDBelle de Gast (NED)Parkhotel Valkenburg2:05
63NEDRoxane Knetemann (NED)Parkhotel Valkenburg2:05
64NEDKirsten Wild (NED)Wnt Rotor2:06
65ARGAnabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG)Wcc Team2:58
66NORVibeke Lystad-Dybwad (NOR)Keukens Redant4:09
67GERNaima Madlen Diesner (GER)4:19
68NEDAafke Soet (NED)Wnt Rotor4:39
69GBRJennifer George-McNaught (GBR)Torelli - Assure4:39
70DENJulie Leth (DEN)Bigla4:39
71SUIFabienne Buri (SUI)Re/max Cycling Team4:39
72ITALisa Morzenti (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana4:39
73GBRManon Lloyd (GBR)Drops Cycling Team4:39
74ITAMartina Fidanza (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana4:39
75ITAFrancesca Pattaro (ITA)Be Pink4:39
76NZLBronwyn MacGregor (NZL)4:39
77FRAPauline Allin (FRA)Charente-Maritime4:39
78SUINicole Hanselmann (SUI)Bigla4:39
79NAMVera Adrian (NAM)Re/max Cycling Team4:39
80UKROlha Kulynych (UKR)Torelli - Assure8:23
81FRAIndia Grangier (FRA)Charente-Maritime10:12
82NZLRylee McMullen (NZL)Mike Greer Homes10:12
83FRAAnaïs Morichon (FRA)Charente-Maritime10:12
84SWESara Olsson (SWE)Andy Schleck Cycles10:12
85KAZFaina Potapova (KAZ)Astana Women's10:12
86NZLGrace Anderson (NZL)Drops Cycling Team10:12
87NORLine Marie Gulliksen (NOR)10:16
88FINViivi Puskala (FIN)Andy Schleck Cycles10:16
89ESTMae Lang (EST)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster10:16
90GERTatjana Paller (GER)D.velop10:16
91IRLLydia Boylan (IRL)10:16
92GERLena Charlotte Reißner (GER)10:16
93SUISelina Burch (SUI)10:16
94SUIMichelle Andres (SUI)10:16
95SUILéna Mettraux (SUI)10:16
96ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance10:16
97BELSarah Inghelbrecht (BEL)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster10:16
98ITAMartina Marchetti (ITA)10:29
99NEDLoes Adegeest (NED)Parkhotel Valkenburg10:29
100KAZAmiliya Iskakova (KAZ)Astana Women's10:36
101GERClara Koppenburg (GER)Wnt Rotor10:53
102GERMichaela Ebert (GER)Jos Feron Lady Force11:03
103LUXNina Berton (LUX)11:27
104NORIngvild Brattekleiv (NOR)
105ITASimona Frapporti (ITA)
106KAZMarina Kurnossova (KAZ)Astana Women's
107LUXLaetitia Maus (LUX)
108LUXPia Wiltgen (LUX)
109FRANoémie Abgrall (FRA)Charente-Maritime

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Garnich - Garnich - 111,1 km - 12 Mei 2019Sprint


1GERLisa Brennauer (GER)Wnt Rotor2:59:37
2SWEEmilia Fahlin (SWE)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscopezt
3ITAMaria Giulia Confalonieri (ITA)Valcar - Cylancezt
4LUXChristine Majerus (LUX)Boels - Dolmanszt
5NEDDemi Vollering (NED)Parkhotel Valkenburgzt
6GBRElizabeth Banks (GBR)Biglazt
7NEDEvy Kuijpers (NED)CCC - Livzt
8ITAArianna Fidanza (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasanazt
9ITAElena Pirrone (ITA)Astana Women'szt
10NEDRiejanne Markus (NED)CCC - Livzt
11NORStine Anderson Borgli (NOR)zt
12ITAKatia Ragusa (ITA)Be Pinkzt
13GERFranziska Koch (GER)Mexx - Watersley - Twc Maaslandsterzt
14GBREleanor Dickinson (GBR)Drops Cycling Teamzt
15GBRAbby-Mae Parkinson (GBR)Drops Cycling Teamzt
16LUXElise Maes (LUX)Andy Schleck Cycleszt
17GBRAlice Sharpe (GBR)Wcc Teamzt
18UKROlga Shekel (UKR)Astana Women'szt
19SWEHanna Nilsson (SWE)Btc - City Ljubljanazt
20GBRSophie Wright (GBR)Biglazt
21POLMarta Lach (POL)CCC - Livzt
22ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Valcar - Cylancezt
23SLOSpela Kern (SLO)zt
24ITATatiana Guderzo (ITA)Be Pinkzt
25GERCharlotte Becker (GER)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscopezt
26GERKathrin Hammes (GER)Wnt Rotorzt
27SLOUrsa Pintar (SLO)Btc - City Ljubljanazt
28SUIJutta Stienen (SUI)Re/max Cycling Teamzt
29BELSofie De Vuyst (BEL)Parkhotel Valkenburgzt
30AUSLauren Kitchen (AUS)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscopezt
31ETHEyeru Tesfoam Gebru (ETH)Wcc Teamzt
32ITABarbara Malcotti (ITA)Valcar - Cylancezt
33ITAErica Magnaldi (ITA)Wnt Rotorzt
34ITAElena Franchi (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasanazt
35GERClara Koppenburg (GER)Wnt Rotor0:06
36NEDRoxane Knetemann (NED)Parkhotel Valkenburg0:22
37GBRAnna Christian (GBR)Drops Cycling Team0:22
38NZLNiamh Fisher-Black (NZL)Torelli - Assure1:07
39BELValerie Demey (BEL)CCC - Liv1:07
40BLRAnastasiya Kolesava (BLR)Wcc Team1:14
41FRAEugénie Duval (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope1:19
42NEDSophie De Boer (NED)Parkhotel Valkenburg1:20
43DENJulie Leth (DEN)Bigla1:20
44NORBirgitte Ravndal (NOR)Keukens Redant1:50
45NEDNicole Steigenga (NED)Be Pink1:50
46ERIDesiet Kidane Tekeste (ERI)Wcc Team1:50
47ITABeatrice Rossato (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana1:51
48ITAAlessia Vigilia (ITA)Valcar - Cylance1:51
49NORVibeke Lystad-Dybwad (NOR)Keukens Redant3:27
50ARGAnabel María Fernanda Yapura Plaza (ARG)Wcc Team3:29
51SUINicole Hanselmann (SUI)Bigla3:29
52FRALucie Lahaye (FRA)Charente-Maritime3:29
53SUISandra Weiss (SUI)Re/max Cycling Team3:29
54NEDKirsten Wild (NED)Wnt Rotor3:34
55FRACoralie Demay (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope3:34
56SUISelina Burch (SUI)6:08
57GBRSophie Thackray (GBR)Torelli - Assure7:00
58ITAMartina Alzini (ITA)Bigla7:00
59FRAManon Minaud (FRA)Charente-Maritime7:00
60ESTMae Lang (EST)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster7:00
61GERRicarda Bauernfeind (GER)7:00
62GERNaima Madlen Diesner (GER)7:00
63GERCorinna Lechner (GER)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster7:00
64NAMVera Adrian (NAM)Re/max Cycling Team7:00
65SUIFabienne Buri (SUI)Re/max Cycling Team7:00
66NEDAafke Soet (NED)Wnt Rotor7:00
67SWESara Olsson (SWE)Andy Schleck Cycles7:00
68NZLBronwyn MacGregor (NZL)7:00
69SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana7:00
70ITASimona Frapporti (ITA)7:00
71ITADalia Muccioli (ITA)Valcar - Cylance7:00
72ITALisa Morzenti (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana7:00
73NORLine Marie Gulliksen (NOR)10:45
74GERDorothea Heitzmann (GER)10:45
75GERMichaela Ebert (GER)Jos Feron Lady Force10:45
76IRLLydia Boylan (IRL)10:45
77SUILéna Mettraux (SUI)10:45
78NEDLoes Adegeest (NED)Parkhotel Valkenburg10:45
79GERTatjana Paller (GER)D.velop10:45
80FRAAnaïs Morichon (FRA)Charente-Maritime10:45
81KAZFaina Potapova (KAZ)Astana Women's10:45
82GBRManon Lloyd (GBR)Drops Cycling Team10:45
83GBRJennifer George-McNaught (GBR)Torelli - Assure10:45
84BELSarah Inghelbrecht (BEL)Mexx - Watersley - Twc Maaslandster10:45
85FRAPauline Allin (FRA)Charente-Maritime10:45
86ITAFrancesca Pattaro (ITA)Be Pink10:45
87NEDBelle de Gast (NED)Parkhotel Valkenburg10:45
88ITAAsja Paladin (ITA)Valcar - Cylance10:51
89ITAMartina Fidanza (ITA)Eurotarget - Bianchi - Vitasana10:51
90GERLena Charlotte Reißner (GER)18:47
91KAZAmiliya Iskakova (KAZ)Astana Women's
92SUIMarlen Reusser (SUI)Wcc Team
93ITAMartina Marchetti (ITA)
94FRACharlotte Bravard (FRA)Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope
95UKROlha Kulynych (UKR)Torelli - Assure
96FRAIndia Grangier (FRA)Charente-Maritime
97POLAgnieszka Skalniak (POL)CCC - Liv
98FINViivi Puskala (FIN)Andy Schleck Cycles
99NZLGrace Anderson (NZL)Drops Cycling Team
100LUXNina Berton (LUX)
101SUIMichelle Andres (SUI)
102ROUAna Maria Covrig (ROU)Eurotarget - Bianchi - Vitasana
103LUXClaire Faber (LUX)Andy Schleck Cycles
104NZLRylee McMullen (NZL)Mike Greer Homes

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden