De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta a San Juan Internacional - 36 Edicion - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta a San Juan Internacional - 36 Edicion - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Uitslagen 2019

Vuelta a San Juan Internacional - 36 Edicion 2019

ArgentiniëArgentinië - 27 Januari 2019 - 3 Februari 2019


Algemeen klassement - 3 Februari 2019


1COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar22:09:21
2FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step0:35
3ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin0:57
4ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates1:03
5AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe1:13
6ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar1:20
7COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin1:24
8COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar1:29
9BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step1:36
10BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal1:38
11SUIGino Mäder (SUI)Dimension Data1:38
12ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima1:39
13COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin1:47
14RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira1:48
15ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima2:07
16ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:15
17ARGRicardo Daniel Escuela (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima2:20
18ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:21
19COLSebastian Alexander Castano Munoz (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze2:30
20ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)Municipalidad de Pocito2:32
21COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:38
22ARGMauricio Eduardo Graziani (ARG)Municipalidad de Rawson2:42
23SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data2:51
24PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavira3:07
25ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)3:08
26ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:34
27ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:54
28ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Municipalidad de Pocito4:09
29COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5:28
30JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5:44
31COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellin6:15
32COLDayer Quintana Rojas (COL)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)6:18
33COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin6:18
34COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanè6:47
35MEXEduardo Corte Cordero (MEX)6:57
36POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe7:03
37ITAFilippo Conca (ITA)Biesse Carrera7:23
38PERRenato José Tapia Landa (PER)8:34
39MEXOrlando Trinidad Garibay Contreras (MEX)8:48
40MEXEfrén Santos Moreno (MEX)9:11
41ARGRubén Eduardo Rojas (ARG)Municipalidad de Pocito9:20
42MEXMiguel Luis Álvarez Ayala (MEX)Inteja Imca - Ridea Dct9:26
43ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy9:53
44PERRoyner Navarro Calle (PER)10:18
45MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)Aevolo10:23
46COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates10:47
47BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data11:13
48PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)11:21
49ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates11:23
50SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe11:24
51ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè11:24
52BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal11:41
53ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga11:48
54ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:51
55COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze12:11
56BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal12:23
57ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)12:43
58BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Sep San Juan13:07
59BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal13:08
60ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira13:24
61ITAOttavio Dotti (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze13:39
62COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga13:47
63ARGJose Martin Reyes (ARG)Municipalidad de Pocito13:54
64BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal15:31
65GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe15:44
66ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè15:45
67ARGLeonardo Franco Rodriguez (ARG)Asociacion Civil Mardan15:53
68ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar15:58
69ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step15:58
70PERAndre Alexander González Centeno (PER)16:13
71URUAnderson Samuel Maldonado (URU)16:35
72ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start16:39
73ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)16:49
74ARGKevin Alejandro Castro Carbajal (ARG)Municipalidad de Rawson16:58
75COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin17:04
76CUBPedro Portuondo Torres (CUB)17:39
77ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:43
78ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga17:54
79COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step18:06
80ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira18:12
81FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academy18:18
82ARGJairo Jesus Rios (ARG)18:35
83CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)18:39
84ARGGerardo Matias Tivani (ARG)Municipalidad de Pocito18:53
85NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Data19:17
86ARGJuan Javier Melivillo (ARG)Municipalidad de Pocito19:30
87CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)Start19:37
88PERCésar Enrique Gárate Guarníz (PER)19:45
89ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè19:49
90ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar19:55
91ARGMaximiliano Ezequiel Navarrete (ARG)20:03
92SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze20:07
93ARGLaureano Rosas (ARG)Asociacion Civil Mardan20:20
94ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar20:35
95BRALauro César Chaman Mouro (BRA)Memorial - Santos - Fupes20:48
96ARGOscar Alfredo Gomez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima20:57
97CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)21:23
98IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe21:52
99ARGLeandro Carlos Messineo (ARG)Asociacion Civil Mardan22:16
100COLFreddy Excelino González Martinez (COL)22:21
101NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy23:28
102CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step23:53
103ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)23:54
104ARGGabriel Nicolas Juarez Veron (ARG)Municipalidad de Rawson24:08
105ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academy24:43
106ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)25:37
107AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data25:47
108AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy25:57
109SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe26:06
110MEXIgnacio de Jesus Prado Juarez (MEX)26:23
111ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrera26:39
112ITARaul Colombo (ITA)Biesse Carrera26:57
113MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start27:02
114ARGFrancisco Cesar Montes (ARG)Asociacion Civil Mardan27:14
115COLJuan Carlos Arias Acosta (COL)27:38
116SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates27:49
117ARGJose Luciano Martinez Ronconi (ARG)28:09
118ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga28:44
119ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates28:52
120ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec29:05
121CHIFelipe Andrés Peñaloza Yañez (CHI)29:33
122CUBFelix Nodarse Fernandez (CUB)29:33
123ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima29:35
124ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates31:00
125URURobert Méndez Garcia (URU)Ciudad Del Plata31:29
126BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)Funvic - Pindamonhangaba31:43
127ARGLuciano Montivero (ARG)32:06
128URUNahuel Eduardo Soares de Lima (URU)San Antonio Florida32:26
129BOLBernardo León Navarro (BOL)Start32:55
130GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data33:55
131ITAAlberto Amici (ITA)Biesse Carrera34:39
132ESPDiego Rodriguez Campos (ESP)36:43
133ITAGiovanni Pedretti (ITA)Biesse Carrera37:02
134ARGFacundo Matias Cattapán Carrion (ARG)Municipalidad de Rawson38:30
135ARGDarío Raul Díaz (ARG)Asociacion Civil Mardan39:12
136ARGHigiño Daniel Lucero (ARG)Municipalidad de Rawson43:42
137CUBAlejandro Parra (CUB)44:07
138ARGHector Maximiliano Lucero (ARG)Municipalidad de Pocito44:28
139ARGSergio Javier Aguirre Maldonado (ARG)Municipalidad de Rawson44:31
140PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)45:24
141BRAAlessandro Ferreira Guimarães (BRA)São Francisco Saude - Klabin - Sme Ribeirão Preto45:54
142PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira46:32
143CHIDiego Agustin Ferreyra Geldrez (CHI)48:00
144ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima49:13
145CHIEdison Fernando Bravo Mansilla (CHI)55:38
146ARGEmiliano Jose Contreras Tivani (ARG)Asociacion Civil Mardan56:16
147ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira56:51
148ARGJuan Guillermo Brunetta (ARG)Asociacion Civil Mardan57:41
149URUDiego Andres Jamen (URU)1:00:37
150CUBEmilio Perez Labrador (CUB)1:02:55
151ARGEduardo Ignacio Villanueva (ARG)Start1:09:16
152ARGVictor Humberto Arroyo (ARG)1:16:41

Etappe 1 - San Juan - Pocito - 159,1 km - 27 Januari 2019Sprint


1COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates3:50:12
2ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rgazt
3IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
4ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
5COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
6FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academyzt
7ARGRicardo Daniel Escuela (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
8GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Datazt
9SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
10ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
11BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudalzt
12ARGKevin Alejandro Castro Carbajal (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
13COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
14SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
15COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellinzt
16ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
17ITATommaso Fiaschi (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
18ITAOttavio Dotti (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
19RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavirazt
20ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academyzt
21PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)zt
22ARGLaureano Rosas (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
23ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
24ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
25SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
26COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellinzt
27MEXOrlando Trinidad Garibay Contreras (MEX)zt
28MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)Aevolozt
29ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
30COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
31ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
32ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)zt
33COLDayer Quintana Rojas (COL)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
34BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
35ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistarzt
36ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
37ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
38ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
39ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
40CUBFelix Nodarse Fernandez (CUB)zt
41SUIGino Mäder (SUI)Dimension Datazt
42ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Startzt
43COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
44FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
45PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavirazt
46PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)zt
47ARGRubén Eduardo Rojas (ARG)Municipalidad de Pocitozt
48COLJuan Carlos Arias Acosta (COL)zt
49PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavirazt
50CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)Startzt
51ARGAgustín Fraysse (ARG)zt
52AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
53BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
54MEXEfrén Santos Moreno (MEX)zt
55ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
56ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirateszt
57URUAnderson Samuel Maldonado (URU)zt
58ITAFilippo Conca (ITA)Biesse Carrerazt
59ARGMaximiliano Ezequiel Navarrete (ARG)zt
60ARGJose Martin Reyes (ARG)Municipalidad de Pocitozt
61ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Municipalidad de Pocitozt
62COLSebastian Alexander Castano Munoz (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
63ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
64GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohezt
65ARGLeandro Carlos Messineo (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
66MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Startzt
67BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
68ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
69PERCésar Enrique Gárate Guarníz (PER)zt
70ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrerazt
71ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
72ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
73ITARaul Colombo (ITA)Biesse Carrerazt
74PERRenato José Tapia Landa (PER)zt
75AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Datazt
76POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohezt
77ARGLeonardo Franco Rodriguez (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
78ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavirazt
79ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
80JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
81ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
82ARGVictor Humberto Arroyo (ARG)zt
83IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academyzt
84ARGJairo Jesus Rios (ARG)zt
85ARGFacundo Matias Cattapán Carrion (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
86ARGDarío Raul Díaz (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
87COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
88PERAndre Alexander González Centeno (PER)zt
89ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)Municipalidad de Pocitozt
90ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
91ARGEmiliano Jose Contreras Tivani (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
92URURobert Méndez Garcia (URU)Ciudad Del Platazt
93BELJulien Vermote (BEL)Dimension Datazt
94ITAAlberto Amici (ITA)Biesse Carrerazt
95ARGFrancisco Cesar Montes (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
96ARGOscar Alfredo Gomez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
97BRALauro César Chaman Mouro (BRA)Memorial - Santos - Fupeszt
98ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)zt
99CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)zt
100ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
101URUAntonio Eric Fagundez Lima (URU)zt
102ARGSebastián Cianci (ARG)zt
103COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
104ESPDiego Rodriguez Campos (ESP)zt
105ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
106ARGGabriel Nicolas Juarez Veron (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
107ARGLuciano Montivero (ARG)zt
108COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellinzt
109COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellinzt
110MEXEduardo Corte Cordero (MEX)zt
111ARGMauricio Eduardo Graziani (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
112ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
113BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Sep San Juanzt
114SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Datazt
115ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
116ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
117ARGHigiño Daniel Lucero (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
118ARGEduardo Ignacio Villanueva (ARG)Startzt
119CHICristopher Javier Mansilla Almonacid (CHI)zt
120PERRoyner Navarro Calle (PER)zt
121ARGJuan Javier Melivillo (ARG)Municipalidad de Pocitozt
122COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
123COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellinzt
124COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
125BRALuiz Guilherme Morosini Basso (BRA)Funvic - Pindamonhangabazt
126CUBPedro Portuondo Torres (CUB)zt
127BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)Funvic - Pindamonhangabazt
128URUNahuel Eduardo Soares de Lima (URU)San Antonio Floridazt
129URUDiego Andres Jamen (URU)zt
130BOLBernardo León Navarro (BOL)Startzt
131SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirateszt
132CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
133NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Datazt
134ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
135BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudalzt
136NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
137CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)zt
138ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
139CUBAlejandro Parra (CUB)zt
140COLFreddy Excelino González Martinez (COL)zt
141BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
142AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academyzt
143MEXIgnacio de Jesus Prado Juarez (MEX)zt
144ARGPedro Miguel Gordillo (ARG)zt
145MEXMiguel Luis Álvarez Ayala (MEX)Inteja Imca - Ridea Dctzt
146ARGHector Maximiliano Lucero (ARG)Municipalidad de Pocitozt
147ARGJuan Guillermo Brunetta (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
148CHIDiego Agustin Ferreyra Geldrez (CHI)zt
149CHIFelipe Andrés Peñaloza Yañez (CHI)zt
150BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudalzt
151ITAGiovanni Pedretti (ITA)Biesse Carrerazt
152ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
153ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
154BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
155ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Stepzt
156ARGGerardo Matias Tivani (ARG)Municipalidad de Pocitozt
157ITAMatteo Furlan (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze0:21
158ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:21
159ARGSergio Javier Aguirre Maldonado (ARG)Municipalidad de Rawson1:24
160BRAAlessandro Ferreira Guimarães (BRA)São Francisco Saude - Klabin - Sme Ribeirão Preto4:22
161ARGJose Luciano Martinez Ronconi (ARG)4:37
162ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira6:55
163ITAMichel Piccot (ITA)Biesse Carrera23:12
164CUBEmilio Perez Labrador (CUB)24:00
165CUBLeandro Marcos Vidueiro (CUB)24:00
166BRAWolfgang Felipe Hipólito (BRA)30:04
167CHIEdison Fernando Bravo Mansilla (CHI)30:04

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Chimbas - Peri Lago Punta Negra - 160,2 km - 28 Januari 2019Ontsnapping


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step3:11:33
2ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
3SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
4BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
5ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
6ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
7ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistarzt
8ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
9ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
10JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
11ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
12COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
13COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
14SUIGino Mäder (SUI)Dimension Datazt
15BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
16ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
17COLSebastian Alexander Castano Munoz (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
18ARGLaureano Rosas (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
19ARGRubén Eduardo Rojas (ARG)Municipalidad de Pocitozt
20RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavirazt
21PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)zt
22COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellinzt
23ARGRicardo Daniel Escuela (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
24AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
25COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
26ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Municipalidad de Pocitozt
27BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
28ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
29COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
30ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)Municipalidad de Pocitozt
31COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
32ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
33ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)zt
34SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Datazt
35ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
36GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohezt
37COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin0:18
38PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavira0:18
39COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:18
40IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy0:18
41ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:18
42ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy0:18
43MEXEduardo Corte Cordero (MEX)0:38
44PERAndre Alexander González Centeno (PER)0:42
45COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellin0:42
46POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe0:42
47ITATommaso Fiaschi (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze0:42
48ITAOttavio Dotti (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze0:42
49MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)Aevolo0:42
50ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:42
51ARGLeandro Carlos Messineo (ARG)Asociacion Civil Mardan0:49
52COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin0:49
53ITAFilippo Conca (ITA)Biesse Carrera0:55
54BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data0:55
55COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga1:04
56ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira1:04
57FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academy1:04
58ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:04
59MEXOrlando Trinidad Garibay Contreras (MEX)1:04
60ARGGabriel Nicolas Juarez Veron (ARG)Municipalidad de Rawson1:04
61COLDayer Quintana Rojas (COL)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:04
62ARGMauricio Eduardo Graziani (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
63BRALauro César Chaman Mouro (BRA)Memorial - Santos - Fupes1:21
64PERRoyner Navarro Calle (PER)1:21
65PERRenato José Tapia Landa (PER)1:21
66ARGLeonardo Franco Rodriguez (ARG)Asociacion Civil Mardan1:21
67MEXMiguel Luis Álvarez Ayala (MEX)Inteja Imca - Ridea Dct1:29
68CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)1:39
69ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start1:39
70SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze1:49
71ITAMatteo Furlan (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze1:49
72ARGKevin Alejandro Castro Carbajal (ARG)Municipalidad de Rawson1:49
73ARGOscar Alfredo Gomez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima1:49
74BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal1:49
75PERCésar Enrique Gárate Guarníz (PER)1:58
76ARGJose Martin Reyes (ARG)Municipalidad de Pocito2:06
77COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step2:06
78ARGMaximiliano Ezequiel Navarrete (ARG)2:06
79COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin2:06
80ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:39
81CUBFelix Nodarse Fernandez (CUB)2:39
82CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)Start2:47
83ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)3:04
84ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira3:04
85BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal3:04
86BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Sep San Juan3:04
87BRALuiz Guilherme Morosini Basso (BRA)Funvic - Pindamonhangaba3:04
88ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:04
89ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step3:04
90CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)3:04
91ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:04
92CHIFelipe Andrés Peñaloza Yañez (CHI)3:31
93ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar3:31
94CHIEdison Fernando Bravo Mansilla (CHI)3:31
95ARGJuan Javier Melivillo (ARG)Municipalidad de Pocito3:31
96MEXEfrén Santos Moreno (MEX)3:31
97COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze3:48
98ARGJairo Jesus Rios (ARG)4:28
99BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step4:28
100BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal4:28
101MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start4:28
102ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academy4:28
103CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step4:28
104COLFreddy Excelino González Martinez (COL)4:28
105ARGFrancisco Cesar Montes (ARG)Asociacion Civil Mardan4:28
106ARGLuciano Montivero (ARG)4:37
107URUAnderson Samuel Maldonado (URU)4:37
108SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates5:11
109SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe5:11
110NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Data5:11
111NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy5:11
112AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data5:11
113ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates5:11
114ARGGerardo Matias Tivani (ARG)Municipalidad de Pocito5:33
115ARGHigiño Daniel Lucero (ARG)Municipalidad de Rawson5:49
116ESPDiego Rodriguez Campos (ESP)5:57
117ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)5:57
118ARGSergio Javier Aguirre Maldonado (ARG)Municipalidad de Rawson5:57
119PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)5:57
120ARGHector Maximiliano Lucero (ARG)Municipalidad de Pocito5:57
121ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima5:57
122ARGDarío Raul Díaz (ARG)Asociacion Civil Mardan5:57
123ARGJose Luciano Martinez Ronconi (ARG)5:57
124MEXIgnacio de Jesus Prado Juarez (MEX)5:57
125COLJuan Carlos Arias Acosta (COL)5:57
126CUBPedro Portuondo Torres (CUB)5:57
127CUBAlejandro Parra (CUB)5:57
128ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima5:57
129ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga7:08
130ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7:08
131ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates7:08
132ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)7:53
133IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe8:37
134GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data8:37
135URURobert Méndez Garcia (URU)Ciudad Del Plata8:37
136CHIDiego Agustin Ferreyra Geldrez (CHI)8:37
137AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy8:37
138ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)8:37
139BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)Funvic - Pindamonhangaba8:37
140ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)10:32
141ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrera10:32
142ITAGiovanni Pedretti (ITA)Biesse Carrera10:32
143URUNahuel Eduardo Soares de Lima (URU)San Antonio Florida10:32
144ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga10:32
145ARGJuan Guillermo Brunetta (ARG)Asociacion Civil Mardan10:32
146ITAAlberto Amici (ITA)Biesse Carrera10:59
147ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:49
148ARGAgustín Fraysse (ARG)14:29
149ARGFacundo Matias Cattapán Carrion (ARG)Municipalidad de Rawson14:29
150ARGEmiliano Jose Contreras Tivani (ARG)Asociacion Civil Mardan14:29
151PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira14:29
152BOLBernardo León Navarro (BOL)Start14:29
153ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira14:29
154ARGSebastián Cianci (ARG)18:17
155ITARaul Colombo (ITA)Biesse Carrera18:17
156BRAAlessandro Ferreira Guimarães (BRA)São Francisco Saude - Klabin - Sme Ribeirão Preto18:17
157CHICristopher Javier Mansilla Almonacid (CHI)18:47
158ARGEduardo Ignacio Villanueva (ARG)Start18:47
159URUDiego Andres Jamen (URU)18:47
160CUBEmilio Perez Labrador (CUB)18:47
161ARGVictor Humberto Arroyo (ARG)19:23
162ITAMichel Piccot (ITA)Biesse Carrera
163BRAWolfgang Felipe Hipólito (BRA)
164URUAntonio Eric Fagundez Lima (URU)
165BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal
166CUBLeandro Marcos Vidueiro (CUB)
167ARGPedro Miguel Gordillo (ARG)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Pocito - Pocito - 12 km - 29 Januari 2019Individuele Tijdrit


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step13:41
2ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates0:12
3BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step0:12
4AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:16
5COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:16
6COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates0:21
7SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:26
8SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates0:28
9ARGLaureano Rosas (ARG)Asociacion Civil Mardan0:30
10ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin0:31
11IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy0:33
12COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:38
13ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates0:40
14ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:44
15SUIGino Mäder (SUI)Dimension Data0:47
16RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira0:48
17BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:49
18AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy0:49
19ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar0:54
20ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)Municipalidad de Pocito0:56
21GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe1:00
22NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Data1:06
23ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima1:07
24COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step1:09
25ARGRicardo Daniel Escuela (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima1:09
26ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:10
27ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima1:12
28POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe1:12
29BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step1:12
30ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step1:13
31PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavira1:14
32CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step1:15
33BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal1:15
34ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar1:16
35ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:17
36ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy1:20
37COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:21
38AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data1:22
39ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Municipalidad de Pocito1:23
40MEXIgnacio de Jesus Prado Juarez (MEX)1:24
41ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar1:25
42ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira1:25
43COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellin1:25
44ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira1:26
45SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data1:27
46BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal1:28
47ARGJose Luciano Martinez Ronconi (ARG)1:30
48SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe1:30
49COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin1:32
50BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal1:32
51ARGMauricio Eduardo Graziani (ARG)Municipalidad de Rawson1:33
52COLSebastian Alexander Castano Munoz (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze1:35
53BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Sep San Juan1:36
54ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)1:36
55COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin1:37
56ARGLeandro Carlos Messineo (ARG)Asociacion Civil Mardan1:37
57COLDayer Quintana Rojas (COL)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:39
58COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin1:39
59CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)1:39
60ARGMaximiliano Ezequiel Navarrete (ARG)1:40
61PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)1:43
62BRALauro César Chaman Mouro (BRA)Memorial - Santos - Fupes1:44
63ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:46
64COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec1:47
65ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:48
66MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start1:49
67ARGLeonardo Franco Rodriguez (ARG)Asociacion Civil Mardan1:49
68MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)Aevolo1:50
69COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga1:51
70COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin1:54
71ARGJairo Jesus Rios (ARG)1:54
72ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:55
73SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze1:55
74ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates1:56
75PERAndre Alexander González Centeno (PER)1:57
76CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)1:57
77CHIFelipe Andrés Peñaloza Yañez (CHI)1:58
78MEXEfrén Santos Moreno (MEX)2:00
79ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:00
80BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data2:03
81PERRenato José Tapia Landa (PER)2:03
82ARGJuan Javier Melivillo (ARG)Municipalidad de Pocito2:04
83IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe2:04
84BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal2:05
85MEXEduardo Corte Cordero (MEX)2:09
86ARGJose Martin Reyes (ARG)Municipalidad de Pocito2:09
87ITAFilippo Conca (ITA)Biesse Carrera2:10
88URUNahuel Eduardo Soares de Lima (URU)San Antonio Florida2:11
89ITAOttavio Dotti (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze2:12
90ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:13
91ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)2:14
92FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academy2:15
93COLFreddy Excelino González Martinez (COL)2:16
94URUAnderson Samuel Maldonado (URU)2:17
95COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:17
96ITAGiovanni Pedretti (ITA)Biesse Carrera2:17
97ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:17
98BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)Funvic - Pindamonhangaba2:18
99PERRoyner Navarro Calle (PER)2:19
100URURobert Méndez Garcia (URU)Ciudad Del Plata2:19
101JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:20
102MEXOrlando Trinidad Garibay Contreras (MEX)2:20
103ARGRubén Eduardo Rojas (ARG)Municipalidad de Pocito2:24
104ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates2:25
105ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrera2:25
106COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze2:25
107CUBEmilio Perez Labrador (CUB)2:25
108ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academy2:27
109ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:28
110ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:29
111ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar2:33
112ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:33
113ARGDarío Raul Díaz (ARG)Asociacion Civil Mardan2:33
114ARGGabriel Nicolas Juarez Veron (ARG)Municipalidad de Rawson2:34
115GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data2:34
116MEXMiguel Luis Álvarez Ayala (MEX)Inteja Imca - Ridea Dct2:35
117CUBFelix Nodarse Fernandez (CUB)2:36
118PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira2:36
119ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)2:37
120PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)2:38
121ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:40
122ARGKevin Alejandro Castro Carbajal (ARG)Municipalidad de Rawson2:40
123CUBPedro Portuondo Torres (CUB)2:42
124ITARaul Colombo (ITA)Biesse Carrera2:42
125ITATommaso Fiaschi (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze2:43
126ARGGerardo Matias Tivani (ARG)Municipalidad de Pocito2:45
127CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)Start2:46
128ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start2:47
129ARGFacundo Matias Cattapán Carrion (ARG)Municipalidad de Rawson2:48
130BRAAlessandro Ferreira Guimarães (BRA)São Francisco Saude - Klabin - Sme Ribeirão Preto2:48
131ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)2:50
132ITAAlberto Amici (ITA)Biesse Carrera2:50
133NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy2:51
134ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)2:54
135ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima2:56
136COLJuan Carlos Arias Acosta (COL)2:58
137CHIDiego Agustin Ferreyra Geldrez (CHI)2:59
138ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima3:01
139BOLBernardo León Navarro (BOL)Start3:03
140ARGFrancisco Cesar Montes (ARG)Asociacion Civil Mardan3:04
141CHIEdison Fernando Bravo Mansilla (CHI)3:05
142ARGHector Maximiliano Lucero (ARG)Municipalidad de Pocito3:08
143ARGEmiliano Jose Contreras Tivani (ARG)Asociacion Civil Mardan3:10
144ARGLuciano Montivero (ARG)3:11
145BRALuiz Guilherme Morosini Basso (BRA)Funvic - Pindamonhangaba3:12
146ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira3:15
147ITAMatteo Furlan (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze3:19
148ARGSergio Javier Aguirre Maldonado (ARG)Municipalidad de Rawson3:19
149PERCésar Enrique Gárate Guarníz (PER)3:21
150ARGEduardo Ignacio Villanueva (ARG)Start3:21
151ARGJuan Guillermo Brunetta (ARG)Asociacion Civil Mardan3:24
152ARGHigiño Daniel Lucero (ARG)Municipalidad de Rawson3:28
153ESPDiego Rodriguez Campos (ESP)3:34
154URUDiego Andres Jamen (URU)3:35
155ARGOscar Alfredo Gomez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima3:45
156ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga3:54
157CUBAlejandro Parra (CUB)3:56
158ARGVictor Humberto Arroyo (ARG)4:04
158ARGAgustín Fraysse (ARG)4:11
158CHICristopher Javier Mansilla Almonacid (CHI)4:30
158ARGSebastián Cianci (ARG)4:57

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - San José de Jáchal - Valle Fértil - Villa San Agustín - 185,8 km - 30 Januari 2019Sprint


1COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates4:20:26
2SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
3COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
4ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
5ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
6ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rgazt
7COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
8ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
9BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudalzt
10ARGRicardo Daniel Escuela (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
11FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academyzt
12ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academyzt
13ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
14ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
15RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavirazt
16SUIGino Mäder (SUI)Dimension Datazt
17COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellinzt
18AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
19ITATommaso Fiaschi (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
20ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Stepzt
21ITAOttavio Dotti (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
22ARGHector Maximiliano Lucero (ARG)Municipalidad de Pocitozt
23ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Startzt
24GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohezt
25ARGMaximiliano Ezequiel Navarrete (ARG)zt
26COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
27SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
28BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
29ARGKevin Alejandro Castro Carbajal (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
30COLDayer Quintana Rojas (COL)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
31ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
32ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
33ITARaul Colombo (ITA)Biesse Carrerazt
34NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Datazt
35ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistarzt
36ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
37ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
38ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
39MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)Aevolozt
40SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
41ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)zt
42ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
43COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
44COLSebastian Alexander Castano Munoz (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
45ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirateszt
46JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
47ARGMauricio Eduardo Graziani (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
48PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavirazt
49MEXOrlando Trinidad Garibay Contreras (MEX)zt
50CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)Startzt
51CUBFelix Nodarse Fernandez (CUB)zt
52FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
53PERCésar Enrique Gárate Guarníz (PER)zt
54ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
55ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
56ARGJose Luciano Martinez Ronconi (ARG)zt
57ITAFilippo Conca (ITA)Biesse Carrerazt
58ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
59ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Municipalidad de Pocitozt
60ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
61ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavirazt
62BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
63ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)Municipalidad de Pocitozt
64BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudalzt
65SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Datazt
66ARGRubén Eduardo Rojas (ARG)Municipalidad de Pocitozt
67ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
68COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
69ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
70BRALauro César Chaman Mouro (BRA)Memorial - Santos - Fupeszt
71COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellinzt
72ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
73ARGLeandro Carlos Messineo (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
74ARGLaureano Rosas (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
75ARGJairo Jesus Rios (ARG)zt
76MEXEduardo Corte Cordero (MEX)zt
77COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellinzt
78CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)zt
79PERAndre Alexander González Centeno (PER)zt
80ARGGerardo Matias Tivani (ARG)Municipalidad de Pocitozt
81COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
82PERRenato José Tapia Landa (PER)zt
83ITAGiovanni Pedretti (ITA)Biesse Carrerazt
84COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellinzt
85BRAAlessandro Ferreira Guimarães (BRA)São Francisco Saude - Klabin - Sme Ribeirão Pretozt
86ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
87BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
88COLJuan Carlos Arias Acosta (COL)zt
89BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Sep San Juanzt
90CUBEmilio Perez Labrador (CUB)zt
91IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academyzt
92ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
93ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
94COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
95ARGJose Martin Reyes (ARG)Municipalidad de Pocitozt
96CHIDiego Agustin Ferreyra Geldrez (CHI)zt
97BELJulien Vermote (BEL)Dimension Datazt
98CHIEdison Fernando Bravo Mansilla (CHI)zt
99PERRoyner Navarro Calle (PER)zt
100CUBPedro Portuondo Torres (CUB)zt
101ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
102ARGOscar Alfredo Gomez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
103CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)zt
104ARGJuan Javier Melivillo (ARG)Municipalidad de Pocitozt
105BOLBernardo León Navarro (BOL)Startzt
106ARGGabriel Nicolas Juarez Veron (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
107POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohezt
108ARGFrancisco Cesar Montes (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
109COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
110ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
111ARGLeonardo Franco Rodriguez (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
112URUAnderson Samuel Maldonado (URU)zt
113MEXEfrén Santos Moreno (MEX)zt
114URUNahuel Eduardo Soares de Lima (URU)San Antonio Floridazt
115COLFreddy Excelino González Martinez (COL)zt
116BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)Funvic - Pindamonhangabazt
117PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)zt
118ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
119ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
120CHIFelipe Andrés Peñaloza Yañez (CHI)zt
121NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
122MEXIgnacio de Jesus Prado Juarez (MEX)zt
123MEXMiguel Luis Álvarez Ayala (MEX)Inteja Imca - Ridea Dctzt
124ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
125ITAAlberto Amici (ITA)Biesse Carrerazt
126ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrerazt
127ARGFacundo Matias Cattapán Carrion (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
128ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
129ARGLuciano Montivero (ARG)zt
130BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
131ARGSergio Javier Aguirre Maldonado (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
132URUDiego Andres Jamen (URU)0:27
133IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe0:36
134SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates0:43
135COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin0:43
136URURobert Méndez Garcia (URU)Ciudad Del Plata0:50
137ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:58
138ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:58
139MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start1:16
140CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step1:41
141AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy1:41
142ARGHigiño Daniel Lucero (ARG)Municipalidad de Rawson3:49
143ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)3:49
144ARGEduardo Ignacio Villanueva (ARG)Start7:43
145ARGJuan Guillermo Brunetta (ARG)Asociacion Civil Mardan7:43
146ESPDiego Rodriguez Campos (ESP)7:43
147PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)7:43
148GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data7:43
149ARGDarío Raul Díaz (ARG)Asociacion Civil Mardan7:43
150PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira7:43
151ARGVictor Humberto Arroyo (ARG)7:43
152ARGEmiliano Jose Contreras Tivani (ARG)Asociacion Civil Mardan7:43
153ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira7:43
154AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data7:43
155CUBAlejandro Parra (CUB)7:43
156ITAMatteo Furlan (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze
157BRALuiz Guilherme Morosini Basso (BRA)Funvic - Pindamonhangaba
158BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - San Martín - Alto Colorado - 169,5 km - 1 Februari 2019Berg


1COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar4:25:10
2COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellinzt
3COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellinzt
4ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar0:32
5ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin0:32
6MEXEfrén Santos Moreno (MEX)0:45
7COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:55
8COLDayer Quintana Rojas (COL)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:55
9BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:55
10SUIGino Mäder (SUI)Dimension Data0:57
11ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates0:57
12COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:57
13COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:57
14FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step0:57
15COLSebastian Alexander Castano Munoz (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze1:01
16AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe1:03
17RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira1:08
18ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima1:10
19ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:10
20ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:10
21MEXEduardo Corte Cordero (MEX)1:15
22ARGMauricio Eduardo Graziani (ARG)Municipalidad de Rawson1:15
23ARGRicardo Daniel Escuela (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima1:17
24BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step1:30
25SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data1:30
26COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellin1:30
27ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima1:33
28COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:35
29ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:35
30ITAFilippo Conca (ITA)Biesse Carrera1:37
31ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:37
32ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)1:40
33ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:43
34PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavira1:43
35COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze1:43
36ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:59
37MEXMiguel Luis Álvarez Ayala (MEX)Inteja Imca - Ridea Dct2:09
38ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Municipalidad de Pocito2:09
39ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)Municipalidad de Pocito2:09
40MEXOrlando Trinidad Garibay Contreras (MEX)2:21
41COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin2:37
42PERRenato José Tapia Landa (PER)2:37
43JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:30
44POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe3:35
45PERRoyner Navarro Calle (PER)4:00
46ARGGerardo Matias Tivani (ARG)Municipalidad de Pocito4:19
47BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Sep San Juan5:10
48MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)Aevolo5:10
49CUBPedro Portuondo Torres (CUB)5:10
50ARGRubén Eduardo Rojas (ARG)Municipalidad de Pocito6:04
51ARGJuan Javier Melivillo (ARG)Municipalidad de Pocito6:04
52ITARaul Colombo (ITA)Biesse Carrera6:04
53ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)6:04
54BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal6:10
55ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:58
56PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)6:58
57ARGJose Martin Reyes (ARG)Municipalidad de Pocito6:58
58ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)6:58
59COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin6:58
60BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal7:40
61BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data8:21
62ARGLeonardo Franco Rodriguez (ARG)Asociacion Civil Mardan8:21
63ARGJairo Jesus Rios (ARG)8:21
64URUAnderson Samuel Maldonado (URU)8:21
65ARGKevin Alejandro Castro Carbajal (ARG)Municipalidad de Rawson8:21
66ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start8:21
67ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)8:21
68ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar8:21
69ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga8:21
70ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy8:21
71ITAOttavio Dotti (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze10:51
72PERCésar Enrique Gárate Guarníz (PER)11:01
73COLFreddy Excelino González Martinez (COL)11:01
74ARGLuciano Montivero (ARG)11:01
75ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)11:01
76BOLBernardo León Navarro (BOL)Start11:01
77CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)Start11:01
78PERAndre Alexander González Centeno (PER)11:01
79ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:01
80CUBFelix Nodarse Fernandez (CUB)11:01
81ARGOscar Alfredo Gomez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima11:01
82ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira11:01
83AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data11:01
84SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe11:01
85ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrera11:01
86ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates11:01
87BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal11:01
88COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates11:01
89NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Data11:01
90AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy11:01
91BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal11:01
92ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè11:01
93ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè11:01
94ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec11:01
95GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe11:01
96ARGGabriel Nicolas Juarez Veron (ARG)Municipalidad de Rawson11:01
97SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze11:01
98ARGMaximiliano Ezequiel Navarrete (ARG)11:01
99ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar11:01
100IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe11:01
101ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima11:01
102CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)11:01
103COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga11:01
104ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira11:01
105MEXIgnacio de Jesus Prado Juarez (MEX)11:01
106ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step11:53
107CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step11:53
108ARGLaureano Rosas (ARG)Asociacion Civil Mardan14:09
109ARGLeandro Carlos Messineo (ARG)Asociacion Civil Mardan14:09
110ARGJose Luciano Martinez Ronconi (ARG)14:45
111URUNahuel Eduardo Soares de Lima (URU)San Antonio Florida15:07
112ARGFrancisco Cesar Montes (ARG)Asociacion Civil Mardan15:07
113SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates15:07
114MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start15:07
115ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates15:07
116ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates15:07
117BRAAlessandro Ferreira Guimarães (BRA)São Francisco Saude - Klabin - Sme Ribeirão Preto15:07
118SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe15:07
119ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar15:07
120ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academy15:07
121BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)Funvic - Pindamonhangaba15:07
122CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)15:07
123ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga15:07
124CHIEdison Fernando Bravo Mansilla (CHI)15:07
125ITAGiovanni Pedretti (ITA)Biesse Carrera15:07
126ITAAlberto Amici (ITA)Biesse Carrera15:07
127COLJuan Carlos Arias Acosta (COL)15:07
128ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)15:07
129ESPDiego Rodriguez Campos (ESP)15:07
130GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data15:07
131COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step15:07
132URURobert Méndez Garcia (URU)Ciudad Del Plata15:07
133FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academy15:07
134CUBAlejandro Parra (CUB)15:07
135CUBEmilio Perez Labrador (CUB)15:07
136NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy15:07
137BRALauro César Chaman Mouro (BRA)Memorial - Santos - Fupes15:07
138PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira17:15
139ARGFacundo Matias Cattapán Carrion (ARG)Municipalidad de Rawson19:42
140ARGDarío Raul Díaz (ARG)Asociacion Civil Mardan19:42
141CHIFelipe Andrés Peñaloza Yañez (CHI)19:42
142ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira20:00
143ITATommaso Fiaschi (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze20:00
144ARGHigiño Daniel Lucero (ARG)Municipalidad de Rawson21:07
145PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)26:25
146ARGEmiliano Jose Contreras Tivani (ARG)Asociacion Civil Mardan28:10
147ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima28:10
148ARGJuan Guillermo Brunetta (ARG)Asociacion Civil Mardan28:10
149ARGVictor Humberto Arroyo (ARG)36:04
150ARGSergio Javier Aguirre Maldonado (ARG)Municipalidad de Rawson28:10
151URUDiego Andres Jamen (URU)29:56
152ARGHector Maximiliano Lucero (ARG)Municipalidad de Pocito29:56
153ARGEduardo Ignacio Villanueva (ARG)Start29:56
154CHIDiego Agustin Ferreyra Geldrez (CHI)32:32
155IRLConor Dunne (IRL)Israel Cycling Academy

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Autódromo El Villicúm - Autódromo El Villicúm - 153,5 km - 2 Februari 2019Ontsnapping


1ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima3:13:29
2ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)Municipalidad de Pocitozt
3ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
4IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe0:12
5COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates0:12
6ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Step0:12
7ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates0:12
8BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal0:12
9FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step0:12
10FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academy0:16
11RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira0:16
12ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:18
13COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step0:18
14SUIGino Mäder (SUI)Dimension Data0:18
15ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:18
16GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data0:18
17ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:18
18ITARaul Colombo (ITA)Biesse Carrera0:18
19ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:18
20ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates0:18
21ITAOttavio Dotti (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze0:18
22JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:18
23BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:18
24NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy0:18
25BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal0:18
26COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga0:18
27ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:18
28COLSebastian Alexander Castano Munoz (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze0:18
29BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data0:18
30ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistar0:18
31ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:18
32ARGMauricio Eduardo Graziani (ARG)Municipalidad de Rawson0:18
33ARGRicardo Daniel Escuela (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima0:18
34BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step0:18
35ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)0:18
36BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:18
37ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy0:18
38ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:18
39ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:18
40COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:18
41PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavira0:18
42ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:18
43ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:18
44COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:18
45COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:18
46ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:18
47ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:18
48COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin0:18
49SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data0:18
50COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin0:18
51AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:18
52SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:31
53AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data0:54
54ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Municipalidad de Pocito1:01
55ARGRubén Eduardo Rojas (ARG)Municipalidad de Pocito1:16
56ARGJose Luciano Martinez Ronconi (ARG)1:44
57ARGEmiliano Jose Contreras Tivani (ARG)Asociacion Civil Mardan1:44
58BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal1:44
59POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe1:44
60COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin1:44
61URUAnderson Samuel Maldonado (URU)1:44
62ARGFacundo Matias Cattapán Carrion (ARG)Municipalidad de Rawson1:44
63ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:59
64NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Data1:59
65PERAndre Alexander González Centeno (PER)2:57
66PERRenato José Tapia Landa (PER)2:57
67BRALauro César Chaman Mouro (BRA)Memorial - Santos - Fupes3:00
68ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin0:18
69CUBEmilio Perez Labrador (CUB)3:00
70PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)3:05
71ITAFilippo Conca (ITA)Biesse Carrera3:05
72PERRoyner Navarro Calle (PER)3:05
73MEXEduardo Corte Cordero (MEX)3:05
74CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)3:05
75MEXEfrén Santos Moreno (MEX)3:05
76ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrera3:05
77ARGJose Martin Reyes (ARG)Municipalidad de Pocito3:05
78ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:05
79PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)3:05
80CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)3:05
81ITATommaso Fiaschi (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze3:05
82ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar3:05
83COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellin3:05
84COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:05
85MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)Aevolo3:05
86ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira3:05
87ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga3:05
88ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academy3:05
89COLDayer Quintana Rojas (COL)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)3:05
90COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:05
91ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar3:05
92CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)Start3:27
93MEXOrlando Trinidad Garibay Contreras (MEX)3:27
94ARGDarío Raul Díaz (ARG)Asociacion Civil Mardan3:27
95BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Sep San Juan3:27
96MEXMiguel Luis Álvarez Ayala (MEX)Inteja Imca - Ridea Dct3:37
97PERCésar Enrique Gárate Guarníz (PER)3:49
98CUBPedro Portuondo Torres (CUB)4:00
99COLJuan Carlos Arias Acosta (COL)4:00
100ARGJuan Javier Melivillo (ARG)Municipalidad de Pocito4:03
101GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe4:07
102CHIDiego Agustin Ferreyra Geldrez (CHI)4:16
103ARGJairo Jesus Rios (ARG)4:16
104ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start4:16
105CHIEdison Fernando Bravo Mansilla (CHI)4:16
106ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè4:16
107ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)4:30
108ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)4:30
109ARGKevin Alejandro Castro Carbajal (ARG)Municipalidad de Rawson4:32
110ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira4:39
111ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:39
112PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira4:39
113COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze4:39
114ARGFrancisco Cesar Montes (ARG)Asociacion Civil Mardan4:45
115ARGLeonardo Franco Rodriguez (ARG)Asociacion Civil Mardan4:46
116MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start4:46
117ARGOscar Alfredo Gomez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima4:46
118ESPDiego Rodriguez Campos (ESP)4:46
119CHIFelipe Andrés Peñaloza Yañez (CHI)4:46
120ARGLuciano Montivero (ARG)4:46
121BOLBernardo León Navarro (BOL)Start4:46
122URURobert Méndez Garcia (URU)Ciudad Del Plata4:46
123COLFreddy Excelino González Martinez (COL)4:46
124URUNahuel Eduardo Soares de Lima (URU)San Antonio Florida4:46
125CUBFelix Nodarse Fernandez (CUB)4:46
126CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step4:46
127SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe4:46
128AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy5:03
129ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima5:08
130BRAAlessandro Ferreira Guimarães (BRA)São Francisco Saude - Klabin - Sme Ribeirão Preto5:44
131SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze5:46
132ARGMaximiliano Ezequiel Navarrete (ARG)5:51
133ARGLaureano Rosas (ARG)Asociacion Civil Mardan5:51
134ARGLeandro Carlos Messineo (ARG)Asociacion Civil Mardan5:51
135ARGSergio Javier Aguirre Maldonado (ARG)Municipalidad de Rawson5:51
136ARGHector Maximiliano Lucero (ARG)Municipalidad de Pocito5:51
137ITAAlberto Amici (ITA)Biesse Carrera5:53
138ITAGiovanni Pedretti (ITA)Biesse Carrera5:53
139BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)Funvic - Pindamonhangaba5:53
140ARGGerardo Matias Tivani (ARG)Municipalidad de Pocito6:09
141ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima6:09
142SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates6:30
143ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates6:30
144ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates6:30
145COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin6:30
146MEXIgnacio de Jesus Prado Juarez (MEX)8:02
147ARGJuan Guillermo Brunetta (ARG)Asociacion Civil Mardan8:02
148URUDiego Andres Jamen (URU)8:02
149ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar8:02
150ARGHigiño Daniel Lucero (ARG)Municipalidad de Rawson9:53
151ARGVictor Humberto Arroyo (ARG)9:53
152ARGGabriel Nicolas Juarez Veron (ARG)Municipalidad de Rawson9:53
153ARGEduardo Ignacio Villanueva (ARG)Start9:53
154CUBAlejandro Parra (CUB)11:48

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - San Juan - San Juan - 141,3 km - 3 Februari 2019Sprint


1IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe2:54:26
2COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
3SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
4ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
5SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
6FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academyzt
7ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
8ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rgazt
9ARGRicardo Daniel Escuela (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
10COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
11ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
12GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Datazt
13BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudalzt
14PERAlaín Rossbel Quispe Colque (PER)zt
15ARGKevin Alejandro Castro Carbajal (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
16ARGMaximiliano Ezequiel Navarrete (ARG)zt
17COLDayer Quintana Rojas (COL)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
18COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellinzt
19ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academyzt
20ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
21ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
22RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavirazt
23ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
24ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrerazt
25SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
26AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
27MEXOrlando Trinidad Garibay Contreras (MEX)zt
28ITAOttavio Dotti (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
29MEXLuis Ricardo Villalobos Hernandez (MEX)Aevolozt
30ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
31COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellinzt
32BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
33ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
34BRAAlessandro Ferreira Guimarães (BRA)São Francisco Saude - Klabin - Sme Ribeirão Pretozt
35ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Deceuninck - Quick Stepzt
36FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
37COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
38SUIGino Mäder (SUI)Dimension Datazt
39COLSebastian Alexander Castano Munoz (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
40ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Movistarzt
41URUAnderson Samuel Maldonado (URU)zt
42BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
43ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
44ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellinzt
45CHIDiego Agustin Ferreyra Geldrez (CHI)zt
46COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
47ITAFilippo Conca (ITA)Biesse Carrerazt
48ARGHector Maximiliano Lucero (ARG)Municipalidad de Pocitozt
49CUBAlejandro Parra (CUB)zt
50ARGEduardo Ignacio Villanueva (ARG)Startzt
51ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
52MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Startzt
53PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavirazt
54CHIFelipe Andrés Peñaloza Yañez (CHI)zt
55COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
56ARGMauricio Eduardo Graziani (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
57CHIRicardo Hernan Paredes Arancibia (CHI)zt
58ARGLeonardo Franco Rodriguez (ARG)Asociacion Civil Mardanzt
59ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)zt
60ARGDaniel Eduardo Zamora (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
61ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
62ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
63PERCésar Enrique Gárate Guarníz (PER)zt
64PERRenato José Tapia Landa (PER)zt
65CUBEmilio Perez Labrador (CUB)zt
66ARGHigiño Daniel Lucero (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
67BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
68ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
69COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenzezt
70GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohezt
71ITARaul Colombo (ITA)Biesse Carrerazt
72ARGOscar Alfredo Gomez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatimazt
73PERAndre Alexander González Centeno (PER)zt
74COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
75PERAlonso Miguel Gamero Zúñiga (PER)zt
76COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellinzt
77PERRoyner Navarro Calle (PER)zt
78ARGJairo Jesus Rios (ARG)zt
79BELJulien Vermote (BEL)Dimension Datazt
80ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavirazt
81ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Startzt
82JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
83AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Datazt
84ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
85CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)Startzt
86CHIEdison Fernando Bravo Mansilla (CHI)zt
87ARGJose Martin Reyes (ARG)Municipalidad de Pocitozt
88ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
89ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)Municipalidad de Pocitozt
90BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudalzt
91MEXMiguel Luis Álvarez Ayala (MEX)Inteja Imca - Ridea Dctzt
92BRALauro César Chaman Mouro (BRA)Memorial - Santos - Fupeszt
93ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Municipalidad de Pocitozt
94BOLBernardo León Navarro (BOL)Startzt
95ARGJose Luciano Martinez Ronconi (ARG)zt
96ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
97ARGRubén Eduardo Rojas (ARG)Municipalidad de Pocitozt
98ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
99ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
100COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellinzt
101SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Datazt
102ESPDiego Rodriguez Campos (ESP)zt
103ARGVictor Humberto Arroyo (ARG)zt
104COLJuan Carlos Arias Acosta (COL)zt
105COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Medellinzt
106ARGGabriel Nicolas Juarez Veron (ARG)Municipalidad de Rawsonzt
107ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:14
108BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Sep San Juan0:14
109BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)Funvic - Pindamonhangaba0:14
110CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)0:14
111ARGLeandro Carlos Messineo (ARG)Asociacion Civil Mardan0:14
112ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar0:14
113COLFreddy Excelino González Martinez (COL)0:14
114ARGFacundo Matias Cattapán Carrion (ARG)Municipalidad de Rawson0:14
115ITAAlberto Amici (ITA)Biesse Carrera0:14
116BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:14
117ARGDarío Raul Díaz (ARG)Asociacion Civil Mardan0:14
118CUBPedro Portuondo Torres (CUB)0:14
119ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)0:14
120PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira0:14
121COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:14
122ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:14
123COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:14
124URUDiego Andres Jamen (URU)0:14
125MEXEduardo Corte Cordero (MEX)0:14
126ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira0:14
127ARGSergio Javier Aguirre Maldonado (ARG)Municipalidad de Rawson0:14
128ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:14
129ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:14
130ARGFrancisco Cesar Montes (ARG)Asociacion Civil Mardan0:14
131MEXEfrén Santos Moreno (MEX)0:14
132ARGLaureano Rosas (ARG)Asociacion Civil Mardan0:14
133SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates0:14
134POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe0:14
135URURobert Méndez Garcia (URU)Ciudad Del Plata0:14
136CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step0:14
137ARGJuan Guillermo Brunetta (ARG)Asociacion Civil Mardan0:14
138URUNahuel Eduardo Soares de Lima (URU)San Antonio Florida0:14
139ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates0:14
140NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Data0:24
141MEXIgnacio de Jesus Prado Juarez (MEX)0:24
142NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy0:28
143ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates0:32
144ARGGerardo Matias Tivani (ARG)Municipalidad de Pocito0:36
145AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy0:51
146ARGEmiliano Jose Contreras Tivani (ARG)Asociacion Civil Mardan1:25
147ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima2:57
148ITAGiovanni Pedretti (ITA)Biesse Carrera3:37
149ARGJuan Javier Melivillo (ARG)Municipalidad de Pocito4:12
150ARGLeandro Javier Velardez (ARG)Agrupacion Virgen de Fatima6:07
151ARGLuciano Montivero (ARG)8:55
152CUBFelix Nodarse Fernandez (CUB)8:55
153ITALuca Pacioni (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)
154ITATommaso Fiaschi (ITA)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden